Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

NL Nowy wpis

Zastanawiam się czy tutaj głównie handlowców przyjmują. Patrzę po ofertach na stronie i w zasadzie tylko na to stanowisko jest widoczna. Ja akurat nawet nie mam doświadczenia, więc ciężko pewnie będzie się dostać, ale gdzieś we wpisach pokazała mi się wzmianka o asystencie. Czy na takie funkcje też przyjmują?

LK Nowy wpis

Zainteresowało mnie to ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, ale widzę że one w ogóle co jakiś czas się pojawiają tutaj, to jest taka duża rotacja czy o co chodzi? Czy po prostu potrzebują coraz więcej ludzi bo się Firma rozwija czy cokolwiek?

Anka Nowy wpis

Trochę tu narzekań na stanowiska handlowe, a jak sytuacja w samym biurze? Interesuje mnie obsługa klienta, administracja. Jakie warunki są proponowane takim osobom? Mam juz pierwsze doświadczenie w zawodzie, więc chciałabym dobre miejsce dla siebie znaleźć. Jakikolwiek rozwój jest w tej firmie możliwy? Mówię zarówno o awansie jak i samych szkoleniach, kursach.

OFFICE Nowy wpis
@Anka

Aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja na stanowiska biurowe.

Czy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
HU

Cześć, przejrzałem ostatnie zapytania i widzę, że ludzie o pracę handlowca pytają, w zasadzie na głównej stronie widnieje teraz tylko taka oferta, pytanie tylko dlaczego? co z innymi stanowiskami? Kogo jeszcze biorą do siebie i czy to znaczy ze największa rotacja jest w handlu?

XR

Nadal przedstawicielka handlowa ma wynagrodzenie uzależnione od wyników, bo miałabym pytanie? Tak czytałam w starszych ogłoszeniach z lipca ogólem, no i ciekawa jestem, czy teraz tak to wygląda, że się zarabia tylko to, co się wyrobi. Czy może jest jakaś podstawa, żeby mieć za co żyć, jak coś się nie powiedzie? Pozdrawiam

Bartosz

Witam widziałem niedawno ogłoszenie o pracę jako przedstawiciel handlowy zresztą na stronie Orapi dalej ono jest . Czy ktoś wie czy to aktualne? I czy mamy jakieś najnowsze opinię w związku ze współpracą z firmą czy jest warto ? Ponoć dają fajne auta oraz swobodę pracy tylko czy to prawda? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Olga
@Bartosz

Hej, tez interesowałam się wcześniej ofertą, ja na takiej stronie ją widziałam, że 3 miesiące temu była dostępna, to te na stronie są aktualne? zastanawiałam się czy to nie są opcje „poglądowe”. Mnie tez parę dodatkowych rzeczy by interesowało, prócz tego auta jaki telefon służbowy się dostaje i co jaki okres czasu podmieniają do na nowy? Dodatkowo ta fraza odnośnie opcji na rozwój w zadaniowym systemie pracy ciekawi, odniesie się ktoś z własnego doświadczenia?

Iga

Hej, po ofertach widzę, że często szukają Przedstawiciela handlowego? Ktoś poda powodów, dlaczego tyle rekrutacji na to stanowisko do nich? Firma rozrasta się i tworzy nowe wakaty, czy może pracownicy po jakimś czasie rezygnują? Generalnie myślałam też o zatrudnieniu się do nich na stanowisko przedstawiciela, więc możliwe, że zaaplikuje jak tylko pojawi się nowa oferta. Pytanie jeszcze jedno do której lokalizacji najlepiej aplikować? Bo z ofert wcześniejszych wynika, że pracują w wielu regionach.

patryk

co do tego Jacka się nie wypowiem bo nie prowadził mnie. problem tej firmy według mnie to że mają bardzo droga chemię nawet dobra ale w porównaniu z konkurencją wychodzi drogo i trudno zrobić target żeby liznąć prowizje a sama podstawa to dziś w zaleznosci jak negocjujesz ale max 4000 na łape co w dzisiesjzych czasach żadna rewelacja .

Czy Orapi-Transnet Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zainyetesowany

Witam Odświeżam czy któryś z obecnych albo byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat firmy i warunków pracy w Orapi Z góry dziękuję

Jacek pracownik OT

Witam Was, ponieważ pracuję w Orapi i spontanicznie znalazłem się na tym portalu, pozwólcie, że odpowiem na pytanie o Andrzeja. Nie pracuje już. Doceniam go jako kolegę, pracownika, jednak każdy z Nas jest inny, ma inną wizję siebie, swoich planów, zaangażowania itp. Wszyscy szukamy najpiękniejszej drogi życia. Tak już jest, ale dzięki temu takie portale mają się całkiem dobrze :) W imieniu firmy przekazuję, że cały czas szukamy handlowców na terenie Polski o podobnych wizjach rozwoju co twórca oddziału w Polsce. Jeśli ktoś z Was ma chęci to zapraszamy do złożenia aplikacji na stronie OT. Pozdrawiam Jacek

Radek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Janek
@Radek

....o ile trafisz do uczciwego dystrybutora, bo Orapi nie będzie Twoim pracodawcą.

@Janek

Ciekawe co piszesz bo ja wlasnie podpisałem umowę z Orapi i zaczynam dla nich prace na dniach Dla Orapi nie dla ich dystrybutora

Adammus
@Andrzej

I trwa ta praca?

Agata
@Adammus

No ciekawe, czy @Andrzej nadal pracuje w Orapi-Transnet - może jeszcze się tu sam wypowie. Wiem, że właśnie szukają tam przedstawiciela handlowego: http://www.orapi-transnet.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=110&lang=pl Może byłbyś zainteresowany taką pracą?

Robert

Ile zarabia tam magazynier?

Szukam pracy

Witam. Szukam pracy w branży przemysłowej. Proszę o informacje czy poszukują państwo pracownika?

Bartek

Idealnych firm nie ma ale może trzeba dobrze pracować i nie będzie powodu do narzekania?

Feliks

Niektórzy ja widać rozmijają się z prawdą pisząc opinie?

Robert Ali

Mariusza już nie ma . Zmienił branżę. Ponoć nie mówiąc nic nikomu. Próbowałem się z nim skontaktować ale nie jest dostępny.

Mariuszek

Najlepsza firma na świecie. Praca dla nich to zaszczyt

Agata

@Roobowidzę, że niestety nikt nie zdążył Ci odpisać. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.