Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

d

musisz sam sobie na to odpowiedzieć, jeżeli chcą Cię zatrudnić to będziesz widział u żródła. krytykować i chwalić można tu ale co to zmienia. dla mnie to fajna firma, dobrze płaci za dobrze wykonaną pracę. i tak na poważnie, nie wielkość firm świadczy o poziomie i atmosferze

pytanko

Dlaczego ciągle szukają przedstawicieli na lubuskie, wielkopolskie, pomorskie? Skoro to taka dobra firma oferująca super warunki i świetlaną przyszłość to coś duża rotacja pracowników.

fr
@pytanko

a może trzeba po prostu być dobrym? same warunki nie pracują z tego co wiem, rotacji praktycznie nie ma w grupie OT w Polsce ( średnia stażu to plus 3 lata,- to w miarę świeży zespół. a jak szukają to dla swoich dystrybutorów z tzw. wyłącznością

????

No opinie są rozbieżne ewidentnie. Moloch? Wg francuskiej strony www obecni w 18 krajach. Chemia nie tylko myjąca ale przede wszystkim dla przemysłu tylko w Polsce mało kto o niej słyszał.

@
@????

18 krajów? a może Twój język obcy robi CI żart.

ww
@@

ORAPI est un Groupe présent sur les 5 continents, dans plus de 100 pays. ORAPI Group is present on 5 continents, in more than 100 countries. masz dwie wersje z francuskiej strony, więc albo czytamy ze zrozumieniem albo piszemy dla pisania

PxCW
@ww

CLIQUEZ SUR LA ZONE GÉOGRAPHIQUE CONCERNÉE OU SÉLECTIONNEZ VOTRE PAYS DANS LA LISTE 18 przedstawicielstw i ani jednego więcej. To że gumę orbit można kupić na stacji benzynowej na całym świecie nie oznacza ze Wrigley ma 193 oddziały krajowe. Grupa Orapi zatrudnia tylko 1200 osób na świecie, to mniej niż firma w której pracuję w moim mieście w jednym zakładzie! A zatrudnia 12.000 ludzi w 30 krajach i nie jest znanym molochem. Tak że na skale światową to mała i nie znana szerzej marka.

mp
@PxCW

ale powiedz jakie wnioski z tego? ilu ty zatrudniasz osób:) tylko 18 przedstawicielstw czyli tak naprawdę ma siedziby "tylko" w 18 państwach i zatrudnia bezpośrednio "tylko" 1200 osób i "tylko" 7 fabryk. napisz coś więcej kogo ty reprezentujesz, na jakim stanowisku pełnisz funkcje , a potem śmiało krytykuj wszystko i wszystkich miłego dnia, dziś też będzie piękny dzień:)

v

od 1 m do max 3 zależy od Twojej pracy, co do prowizji to niekoniecznie jestem upoważniony,. zgłoś się do siedziby, jak wydasz się dobry, to Cię zaproponują warunki. bez obaw Orapi to nie firma z garażu tylko moloch obecny w 150 krajach

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
cv

Aktualnie jest mies próbny normalna umowa o pracę a potem na czas nieokreślony Pensja plus % od obrotu plus jak zrobisz plan roczne nagrody finansowe I oczywiście takie tam banaly jak auto.etc Firma godna polecenia

Kris

jakie narzędzia pracy daje pracodawca? Umowa zlecenie jest w tej chwili w większości firmach na okres próbny.

pozytyw !

Być może u dystrybutora tego nie wiem ale nie w orapi

Santos, to ty firmy chyba pomyliłeś albo nie wiem. Na 100 % jest umowa o pracę

sss
@pozytyw !

Po okresie próbnym jest, najpierw zlecenie

alex

fajna firma:) pozdr

ww

kower , praca jest faktycznie ok , co nie zmienia faktu że musisz być dobry i wiedzieć czego chcesz, w początkowym okresie i tak będziesz miał 100 % wsparcia

santos

Ciekawe bo mi oferowali śmieciową umowę zlecenie oraz 18kzl netto na początek. Tragedia.

tt

z degryp polecam produkt 10-01 a la wd tylko że zdecydowanie bardziej odblokowuje zapieczone elementy

niewolnik swojego menager'a
@tt

Ale masz zniszczony mózg. Dla mnie praca zawsze była tylko dodatkiem do życia.

pozytyw !

Dwa dni temu byłem na rekrutacji w tej firmie i dlatego że jestem ciągle pod wrażeniem postanowiłem napisać dwa zdania. cokolwiek pomyślałem czytając te wpisy zanim poszedłem na rekrutację to jedynie coś tu za dobrze Ale 30 min na rekrutacji potwierdziło pozytywne wpisy. panowie , Mariusz , Jarek dziękuję że z takim szacunkiem podchodzicie do rekrutowanych bo jest to niesamowite że wyszedłem ze spotkania z wami o 200% lepszy! Mocno wierzę że w Poniedziałek telefon mi zadzwoni i dołączę do was.... świetnie i oby tak dalej i oby chociaż 10% firm miało tak ludzką twarz..

SEBA

POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM - PRODUKTY I LUDZIE

zadowolony

ciągle jest super

sergio

po czym w takim razie wnosisz ze sa dobrą firmą? ocena 3 na goworku nie przedstawia ich jakoś bardzo dobrze

jan

hi, moim zdaniem nic z tych dwóch rzeczy, raczej taktyczny przegląd rynku pracy

Ciekawy

Witam, Orapi Transnet prowadzi Rekrutacje w 16 lokalizacjach czy ktoś coś wie na ten temat ?? To jakiś nowy projekt czy wymiana ph ??

zatrudniony - 2013-09-24 22:26:28 Dawno nie pisałem, ale wiele pracy, wiele, wiele.. Transportowcy chcą taki szlachetny produkt jak TRANSNET. Odżyłem w tej firmie, klienci dają wiarę w to co robię... Już niedługo będziemy rozpoznawalni jak Coca-Cola! aż miło czytać! brawo

zatrudniony

ot

- 2013-09-24 20:48:49 ona - 2013-09-21 21:54:25 dobre pytanie, znacie jakaś kobietę-przedstawicielkę Orapi-Transnet?:) teraz niby równouprawnienie, ale cięzko dla kobiet o taka pracę :)Być może ale warto spróbować:) na budowie tez można spotkać kobietę, więc dlaczego nie w branży motoryzacyjnej;)pozdrawiamzapraszam do wysyłania cv na adres biura lub kontakt telefoniczny. do odważnych świat należy

?

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.