Opinie o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń w Toruń

Magda Nowy wpis

Serdecznie polecam Pania Irene z biura nieruchomosci "Dominplus". Przeprowadzila sprzedaz naszego mieszkania sprawnie i bez problemowo. Jest bardzo rzetelna, odpowiedzialna, kompetentna i uczciwa osoba. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

Jarosław Szulczewski Nowy wpis

Bardzo proszę o kontakt ludźmi, którzy mieli sprawę w sądzie, lub są pozwani przez Panią Irenę. Kontakt do mnie: 500-092-977 Musimy się jednoczyć.

Ola Nowy wpis

Nie polecam tego biura. Jeżeli ktoś ma inne zdanie jest arogancka, dba tylko o własny interes, a nie klienta.

Jarosław Szulczewski

Jarosław Szulczewski przeprasza Irenę Falińską-Kossakowską za treść komentarza z października 2018 roku dotyczącego sposobu wykonania przez nią zlecenia oraz jej stanu zdrowia psychicznego, który naraził ją na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Grzegorz Włodarkiewicz Nowy wpis
@Jarosław Szulczewski

Brawo dla Pani Ireny. Kobieta z charyzmą. Pośrednik godny polecenia.

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Emilia

Polecam serdecznie już drugi raz korzystaliśmy z usług biura i nie zawiedliśmy się. Pełen profesjonalizm!

Patrycja

Z całego serca polecam Panią Irene, bardzo profesjonalne podejście do klientów, jest bardzo cierpliwa i idzie im na rękę. Jest pomocna i można liczyć na wsparcie w każdej sytuacji.

zły

Bardzo zła obsługa, brak kompetencji właścicielki biura - powinna zrezygnować z prowadzenia działalności, bo nie ma kompetencji, arogancja na najwyższym poziomie. ODRADZAM STANOWCZO !!!

Janek

Biuro nieruchomości najgorsze z jakim się spotkałem. Nie polecam, brak jakichkolwiek kompetencji i kultury osobistej.

Niezadowolony
@Janek

Szczerze nie polecam.

Portugalka

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Dominplus. Pani Irena- właścielka biura jest osobą niezastąpioną w danym miejscu. Dysponuje obszerną wiedzą w danej dziedzinie (co jest bardzo istotne), jest rzetelna i w dodatku bardzo sympatyczna i kontaktowa. Oprócz tego jej niezwykła charyzma pozwoli na rozwiązanie wszelkich problemów, które napotykamy przy kupnie nieruchomości. Jeśli szukacie kompetentnego, pewnego agenta nieruchomości lepiej nie mogliście trafić. Szczerze polecam! Składam serdeczne podziękowania dla pani Ireny. Pozdrawiam. A te negatywne opinie? Nie wierzę, trzeba poznać panią Irenę. Sadzę że to nieeleganckie zachowanie konkurencji..

Damian

Super firma . Pani Irena jest bardzo profesjonalną i rzetelną osobą. Szybko, sprawnie i fachowo zrealizowała nasze zlecenie. Gorąco polecam!

Dariusz

Jeżeli chcesz szybko, sprawnie i w całkowicie profesjonalnej współpracy sprzedać swoją nieruchomość to zrób to z DOMINPLUS Mi się udało i szczerze polecam. Można zdać się na Panią Irenę i jej doświadczenie i spać spokojnie.

Beata R

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Irenie za jej profesjonalną pracę, dzięki której jest w trakcie finalizacji swoich planów związanych ze sprzedażą domu. Polecam wszystkim to biuro, którzy chcą czuć się w pełni zaopiekowani , chcą swoje sprawy oddać w odpowiedzialne i rzetelne ręce. Pani Irena jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem w swojej pracy ale również jest osobą empatyczną i zaangażowaną co bardzo pomaga w tych niejednokrotnie pełnych emocji chwilach i stwarza klientowi poczucie bezpieczeństwa. Pani Ireno BARDZO Dziękuję.

Dodd

To biuro to porazka, Pani nie ogarnia nieruchomosci ktore ma wystawione na sprzedaz, kreci w trakcie rozmow, nie orientuje sie co i jak. Nie dziwie sie ze klienci pisza ze nic nie sprzedala -nie odbiera telefonu, nie oddzwania mimo obietnic wiec kupujacy szukaja dalej...

Iza

Bardzo polecam firme DOMINPLUS. Pani Irena jest bardzo profesjonalna, rzetelna, mila i ciepla osoba. Kupowalam z mezem dzialke w Brzozowce. Niczym nie musielismy sie przejmowac wszystkie formalnosci zostaly zalatwione i to w przeciagu tygodnia. Jesli bedziemy jeszcze potrzebowac takiej pomocy od razu sie zglosimy do tej Pani.

Bardzo nie polecam uslug tej Pani. Szokujaco zla obsluga!!! (usunięte przez administratora)

Iwona K.

Chciałabym bardzo podziękować pani Irenie- właścicielce biura nieruchomości- za sprzedaż domu. Pani Irena wykazywała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem zaskoczona wcześniejszymi negatywnymi wpisami. Moja współpraca przebiegała w miłej i bardzo spokojnej atmosferze. Czułam się bezpiecznie na każdym etapie sprzedaży. Polecam każdemu, biuro p. Ireny, kto chce sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.

Damian

Chciałbym bardzo pochwalić panią Irenę – właścicielkę biura nieruchomości Dominplus. Jej bogate doświadczenie, poparte wieloma certyfikatami i duża wiedza o rynku nieruchomości pozwalają na bezpieczną współpracę. W porównaniu z innymi, pożal się Boże, biurami nieruchomości w Toruniu, biuro Dominplus mogę polecić z czystym sumieniem. Profesjonalna pomoc na każdym etapie prowadzonej transakcji i duża życzliwość pani Ireny. Z doświadczenia wiem, że opinie negatywne piszą osoby nieżyczliwe albo te, które chcą coś dla siebie ugrać. W przypadku pani Ireny nie jestem w stanie w takie opinie uwierzyć.

Patrycja

Byłam studentka UMK i odbywalam praktyki właśnie w biurze Dominplus. Praktyki teoretycznie miesięczne, odbywalam aż przez 3 miesiące - dzięki Pani Irenie. Przez cały okres bardzo dobrze wspominam współprace i wszelkie rady oraz cenne uwagi Pani Ireny. Dodam iż praktyki bezpłatne, w Dominplus wyglądały inaczej - oczywiście na plus :) można było zarobić i zdobyć bogate doświadczenie.

Barbara Kazimierczak

Mam przyjemność serdecznie podziękować Pani Irenie, właścicielce biura Dominplus za wyjątkowe zaangażowanie w sprzedaż mojego mieszkania. Na każdym etapie procesu sprzedaży bardzo profesjonalnie wykonywała czynności gwarantujące bezpieczeństwo transakcji. Troska o Klienta stanowiła miły aspekt naszej współpracy. Polecam serdecznie !

Małgorzata Stolkowska

Nie wiem skąd te wpisy w październiku z pomocą Pani Ireny kupowałam kamienice jest profesjonalna kompetentna rzetelna w tym co robi bardzo pomogła mi we wszystkim zawsze dostępna i do tego bardzo miła

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń - Toruń

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOMINPLUS - Toruń
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Podmurna 69
    87-100 Toruń