Opinie o Armapak Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Armapak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armapak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armapak Sp. z o.o. w Łomża

Agnieszka Nowy wpis

Hej, w przypadku oferty dla operatora wózka widłowego wpisane zostały darmowe szkolenia. o jaki ich zakres może chodzić? da rade wyrobić sobie jeszcze jakieś dodatkowe uprawnienia, na przykład na suwnice?

Anonim Nowy wpis

Nie ma żadnych kwitków co za głupoty ktoś pisze.Praca jak na akord a Pani Gosia ma swoich ludzi z którymi jje ciasteczka i się śmieje a reszta to dla niej (usunięte przez administratora) którymi pomiata.To nie stanowisko dla tej Pani. A szefostwo jak najbardziej w porządku.

Honorka Nowy wpis

Teraz w ofercie dla operatora wózka napisano, że to praca na dwie zmiany. czy w ich trakcie zdarzają się jakieś nadgodziny? niby nie są wskazane a dobrze wiedzieć w jakiej formie się je rozlicza i jak są częste

Dzień dobry. Czy na produkcji zdarzają się może nadgodziny? Widziałem ofertę, w której pisali o dwóch zmianach liczonych od 6:00, w moim dawniejszym zakładzie były dobrowolne. Ciekaw jestem jak tutaj organizuje się teraz pracę?

Tomasz69

@NJ w tym zakładzie możesz robić i dwie zmiany, 16h a i tak nikt nie doceni Cię, nie dostaniesz za nadgodziny ani złotówki więcej tylko tyle ile wychodzi stawka na umowie więc może nie warto. 8h zrobić swoje i uciekać i nie myśleć o zakładzie do następnego dnia pracy. Tam nigdy wypłaty się nie zgadzały, nie dają kwiatków wypłaty.

Inez Nowy wpis
@Tomasz69

Pierwsze słyszę żeby ktoś tu robił dwie zmiany na raz...pracuje w tej firmie i jakoś dostaje kwitki do wypłaty .może trzeba iść po ten kwitek po prostu?chyba że chcesz kwiatek to chyba jednak nie dają????

Firma Armapak Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy ELEKTROINSTALATOR, ELEKTROMONTER praca za granicą
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaka jest stawka początkowa w Armapak Sp. z o.o.? 14 lutego na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Ktoś

Opinia o Pani Małgorzacie W którą ma problem ze sobą,przeklina i zachowuje się wulgarnie została niestety usunięta.Ta Pani nie jest wzorem dla pracowników wręcz przeciwnie.Nowi pracownicy wolą pracować na zmianie innej Pani.Szefostwo powinno bardziej przyjęcie Pani Małgorzacie

To jak praca przez tych kilka dni mogła u Ciebie wyglądać, że wyszło, że się nie sprawdziłeś jednak? To faktycznie takie skomplikowane? A jakieś wdrożenie na starcie lub cokolwiek w jaki sposób wyglądało?

Sparrow

Ta firma nie jest zła sama w sobie. Tylko Marcin i Arek to straszne złotówy. Postawili taka hale a podwyżki dają wybranym tylko. Tam się albo jest lizusem i pupilem ( Artur Ch) albo masz robić i o nic nie pytać. Za soboty płacą 50% wiec dla kogos może dobrze dla drugiego nie koniecznie. A dowodem że wykorzystują ludzi jest fakt że zatrudniają pracowników z Filipin płacąc im może aż całe 15zł za pracę po 12h. A ty @Paweł nie interesuj się nie swoimi autami.

Jackeyen
@Sparrow

Filipinczycy są zatrudnieni przez agencje i to ona im płaci. Podwyżki to dostała cała firma takie same. A hale to przez kilka lat to oni spłacać będą. Można sobie sprawdzić ile było z dotacji a ile z wkładu własnego. Naprawdę tacy źli pracodawcy, że chcą aby ich pracownicy mieli godne warunki pracy. Ładne socjale.Czysto.

Sparrow

Znowu szukają ( 21.02) osób do pracy: operator wózka, operator maszyn. Tak jak niżej ktoś pisał to nie dzieje się chyba dobrze w tej firmie jak raz w miesiącu są od nich ogłoszenia. Ale z opini które słyszałem to już na początku jest złe wrażenie. Pani Wioleta oraz Katarzyna, które pracują w biurze są naburmuszone a do tego brygadzista Artur Ch. nie wymawia R. (usunięte przez administratora)

Jak się pracuje na maszynach? W ofercie na stronie jest wzmianka o trzech typach w przypadku pracy jako operator. Obsługuje się wszystkie w trakcie jednego dnia pracy czy wszyscy jednak się zmieniają co jakiś czas? Czy można pracować tylko przy jednej?

Wszystkie opinie wyżej są prawdziwe , Kadry i organizacji klapa a raczej całkowity jej brak. Praca żmudna, nie ciekawa , brak kompetentnych osób do nauki. Dużo osób "ucieka" po kilku dniach czy godzinach.

Ktoś właśnie pisał, że specjaliści są zatrudniani z ulicy. To znaczy, że zatrudniają ludzi bez doświadczenia na wyższe stanowiska? Co jest w takim razie decyduje o zatrudnieniu? Wykształcenie? Takie osoby nie przechodzą żadnych szkoleń przed podjęciem pracy?

Czytając wasze komentarze uważam że osoby przychodzące do tej firmy boją się nowoczesnych maszyn. Firma ma cały nowy sprzęt innowacyjny, którego nie ma w innych firmach w okolicy. Jest tu bardzo dużo osób ktore pracują od początku powstania firmy. Są też osoby które wracają po urlopach macierzyńskich, wyjazdach zagranicznych. W tym roku były 2 nieplanowane podwyżki nie mające nic wspólnego z podwyżka płacy minimalnej. Firma cały czas się rozbudowuje i unowocześnia. Zaopatruje największych odbiorców w okolicy w opakowania To chyba coś znaczy!

Ona
@Zainteresowany

W jakich okresach wystąpiły te wspomniane podwyżki i w jakiej wysokości? Jeśli faktycznie nie miały niczego wspólnego z podniesieniem tej wspomnianej płacy to o ile teraz najmniejsze płace w firmie ją przewyższają? O jakie stanowiska chodzi?

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie Armapak Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Bambi

Tragedia praca jak to w fabryce ale największym minusem jest Organizacja czyli calkowity jej Brak oraz kobiety prscujace bez żadnej wiedzy przyjęte z ulicy na tzn Specjalistów tragedia a księgowość która myli się z wypłatami o 300 lub 600 zł to już całkowicie porażka i jeszcze nie idzie się doprosić kwitka od wypłaty bo nie dają i tyle ha

@Bambi

Przede wszystkim to nie księgowość a kadrowa nalicza tam płace - o i tu to tragedia bo paski powinny być dostępne na żądanie. Z drugiej strony jeśli ktoś twierdzi że pomyłki są o aż takie kwoty to raczej powinien się dopytać o co chodzi...

Aha, czyli nie są? Druga część wypowiedzi bardziej mnie jednak zaciekawiła, bo piszesz, że jeśli ktoś tak twierdzi. Czyli Ty w zasadzie tak nie miałeś? Widzę, że pracujesz i badam temat rozbieżności. jeśli już o kasie mowa to jak stoicie ze stawkami w fabryce? Od nowego roku cos więcej wpadnie?

Z rok temu ktoś pisał o inflacji oraz potrzebach pracowników i zerowych zmianach. Jak to do dziś wygląda? brano już poprawkę wobec inflacji? Lub do końca roku maja mimo wszystko zostać wprowadzone jakieś podwyżki? Pracują stale osoby? na stronie jest oferta jedynie dla operatorów.

TOM

Odradzam pracę każdemu kto rozważa ten zakład!!

Gabriela

Czyli praca w biurze jest tu jakaś zdezorganizowana? Bo ktoś napisał, że podobno niczego tam nie wiedzą i zastanawiam się czy to fakt czy raczej mocno subiektywna opinia... Co z tymi podwyżkami, faktycznie ma na co liczyć? Da ktoś znać jak z aktualnymi warunkami w biurze? Fajnie jakby atmosfera była miła i jakby dało się coś jednak zarobić...

PawełD
@Gabriela

Podwyżki są tylko kiedy podnoszona jest minimalna krajowa.

@PawełD

No to słabo brzmi... Ale tu mowa o podstawie a co np., z premiami czy dodatkami?

SamNo
@Gabriela

To ciekawe, PawełD Skoro tam tak źle to czemu tam pracujesz. Słyszałem że kiedyś to ram różnie było ale teraz niektórzy tam są od początku firmy Nowy budynek postawili to chyba nie jest źle.

@SamNo

O proszę a gdzie ten budynek i czy wiadomo jaki koszt musiał zostać na niego poniesiony? Ta inwestycja szła w parze z inwestycją w pensje pracowników może?

lewangolski
@Gabriela

Nie zmieniło się nic przy inflacji jaka jest na potrzeby życiowe pracowników, które ma każdy człowiek. Coraz mniej można kupić

Przem2345

Nie polecam pracy w tym miejscu, nie jest traktowanym się poważnie, a możliwość awansu to zwykła ściema, praca ma być po prostu wykonana a nikogo nie obchodzi że maszyny potrzebują remontu lub że coś nie działa

qwerty

Nie polecam pracy w tej firmie. było mnóstwo osób, które wytrzymały kilka dni lub do przerwy.

Kamila
@qwerty

Z jakich powodów tak ciężko wytrzymać? Taka ciężka to praca? Czy atmosfera słaba? O co chodzi?

PawełD

Szefostwo to gbury, nie dają podwyżek i mają wywalone w pracownika. Biuro to samo, nic nigdy nie wiedzą. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Zachar

Nie polecam, cyrk na kółkach

Zostaw merytoryczną opinię o Armapak Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Armapak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armapak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armapak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Armapak Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Towarowa 41
    18-400 Łomża