Opinie o Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 w Katowice Traugutta 2A

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 w Katowice Traugutta 2A

a

koszmar !!!!!!!!!

x

pan P. tylko obiecuje a pieniedzy nie wyplaca, firma kogucik, ciekawe jak on załatwia te imprezy masowe

?

Więc teraz ogłoszenie: jeśli poszukujesz pracy, nie posiadasz do siebie szacunku i chciałbyś pracować za darmo to praca u pana [usunięte przez administratora] czeka na Ciebie i bez obaw przyjmuje wszystkich bez względu na wiek i kwalifikacje.Ja też byłem takim debilem ale przez pracę u niego wpadłem w większe długi niż jak nie pracowałem wcale...Powodzenia

?

Tak zgadzam się!!! Nigdy więcej współpracy z panem [usunięte przez administratora] ani w Gwarancie ani nigdzie więcej. Komu chce to wypłaca a na kim mu nie zależy to o zapłacie można zapomnieć.Życzę mu z całego serca aby znalazł się w takiej sytuacji w jakiej są ludzie dla niego pracujący aby jego rodzina zaznała biedy a On musiał się prosić o marne grosze ciężko przez siebie zapracowane...!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

pracowałam 4miesiace bez wynagrodzenia doprosić się o zaliczke graniczylo z cudem wieczna wymowka nie mam pieniędzy po zwolnieniu o ile tak to można nazwac bo pracowaliśmy bez umowy padla propozycja od tz SZEFA na temat zaleglosci albo bierzemy polowe albo nic.Pytam wiec do kiedy pracownicy Gwaranta będą napychać kieszenie Pracodawcy

a możesz napisać chociaż w skrócie i bardzo ogólnie co Ci zrobił? czy niewypłacił wynagrodzenia? dużo?

agathos

Chciałam tam pracować jako sekretarka. Czy zaległości w płatnościach, o których piszecie tyczą tylko ochroniarzy czy wszystkich? Nie wiem czy się pakować w tę firmę.

an

Gwarant i jego imprezy Heineken obietnica super pracy i zarobku. Robiliśmy za marne grosze w porównaniu z innymi jak bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda słów by to opisywać teraz oczekiwanie na kasę po wpisach powyżej i tym co zobaczyłem trochę się obawiam czy w ogóle dostanę pieniądze

heineken

Witam. Po tegorocznym wyjeździe na Heinekena odechciało mi się pracy w ochronie. Pracowaliśmy jak w obozach pracy, za marne 9 zł na godz, przy czym nie dało się zjeść ani załatwić, najlepiej by było jakby sie nie schodziło z miejsca pracy. I ciągłe zastraszanie że jak Cie zobaczą z telefonem albo z jedzeniem to jedziesz do domu bez kasy na własny koszt. Obiecane miła i fajna praca a jak zawsze wyzysk żeby tylko nabić czyjąś kieszeń.Zastanów sie 5 razy zanim pojedziesz z Gwarantem na imprezę.

do anonim

anonim a ilu pracowników 100 niewypłaconych i kolejna setka desperatów - naiwniaków którzy łyknęli piękną gadkę. Powodzenie życzę wszystkim tym co dalej czekają i liczą na kasę Agencja ochrony Gwarant to tylko gołe obietnice bez pokrycia !!!!!!!!!!!!

były

Agencja Ochrony Gwarant Wolnego 14 Katowice nie polecę nawet wrogowi

jeep

ludziom kasy po rok nie wypłaca a nowego jeepa sobie kupił to się nazywa szef.

Mirek

Człowieku czy ty na głowę upadłeś zbierasz na hainekena a za starego się rozliczyłeś już prawie rok minął a jak nie widziałem kasy tak jej nie widzę. uważajcie na obietnice o złotych górach złamanego grosza się nie doprosicie się od ,,szefa '' Gwaranta.

zbliża się kolejne oczekiwanie na kasę za styczeń w marcu i obietnice szefa gwaranta [usunięte przez moderatora] pewnie będzie za miastem od 8 do 20

VIPPPPPPP

Ktoś zbiera ludzi na VIP w Gwarancie ciekawe kiedy im wypłaci za robotę pamiętajcie przed przystąpieniem do pracy kasa z góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to gwarancja że otrzymacie pieniądze za pracę

zgadzam sie

zgadzam się w 100% z wpisami powyżej

Brak słów niewypłacalny gościu, szkoda pieniędzy na paliwo by dojeżdżać i całować klamkę.

zawiedziona

czekam na masówkę już rok zapłaciłam i teraz proszę o wydanie. Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 omijajcie szerokim łukiem, może jakbym miał siedemnaście lat i kręcone włoski w kroczku to szef by wydał mi masówkę pozdrawiam

POTWIERDZAM

Ty piszesz o obiektach a co się dzieje na imprezach zawsze po imprezie nowi ludzie proszą się o pieniądze a tylko nowi jeżdżą bo starych nie wypłacił koszmar same obietnice proszę przyjechać do biura w biurze go nie ma, przeprasza że jest na spotkaniu a płaszczy zad w silesi I TAK PRZEZ PARĘ MIESIĘCY AŻ NIE ZREZYGNUJESZ AGENCJA OCHRONY GWARANT KATOWICE WOLNEGO 14 TO [usunięte przez moderatora] SPRAWA

Już od 4 miesięcy jesteśmy bez wypłaty koszmar jak można tak traktować ludzi - tygodniówki po 100 złotych niech pan [usunięte przez moderatora] wsadzi sobie w ... Firma Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 nie płaci !!! ma jeden obiekt i czekamy wszyscy na pieniądze NIE PŁACI !!! właściciel [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14 - Katowice

Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14
1.3/5 Na podstawie 117 ocen.

Agencja Ochrony Gwarant Katowice ul. Wolnego 14