Opinie o Vivid Consulting Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vivid Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vivid Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivid Consulting Sp. z o.o. w Wrocław

Wera

Nie polecam, amatorzy na niczym się nie znający

A

Nie polecam, bardzo nieprofesjonalna firma nie kompetentni szkoleniowcy, a koordynatorka projektu z którą nie ma dosłownie żadnego kontaktu nie potrafi nic zrobić, cały projekt jak i ta firma to jeden wielki żart

dex
@A

to naprawdę prawda nie wyplacaja stalowego trzeba iść z tym do urzedu skarbowego

zainteresowana

Czy ktoś ma kontakt do pana prezesa lub do sekretariatu tej firmy we Wrocławiu?? Bardzo proszę o udostępnienie.

Aneta
@zainteresowana

W tej firmie numery telefonów sa poufne lub podają numery, a i tak nikt ich nie odbiera. Do tej firmy to raczej trzeba osobiście się stawić bo inaczej to nic z tego nie wyjdzie.

@zainteresowana

we Wrocławiu nikogo nie ma, tamtejsze biuro to fikcja. Firma miesci sie w lLblinie, na ul.Skromnej, razem z innymi firmami siostrami (Terra, OK Centrum, NS Konsulting, Berwy Ziemi etc) (usunięte przez administratora)

Dominika

Komu tylko będę mogła odradzić ten cały śmieszny kurs, to na pewno to zrobię !(usunięte przez administratora)

@Dominika

Pobieram (usunięte przez administratora) na kółkach.

@Dominika

Szkolena ciągną się w nieskończonoś, przykładowo mają być realizowane w czerwcu a do jakich kolwiek działan dochodzi pod koniec sierpnia, co do pieniędzy to samo mają jakieś bezpodstawne zastrzeżenia co do wniosków i każą je w nieskończoność poprawiać, a najlepsze jest to, że sami organizatorzy nie wiedzą jak je wypełniać, ta girma to jeden wieki żart, nie polecam...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vivid Consulting Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Halina

@MK, wnioskuję z wypowiedzi, że jesteś pracownikiem firmy. Czy brałeś udział w tych szkoleniach i stażach? Dlaczego nie odpowiadały Twojej grupie? Nie były profesjonalnie prowadzone? Mógłbyś to przybliżyć i napisać coś więcej na ten temat? To bardzo ważne informacje dla potencjalnych pracowników, którzy będą poszukiwać zatrudnienia w tej firmie i będą chcieli wziąć udział w tych szkoleniach.

Mirek
@Halina

Szkolenia kiepskie nie najwyższego lotu, nie dowiedziałem się nic czego bym już nie wiedział. Słaba organizacja ogólnie.

@Halina

Chodziło o szkolenie dla osób bezrobotnych, a tutaj wystarczy przeczytać wcześniejsze opinie innych ludzi, nie będę się powtarzać. Takie podejście tej firmy widać, jest już na porządku dziennym. Niestety kiedy zaczynaliśmy szkolenie, tych opinii jeszcze nie było, więc nie wiedziałyśmy w co się pakujemy :) Nie pracuję w tej firmie. Ale po odbytym szkoleniu i stażu nikomu nie polecę brania w nich udziału, aby zaoszczędzić nerwy.

Halina

@MK, może Ty mógłbyś się wypowiedzieć o pracy w tej firmie? Jednocześnie przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym należy używać kulturalnego słownictwa. Obiektywna opinia o pracodawcy, może pomóc innym użytkownikom forum znaleźć zatrudnienie.

@Halina

O pracy się nie wypowiem, natomiast szkolenia jakie organizują i staże, to jedna wielka pomyłka. I odradzam każdemu, za dużo (usunięte przez administratora) Cała moja grupa była niezadowolona.

Halina

Witam Serdecznie, chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów? Możecie podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pracą w firmie Vivid Consulting? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Każda informacja, która będzie merytoryczna przyda się na wątku. @pozdrawiam vivid piszesz, że bonusów brak. Może można coś wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej? Pozdrawiam!

Niezadowolona

Jak dla mnie (usunięte przez administratora)totalne !!!! Odradzam wszystkim. Najpierw zachęcają obiecują złote góry po czym nie odbierają telefonów, kręcą i mają Cię gdzieś... Z tego co się dowiedziałam dla każdej osoby inna 'śpiewka'. Jedyne czego nie mogę im zarzucić to wypłacanie kasy w terminie. Dodam na koniec że(usunięte przez administratora) która jest wyznaczona do kontaktu nigdy niczego nie wie, nie potrafi odpowiedziedz konkretnie na żadne pytanie... nieodpowiednia osoba do powierzonego stanowisk.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Vivid Consulting Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

pozdrawiam vivid

z pozapłacowych benefitów to jedynie praca.

Rozczarowana

Witam. Jestem po kursie obecnie na stażu i z całą odpowiedzialnością Nie Polecam. Praktycznie od samego początku przepływ informacji zerowy, w dokumentach bałagan, po kilka razy poprawia się jeden dokument, pracownicy nie kompetętni, informacje mało żetelne i nie pokrywające się a wypłaty strasznie nie terminowe. Pracuję i nie mam żadnej gwarancji że dostanę wypłatę. Nikogo nie interesują nasze opłaty i zobowiązania. O(usunięte przez administratora)i według pani księgowej i koordynator trzeba czekać bo one nie mają na to wpływu. Porażka. Nie Polecam.

Zgadzam się. Skończyłam kurs w grudniu i brak pieniędzy. Poprzednia grupa skończyła w listopadzie kurs i do dzisiaj 12.01.2018 nie wyplacili im pieniędzy. Kręcą od samego początku. Ja dzwoniłam mówią co innego, koleżanka dzwoniła i ta sama osoba też mówi zupełnie coś innego. Fima KRZAK. Stanowczo nie polecam. Na sam kurs czekałam pół roku.

Banda amatorów, wieczne opóźnienia, nic od nikogo nie można się dowiedzieć. Żeby zapisać się na szkolenie musisz zwolnić się z pracy a potem czekać pół roku na bezrobociu aż szkolenie łaskawie się zacznie. Podczas szkolenia "stypendium" z co najmniej 14 dniowym opóźnieniem od terminu regulaminowego. Kiedy łaskawie szkolenie się skończy siedzisz kolejne dwa miesiące na dupie w oczekiwaniu aż sporządzą umowę (oczywiście z błędami i będziesz mieć okazję podpisać jeszcze 5 razy aż prawidłowo zrobią kopiuj wklej). I tak po więcej jak pół roku z oszałamiającym wynikiem 800 zł na koncie można się cieszyć, że już więcej nie trzeba będzie mieć z nimi nic wspólnego.

to ja
@anonymous

Zgadzam się w 100%. Właśnie jestem na szkoleniu i już są machlojki :)

admin

Masz informacje z pierwszej ręki o firmie Vivid Consulting Sp. z o. o. ? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Vivid Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

Vivid Consulting Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Plac Solny 14 lok. 3
    50-062 Wrocław
  • NIP: 8951963618 KRS: 0000346632

Vivid Consulting Sp. z o.o.