Opinie o Vivid Consulting Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vivid Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vivid Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivid Consulting Sp. z o.o. w Wrocław

Andriu

Brałam udział w szkoleniu i stażu organizowanego przez firmę VIVID CONSULTING SP. ZO.O. Za udział w szkoleniu przelew otrzymałam w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia szkolenia. Po szkoleniu odbyłam 3-miesięczny staż. Dzięki pośrednikowi pracy po stażu uzyskałam zatrudnienie, ponieważ pośrednik pomógł mi znaleźć staż w firmie, która poszukiwała pracowników nie tylko licząc na tanią siłę roboczą przez pracodawcę. Sprawdziłam się podczas stażu i mam stałą pracę! Co miesiąc otrzymywałam przelew za staż, nie mam nic do zarzucenia jeżeli chodzi o firmę. Szkolenie świetne, wiele się nauczyłam, otrzymałam certyfikat, którym mogę pochwalić się w CV. POLECAM!

Stazystka
@Andriu

Pozazdrościć. Jedna osoba na tysiąc. BRAWO..... dobrze, że chociaż firma KRZAK ma jedną dobrą opinię. Zresztą tam pracują tak bezczelni ludzie, że pewnie i tak im to bez różnicy czy dobra czy zła opinia.

mmm
@Stazystka

Osoba, która nie była pracownikiem firmy nie powinna się wypowiadać na temat pracodawcy.... będąc jedynie uczestnikiem jednego ze szkoleń... szkolenia są organizowane głównie dla osób wykluczonych społecznie, bezrobotnych... ale za to bardzo roszczeniowych!!!! Opinię powinien zgłaszać pracownik firmy, a nie anonimowy uczestnik szkolenia...

Uczestnik
@mmm

Roszczeniowych, bo domagają się wypłaty stypendium, które mają zapisane w umowie za każdy miesiąc stażu, a których Vivid nie chce wypłacać ?

Krysia Nowy wpis
@Andriu

Bardzo ciekawa opinia ja brałam udział w szkoleniu .Pierwszego dnia dostaliśmy obiad z restauracji ale Panie prowadzące szkolenie stwierdzily że nie smaczne ( chociaż wszystkim smakowało) i że od kolejnego dnia one same będą nam gotować.Zamiast obiadu dwu daniowego było jedno danie i wątpliwej jakości, co lepsze musieliśmy myć po sobie plastikowe jednorazowe talerzyki i sztućce bo chodziło o oszczędność. Kilku dni szkolenia nie było zrobily nam przysluge i daly wolne a kase za obiadki ktos przytulil. Prowadzące zapewniały nas że możemy iść na staż bez zatrudnienia, ostatniego dnia okazało się że 6 osób z grupy musi mieć zatrudnienie (Co później okazało się nieprawdą) . Umowy otrzymaliśmy półtora miesiąca później oczywiście były z błędami , pieniądze jak sie upominalismy to z opoznieniem wysylali poniewaz jak przychodzil termin wyplat to ksiegowa byla na zwolnieniu lekarskim i tak co miesiąc. Teraz walczymy o zapłatę za 17 dni grudnia i co się okazało zgubili dokumenty niektórych osób i jak dosla oryginały to wtedy nam.zaplaca ale kiedy to bedzie nie wiadomo . Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy, szkoda zdrowia

Weronika Nowy wpis
@Krysia

I jak z tą kasą od Vivid Consulting? Otrzymaliście ją? Sprawa pozytywnie zakończona?

MK Nowy wpis
@Krysia

Widzę, że od 2018 nic się nie poprawiło.

Krysia

Witam czy po odbyciu stażu po szkoleniu z tej firmy muszę podjąć zatrudnienie .

Andrzej Nowy wpis
@Krysia

To, czy po odbyciu stażu po szkoleniu musisz podjąć zatrudnienie powinno być ustalone przed rozpoczęciem takiego szkolenia. W jakim konkretnie szkoleniu uczestniczyłaś? Napisz coś więcej na ten temat.

Odradzam współpracę z Vivid Consulting. Brałem udział w szkoleniu i stażu organizowanym przez tą firmę inie było miesiąca żebyśmy nie mieli problemów z wypłatą stypendium. Firma robi wszystko by tylko nie wypłacić należności wynikających z umowy. Trzeba dzwonić, prosić się żeby wypłacili pieniadze, a za dwa ostatnie tygodnie stażu wygóle nie otrzymałem stypendium ( około 500 zł). Poz tym ogromny bałagan organizacyjny. Umowy, oraz inne dokumenty przesyłają z opóźnieniem, z błędami, dodatkowo na inny adres niż ten podany do korespondencji, nie opłacają na czas składek NFZ, co skutkuje brakiem ubezpieczenia. Ogólnie mówiąc firma krzak nastawiona tylko i wyłącznie na pozyskanie jak największej ilości środków z UE dla siebie

Zofia
@Marcin

Niestety, Twoja opinia nie jest odosobniona w tym wątku. Czy udało Ci się ostatecznie odzyskać pieniądze za ostatnie dwa tygodnie stażu? Czy firma Vivid Consulting Sp. z o.o. poinformowała Cię z czego wynikały opóźniania w wypłatach stypendium? Bardzo niepokojące jest również to co wspominasz na temat niepłacenia na czas składek zdrowotnych. Czy zgłosiłeś to odpowiedniej instytucji?

@Zofia

Ostatecznie wypłacili mi zaległą kwotę. Opóźnienie wynikało z tego że znaleźli błędy w dzienniku stażowym, poprawione wersje doszły z dużym opóźnieniem, najprawdopodobniej z winy poczty. Składki zdrowotnej nie miałem opłaconej przez pewien czas z powodu braku odpowiedniej komunikacji między pracownikami Vivid i nie zatwierdzeniu przez nich na czas faktu że rozpocząłem już staż. Ostatecznie firma Vivid Consulting wywiązała się ze wszystkich zobowiązań, a ja po zakończeniu stażu zostałem zatrudniony w firmie, w której staż odbywałem. Mogę jednak polecić współpracę z firmą, ale trzeba się liczyć z opóźnieniami

uczestnik

Nie polecam, (usunięte przez administratora)jeśli ktoś wie jaki organ jontroluje tego typu firmy to proszę napisać w komentarzu w końcu muszą ponieść jakąś odpowiedzialność karną

Uczestniczka
@uczestnik

Ministerstwo Rozwoju, w dodatku urząd pracy /urząd marszałkowski na danym obszarze. Nie wiem gdzie był projekt więc co do tych drugich nie jestem w stanie powiedzieć który dokładnie. Niestety potwierdzam wszystkie komentatrze na stronie.

@uczestnik

Ja jestem z Lublina i wybieram sie do prokuratury,za uczesnictwo w stazu chca kasy ,moja lista obecnosci za grudzien zaginela ,dlaczego ???? nie dalam odsypu,ktos musi wziac sie za cala fillie tych (usunięte przez administratora),zero komunikacji ,nikt nic nie wie ,odsylaja mnie od jedego do drugiego,koordynatorka ,ksiegowa ( co chwile inna )nie chca juz odbierac ode mnie tel.

@Rozczarowana

Życzę wytrwałości to nie pierwszy raz kiedy (usunięte przez administratora)co do np. braku listy obecności, brak słów....

mmm
@Rozczarowana

Etatowi uczestnicy projektu nie mający pojęcia o pracy w firmie (lub jakiejkolwiek pracy) - a tak dużo maja do powiedzenia... to nie jest strona do wypowiadania się przez uczestników szkoleń czy staży odnośnie firmy, a dla pracowników:) staż organizowany dla danej osby przez vivid nie oznacza, ze vivid jest pracodawca tej osoby :)

Uczestnik
@mmm

A gdzie mamy się wypowiadać ? Jeżeli odbywamy staż organizowany przez Vivid, to po części Vivid jest naszym pracodawcą, pracodawcą, który robi wszystko żeby tylko nie wypłacić stypendium. Odbywałem staż organizowany przez tą firmę i nie było miesiąca żebyśmy nie mieli problemów z wypłatą. Trzeba było dzwonić do nich, prosić się o wypłatę, która zgodnie z umową nam się należała. Czepiali się najdrobniejszych szczegółów byle tylko opóźnić przelew, a za ostatnie dwa tygodnie stażu nie dostałem wogóle pieniędzy, przywłaszczyli sobie około 500 zł które powinni mi wypłacić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vivid Consulting Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kkk

Dno

aga

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) staz znalezc ludziom, telefony odbierac

Stazysta
@aga

Atmosfera w firmie jest ok :) bycie uczestnikiem to nie bycie pracownikiem to nie to samo nie wprowadzajcie ludzi w błąd :) zacznijcie chodzić na szkolenia i staże zamiast kombinować jak przejść z projektu do projektu to będziecie mieć pieniądze w terminie

Pracuś
@Stazysta

@aga (usunięte przez administratora) Czy można stać się samodzielnym pracownikiem po miesięcznym stażu? Nie sądzę.

Kursantka

Beznadziejna firma, (usunięte przez administratora)pracownicy, częste niepodyktowane niczym zmiany decyzji oraz dat.(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam! Moje sugestie dla Vivid Consulting Sp. z o.o.: Niekompetentni ludzie, którzy robią sobie żarty z uczestników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma musi zatrudnić lepszą kadrę organizacyjną lub sama pójść na dobre szkolenie z organizacji czasu, bo kiepsko im to wychodzi. Za dużo poślizgów czasowych.

Rozczarowana

(usunięte przez administratora),brak odpowiedzialnosci,kompetencji i organizacji

Rozczarowana

Napiszę krótko,w Lublinie(usunięte przez administratora),wziętych z ulicy nieuprzejmych organizatorow

Rom

Dla mnie ok

Nicki
@Rom

To ma buyć jakiś żart?!?!?! Ludzie nie bierzcie tego na poważnie to ktoś z tej "firmy" napisał po zytywny komentarz, widząc jaką mają fatalną opinię na forach internetowych

Janina II

Ja ukończyłam szkolenie 3 września br. praktyki nie znaleziono dla mnie żadnej na zwrot za dojazdy na szkolenia czekam do dnia dzisiejszego dzwoniłam do nich kilkanaście razy, teraz nawet nie odbierają telefonu. To napewno (usunięte przez administratora) i krętacze. Proszę uważać na tę firmę . Szkoda czasu i pieniędzy na udział w ich szkoleniach. Zamiast zarobić poniesiecie tylko dodatkowe koszty. Janina II

W

Firma żart, powinna zająć się tworzeniem kabaretu a nie szkoleń...

(usunięte przez administratora) Proszę doradzcie co robić, czy sprawę moźna zgłosić do prokuratury? I OCZYWIŚCIE ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TYMI KŁAMCAMI

nek

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Dg
@nek

a możesz napisać o tym coś więcej? bo nie wiem z czym się mogę spotkać...

@nek

Z tego co się dowiedziałam niedawno, firma ma kontrolę. Wierzyć czy nie, nie wiem. Odbyte u nich szkolenie, potem staż było totalnym koszmarem. Ciągle przypominanie i upominanie się - dzięki temu co się mi należało otrzymałam...

Firma nie rzetelna miesiącami czeka się na(usunięte przez administratora) za przejazdy na szkolenia, totalny bałagan organizacyjny. Materiały na szkolenie otrzymałyśmy po zakończeniu szkolenia i to po bardzo wielu interwencjach. Szkolenie zakończyło się w pierwszych dniach września , a materiały szkoleniowe dotarły do nas w połowie września trzeba było dodatkowo na własny koszt po nie przyjechać w umówione miejsce. Za dojazdy w sierpniu i wrześniu do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy jak również za praktykę. Nie polecam tej firmy. Strata czasu wiele osób nie znalazło praktyki nikt im w zalezieniu nie pomagał . N I E P O L E C A M

(usunięte przez administratora) Mi kazali na szybko wypełniać formularze i im odesłać skany. (Warunkiem udziału w projekcie było wyrejestrowanie się z bezrobocia, przez co straciłam prawo do zasiłku) Po dwóch tygodniach kazali wysłać do Lublina informując, że za kilka dni rozpoczną się spotkania z doradcą zawodowym. Po kilku dniach dostałam telefon, że moje dokumenty nie dotarły podczas gdy z poczty dostałam na mejla potwierdzenie odbioru... Po upływie miesiąca dostałam telefon, że niestety projekt się nie odbędzie. Dziś widzę wznowione ogłoszenie... ŻE NA DA! Moje sugestie dla Vivid Consulting Sp. z o.o.: Przestańcie (usunięte przez administratora)ludzi!

Dg

Ta firma to jeden wielki żart, nieporozumienie, drwią z uczestników i stale (usunięte przez administratora).

ana

Stanowczo nie polecam ludzie bez żadnej odpowiedzialności nawet nie raczyli zawiadomic że nie zostałam zakwalifikowana a kazali zrezygnować z ubezpieczenia z biura pracy zostałam bez ubezpieczenia zdrowotnego nie polecam długie procedury !!!

Ela
@ana

Dokładnie tak

Ela

Kategorycznie odradzam jakąkolwiek współpracę z tymi (usunięte przez administratora)

megi

Szkoda czasu tracic ! Omijac szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Vivid Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

Vivid Consulting Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Plac Solny 14 lok. 3
    50-062 Wrocław
  • NIP: 8951963618 KRS: 0000346632

Vivid Consulting Sp. z o.o.