Opinie o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

nikt albo ktoś

kolejny durny "BYŁY" po 1 to nie forum po drugie, jak masz jaja i coś do kogoś, to powiedz mu to prosto w oczy jak jesteś źle traktowany przez pracodawcę, to idź do sądu jak tylko z nudów się tu udzielasz, to zrób to co robi pies, jak jest znudzony

BIB

KOLO - pan dyrektor ma głęboko w D...e kogo zwolnili pewnie jak podpisuje wypowiedzenie to nawet nie wie jak ten "ktoś" wygląda,jaką ma sytuacje jak długo pracuje itp. liczy się tylko że trzeba kogoś zwolnić!!!

bubu

jedna wielka klika !!!, chociaż niektórym dali do zrozumienia , że nie są nietykalni ))

lysy

to kto zostal ze starej ekipy???

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Anonymous

Polecam, tą firmę.

Jacob

Mam zamiar starać się o pracę w tej firmie, komenty są ale już trochę czasu minęło. Jak jest obecnie sytuacja w tej firmie?

pan zenek

Fastek to lipa i to fakt. kto chce pracowac niech pracuje a kto nie chce albo nie moze to nie i juz. ciekawe ile stary zarabia? stawiam że ma koło 20 000 PLN /miesiac

dziwni jesteście

A TERAZ KOLEGO PRACUJESZ W INNEJ FIRMIE ? LEPIEJ ZARABIASZ I SIĘ [usunięte przez moderatora].. TAK ?

żniniak

[usunięte przez moderatora]to kawał [usunięte przez moderatora]. ja jak sie zwalniałem to mi zawinął z wypłaty bodajże 800 PLN. do konca starałem sie robić jak nalezy, nawet powiedziałem[usunięte przez moderatora] że jak trzeba bedzie to popracuje dłuzej niz okres wypowiedzenia żeby ten miał czas przeszkolić ewentualnego nowego pracownika i co? [usunięte przez moderatora] okradł mnie. pewnie cały tydzień za tą kasę żarł w mc donaldzie. żenada

anonim - 2011-08-12 10:04:41 A jak tam nowa fabryka W Rosji?[usunięte przez moderatora] z tychów pojechał ja uzdrawiać banda a najbardziej gruszka z tychów

A jak tam nowa fabryka W Rosji?

magic

co ja tu widze? ale z wiekszoscia tych opini musze sie zgodzic... ja nadal w tym syfie tkwie i [usunięte przez moderatora] mnie strzela jak na sama mysl o tej firmie. banda, [usunięte przez moderatora] !

żelazny boj

dokladnie. zgadzxam sie w 100 procentach. dobrze ze juz tam nie pracuje. najgorsi sa brygadzisci i kierownik oraz[usunięte przez moderatora] z biura. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o