Opinie o Ecco Shoes (KRM Poland Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRM Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRM Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRM Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekqwy

Dawaj imię lub login kogo szukać

SPRZEDAWCA, pilne

Czy na okresie próbnym macie prawo do premii? Ile trwa u was okres próbny? Dotyczy sprzedawcy w sklepie. Pilnie potrzebuję informacji.

Karolina, pytanie

Pracownicy Ecco, czy na okresie próbnym macie pakiet medyczny? Ile trwa okres próbny - chodzi o sprzedawcę w sklepie w Warszawie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w KRM Poland Sp. z o.o.?

Opowiedź

Po co Ci jakiekolwiek umiejętności do ciągnięcia wózka z butami, przyjmują każdego kto tylko prześlę CV

Maja
@Opowiedź

Ok, skoro do KRM każdy jest przyjmowany to czy podczas dogadywania warunków zatrudnienia, można je negocjować? Jeśli ktoś posiada doświadczenie, to może liczyć na wyższą stawkę lub szybszy awans?

@Maja

Mozesz nawet mieć doktorat a i tak nic nie ugrasz jezelu chodzi o stawkę. Po roku podwyżka i po dwóch. Premia ruchoma bo szefostwo czasem lubi ja wypłacać w jedzeniu bo blizej nam wschodu niż zachodu Europy ;)

Maja
@1

Ile wynoszą te podwyżki po roku i po dwóch latach w KRM? Jak często w takim razie można się premii spodziewać na przestrzeni roku? Ile ona może wynosić? I jak to 'wypłacać w jedzeniu'?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KRM Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Informatyka

Hej, widziałem ogłoszenie o prace w IT. Co sądzicie o pracy w tej firmie? Jak współpraca z przełożonymi? Jak wynagrodzenie?

Pogromca Kondorów

A Ty tak tęsknisz za firmą, że myślisz o niej i o 2 w nocy na forum piszesz? Czy na, tak lepsza pracę zmieniłeś że na nocki tyrasz?

Krator
@Pogromca Kondorów

Wolał bym tyrać na nocki ,niż jak w krm co drugi weekend i w święta, nie wspomnę ze w krm tez co jakiś czas wprowadzają nocki

Babcia klozetowa

Kobiety w pracy są zmuszone do korzystania tylko i wyłącznie z niewygodnej toalety dla niepełnosprawnych. Muszla klozetowa jest umiejscowiona na znaczej wysokości jak to bywa w toaletach dla niepełnosprawnych i okolona barierkami z obu stron co w przypadku osób zdrowych utrudnia korzystanie z toalety i prowadzi do dyskonfortu. Ponad to na około 15 kobiet przypada tylko jedna toaleta i to dla niepełnosprawnych.

@Babcia klozetowa

to i tak nic. Za parę miesięcy będzie można dodać że toaleta jest żółta muchy latają ściany się lepią. Ale bez spiny za dobrą robotę dostanie się pizze bo przecież premia jest wypłacana w jedzeniu ????

Ochrona
@Babcia klozetowa

Poczekaj będą dwa kible to wprowadzą czytnik i będzie się trzeba odbijać kartą przed pójściem do kibla i wtedy grubszą sprawę trzeba będzie robić w domu, bo zaraz będzie problem że się za długo w toalecie siedziało, jak to było na starym magazynie.

Groot
@Babcia klozetowa

Co wy ludzie narzekacie,najpierw na premie i zarobki teraz na toalety, jak jest tak tam nie dobrze to droga otwarta,jest dużo innych ofert pracy.Trzeba było odejść jak się magazyn przenosił to byście skorzystali jak inni co nie przenieśli się,jak bym wiedział że tak będzie to sam bym nie przeszedł ale trudno się mówi.

W IT jak w Indiach

Zarobki w moim przypadku były ok ale co ta firma robi z pieniędzmi(wydawanie na sprzęt kompletnie bezużyteczny) i szacunkiem do ludzi to raczej nie jest zachowanie dojrzalej firmy. Zwalnianie ostatniego dnia okresu próbnego to raczej nie jest coś co powinien praktykować ktokolwiek a tym bardziej w IT. Poziom bezpieczeństwa na levelu firm które zaczynają. Bałagan a pracownikom nie zależy bo to jest przechowalnia - iść i uciec jak najszybciej.

Dorota
@W IT jak w Indiach

To jak tam w ogóle sie dostałeś , jak sie pewnie rozpłakałeś jak (usunięte przez administratora) już na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Pawełek
@Dorota

Tam jest taki super szef w IT, wszyscy go lubią. Miły, szczery i ogarnięty :) zawsze pomoże, sklep otworzy, posprząta szefowi samochód, psa wyprowadzi. Ogólnie miło

Janki Tower
@Pawełek

kolego, mi sie akurat podoba taka możliwość w rozwoju, żarówke wymienię i pojeżdze po salonach , zawsze to miła odmiana od mojego siencento , mieszkam w hotelu pracowniczym razem z chłopakami z magazynu ale nadal sie rozwijam, firme oceniam na 10/10

prawda to
@Pawełek

kablówkę Francuzowi zainstaluje, uprzejmie uśmiechnie się do recepcjonistek :) Miły gość

Zbyszek

Hej ! Wiele dobrego słyszałem o tej renomowanej firmie. Poczytałem to forum i moja opinia się potwierdziła.Wiele osób pisze że prawdą są dobre zarobki i świetna atmosfera ( płaczków i trolli nie biorę pod uwagę ,bardzo łatwo poznać kiedy ludzie kłamią i oczerniają i nie mają argumentów) Aktualnie szukam pracy na stanowisku magazynier. Powiedzcie co zrobić by zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji , wiem że nie jest łatwo dostać sie do KRM ale mimo to spróbuje. Aha i nie piszcie mi o zarobkach 2300 netto bo tą informacje mam zweryfikowana i nie potrzebuje kłamstw

@Zbyszek

Zapraszamy ogłoszenie cały czas pojawia się na olx trwa rekrutacja , mile widziany język ukraiński zwiększysz swoje szanse . Dobre zarobki 2400 na okres próbny po 7 latach 2700 plus premia, masz możliwość dorobienia w weekendy i święta bo są przymusowe.

@Zbyszek

Dobre, Jestem pewna że nie starasz się o przyjęcie do pracy tylko od dawna pracujesz w tej firmie i to na jakimś wyższym stanowisku,a przez ten wpis próbujesz podbudować opinie firmie,która I tak już ma tragiczną.A co do zarobków jakie tu podają,to szczera prawda

Jacek
@Paweł

Jak zarabiasz 2400 to nie dostajesz żadnej premii. Jaka jest przyczyna tej sytuacji ? Bo na pewno rozmawiałeś o swojej sytuacji ,dlaczego zarabiasz tak mało? Może jesteś już na wylocie? Nie spełniasz oczekiwań albo ta praca nie jest odpowiednia dla ciebie? Ja bym sie sam zwolnił jakby wszyscy moi kumple zarabiali dużo wiecej. Wstyd

@Jacek

Człowieku zarabiam tu 2400 pracuje ponad dwa miesiące i nie mam żadnej premii , a z tego co słyszę wszyscy pracownicy mają zabraną premie do końca roku. I wiem ile zarabia tu pracownik po paru latach, żenada dlatego lada chwila się zawijam z tego bałaganu

Operator

Witam,chciałbym się zorientować ile dostanę na start jako operator wózka widłowego,gdyż widzę aktywne ogłoszenia Proszę o radę obecnych pracowników,liczę na ok 3500zl do ręki i nie wiem czy warto mi aplikować i jeździć na rozmowy.

Łukasz
@Operator

Od 3000 do reki w górę. Za mniej z uprawnieniami UDT to już nikt nie pracuje ,chyba że jacyś idio_ci

Młody
@Operator

Hehe, dobre 3500 to nawet brutto na początek nie dostaniesz, też wysłałem CV na operatora jak usłyszałem stawkę to ich wyśmiałem

Rymas
@Operator

Jak ktoś uczciwie pracuje to 3000- 3500 do ręki weźmie. 2400 brutto czy tam netto jak piszą ( nie wiem bo już sie nie orientuje w kłamstwach tych półgłówków) to dostają nieroby które i tak są na wylocie. Bo przeważnie pojawiają sie srednio 4- 5 raza na miesiąc w pracy

@Rymas

Rymas półgłówkiem to Ty jesteś w tej firmie nie ma podziału z zarobkami czy ktoś pracuje uczciwie ,czy nie uczciwie każdy ma taką samą stawkę, a 3500 to może wezmie stary pracownik jak przyjdzie w cztery weekendy. I te 15 osób co odchodzi to właśnie przez te marne zarobki.

Operator
@Rymas

Rozumiem ze za uczciwą pracę uważasz przychodzenie w każdy weekend? Żeby zarobić to co proponują w porządnych firmach beż nadgodzin,jak ktoś nie ma życia towarzyskiego czy też rodzinnego jak ty to pewnie nawet i w nowy rok pracuje.Czujesz się uczciwym pracownikiem?

Gruby Pączek
@My

Tylko że jest coś takiego jak premia uznaniowa i ta od wydajności. Ci co pracują uczciwie po 8 godzin wyciągają dobrze ponad 3000 i nawet nie wiedzą że jest takie forum dla płaczków i malkontentów. Polecam firmę i pozdrawiam zdecydowana większość zadowolonych pracowników. Zastanawiam sie ci co pracują za 2200 to po co w ogóle przychodzą do pracy ? Za tyle to nawet na wsi nie wyżyje hahahahahahahahahahaha

Oni
@Gruby Pączek

Gruby mówisz o tej premii co jest zabrana do końca roku ? hehe, a normę żeby wyrobić to musisz biegać z tym wózkiem bo jest wyliczona z kosmosu.

@Gruby Pączek

Co ty za bajki piszesz? Ponad 3000zł w 8h,chyba jak wliczasz wszystkie weekendy. Zdecydowana większość wie o tym forum i się udziela,poczekaj jeszcze z miesiąc to jeszcze więcej ludzi odejdzie,choć i tak już około 20 osób odeszło i z tego co słyszę będą kolejni. Ty jako gość bez ambicji to sobie pracuj za te ponad 3000zł skoro lubisz nie mieć wolnych weekendów.

Gruby Pączek
@My

Mam wszystkie weekandy wolne i zero nadgodzin i nie słyszałem by ktoś sie zwalniał ostatnio ...

@Gruby Pączek

Weź ty się lecz gościu bo coś Ci dolega,kłamiesz jak z nut,lepiej pokaż grafik to zobaczymy czy masz wolne weekendy.

2.0 TDI 190 KM

200 wpisów wow! Nie ma mnie w KRM od grubo ponad roku. Przeczytałem te wszystkie opinie, te wszystkie żale, skargi, pretensje, z których wylewa się zazdrość jad i żółć. Ludzie KRM to najlepsza firma na świecie! Firma, w której ma się czas na wszystko. Tylko trzeba umieć ten czas wykorzystać, a nie użalać się nad sobą i obwiniać każdego tylko nie siebie. Można zdobyć nowe umiejętności Przykład? Jeździsz wózkiem i słuchasz muzyki o tym "że nie ma perspektyw dla chłopaków z szarych bloków" posłuchaj konwersacji po angielsku. Magazyn to wspaniałe miejsce, 4 piętra antresoli nikt cię nie znajdzie! Idziesz tam, że niby coś sprawdzasz na półkach , a tak naprawdę bierzesz wydrukowane ćwiczenia i rozwiązujesz!. Kończysz robotę o 16:00 Zarezerwuj salkę na 15:30 i posiedź w niej godzinę ucząc się czegoś (programowania, nowych koncepcji/technologii, języków). Po południu salki są wolne, a ty zyskujesz wspaniały czas w spokoju na rozwój bez obawy że żona/dziewczyna /dziecko coś od ciebie chce. Wyjdziesz z roboty o 16:30 czyli niby 30 minut później. Ale zyskałeś godzinę! To były moje sposoby żeby się rozwinąć i pójść dalej. Dam wam radę nie patrzcie się na innych, nie przejmujcie się czy was lubią czy nie i co o was mówią. Nie jesteście tam na zawsze. Miejcie swój plan i realizujcie swoje cele bo inaczej będziecie realizować cele innych i użalać się w Internecie. KRM dzięki za wszystko !

Brawo
@2.0 TDI 190 KM

W końcu ktoś z sensem napisał. Siedzą po parę lat ciągle im źle, niedoborze, słabe zarobki ale roboty nie zmienią. Będą siedzieć i narzekać następne 5 lat.

Bruce Lee
@2.0 TDI 190 KM

Człowieku o czym Ty gadasz? na magazynie nie można słuchać muzyki, unikać rozmów z drugą osobą. Jak wejdziesz na antresole i nie będzie ruchu w skanerze to kiero Cię wytropi i (usunięte przez administratora). Dobrze że do kibla można iść na legalu bo jeszcze niedawno trzeba było się odbijać kartą w czytniki, więc jak złapała Cię dwójka to byłeś w plecy kilkanaście minut. A po pracy jak salka ?każdy myśli żeby dojechać do domu i się przespaćeś bo jesteś styrany jak osioł.

@Brawo

Życie nie polega na tym żeby co roku zmieniać pracę i zaczynać od podstawy. Jeśli ktoś pracuje w firmie kilka lat to widocznie liczy na jakiś progres , dąży do lepszych zmian podwyżka , awans , benefity itp. Jeżeli firma nie może tego zapewnić to nic dziwnego że ludzie narzekają.

Pan żart
@2.0 TDI 190 KM

Gościu nie dziwie się ze chwalisz firmę skoro cały czas się chowałeś na antresoli, i ściemniając wykorzystywałeś swój cenny czas. Ale te czasy się skończyły,przyszła era norm,sprawdzania wyników,teraz byś sobie nie poradził ze swoim nastawieniem.A ze ludzie się żalą to normalna kolej rzeczy,pracujesz ciężko= godna wypłatą,Zapraszamy teraz,zobaczymy jak długo popracujesz

Mechanik
@2.0 TDI 190 KM

I doucz sie synku o samochodach. 2.0 TDI to ma 136 koni a nie 190.... Coś ci sie pokiełbasilo

2.0 TDI 190 KM
@2.0 TDI 190 KM

Już wam nic nie napiszę Macie swój własny rozum. bez odbioru

Mitek
@2.0 TDI 190 KM

Pan z tobą. (usunięte przez administratora) To poważne forum dla pracowników o poważnych sprawach a nie dla fantazjujących dzieciakow

Orangutan
@Mitek

Dobrze piszesz,niech się zajmie swoją karierą,a nie tu ludzi umoralnia.

Poinformowany
@Mechanik

Te, Praktykant , to nie chodzi o to ile kto koni podkuł na terminie u kowala w szopie pod Sieradzem tylko jaką moc ma ten silnik... Rozumiesz? nie? Nie każdy samochód, w którym montowano TDI ma "Wurst" w nazwie jak WurstVagen..... Rozumiesz? nie?

Śmiech
@Poinformowany

No to spoko , czyli jak przełożę TDI 136 koni ze starego Passata z milionem kilometrów do BMW e 36 czy innego badziewia E46 to będe miał 190 koni. Nie obrażaj Sieradza , najwięcej wieśniaków jest w dużych miastach i warszawce

Filozof

O widzę, że znalazł się filozof, który podejmuje temat sensu życia i na czym to życie polega :). Piszesz, że "...Jeśli ktoś pracuje w firmie kilka lat to widocznie liczy na jakiś progres , dąży do lepszych zmian podwyżka , awans , benefity itp. Jeżeli firma nie może tego zapewnić to nic dziwnego że ludzie narzekają..." Odpowiem ci "Jeśli ktoś pracuje w firmie kilka lat i zamiast liczyć na siebie i swoje umiejętności liczy, że ktoś coś da. to jest naiwny jak 5-letnie dziecko". Dorośnij! Zamiast frazesów na czym polega życie i czekanie na mannę z nieba, to po prostu się ogarnij się i zajmij się pilnowaniem swoich spraw. Zapytam przewrotnie czy życie polega na czekaniu aż "Pan da" mości filozofie?

Grill & snacks
@Śmiech

Odpowiedz sobie sam kierując się tym przykładem Jeżeli do flaka przełożysz kilo kaszy to dostaniesz kaszankę ..... Kaszankę!, rozumiesz nie? Jeżeli do flaka przełożysz mięso baranie to dostaniesz kiełbaski baranie ...Baranie! rozumiesz nie?.

Smiech
@Grill & snacks

A jeżeli takiego tę paka jak ty włoży się do flaka to co wyjdzie? Tęp y Flak? Powodzenia

Grill & snacks
@Smiech

Boli cię? Ma boleć ;)

Haha
@Grill & snacks

Boli to chyba ciebie, jak sobie do wypłaty dorabiasz:)

Ciekawy

Czy orientujecie się jakimi kryteriami sugerowało się szefostwo przyznając dodatki do pensji?????????? Bo osoby pracujące pół roku albo rok niejednokrotnie robią więcej od osób z kilkuletnim stażem a i tak podwyżki ich ominęły. Później jest narzekanie że nikt nie chce u nas pracować jak się docenia tylko pewne grupy a o najmniej zarabiających się zapomina.

Hihi
@Ciekawy

Uważasz, że dodatek 120 brutto sprawi, że ludzie nagle będą chcieli przyjąć się tu do pracy? Daj spokój o takie pieniądze na Twoim miejscu nawet nie chciało by mi się pisać takiego komentarza... Btw te dodatki są tylko i wyłącznie dzięki pracownikom z długim stażem, którzy nie chcieli przejść na obecnych warunkach na nowy magazyn. Podejście firmy do pracowników(nie tylko magazynowych) jest żenujące. Nie ważne czy jesteś nowy czy masz długoletni staż. Jeśli się starasz, jesteś pracowity, uczciwy i ambitny to wymagania też będą większe wobec Ciebie niż innych pracowników i tez nic na tym nie zyskasz. Także jeśli liczysz na rozwój, awans etc. to niestety nie w tej pracy, a skoro jesteś już tu zatrudniony to weź przykład z innych przyjdź do pracy 2-3 dni w miesiącu, resztę odpoczywaj na zwolnieniu lekarskim. Pracy nie stracisz, bo na Twoje miejsce i tak nikogo nie znajdą. Przestańcie już wylewać tutaj swoje żale. Weźcie przykład z innych i znajdźcie nową pracę lub spróbujcie walczyć o swoje, żeby nie pracować za miskę ryżu. Pozdro

Misia
@Hihi

Chyba synku pomyliłeś fora. Większość tutaj chwali sobie prace , wynagrodzenie i relacje z przełożonymi. Wyjątkowo głupi wpis. Pewno gość popił w sobote i stąd te brednie

Nikt
@Misia

Nie widzę tu pozytywnych opinii ,firma ma dwie gwiazdki czy dramat. pozdro

Ryż
@Misia

Misi to chyba miska ryżu wystarcza,ewentualnie jak przyjdzie w weekendy to dorobi na jakiś sos i miesiwo do tego ryżu a i tak się dziwię ze firma ma dwie gwiazdki,patrząc po opiniach powinna mieć jedną.

Łysy grzyb

Praca całkiem lekka, ze statusem ucznia płacą nieźle (bez już słabo). Kierownictwo, zachowuje się jak buraki, nie potrafią poprawnie założyć maseczek, mają wymagania z (usunięte przez administratora) nie potrafią obsługiwać systemu i nie wiedzą co się dzieje w magazynie. Zwolnili mnie za to, że nie spełniłem chorego tempa cięcia butów, gdy reszta pracowników przez cały tydzień potrafi stać i rozmawiać, załatwiać sprawy przez telefon albo oglądać mecz i palić papierosy w ukryciu. Oprócz mnie, widziałem tylko 2 osoby lepiej pracujące, a jednak mnie wywalili. Kierownik, którego imię zaczyna się na R, a kończy na obert jest szczególnie antypatyczny i niekompetentny. Praca ma swoje wady, ale ogólnie jestem zadowolony.

Św Mikolaj
@Łysy grzyb

Trzeba było się przypiąć tymi swoimi łańcuchami od krowy do regału może bys przynajmniej raz punktualnie przyszedł do pracy i by cię nie zwolnili ????

Krowiak
@Św Mikolaj

Poważnie nosił na grzbiecie krowie łańcuchy? Niezła (usunięte przez administratora) tam robi. A może to jakiś rolnik był buhahahahahahahahahaha

Frajernia
@Św Mikolaj

Za takie pieniądze i warunki go się ciesz ze w ogóle przychodził...

@Frajernia

Miałem wysłać CV ale jednak odpuszę po przejrzeniu tych opini, chyba naprawdę jakieś marne pieniądze oferują bo non stop ponawiają ogłoszenie na olx na operatora i magazyniera.

Robie i nie narzekam
@Kandydat

Jak jesteś ogarnięty na magazynie to 3500 do ręki weźmiesz , nie są to kokosy ale w innych firmach jest mniej. Ci co tu piszą że zarabiają 2200 to albo kłamią albo są z zakładu pracy chronionej

Bartek
@Robie i nie narzekam

Zaproponowano mi 3200 brutto jako magazynier, praca od poniedziałku do niedzieli według grafiku. Jesteś w stanie mi wytłumaczyć jak miałbym tam zarobić 3500 do ręki? Aktualnie szukam pracy. Nie dziwne, że firma nie podaje wynagrodzenia w ogłoszeniu. Jest to najniższa oferta jaką otrzymałem.

Hahaha
@Robie i nie narzekam

Robisz i nie narzekasz to jesteś nieudacznikiem że za takie pieniądze pracujesz,3500zl do ręki to mniej więcej 4700zl brutto a ty tu bajki piszesz,nie wiem co ty dodatkowo robisz że masz więcej ale najwyraźniej jesteś w tym dobry,ogarnij się i nie pisz głupot

Arek
@Bartek

Tez mi zaproponowano 2400netto na początek , praca również w weekendy , a z tego co czytam z tych opinii to i święta. Odjazd ogórkiem z Wilanowskiej parę minut po piątej i gdzieś wywożą za Janki, śmieszni są.

Jojo
@Arek

Śmieszne to są opinie takich nieudaczników co by chcieli dużo kasy chyba za walenie konja , 2400 powinno ci wystarczyć na flaszke i ogórki

Franek
@Jojo

To prawda. Wchodzi na rynek pracy pokolenie milenialsów z około 2000 roku. Jedyne co potrafią robić to gapić sie w smartfonika ,bo pupę to im jeszcze mama podciera , to oni sie tu wymundrzajo że 3200 brutto czy 2400 netto. Ja w waszym wieku zaczynałem za 850 netto w 2003 roku a ceny w sklepach były niewiele niższe.Dzieciaki

Dzieciak
@Franek

Jak (usunięte przez administratora).... codziennie parówki z makaronem , ubierasz się w PCK i jeździsz rowerem do pracy to może i te 2400 Ci wystarczy. Staruchu

Franek
@Dzieciak

W zupełności mi wystarcza . I jeszcze odkładam na czarną godzinę. A oprócz makaronu jem też kaszę. Umiem sam gotować. Jężdzę nastoletnim Nissanem Almerą w świetnym stanie technicznym bo umiem dbać o auto , a na rowerku śmigam w weekandy. A ty co umiesz?Pozdro dla kumatych i pracowitych. Zlewać leni i roszczeniowych półgłówków !

agree

Dokladnie tak to wyglada. Stekanie ze sie duzo zrobilo a tak naprawde wystarczyly ze trzy klikniecia.

Stoję i patrzę Wam na ręce

Halo zarząd, mam nadzieję, że skoro od 1 maja wpuszczacie tam pracowników to miały już miejsce odpowiednie odbiory techniczne i macie wszelkie wymagane zgody. I wszystkie przepisy obowiązujące w zakładach pracy zostały spełnione. Byłoby smutno gdyby okazało się, że wpuszczacie ludzi na plac budowy. Jeśli potwierdza się informacje o wspólnej toalecie i szatni dla kobiet i mężczyzn to radzę Wam się zapoznać z obowiązującymi przepisami regulującymi te kwestie w zakładach pracy, albo przygotować na kontrolę sanepidu, BHP i PIPu. Wiemy, że uważacie nas za średnio rozgarnięty plebs i że wg Was bydło w Danii zasługuje na lepsze warunki sanitarne, ale uważajcie bo na takim pojmowaniu możecie się srogo zawieźć. P. S 1.5 temu nad szatniami zdechł szczur, od tego czasu smród jest niewyobrażalny wręcz trujący, postarajacie się coś z tym zrobić, za nim przekaże sprawe odpowiednim organa. Pandemia powoli ustepuje więc sanepid znajdzie chwilę by do nas wpaść. Trzymajcie sie ciepło, buziaczki

Romek hetero
@Stoję i patrzę Wam na ręce

Hej Rudy kap usiu ! Jesteś może z jakiejś milicyjnej rodziny ? Ojce może byli agentami SB? Tak wychodzi. Bo jak ojce porządne ludzie to sie pewnie wstydzą za takiego kabla. Po drugie ja tam chetnie moge być w szatni z kobitkami. W ten sposób lepsza integracja by była. A może ty oprócz tego ze komunistyczny kabel to jeszcze cio_ta jesteś ?

@Stoję i patrzę Wam na ręce

Boże co za żenujący wpis. Uważaj żeby tobie smutno nie było, bo na miejscu zarządu zwolniłabym cie od ręki. Nie dość że (usunięte przez administratora) i sprzedawczyk to jeszcze jest z tego dumny. Brak słów na tę amebę. Szukaj sobie lepiej roboty. U nas takich nie potrzeba

@Stoję i patrzę Wam na ręce

No i po co psujesz opinie dobrej firmy ??? Przynajmniej zarabiamy godziwie ponad dwójkę. Jak ci nie pasuje to droga wolna możesz iść na kase do biedronki za 1400 na rekę

Nieobecny
@Paweł

Dobrej firmy dobre , dobrze że szybko z tamtąd uciekłem, ale z zarobkami się zgodzę miałem niewiele ponad 2 tyś

Uciekinier
@Paweł

Chłopcze w biedronce czy też Lidlu mają więcej od ciebie,a ty chwał sobie firmę i pracuj jak ro bak tocz swoją kulkę żuczku.

Guciu
@Paweł

Jaka niby opinie firmy, co ty gadasz za głupoty, firma po pracownikach ma opinię zerowej czyli nie nadającej się do niczego, traktuje pracowników jak ścierki do podłogi a ty piszesz że wszystko jest ok, tylko ta ścierka buzię wytrzeć... Żenada

Strażak
@Stoję i patrzę Wam na ręce

Jeśli ktoś z pracowników posiada gaśnice w domu, to prosimy o zabranie do pracy 1 maja na nowy magazyn , musimy być przygotowani jak by coś się wydarzyło.

Mitek
@Guciu

Dobrze że firma sie będzie pozbywać nieudaczników i kalek życiowych którym nic nie pasuje , jest wielu chetnych do tej pracy a wy możecie iść do Biedronki jak to ktoś napisał za 1300 do łapy , tylko że tam trzeba naprawde pracować a nie to co u nas lenie i obiboki myśla że będą miec płacone za samo przyjście do pracy. Łaski nie robicie

BUHAHAHA
@Mitek

Gdzie sie firma pozbywa? Ludzie sami odchodza na potege. Niedlugo zostanie sama ukraina. Wtedy firma przejrzy na oczy ale bedzie juz za pozno. Zawina swoj interes i przeniosa magazyn nie do Sokolowa a do innego kraju europy srodkowowschodniej, zeby tam wykorzystywac pracownikow bo przeciez w Danii nikt sie tak pomiatac nie da. Najbardziej straci na tym oczywiscie KK znajda w Czechach albo na Slowacji nowy jej odpowiednik

Żenujący
@Kasia

A Kasia to chyba w zarządzie kawe podaje i to koniecznie ze '' śmietanką'', ze tak firmy broni ...

Seksowny Rysiek
@BUHAHAHA

Ty też sie wynoś , nikt za tobą nie będzie płakał , Ukraińcy niech sobie kupują nowe samochody a polaczki 300 zł kuroniówki

JA
@BUHAHAHA

Ludzie odchodzą na potęgę bo kto wytrzyma z takim kierownikiem który niczego nie ogarnia i ciągłe narzekanie tylko.A ludzie nie są głupi i niestety to słyszą. Redukcje etatu trzeba zacząć od góry. W tedy może każdy zrozumie że odejście ludzi nie jest spowodowane tylko kwestią finansową.

Kolczuga
@JA

Słyszę brzdęk łańcuchów

Romuś
@Strażak

Ktoś się orientuję czy 1 mają wg grafiku dla całej zmiany to mamy jakiś piknik firmowy w nagrodę za przepracowany rok bez premii czy to tak jak bywało rok w rok "obowiązkowe" nadgodziny w święto pracy?

Hmmm
@Romuś

Każą jechać za miasto to pewnie piknik albo jakiś festyn z okazji obchodów dni gminy Michałowice

Romuś
@Hmmm

To super! Bo już myślałem żeby pip zaprosić ale jest impra to spoko, wyplacili zapomogę zwana wypłata to lecę do biedry bo promo na kielbe i piffko jest ????

Hmmm
@Romuś

Nie kupuj kiełby. Mięcho na grilla wójt gminy Michałowice sponsoruje. Ma być wojskowa grochówka i występ Maryli Rodowicz

cisteczko
@Hmmm

ciasta też nie kupuj, bo wypiekami zajmie się jedna koleżanka od nas z magazynu. Są podobno przepyszne ale o tym to najlepiej wiedzą jej bliscy współpracownicy.

Firma KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa uchodzi za renomowana i ma bardzo dobrą opinie wśród pracowników i klientów. Piszecie że są dobre zarobki , atmosfera i wzorowy stan pomieszczeń socjalnych i toalet. A co powiecie o benefitach , premiach świątecznych i dodatkach pozapłacowych? Czy ta kwestia również budzi wasze zadowolenie?

Karton
@Ewa

Pani Ewo chyba firmy się Pani pomyliły ????

makumba
@Ewa

uchodzi to powietrze z koła. Polska język trudna język

Tragedia
@Ewa

Nic z renomy nie jest prawda. Syfilis nawet w biurze. Szczury, wszy. W biurze okropna atmosfera. Praca ciężka i bardzo nieprzyjemni managerowie.

@Tragedia

To sie musisz przebranżowić marudo. Łap za wiadro i (usunięte przez administratora) i ogarniaj. Nie święci garnki lepią. Co do sprzątania też sie nie nadajesz? Tylko sie nie popłacz , zlikwidowali obowiązkową służbę wojskową to wychodzą teraz na rynek pracy takie ciepłe(usunięte przez administratora) od mamusi z pod pierzyny. Sam jesteś tragedią i mięczakiem. Żebyś sie czasem nie zasapał i nie zapocił od tej ,,ciężkiej pracy''

Bardzo dużo jest pozytywnych opinii o KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa , a szczególnie o kierownictwie. Napiszcie jakie jeszcze cechy , zachowania i kompetencje przełożonych budzą wasz szacunek i sympatie ?

Magazyn

Kierownicy co chwilę komuś zwracają uwagę, chwili nie usiedzą aby kogoś nie opierdzielić, nawet do 10 razy dziennie jednego pracownika upominają o wszystko co tylko można. Chorzy ludzie tu pracują. Lepiej już do biedronki iść pracować.

Asia
@Magazyn

to dobrze że trzymają dyscyplinę , każdy powinien znać swoje miejsce w szyku , niektórych to trzeba by jeszcze wybatożyć jak się obijają

Tragedia

W biurze syfilis i tragedia. Warunki płacowe na stanowiskach specjalistów i w marketingu fatalne.

Zarządca
@Tragedia

To sie musisz przebranżowić lalusiu. Łap za wiadro i (usunięte przez administratora)i ogarniaj. Nie święci garnki lepią. Co do sprzątania też sie nie nadajesz?

Fabryka pracy jak w kołchozie

Nie ma różnicy czy pracujesz w biurze czy magazynie. Fabryka jak w kołchozie. Zarobki marne. Na jakieś rozwojowe stanowiska nie ma co liczyć. Praca w księgowości, IT, marketingu czy logistyce to porażka. Lepiej już jest rozganizowany polski przemysł motoryzacyjny niż KRM

Praca w IT

Hej, stanowczo odradzam prace w IT. Praca jak w fabryce albo taśmie produkcyjnej. Z zarobkami firma zatrzymała się chyba w 1995 roku.

Janki

cześć, czy możecie mi napisać o której i skąd będzie ruszać bus pracowniczy? bo pytam się o to kierownika ale on jak zawsze nic nie wie

Sokołów
@Janki

Kierownik nic nie wie , nie możliwe hehe

Kierownik
@Janki

Bedzie w wyruszał o 3:10 z Tarchomina , po drodze będzie zgarniał wszystkich i przed 6 będzie pod Nadarzynem. Jak ci nie pasi to sie zwolnij. Kolejka chętnych do nas stoi bo jesteśmy dobrom firmom

janki
@Kierownik

a nie da się trochę później jezdzić? bo lubie pospać trochę i za wcześnie wstawać to też nie za dobrze.

Frajernia
@Kierownik

Ogarnij się, Tarchomin to Warszawa, a tylko nieudacznicy pracują w Nadarzynie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRM Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRM Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRM Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRM Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.

KRM Poland Sp. z o.o.