Opinie o Ecco Shoes (KRM Poland Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRM Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRM Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRM Poland Sp. z o.o. w Warszawa

krm

jutro każą wszystkim wracać do biura, pomimo sprzeciwów większości i obaw

CałyWStrachu
@krm

Dzień po testach na covida zatrudnili na magazynie pół Ukrainy i dresiarska patologie z agencji. Co więcej pracownicy wyżej wymienieni rotuja co kilka dni bo nikt w KRM nie chce pracować. W szatniach jest jak w pociągu na Woodstock, a kolejka do toalety jak na kolejkę na Kasprowy Wierch w letni słoneczny dzień świeżo po przelaniu 500+. I to wszystko pomimo sprzeciwów większości i obaw

Jeżeli KRM nie zgłosi sprawy do sanepidu jutro osobiscie to zrobię dla bezpieczeństwa ludzi

hm
@123

Dla tej firmy nic nie znaczy pracownik. Jedyne co potrafią zrobic to podnieść normy uciąć premie do konca roku i dać obowiazkowe nadgodziny. W czerwcu 204 godz sa na grafiku. A biuro wolne weekendy klima w biurze. Czyli żyć nie umierać. Nie wspomnę o kompetencji poszczególnych kierowników.

Xyz
@hm

Skończ ekonomię, marketing lub inne studia, opanuj chociaz jeden język obcy i zapraszamy do klimatyzowanego biura z wolnymi weekendami. Zobaczysz czy tu taka sielanka jak sie wydaje. Trawa zawsze zielensza u sasiada.

Lol
@Xyz

Przecież połowa ludzi w biurze nie ma nawet licencjatu, a po angielsku to chyba tylko obsługa klienta mówi bo to jedyne czego wymagają, zreszta to sami obcokrajowcy. Moi przełożeni dukaja po angielsku jak przedszkolaki, a na sile każdy meeting jest po angielsku

@Xyz

Taka prawda .Sielanka na biurze pełną parą tylko prosty człowiek jak jak osioł(usunięte przez administratora) .A tak dla sprostowania gdyby nie ludzie tacy jak my(magazyn) biura też by nie było.. Nie wolno mierzyć ludzi tylko swoją miarą. ...Na biurze jest garstka ludzi (policze ich na palcach)którzy są ludźmi. ..reszta wysokie mniemanie a grosza warci!!....taka jest prawda i swoim wykształceniem i swymi językami ze świni człowieka nie zrobisz...

Hahahahahaha
@Xyz

Na magazynie 3/4 Ukraińców mówi bardzo dobrze po angielsku bez ukraińskiego akcentu. Z komentarzy pracowników biura na go worku wynika, że tej sztuki nie posiedli Wasi przełożeni w biurze. Co do marketingu to świetne studia co drugi pracownik McDonald's je ma. A ekonomia to natomiast bardzo dobry kierunek jeśli ukończony został na równie dobrej uczelni, łączy się z uzyskaniem odpowiednich certyfikatów i stażami w poważnych korporacjach, ale z takim CV raczej nie pracuje się w firmie z kapciami z siedzibą biura pod torami i szosą na obrzeżach. Takie komentarze ośmieszaja tylko biuro które faktycznie nie ma tak cuierkowej sytuacji.

Stoję za tobą i patrzę na ręce
@Lol

Chyba wiem o jakim dziale piszesz. I niestety jest to prawda "klepacze kodu" zostali lead'ami pomimo braku studiow i jeszcze się tymi brakami co niektórzy chwała. No ale spoko to prywatna firma a nie państwowa więc właściciel może zatrudnić kogo chce. Dlatego nie rozumiem dlaczego dukanie po angielsku lub brak studiów jest roztrząsany.

Czy ktos wie jaka jest teraz oferta pracy w Krm? Jakie sa zarobki na start i premie?

Zaciekawiony

Ciekawi mnie dlaczego ta firma ma aż dwie gwiazdki z pięciu,skoro same negatywne opinie ma.A niby Ecco miało być Firma przyjazna pracownikom i ceniącą ich.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KRM Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Janusz

Ktos pisal ze firma zrobila darmowe testy na covid-19. Szkoda ze kosztem premii pracowników magazynu, ktorzy moga w tym roku zapomniec CO TO JEST PREMIA.

Aaa
@Janusz

Ludzie sami widzicie jak i jakim kosztem pracujecie dla tej firmy,czas otworzyć oczy ...........

pracownik biura

Nie mylmy pracownika z pracodawca, portal go work jest do wymiany opinii można zaznaczyć trzy opcje: Pozytywna Neutralna Negatywna U mnie wszystkie 3 są odblokowane. Rozumiem ze może dziwić w internecie słowo które nie jest hejtem. Nie wszyscy musimy mieć to samo zdanie, niektórzy mogą mieć pozytywne. Czy nie mogą?

old employee

Nie polecam,praca w tej firmie na magazynie to kompletna żenada.Brak jakiejkolwiek logiki w zarządzaniu,zabierają premie, która i tak jest niska,w zamian dodatkowe nadgodziny za które i tak pewnie dostniemy odbiór,jak będzie mniej pracy.Firma tylko myśli o sobie,pracownik jest nieistotny,i do powiedzenia nie ma nic.Tylko czekać aż każdy przejrzy na oczy i zacznie szukać innej pracy,gdyż perspektyw na przyszłość nie widać.

Kamila

Gorąco nie polecam. W niedziele pracownicy magazynu zostali poinformowani, ze jeden z pracowników biura ma covid19 i że maja się nie ruszać z domu w oczekiwaniu na testy. Sanepid prawdopodobnie nie został o niczym powiadomiony. Wynajęto prywatną firmę która z pomocą firmy taksówkarskiej miała dostarczyć pracownikom testy które uwaga sami mieli sobie wykonać. Jest poniedziałek godzina 22:30 ludzi od dwóch dni czekają na testy które zaczęto dostarczać dopiero w poniedziałek po godzinie 17 i mają czekać cała noc bo firma liczy ze wyniki będą do godziny 14 następnego dnia i zdążą przyjść na druga zmianę. Zaistniała sytuacja jest tylko ułamkiem z całej serii niekompetencji firmy KRM. Do przyszłych potencjalnych pracowników omijajcie z daleka jeśli nie chcecie by ktoś szastał Waszym życie. W obecnej chwili czekamy na jakieś śmieszne testy z taksówki a od 2 dni zostaliśmy bezprawnie pozbawieni możliwości opuszczania domu mimo, że nie mamy decyzji sanepidu który o niczym prawdopodobnie nie wie.

abcxyz
@Kamila

Pracownicy biura to samo, jesteśmy w tej samej opłakanej sytuacji co magazyn a nawet w gorszej bo większe prawdopodobieństwo, że to złapaliśmy a testów jak nie było tak nie ma. Żenada

Sara92
@Kamila

To ze zostaliśmy poinformowani to chyba dobrze. Nikt w domu nas nie zamknął bo to sanepid może tylko skierowac nas na kwarantanne lub izolacje. Mi nikt nie kazał siedzieć w domu. Pokazcie mi firme która wykonuje pracownikom bezpłatne testy? Ja nie znam. Dużo moich znajomych gdzie trafił się przypadek koronawirusa nie mieli wcale testów tylko musieli być na kwarantannie. A jesli chodzi o testy to jest chyba bezpieczniej jak ktoś po nie przyjedzie niż iść samemu oddać próbkę. A jesli chodzi o sanepid to nie możliwe że nie został poinformowany bo testy zostały zlecone. Z resztą przeciez można to sprawdzić a nie gdybać. Poza tym magazyn chyba nie mamy dużego ryzyka zachorowania, bo jest duzy. Jest troche minusów ale teraz widzę że jednak firma myśli o zdrowiu i na tym nie oszczędza.

abc
@Sara92

Firma nie myśli o zdrowiu pracowników, tylko o biznesie, jeśli myślisz inaczej to znaczy, że dopiero zaczęłaś pracę i nie zdążyłaś się przekonać jak są traktowani pracownicy niskich szczebli, albo próbujesz wybronić choć trochę firmę na forum. Sanepid nie został powiadomiony, a testy wykonuje prywatna firma. Przecież można to sprawdzić ;) Gdyby sanepid został powiadomiony firma, a przynajmniej biuro zostało, by zamknięte na 2 tygodnie, a w związku z tym, że ilość pracy jest ogromna, ratują biznes jak tylko mogą wynajmując prywatną firmę do zrobienia wszystkim badań. Premii od marca nie ma, więc zaoszczędzone pieniądze przeznaczyli na badania.

Sara92
@abc

Hmmm, kurczę aż z ciekawości tam zadzwonię, w sumie to moje zdrowie wiec chce mieć pewność

ZZZ
@Kamila

Bo tam myślą o (usunięte przez administratora) tych najwyższej postawionych,a reszta (usunięte przez administratora) ich obchodzi Trzeba sprawę zgłosić do sanepidu to bedzie wiarygodne i tak jak trzeba zostaną wykonane testy.......... ????????????Firma KRM-Jedna wielka porażka

Zzz
@Sara92

@Sara92 Hej i haj udało się Tobie skonaktować z sanepidem i dowiedzieć czegoś ? : )

K
@Kamila

A doczytałaś Kamila jak wygląda robienie testów przez prywatne firmy? Codziennie jest jakas pula testów do zrobienia i pierwszeństwo mają medycy. Ilość testów z puli, które zostają mogą być zrobione odpłatnie firmom i osobom prywatym. Np limit na dziś to tylko 28 testów, Dlatego to nie od KRM zależy czy wszystkich zbada w tym samym dniu. Jeśli z kolei masz ochotę na test robiony przez sanepid to oni Cię zaproszą na 2 tygodniową kwarantanne w zamknięciu, gdzie policja sprawdza czy siedzisz w domu. Po tygodniu zrobią Ci test i czekasz na wynik jakieś dwa dni.

@abcxyz

zupelnie sie nie zgadzam, obiektywizmu zero. Firma przedluza prace zdalna, kazdemu pracownikowi kupuje test w programie "bezpieczny powrot do pracy", pokrywa wszystkie koszty. Pracownik jest w domu, dostaje test w usludze "pod drzwi". Po co plakac? Z czym Ci zle? Chyba, ze robiac test patyk wlozylas za daleko w gardlo, to fakt - moga lzy poleciec. Przejdzie.

s
@pracownik biura

Zapytajcie swoich pracowników na magazynie, bo to głównie oni wykonują najcięższa pracę.

@s

odpowiadalem @abcxyz w temacie oplakanej sytuacji pracownikow biura. mieszanie watkow nie bardzo ma sens, oprocz tzw "nawrzucania"

Kondziu

Nie narzekajcie macie darmowe testy firma dba o was

K
@Kondziu

Dokładnie! Firma nie miala obowiazku robić testów wszystkim, tylko zgłosić osobę chorą i jej najbliższych współpracowników do sanepidu. To że wszyscy pracownicy biura i magazynu mają testty, za które firma płaci kupe kasy to tylko i wyłącznie jej dobra wola.

Me

Employee ta droga do przystanku jest nieoswietlona ? dostalam zmiany do 22 więc okolo 23 ej musialabym piechotą dotrzeć do przystanku. Kazdy wraca autem po skonczeniu zmiany? Wlasnie intuicja kazała mi zobaczyć trasę do przystanku..Więc zrezygnuję.Dziękuję za Twoj komentarz..

viki
@Me

Hej! Droga jest słabo oświetlona w kierunku autobusu, droga na stację kolejki SKM prowadzi przez jakieś wysypisko odpadów i zimą lepiej tam nie iść, bo jest ciemno, mokro i łatwo o kontuzję (chociaż pociągiem można dojechać stamtąd w kilkanaście minut do centrum). Dla mnie problemem jest niestety nie tyle to, że jest ciemno, co to, że po deszczu ZAWSZE mnie tam jakiś samochód opryska, już nie mówiąc o tym, że te autobusy jeżdżą jak chcą, biegnę na niego a on odjeżdża sprzed nosa. Warto mieć własne auto, albo chociaż zabierać się z kimś (ale widzę, że ludzie nie robią tego zbyt chętnie, trzeba prosić albo stawiać ludzi przed faktem). Pozdrawiam!

Zapytanie
@Me

Czy w pomorskim nadal menadżerem jest p. (usunięte przez administratora), widziałam ogłoszenia stąd moje pytanie. Jak to mówią karma wraca

employee

niestety nie mogę polecić pracy w krm, firma tnie wydatki - zwłaszcza obecnie - oczywiście kosztem pracowników najniższego szczebla (zero premii, podwyżka w wysokości 200zł po przepracowaniu dwóch lat, bezpośrednio przełożona na prośbę o rozmowę w tej kwestii odwoływała spotkania w ostatniej chwili, ignorowała maile, twierdziła, że budżet na cały rok został już dawno ustalony). a managerowie? ludzie absolutnie bez wiedzy i kultury osobistej, żartują sobie z pracowników (myśląc, że ci nie rozumieją po polsku - dla ludzi wyżej jest oczywiście czymś nieosiągalnym intelektualnie, żeby zapamiętać twarze osób z biura, co dopiero nauczyć się ich imion). w biurze jest gorąco, nikt nie otwiera okien, podczas lunchu (godzina 12 - wtedy przyjeżdża zewnętrzny catering) w całym biurze śmierdzi starym olejem (smacznego), wiecznie opuszczone zasłony i zapalone sztuczne światło, hałas (pokoje spotkań są w głównym hallu, gdzie też pracuje dział infolinii, nie można się tam na niczym skupić). nie jest to niestety nowoczesne biuro, jakie ma większość korporacji w Warszawie. no i lokalizacja - jakbym nie miał samochodu, nigdy bym się nie zdecydował na tę pracę - najbliższy przystanek autobusowy jest jakieś 15 minut spacerem od biura, trzeba iść nieoświetloną drogą, gdzie przez kilkanaście metrów nie ma nawet chodnika. jedyne co na plus: darmowe buty co 3 miesiące, czasem jakieś wyjścia firmowe np. do restauracji (gdzie można dopiero nasłuchać się przechwalania kto z managerów ile zarabia i ile ma mieszkań w Warszawie na wynajem)

o.
@employee

to w 90% prawda, pracodawcę oceniam niestety nisko, chociaż na początku byłam zachwycona - początkowo każdy się tam uśmiecha, po to, żeby na ciebie donieść (koledzy i koleżanki z teamu sprawdzają sobie na wzajem kto ile pracuje, ile jest na przerwie i wszystko donoszą przełożonym). warunki w biurze są średnie, jest czysto, ale potworny hałas, zagrzybiona klimatyzacja, a jak przyjeżdzają wizytacje z Danii to tylko chodzą i kręcą głowami z politowaniem:/ no i szefostwo reprezentuje rzeczywiście nisko poziom, noszą się, nie mówią nawet dzień dobry ani cześć osobom "niżej", a opisane sytuacje wynikają z tego, że... oni po prostu słabo mówią po angielsku, co jest trochę żenujące, zwłaszcza jak szef działu, gdzie jest kilka osób zza granicy, na briefingu mówi łamanym angielskim z mega polskim akcentem. lokalizacja jest słaba, dojazd cienki, warto mieć samochód, ale przy tych zarobkach wydawanie 1/5 pensji na benzynę średnio mi się opłacało, tylko zimą jeżdziłam autem. ja szukam obecnie, desperacko nowej pracy :(

ktos

Co do atmosfery na magazynie to z tym bywa różnie, chyba jak wszędzie. Jeśli nie boisz się pracować pod presją to wybierz zmianę (usunięte przez administratora) Jest trochę czepliwy i stanowczy ale ogólnie sprawia dobre wrażenie, można też się z nim dogadać w potrzebie.

x x x x

W chwili obecnej agencja pracy prowadzi rekrutacje do waszej firmy KRM na magazyn. Czy myślicie, że warto zainteresować się tą ofertą? Warunki finansowe już znam ale chodzi mi o atmosferę i o wymagania? którą ze zmian polecacie gdyby była możliwość wyboru? czytając opinę mam mieszane uczucia i dlatego proszę o radę.

Praca

Mam pytanie pojawiło się dużo ogłoszeń na stanowiska dyrektora, czy warto aplikować? czy to jakaś czystka?

Wygórowane standardy, nierealne do realizacji targety, beznadziejna kadra kierownicza. Kierowniczka regionalna rejonu centralnego niekompetentna i stronnicza. Układy, układziki. Odradzam.

True
@Michał

Niestety prawda. Koteria jak w budżetówce. Pariska nic z tym nie robi bo sama w tym bierze udział. Nie dotyczy to tylko sklepów, w głównym biurze aż kole w oczy od układów. Szkoda bo warunki pracy są dobre

Byla
@Michał

W pomorskim to samo, Krzyki, groźby... Nierealne wymagania. Mnie zastanawia jeden fakt, jak z pracy jest rozliczana pani regionalna...kiedy pani O pracuje, w jakich godzinach...

klj

Poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIER Lokalizacja: Warszawa, Służewiec Oczekujemy: • zaangażowania i chęci do pracy • sumienności w wykonywaniu zadań • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym • doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane (warunek niekonieczny) Oferujemy: • umowę o pracę • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy • bezpłatną opiekę medyczną Ile płacą i jaka jest premia..?

xyz

a i jeszcze czy na umowie o prace jest premia i w jakiej wysokości i na jakich zasadach? i czy jakieś jeszcze bonusy są..? np 13 stka.. bo coś tak słyszałem , ale czy to prawda?

Poison
@xyz

13 nie ma,ale są karty na święta bożonarodzeniowe i wczasy pod gruszą.

xyz
@Poison

a jaka jest pensja na start? i czy jest premia jakaś..?

W skrócie: na godziwe zarobki nie ma co liczyć, fabryka beznadziejni, nieuporządkowania i braku procedur. Każdy robi co chce, jak chce i gdzie chce. Kiepskie zaplecze socjalne, kiepskie warunki w biurze(odpadająca podłoga, smród na korytarzu, brudne naczynia, niszczące kręgosłup krzesła, stare monitory, stary sprzęt, porysowane biurka, sprzątaczki jedną (usunięte przez administratora) wycierają całe biuro). Brak kompetencji w działach, brak szacunku do człowieka, wysoka rotacja pracowników, obiecywanie wielkich sukcesów a tak na prawdę liczenie na to ze po prostu będziecie tani. Przełożeni działów to nieporozumienie. Jak znudziła Ci się praca przy zbieraniu truskawek w Holandii a chciałbyś żeby po prostu nie padało Ci na głowę w w lato była klimatyzacja(zagrzybiała) to zapraszamy :) Na plus to chemiczne obiady w firmie o godzinie 12:00, bony na buty(jako biedaki nie masz możliwości wykorzystania zniżki na niektóre modele) i dofinansowanie urlopu(nie licz na dużo). Karty podarunkowe na święta starczają na 4 zgrzewki wody. Na niższych stanowiskach ludzie na prawdę pracowici i mili ale reszta —— DRAMATYCZNIE

Poison

A w sklepach to samo-wylamane szczeble w drabinach,na których się pracuje codziennie przeciez.i nikt się tym nie przejmuje z kierownictwa.

Pani brzuch

Zgadzam się w 100%,

Xyz

Witam Jak wygląda w tej chwili praca na magazynie w Warszawie na Sluzewcu? I jakie są zarobki na start? Z góry dzięki za odpowiedź

Witam, mam pytanie jak praca w salonach ECCO w pomorskim - czy warto ? słyszałam różne opinie na temat regionalnej ? czy warto ? czy nadal są problemy z grafikami ? będę wdzięczna za infprmację.

Zostaw merytoryczną opinię o KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRM Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRM Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRM Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRM Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.

KRM Poland Sp. z o.o.