Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Maja

Firma godna polecenia.

barbaram

To, co wyróżnia firmę od innych to całkowity brak szacunku do klientów i ich czasu. Wręcz śmiem twierdzić, że robią sobie z nich żarty. (usunięte przez administratora) Zainteresowaliśmy się mieszkaniem,(usunięte przez administratora) Negocjowaliśmy cenę, ale po przysłaniu dodatkowych zdjęć powiedzieliśmy, ile możemy zapłacić. Pani stwierdziła, że to za mało. Pogodziliśmy się, że nie zostaniemy właścicielami tego lokalu. Po tygodniu zadzwoniła i powiedziała, że jeśli trochę dołożymy to będziemy mogli je nabyć. Umówiliśmy się na sobotę ( mieszkamy w Warszawie i nie chcieliśmy brać dnia wolnego). W piątek pani do nas zadzwoniła i próbowała nas odwieść od wizyty w Gdańsku. Na jej nieszczęście byliśmy nieugięci. Po obejrzeniu zdecydowaliśmy się na zakup. Pani co chwilę podbijała cenę. My wyrażaliśmy zgodę. W końcu dostaliśmy SMS-a " Mam akceptację wstępną pana oferty. W poniedziałek właściciel wraca do Gdańska i będziemy finalizować. Cieszę się.", a na drugi dzień zadzwoniła, czy dajemy więcej bo ktoś nas "przebił". Wydawało nam się, że mamy do czynienia z profesjonalistką a nie osobą handlującą na bazarze. Stwierdziliśmy, że pani(usunięte przez administratora) robi sobie z nas żarty i zrezygnowaliśmy z zakupu. Jeżeli tak samo traktuje swoich podwładnych jak potraktowała nas klientów to serdecznie współczujemy. Śmiemy twierdzić, że to najgorsza i najbardziej niekompetentna firma z jaką mieliśmy do czynienia. Przedstawicielka nie dba o interesy sprzedających i kupujących tylko o swoje. A swoja drogą ciekawe, czy sprzedający ma świadomość, że są chętni na mieszkanie. (usunięte przez administratora) rozmawialiśmy z sąsiadami, którzy dziwili się, że to mieszkanie tak długo się nie sprzedaje.

Witam serdecznie, jakim doświadczeniem i jakimi umiejętnościami musi wykazać się osoba ubiegająca się o prace na stanowisku agenta nieruchomości bądź specjalisty ds. Najmu i zakupu nieruchomości ?

@Kandydat

Cześć, Wszystkie oczekiwania w stosunku do agentów są dokładnie określone w naszych ogłoszeniach, które regularnie publikujemy m. in. na pracuj.pl. Przykładowo tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/agent-nieruchomosci-real-estate-agent-krakow,oferta,1001692167?sort=3&s=9908c894 Przy naszym profilu w tym portalu znajdziesz także ogłoszenia na inne dostępne aktualnie stanowiska. Przy każdym z nich pojawia się informacja o warunkach zatrudnienia, wymaganiach, zakresie obowiązków, benefitach i co pewnie najważniejsze: oferowanym wynagrodzeniu. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrowienia, HR Team Nowodworski Estates

Backoffice

Polecam dla ludzi o stalowych nerwach i twardych siedzeniach. Nie mogę się nadziwić, że firma która tak prężnie rozwija się biznesowo ma tak niski poziom zarządzania zespołami, o motywacji już nie mówię. Mnóstwo kontroli, wiecznych pretensji i wybuchowo wyrażanego niezadowolenia. Mówią o samodzielności i wpływie na rozwój firmy - ok, ale tylko wtedy gdy uda się odgadnąć odgórną wizję i do niej dopasować. Warunki w nowoczesnym biurze? Sardynki mają więcej przestrzeni na swobodne myślenie. Plusem są cudowni ludzie, którzy próbują udawać że jest ok, chociaż szkoda że tak często się wymieniają a w zamian nowi, którzy jeszcze nie wiedzą jak będzie więc uśmiechają się żeby jakoś było. Można w internecie pokazywać filmiki z konferencji i rozdawanie nagród - wygląda nieźle, szkoda tylko że wewnątrz wszyscy wiedzą, że to ustawka pod publikę. Serdecznie NiE polecam.

@Backoffice

Cześć Backoffice, przyjmujemy opinię i bierzemy ją sobie do serca. Nasza perspektywa jest taka: doskonale zdajemy sobie sprawę, że sporo wymagamy. To jest konieczne do bycia najlepszym. Jako managerowie staramy się też dawać przykład swoją pracą, że aby się rozwijać, potrzeba wytężonej pracy i tony zaangażowania. Co do pomysłów i samodzielności, ciężko mi się do tego odnieść. Codziennie wdrażamy w życie pomysły płynące od naszych zespołów. Oczywiście muszą one mieć sens i przynosić korzyści dla klientów i firmy. Kontrola, pretensje? Czasem na pewno bywa nerwowo, bo zależy nam na tym, żeby nasi klienci otrzymywali najwyższą jakość obsługi. Innym razem machamy ręką na drobne wpadki - chyba jak w każdej firmie. Warunki w biurze - przybyło nas ostatnio i jesteśmy w trakcie zmian, które mają dać wszystkim większy komfort pracy, ale obiektywnie uważam, że nasze biuro jest jednym z najlepszych w Krakowie i wielu naszych gości nam to mówi:) Cudowni ludzie - z tym się zawsze zgadzamy i podkreślamy to na każdym kroku. Po to organizujemy wydarzenia takie jak Gale, po to rozdajemy nagrody czy organizujemy wyjazdy, wreszcie po to dajemy im podwyżki (także w formie udziału we wzroście obrotów firmy). Będziemy się chwalić naszymi zespołami, niezależnie od tego, jak będzie to postrzegane na zewnątrz, bo bardzo cenimy naszych pracowników i współpracowników. Maciek

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Backoffice

Po dwóch latach firma daje umowę na nieokreślony

@Backoffice

Oferujemy zarówno umowy na czas określony i nieokreślony, od samego początku współpracy. W niektórych przypadkach stosujemy też umowy na czas próbny. Wszystko zależy od stanowiska i konkretnego kandydata, jego lub jej doświadczenia czy portfolio zrealizowanych projektów. Masz pytania odnośnie warunków współpracy? Zapytaj nas bezpośrednio na rekrutacja@nowodworskiestates.pl, chętnie odpowiemy. Pozdrowienia, Maciek

Cześć, mam pytanie jak obecnie wygląda sytuacja działu marketingu? Są może prowadzone rekrutacje lub wkrótce je planujecie?

@Kandydat

Cześć Kandydacie! mamy super skład w dziale marketingu, aktualnie nie prowadzimy i nie planujemy żadnych rekrutacji w tym zespole :) Mamy otwarte pozycje w działach HR, Szkoleń, Zarządzania najmem i zawsze jesteśmy otwarci na nowych agentów nieruchomości. Jeśli znajdziesz coś dla siebie lub uważasz, że koniecznie powinniśmy mieć Cię na pokładzie, śmiało aplikuj na nasze ogłoszenia na pracuj.pl lub po prostu napisz, w czym jesteś dobry na rekrutacja@nowodworskiestates.pl. Pozdrowienia!

Pracuję od niedawna. Uważam, że proces rekrutacji był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Jako Kandydatka na plus oceniam komunikację telefoniczną, a także mailową, dzięki której czułam się "zaopiekowana". Wszystkie wiadomości były przekazywane w sposób jasny, umożliwiający przygotowanie się do kolejnego etapu lub pierwszych dni pracy. Na ten moment zdecydowanie podoba mi się atmosfera w pracy oraz jasno postawione cele i zakres obowiązków. Bardzo przyjemna wspólpraca.

Gabriela

a jeśli chodzi o wynagrodzenie jesteś też zadowolona? firma przyjęła Twoje warunki czy sami zaproponowali Ci stawkę?

Venture

Witam serdecznie Chciałbym podpytać o stanowisko dyrektora oddziału w rzeczonej firmie. Jak wygląda proces rekrutacji, rozmowy kwalifikacyjne? Następne aspekty które wzbudziły we mnie spore wątpliwości to forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie. Jak to wygląda w praktyce? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

@Venture

, dzięki za zainteresowanie naszą rekrutacją na Dyrektora Oddziału. Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów weryfikujących kompetencje menedżerskie, a w szczególności sprawdzający umiejętności rekrutacji, szkolenia i zarządzania zespołem. Wynagrodzenie Dyrektora Oddziału składa się z części stałej oraz prowizji pochodzącej z wyników, jakie osiąga Twój zespół. Preferowaną podstawą współpracy na tym stanowisku jest umowa B2B. Chętnie opowiem Ci więcej zarówno o roli Dyrektora Oddziału, jak i procesie rekrutacji. W tym celu zapraszam do kontaktu pod adresem rekrutacja@nowodworskiestates.pl. Pozdrowienia! :) Natalia Specjalista ds. HR

@Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

byłem na rekrutacji ... nie do końca rozumiałem czego się ode mnie wymaga ale pod koniec już wszystko było jasne. Jako osoba stale od 20 lat rekrutująca zwykle oceniam również rekrutera i tu oprócz merytoryki i opisywania wszystkiego w superlatywach otrzymałem obraz osoby niewiarygodnej opowiadającej o swoich sukcesach a pokazującej niewerbalnie coś odwrotnego itp itd..... po czym miałem sam zdecydować czy chcę te ofertę przyjąć . Umowa b2b. niestety to mnie nie interesuje bo już miałem swoja działalność. ps jak widzę rekrutacja znów otwarta. :-) aha i ktoś pytał o benefity no to usłyszałem, że prestiżowe biuro ..... to tyle

@Kandydat

Cześć Kandydacie, dziękujemy za Twój komentarz i podzielenie się swoimi odczuciami - już wiemy o czym będzie kolejne szkolenie wewnętrzne :) Będziemy Ci bardzo wdzięczni za podanie nam szczegółów mailowo, na jakie stanowisko aplikowałeś i w którym mieście. Pisz na a.pleskacz@nowodworskiestates.pl Odnośnie benefitów, nasze biura owszem są super, ale to tylko jedna z przyjemnych rzeczy. W NE możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej, zamówić kartę sportową w ramach Medicover Sport czy brać udział w bezpłatnych zajęciach online z języka angielskiego. Poza tym oczywiście możesz brać udział we wszelkich wspólnych aktywnościach: spotkaniach i imprezach integracyjnych, szkoleniach, akcjach wspierających lokalne społeczności czy ekologię. A to naturalnie nie wszystko! Życzymy Ci powodzenia w procesach rekrutacyjnych oraz sukcesów zawodowych. Korzystając z okoliczności: życzę Ci również Zdrowych i Wesołych Świąt - pełnych pozytywnych myśli. Alicja, Specjalista ds. HR

Czy są organizowane szkolenia dla asytstentów?

Cześć, organizujemy szkolenia stanowiskowe dla wszystkich nowych członków naszych zespołów. W przypadku Asystentek/Asystentów Oddziałów wdrożenie jest prowadzone przez Dyrektorów Oddziałów poszczególnych miast. Zależy nam na tym, żeby podczas pierwszych dni wszyscy czuli się komfortowo z nowymi rolami i łatwo odnaleźli się w naszej firmie. Jeśli chciałbyś wiedzieć jak wyglądają szkolenia w przypadku innych stanowisk - daj znać :) Alicja Specjalista ds. HR

Czym w Nowodworski Estates zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Alicja

W Nowodworski Estates dajemy Ci wpływ na pracę. Efekt projektów, w których bierzesz udział możesz zobaczyć w praktyce. Dzięki temu stale się rozwijasz i zdobywasz nowe doświadczenia. Mamy na pokładzie wielu ekspertów od nieruchomości, projektantów, własny dział IT, marketingu, HR i wsparcia back office. Nasze biura są komfortowe i nowoczesne. Możesz korzystać z wewnętrznej siłowni i strefy relaksu. Otacza nas dużo zieleni, a w głośnikach usłyszysz ulubioną muzykę. Mamy bogato wyposażoną kuchnię, owoce (każdego dnia :) ), napoje. Dbamy o zdrowie i relaks po pracy: karta sportowa, opieka medyczna. A dla chętnych darmowe lekcje angielskiego. Lubimy organizować eventy i mamy spore budżety integracyjne. Ale to tylko część tego, co mamy do zaoferowania. Więcej odkrywamy podczas rozmów rekrutacyjnych :) Alicja Specjalista ds. HR

Paulina

Opinia na temat oddziału w Gdańsku. Informacja do osób szukających pracy jest prosta.. Jeśli chcecie, aby na co dzień traktowano Was po ludzku, by szanowano Wasze zdanie i czas to zdecydowanie nie tutaj. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy. Jedynym plusem są agenci pracujący w tej firmie. W większości przypadków to osoby życzliwe i przyjacielskie, więcej plusów nie jestem w stanie niestety znaleźć.

Alicja
@Paulina

Cześć Katarzyno, cenimy zdanie i uwagi każdego w NE. Jak wiesz, Twoja opinia i komentarze dotyczące funkcjonowania gdańskiego biura NE zostały pilnie przeanalizowane przez Zarząd, z którym byłaś w osobistym kontakcie. Dzięki za konstruktywną krytykę. Alicja Specjalista ds. HR

Jakie widełki dla speclisty ds. Odbiorów nieruchomości?

@Kandydat

Cześć KANDYDAT, wynagrodzenie początkowe na stanowisku Specjalisty ds. Odbiorów Nieruchomości mieści się w widełkach 3000 -3500 netto. Oczywiście na każdym stanowisku nasi Pracownicy mogą liczyć na rozwój i tym samym podniesienie swojego wynagrodzenia. Jeśli masz jeszcze jakieś dodatkowe pytanie w kwestii samego stanowiska zachęcam do pisania bezpośrednio na adres hr@nowodworskiestates.pl chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Pozdrawiam, Natalia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Nowodworski Estates odbywa się również w języku angielskim?

Cześć, rozmowy co do zasady odbywają się po polsku, jednak na wielu stanowiskach wymagamy znajomości języka angielskiego. Dlatego podczas rozmowy zazwyczaj jest etap, w którym rozmawiamy po angielsku. Dotyczy to przede wszystkim tych stanowisk, na których następuje kontakt z klientem. Jeśli Twój angielski jest na średnim poziomie, nie przejmuj się. W NE mamy bezpłatne lekcje języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów, dla wszystkich chętnych. Możesz na nich podszkolić swoje umiejętności, nauczyć się płynnej komunikacji z klientem i słownictwa związanego z biznesem i nieruchomościami. Zapraszamy do aplikowania:) Pozdrowienia, Maciek Nowodworski Estates

Joanna

Dzień dobry, zainteresował mnie temat benefitów dla pracowników w NE. Czy prócz bezpłatnych lekcji języka angielskiego pracownicy mogą liczyć na coś jeszcze? Może organizowane są różnego rodzaju szkolenia lub wyjazdy integracyjne czy różne eventy?

Natalia
@Joanna

Cześć, Oczywiście język angielski nie jest jedynym benefitem oferowanym Pracownikom i Współpracownikom firmy Nowodworski Estates. Rozpoczynając u nas pracę możesz skorzystać z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz w pełni finansowanych lekcji języka angielskiego. Firma oferuje również dofinansowania na szkolenia, które mogą wpłynąć na podniesienie Twoich kwalifikacji zawodowych. W kwestii integracji, oczywiście bardzo lubimy się integrować, dlatego w ciągu roku organizujemy wyjazdy i eventy integracyjne. Każdy dział ma również budżet integracyjny, który może wykorzystać zgodnie z własnym pomysłem. Mam nadzieję, że pomogłam :) Pozdrawiam, Natalia

Seweryn

Ciężko i nieprawdziwie byłoby ocenić iż cała firma Nowodworski Estate ma zle podejście do klienta. Jednak my klienci rozmawiamy tylko z jednym przedstawicielem na raz i podejście jednego przedstawiciela, a konkretnie Pana (usunięte przez administratora) warto by była rozpoznana zanim ktoś dojdzie do jakichkolwiek negocjacji z tym Panem. Pan (usunięte przez administratora)umówił się ze mna na pokazanie mieszkania, którym byłem bardzo zainteresowany i przyjechałem specjalnie z drugiego końca Polski by je obejrzeć,(usunięte przez administratora) pokazał je i po małej negocjacji doszliśmy do porozumienia oraz wyraziłem chęć podpisania umowy, jak i również (usunięte przez administratora)również uzgodnił warunki z właścicielem i właściciel tez przyjął warunki. Jednak następnego dnia (usunięte przez administratora)pokazywał mieszkanie innym klientom i jednemu z klientów spodobało się również, to mieszkanie i ten klient nie negocjował kwoty gdzie następnie Pan Jakub zadzwonił do właściciela przestawiając mu druga ofertę i właściciel powiedział, ze chce wynająć klientowi za pełna kwotę. Bardzo nie profesjonalne podejście przedstawiciela, który swoim działaniem naraził mnie na utracony czas oraz pieniądze na paliwo i hotele (blisko 1000 zł) nie prowadzę biznesu z nieruchomościami, ale jestem przekonany, ze słowa maja kluczowe znaczenie i trzeba brać za nie pełna odpowiedzialność. Kiedyś zielony kolor firmy kojarzył mi się z wysokim profesjonalizmem, dzisiaj i w przyszłości nie chce robić żadnego interesu z Firma Nowodworski Estate.

Nowy pracownik

Przyszłam do Nowodworskiego w czerwcu, dużym pozytywnym zaskoczeniem była luźna atmosfera, otwartość ludzi i pozytywne nastawienie. Pracy jest dużo, ale jest ogromnym plusem, nie ma nudy! Polecam tę firmę całym sercem. :) Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej.

Zarządzanie

Zakończyłam już swoją krótką przygodę w Nowodworski Estates - ta praca zdecydowanie nie spełniała moich wymagań, choć rozumiem, że niektórzy mogą nie mieć z nią problemu. Byłam przygotowana na dużo pracy, ale również spodziewałam się, że będzie to praca na takich warunkach, jakie powinien mieć zapewnione moim zdaniem każdy pracownik "etatowy" - 8h dziennie i wolne weekendy. Lubię wymagającą pracę, ale absolutnie nie zgadzam się na wymaganie ode mnie pracy po godzinach i w weekendy, co niestety w NE jest normalne w Back Office. Oferowane jest w zamian "odebranie sobie" przepracowanych nadgodzin, jednak najgorsze jest to, że trudno sobie zaplanować czas, bo musisz być pod telefonem - odpada wyjście do kina lub impreza w weekend do rana, bo z tyłu głowy ciągle masz pracę i musisz być w razie czego blisko komputera.(usunięte przez administratora) Bardzo to przykre i niestety, ale daleko w tyle za obecnymi standardami pracy. Ja szanuję siebie i swój czas i na szczęście znalazłam pracę, która pozwala mi się rozwijać nie poświęcając pracy swojego życia prywatnego. Atmosfera jest na plus, zarobki bardzo średnie, natomiast największy minus to ciśnienie, patrzenie spode łba, kiedy chcesz iść na przerwę i przemiał osób tak duży, że regularnie jest za dużo pracy, klienci wydzwaniają i wylewają swoje (uzasadnione) frustracje, bo nie ma czasu na załatwienie ich sprawy. Szanujcie swoje zdrowie psychiczne i lepiej szukajcie innej pracy :)

Jakub
@Zarządzanie

Super że podzieliłaś się swoimi wrażeniami na temat pracy w Nowodworski Estates. Wspomniałaś że zarobki są średnie, powiesz dokładniej jakie? I czy firma zapewnia jakąś podstawę wynagrodzenia? Ciekawi mnie też jak to tu wygląda jeśli chodzi o samochód służbowy.

mateusz

Pracuję w NE już kilka miesięcy oraz jestem z niej zadowolony. W firmie jest dobra atmosfera tworzona przez współpracowników, która zachęca do pracy oraz bycia częścią większego zespołu. Już sama rozmowa rekrutacyjna zapowiadała wejście do firmy, która jest dba o swoich pracowników oraz trzyma wysoki standard. Praca jest wymagająca ale rekompensuje to atrakcyjnym wynagrodzeniem. Po codziennej pracy w tej firmie widać i czuć, że wie w jakim kierunku zmierza, ma jasno określony cel bycia z dnia na dzień lepszą agencją nieruchomości oraz robi to co musi być zrobione, żeby ten cel spełnić.

MR

Od kilku miesięcy mam przyjemność pracować w ekipie Nowodworski Estates. To zupełnie nowa jakość pracy w agencji obrotu nieruchomościami. Zasady pracy są tu bardzo jasne, atmosfera sprzyja pracy. Wiem, że jeśli pracuję zgodnie z przygotowanymi skrupulatnie wytycznymi to zakończy się to zawsze sukcesem. Pomoc i wsparcie Dyrektorów Odziałów jest nieoceniona. Podobnie jak wspołpraca z działami backoffice. Codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że kilka miesięcy temu podjęłam dobrą decyzję.

Olimpia

Kilka miesięcy temu postanowiłam wywrócić swoje życie do góry nogami i spróbować swoich sił jako agentka nieruchomości. Miałam jeden cel - pracować w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce i uczyć się od najlepszych. Udało się! Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, której przebiegiem byłam mile zaskoczona. Już sama prezentacja firmy przez rekrutującą mnie DO robiła wrażenie, nie tylko pod względem profesjonalizmu, ale również wielu konkretnych informacji, na które bardzo liczyłam, jako osoba nie mająca zielonego pojęcia o tej branży. Szkolenia i przygotowania trwały trzy tygodnie i były bardzo intensywne. Jestem za nie bardzo wdzięczna, ponieważ w innych agencjach nieruchomości, gdzie byłam na rozmowach kwalifikacyjnych, nie było nawet o nich mowy. Narzędzia, jakie oferuje firma na start i cały know-how daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla nowego agenta. Dodatkowo zawsze mogę liczyć na fachową pomoc DO, starszych agentów oraz całego, niezastąpionego back office :) Praca agenta jest bardzo ciekawa i wymaga elastyczności oraz kreatywności. To zdecydowanie nie jest miejsce dla osób, dla których praca to 8 - godzinny etat. Ja akurat mam zamiar pracować tutaj do emerytury (:D) i z przyjemnością będę obserwować dalszy rozwój NE :)

Emilia

Pracuję w tej firmie już czwarty miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Firma oferuje duże możliwości rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia, różnorodność wykonywanych zadań. Biuro w którym pracujemy jest bardzo ładnie urządzonym, komfortowym miejscem pracy, pełnym różnych udogodnień dla personelu (m.in. siłownia, strefa relaksu, dużo zieleni, muzyka relaksacyjna na open space'ach, dobry sprzęt do pracy, prywatne szafki w kuchni, owoce, lodówka z napojami), co sprawia, że przyjemniej się tu pracuje. Ponadto bardzo cenię sobie pozytywną atmosferę pracy, normalne godziny wykonywania zadań bez nadgodzin i pracy w weekendy, ustalanie harmonogramu zadań w realnych terminach, a nie na "wczoraj", choć wiadomo że jak wszędzie, czasami takie sytuacje się zdarzają, ale są rzeczywiście wyjątkiem, a nie regułą. Jest to firma, która pozwala mi zachować równowagę pomiędzy pracą i życiem osobistym, co bardzo sobie cenię i cieszę się, że to znalazłam tutaj, chociaż w moim zawodzie jest to rzadkością. Mało jest biur, które zapewniają taki komfort pracy. Jedno czego trochę mi brakuje, to więcej okazji do integracji z ludźmi, z którymi pracuję na co dzień :) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.