Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Just me

Czy coś się dzieje z rekrutacjami w Krakowie? jakiś czas już wisi oferta na kilka stanowisk i tutaj też widzę od jakiegoś czasu zero odpowiedzi ??? Jak długo trwa rekrutacja w tej firmie ?

@Just me

Cześć Just Me, Krótko i na temat: rekrutacja na każde stanowisko trwa, tyle.... ile musi, abyśmy mogli przejrzeć i ocenić wszystkie aplikacje. Staramy się zamykać większość procesów w ciągu 3 tygodni - nasze ogłoszenia zwykle są publikowane na 2 tygodnie + jeszcze tydzień, aby spotkać się z wybranymi kandydatami, którzy aplikowali pod koniec ogłoszenia. Jak widać na naszych stronach www czy profilu w Pracuj.pl, jest sporo otwartych stanowisk, a na wiele z nich szukamy więcej niż 1 osoby. Dlatego często ogłoszenie na dane stanowisko może się pojawiać wielokrotnie. Staramy się odpowiadać na wszystkie zgłoszenia kandydatów. Pozdrowienia, Zespół NE

ananas

Firma prowadzi rekrutację na rolę pt. "Specjalista ds. IT". Na jakie zarobki można liczyć? Jaki jest budżet roczny na szkolenia IT? Ile osób pracuje w zespole, jak rozbudowana jest struktura helpdesku?

Just me

Witajcie, czy ktos pracowal na tanowisku Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w Contact Center? Czy wiecie jak wygląda praca, jakie są mniej wiecej zarobki i od czego zalezą? Czy wynagrodzenie jest prowizyjne? Jakie są godziny pracy - czy jest to 10-18 czy moze elastyczne? Dziękuję za info!

KRK

Czy ktoś z rekrutacji w KRK mógłby powiedzieć kiedy będziecie rozstrzygać rekrutację na Dyrektora Marketingu? Moja aplikacja świeci się u Was jako rozpatrywana i czytałem poniżej, że macie dużo wątków teraz otwartych ale mija już miesiąc od zakończenia publikacji ogłoszenia a to dość długo....Czekać czy nie czekać na kontakt oto jest moje pytanie ...

@KRK

Witaj KRK, pytanie w samą porę, ponieważ dzisiaj będziemy informować wszystkich kandydatów o wynikach rekrutacji. Czekaj na maila lub telefon od naszego działu rekrutacji. Z pozdrowieniami, Zespół Nowodworski Estates

kawa
@KRK

a to ciekawe, bo wymieniają cały marketing. chyba nie ma co się cieszyć, bo to nie jest normalne...

@kawa

Cześć KAWA, nie wymieniamy, a poszerzamy :) A z tego cieszymy się bardzo. Jest nas już ponad 160 i specjalnie, żeby móc powiększyć nasz zespół marketingowy (i nie tylko ten) przenieśliśmy się do nowej, większej siedziby w Loft Park przy ul. Żółkiewskiego w Krakowie. Nieskromnie powiemy, że jeśli coś tu jest nienormalne, to tempo, w którym rośniemy - sami mamy czasem zawrót głowy z tego powodu :) Pozdrawiamy, Zespół (marketingu i nie tylko) NE

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

Potencjalny pracownik :)

Jak długo w firmie Nowodworski trwa okres rekrutacyjny? Ogłoszenie o pracę zakończyło się 9.11 a mój status jest na etapie Rozpatrywany. Widzę, że ilość poszukiwanych pracowników jest duża ale nie wiem czy jeśli minęło już ok. 2 tygodnie to dalej czekać na telefon czy stracić nadzieję na kontakt? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym pracodawcą i może się podzielić informacją? Będę wdzięczny za każdą informację.

@Potencjalny pracownik :)

Potencjalny Pracowniku :) Rzeczywiście, mamy w tym momencie sporo otwartych procesów rekrutacyjnych. Co do zasady staramy się odpowiedzieć na wszystkie aplikacje. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy, to znaczy, że proces nie został jeszcze zakończony i bierzemy Twoją kandydaturę pod uwagę. Nie trać nadziei, trzymaj kciuki, a my zrobimy co w naszej mocy, żeby odpowiedź dotarła jak najszybciej. Stay tuned!

Potencjalny pracownik:)
@Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Za szybkość odpowiedzi na gowork 5+.

K.

Chciałabym polecić panią Natalię, odpowiedzialną za rekrutacje w firmie. Świetny kontakt, życzliwość i elastyczność w podejściu do rekrutowanego. Pełen profesjonalizm!

@K.

Dziękujemy, miłe słowa przekazane do adresatki :)

Ciekawa

Czy macie może informację jak długo się czeka na kontakt rekrutera lub osoby z firmy Nowodworski po złożonej aplikacji i statusie Rozpatrywany? Pytam bo u mnie minął tydzień a wiem, że praktyki są różne w zależności od firmy. Dodam, że czas na składanie aplikacji już minął. Będę zobowiązana za odpowiedź.

@Ciekawa

Witaj Ciekawa, Staramy się odpowiedzieć na wszystkie wpływające do nas aplikacje tak szybko, jak tylko zakończymy procedurę rekrutacji na dane stanowisko. Czasami kończy się ona znacznie później niż sama publikacja ogłoszenia. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na wiele stanowisk w kilku miastach, dlatego czasami odpowiedź może zająć nawet ok. 2 tygodnie - choć staramy się ją przekazywać znacznie wcześniej. Czekaj na kontakt ze strony naszych rekruterów, trzymamy kciuki za pozytywną odpowiedź :)

Dziękuję za informację. Pozdrawiam

Ciekawa

Jak długi jest okres oczekiwania na odpowiedź kontakt ze strony rekrutera na aplikację złożoną w etapie rekrutacji jeśli pojawił się status Rozpatrywany a czas na składanie aplikacji już minął? Pytam ponieważ każda firma ma inne podejście a nie wiem czy jeśli przez tydzień się Państwo nie odezwali to czy jest sens dalszego oczekiwania.

Ryba

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Gdańsku gdzie firma chce otworzyć swój nowy oddział. Sama w sobie rozmowa okej, trochę jak dla mnie Pani rekruter i zarazem przyszła dyrektorka nowego oddziału przesłodziła całą firmę ale to tylko moje zdanie. Wszystkie informacje na rozmowie są jasne i klarowne ale! skoro firma uważa się za taką kompetentną i odpowiedzialną, nowoczesną to jak człowiek dostaję się na drugi etap i rozmawia się już o poważniejszych kwestiach to nawet ze zwykłego szacunku firma powinna się odezwać do kandydata i poinformować czy się dostał czy nie, a niestety u mnie tego nie było. Ogólnie nie polecam marnować czasu...

@Ryba

Witaj Ryba, dziękujemy Ci za opinię i bardzo nam przykro, że odniosłeś takie wrażenie, tym bardziej jeśli piszesz że wszystko było "jasne i klarowne". Każdy kandydat biorący udział w rekrutacji, otrzymał bezpośrednio, podczas rozmowy z naszym Dyrektorem Oddziału informację na temat dalszej ścieżki rekrutacyjnej. W przypadku obecnej rekrutacji do naszego nowego oddziału w Gdańsku, wszystkie osoby rekrutowane i zaakceptowane otrzymały informację zwrotną na temat podjęcia współpracy 12.09 i 13.09. Zgodnie z przekazaną informacją podczas rozmowy, brak maila lub kontaktu w tych datach z kandydatem, oznaczał decyzję odmowną. Zapraszamy również do przedstawienia się, będzie nam dużo łatwiej odnieść się do sytuacji o której piszesz i potwierdzić prawidłowy przebieg procesu rekrutacyjnego z naszym Dyrektorem Oddziału, zgodny z naszymi standardami. W razie dalszych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam, Łukasz Chochorowski Nowodworski Estates

Ryba

Byłem na w Gdańsku, szkoda marnowania czasu... Firma po dostaniu się na drugi etap gdzie były omawiane już bardzo ważne kwestie nie raczyła zadzwonić i poinformować. Cała rozmowa niby okej ale Pani która będzie przyszłą dyrektorką oddziału wydaję mi się, że za bardzo słodzi na temat tej firmy nie mając pojęcia na temat rynku trójmiejskiego. Jeżeli ktoś wybiera się na rozmowę niech się pierw zastanowi. NIE POLECAM

Wojtek

Proszę o kilka informacji o zasadach pracy agenta w tej firmie, narzędziach pracy, bazie danych, formie promowania ofert, pozyskiwaniu lokali itp

@Wojtek

Cześć Wojtku! Zasady pracy, pisząc ogólnikowo, są podobne dla całej branży. Nasi Agenci zajmują się całym procesem obsługi nieruchomości od jej pozyskania do oferty (sposobów na to jest mnóstwo, pokazujemy je na szkoleniach wdrożeniowych), przez prowadzenie działań marketingowych, prezentacje zainteresowanym klientom, aż po przygotowanie i przeprowadzenie transakcji. Na każdym z tych etapów nasi Agenci dysponują wszelkimi potrzebnymi narzędziami: wiedzą, materiałami marketingowymi, wzorami dokumentów, sprzętem i systemami informatycznymi. Baza danych? Oczywiście nie możemy o tym mówić publicznie, za wyjątkiem tego, że funkcjonuje i na bieżąco pomaga Agentom robić to, co jest ich głównym zadaniem - łączyć ludzi z nieruchomościami. Nasze oferty promujemy na wiele konwencjonalnych sposobów i pewnie jeszcze więcej niekonwencjonalnych. Zapraszamy na www.nowodworskiestates.pl, żeby na własne oczy zobaczyć jak pokazujemy się w internecie i na spotkania rekrutacyjne, żeby poznać wszystkie szczegóły. Zainteresowany? Prześlij swoją aplikację na rekrutacja@nowodworskiestates.pl lub poprzez formularz na www.nowodworskiestates.pl/kariera Z pozdrowieniami, Maciej Zięba Nowodworski Estates

Radek

W firmie jestem już nieco ponad trzy lata. Mając porównanie z innymi agencjami nieruchomości podkreślam niesamowity rozwój całego zespołu. Mamy gigantyczne zaplecze w postaci mocno rozbudowanego Back Office, który dba, aby nam - agentom pracowało się łatwiej. I wbrew pozorom wynagrodzenie prowizyjne jest niesamowitym plusem tej pracy. Nie ma bowiem żadnych limitów wypłat - ile wypracujesz, tyle zarobisz. Firma jest znana na rynku, pozytywnie i nowocześnie się kojarzy. To naprawdę niesamowite ułatwienie pracy.

Barb

Witam, Czytając komentarze, nie sposób nie odnieść wrażenia, że większość z nich (zarówno pytania jak i odpowiedzi) piszą "marketingowcy" z firmy Nowodworski Estates. Tylko laik wchodzący na rynek pracy lub nie rozpoznający "chwytów marketingowych" jest w stanie "nabrać się" na ich wiarygodność. SZKODA, bo oczekiwałam od tego portalu bezstronności i obiektywnych informacji a od pracodawcy prawdziwych informacji lub przynajmniej nie kreowania wg własnego uznania "rzeczywistości". Zdecydowana większość tutejszych komentarzy jest bezwartościowa a "słodycz" z nich płynąca aż muli osoby je przetrawiające. Zespołowi rekruterów/marketingowców z Nowodworski Estates - życzę mniej bujnej wyobraźni a więcej faktów i konkretów.

Łukasz
@Barb

w punkt! w firmie jest rotacja pracowników, jak nigdzie indziej, ale ostro piszą o sobie w samych superlatywach.... Beznadziejna firma!

@Barb

Drogi/Droga Barb, w Nowodworski Estates nie mamy potrzeby przeinaczania rzeczywistości. Twoja wypowiedź sugeruje, że pozytywne komentarze i opinie to coś złego. Bardzo nam przykro, że w ten sposób postrzegasz naszą firmę, na każdym kroku staramy się dbać o interesy naszych pracowników oraz klientów świadcząc jak najlepsze usługi. Nie przez przypadek zostaliśmy najlepszym biurem nieruchomości w Polsce wg. portalu Otodom. Jako pracodawca zapewniamy jeden z najlepszych pakietów wdrożeniowych na rynku oraz bardzo wysokie prowizję, a do naszych Współpracowników podchodzimy po partnersku. Jeżeli masz konkretne zastrzeżenia bardzo chętnie o nich porozmawiamy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem. Zapraszamy również do przedstawienia się z imienia i nazwiska, najbardziej wartościowe są dla nas opinie osób, które rzeczywiście z nami współpracowały. Łukasz Chochorowski Nowodworski Estates

Greg

Witajcie, nie polecam ich usług kończą się w chwili podpisania umowy. Brak kompetencji, ludzie z sumieniem i kręgosłupem moralnym uciekają bo pierwsze lepsze korpo jest bardziej uczciwe. Nawet mali prywaciarze (usunięte przez administratora) Przykre naprawdę przykre.

Gdzie by tego komentarza nie dodać to wyglada tak samo. Również nie jesteśmy zadowoleni z obsługi a właściwie z jej braku... wiem bardzo dobrze jak działają biura nieruchomości i muszę przyznać, że tutaj „agenci” są bardzo dobrze wyszkoleni w POZYSKIWANIU nieruchomości. Niestety na tym się kończy .. no ale grunt ze szef był zadowolony bo jeden z drugim przynieśli mu nieruchomość na wyłączność. Porażka

Witaj, Przykro nam, że nasze usługi nie spełniły Twoich oczekiwań. Prosimy, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@nowodworskiestates.pl - chętnie usłyszymy, co poszło nie tak, aby wyeliminować ewentualne błędy w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół NE

Bartosz

Pracuje od kilku miesiecy w Nowodworski Estates. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać i nie lubią klepania tego samego dzień w dzień. Praca jest ciekawa, każdy dzień przynosi nowe interesujące wyzwania. Dla mnie idealna odtrutka po pracy w korporacji. Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która daje duże pole do rozwoju.

Kazimierz
@Bartosz

Dobrze wiedzieć, że pracując w firmie Nowodworski Estates można liczyć na odpowiedni rozwój oraz współpracę z młodym zmotywowanym zespołem. Skoro napisałeś, że w firmie pracują osoby młode, to zastanawia mnie, czy również osoby bez doświadczenia zawodowego mogą aplikować do pracy w tej firmie? Proszę o informację, jak to wygląda.

Bartosz
@Kazimierz

Zdecydowanie tak. Każdy kto potrafi mowic w miarę płynnie po angielsku i jest ambitny, to nawet bez doświadczenia zawodowego sobie poradzi w Nowodworski Estates. Osobiscie uważam, że jest to świetne miejsce na start zawodowej kariery. Sporo osób trafia tu zaraz po albo jeszcze w trakcie studiów.

Thomas

Jedna z najszybszych rekrutacji w jakich brałem udział. Konkretna rozmowa w piątek bezpośrednio z właścicielem, pełne zrozumienie potrzeb, telefon z informacją zwrotną w poniedziałek o 9:30. Atmosfera w pracy normalna, firma otwarta i dynamicznie się rozwijająca. Elastyczne podejście do pracownika - powiedziałem że chce się szkolić w ramach części godzin pracy w jeden dzień w tygodniu i pełne zrozumienie. Ogólna ocena: 5. Firma Nowodworski Estates zaprzecza opiniom krążącym o pracodawcach z branży nieruchomości mieszkaniowych. Z tego co widzę agenci czyli najważniejsze w takiej firmie osoby też nie mogą tutaj narzekać - dobre zarobki prowizyjne.

Zbigniew
@Thomas

Cieszę się, że w Twoim przypadku bardzo sprawnie przebiegł cały proces rekrutacyjny do pracy w firmie Nowodworski Estates. Mógłbyś napisać, jak wyglądały pierwsze dni po Twoim zatrudnieniu? Przede wszystkim chodzi mi o to, czy mogłeś liczyć na odpowiednią pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Napisz, proszę, jak zostałeś przyjęty przez resztę zespołu.

Katarzyna

Bardzo ciekawa doświadczenie, jeżeli ktoś rozumie na czym polega samodzielność i rozumie podstawowe założenia sprzedaży to gorąco polecam. Firma daje bardzo duży support jeżeli chodzi o pracę agenta. Bardzo dobre warunki współpracy z punktu widzenia zarobków, prowizji, chyba jedne z najlepszych na rynku.

m

trudna współpraca... mała chęć do załatwienia spraw polubownie .. nie polecam

Aga

Wspolpraca z Wasza firma byla dla mnie czysta przyjemnoscia. Pełen profesjonalizm .Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.