Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Jestem agentem Nowodworski Estates od 14 miesięcy i swoja opinią mogę podzielić się jako agent, czyli osoba samozatrudniona, działająca na własny rachunek, pracująca w ramach B2B w NE. Jak jest w firmie? Przede wszystkim procedury są świetnie dopracowane i jasne jak słońce. Zanim jeszcze rozpoczniesz pracę i podpiszesz umowę, możesz sprawdzić czy to dla Ciebie praca. Jak jest w biurze? bardzo nowocześnie, mamy piękną, loftową aranżacją. Poza oczywistym, czyli salami do spotkań z klientami, mamy … strefę chillout z leżakami, miękkimi poduchami, stół do ping-ponga, siłownię z prysznicem, nowoczesną kuchnię z ekspresami do kawy. Mamy nawet szafę do odświeżania ubrań :). Atmosfera, zwłaszcza w strefie agentów jest przyjacielska, jak dla mnie doskonała i trudno mi sobie wyobrazić lepszą. Wpływ na to ma oczywiście NE, ale także cechy charakteru, którymi agent powinien dysponować: trzeba lubić ludzi i z nimi rozmawiać :) Otwartość, życzliwość, uśmiech na twarzy każdego dnia - to najczęściej spotykane w NE. Co zrobić, żeby się Tobie udało zostać agentem NE? Musisz mieć predyspozycje do tej pracy - tzn. odnaleźć “siebie w NE”. Co to znaczy? Jeśli lubisz rozmawiać, nawiązywać nowe kontakty, jeździć samochodem, organizować swój dzień pracy w kalendarzu, optymistycznie spoglądasz w przyszłość i umiesz uczyć się na własnych błędach, a nie wyszukiwać ich dookoła u innych - masz ogromne szanse na świetną pracę. NE jest trochę jak … olimpiada. Daje Ci szansę, określa procedury, ale pracy za Ciebie nie wykona. To Ty musisz wiedzieć czego chcesz, czy się do tego nadajesz, określić swoje cele i z determinacją je osiągać. Działasz na własny rachunek, wiesz ile zarobisz, bo wiesz jaką pracę włożyłeś. Możesz zajmować się wynajmem, zarządzaniem najmem lub sprzedażą. Sam określasz “swoją konkurencję”. Ja odnalazłem się w firmie dopiero po 4-5 miesiącach. Początkowo nie umiałem poradzić sobie z wynajmem mieszkań oraz pozyskiwaniem nowych nieruchomości na wynajem. To po prostu nie było dla mnie. Jednak upór oraz reorganizacja pracy sprawiły, że doskonale odnalazłem się jako sprzedawca nieruchomości. Odnalazłem siebie, swoje miejsce i właśnie po 14 miesiącach mogę podzielić się pozytywną opinią. Lubię współpracować z agentami, podróżować i planować następny dzień - po swojemu. Dodam jeszcze, co bardzo ważne, że… lubię poniedziałki :) A jak z zarobkami? jeśli w NE więcej sprzedajesz to zarobki są progresywne, jeszcze więcej zarabiasz. Zarobki mogą być tak dobre, jak Twoja organizacja pracy, bardzo imponujące. Rotacja w firmie? Kiedy słyszę o rotacji w firmie, to mam świadomość, że właśnie dzięki niej znalazłem się w NE. Mój poprzednik(czka), który prawdopodobnie nie odnalazł siebie, umożliwił to mnie. Rotacja jest czymś naturalnym, zatrzymuje najlepszych na pokładzie i szuka nowych … równie najlepszych. Jeśli planujesz zostać agentem(agentką), to nie zagwarantuję Ci sukcesu, ale mogę zagwarantować, że na pokładzie NE otrzymasz najlepsze warunki, by go osiągnąć :)

@Ciekawy

Cześć, Ciekawy! Dzięki za opinię. Musimy coś uzupełnić, skoro już rozwiązałeś worek z dodatkami, które oferujemy :) Laptop i telefon - jasne, jak najbardziej. A poza tym nowoczesny tablet, luksusowe biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji, zaawansowane systemy informatyczne, wsparcie Back Office w codziennej pracy i bardzo wysokie prowizje (naprawdę, bardzo wysokie). To zawsze dostajesz u nas w pakiecie. A poza tym coś jeszcze - silną markę agencji, której ufają klienci z całej Polski. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej - na byciu agentem, a nie zarządzaniu firmą. Oprócz współpracy na zasadach B2B od niedawna dajemy też agentom możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Wybór należy do nich, niczego nie narzucamy. Ale... to trochę tak, jak w starej legendzie Czirokezów o dwóch wilkach. W każdym z nas żyją dwa - ten dobry i ten zły. Z agentami jest podobnie. Jeśli chcesz założyć swoje biuro i pracować na własny rachunek - zrób to, trzymamy za Ciebie kciuki i szczerze życzymy powodzenia. A jeśli nie czujesz się na siłach, zapraszamy do nas - z pewnością Ci się to opłaci :) Pozdrowienia, Marcin

mateusz

Pracuję w NE już kilka miesięcy oraz jestem z niej zadowolony. W firmie jest dobra atmosfera tworzona przez współpracowników, która zachęca do pracy oraz bycia częścią większego zespołu. Już sama rozmowa rekrutacyjna zapowiadała wejście do firmy, która jest dba o swoich pracowników oraz trzyma wysoki standard. Praca jest wymagająca ale rekompensuje to atrakcyjnym wynagrodzeniem. Po codziennej pracy w tej firmie widać i czuć, że wie w jakim kierunku zmierza, ma jasno określony cel bycia z dnia na dzień lepszą agencją nieruchomości oraz robi to co musi być zrobione, żeby ten cel spełnić.

MR

Od kilku miesięcy mam przyjemność pracować w ekipie Nowodworski Estates. To zupełnie nowa jakość pracy w agencji obrotu nieruchomościami. Zasady pracy są tu bardzo jasne, atmosfera sprzyja pracy. Wiem, że jeśli pracuję zgodnie z przygotowanymi skrupulatnie wytycznymi to zakończy się to zawsze sukcesem. Pomoc i wsparcie Dyrektorów Odziałów jest nieoceniona. Podobnie jak wspołpraca z działami backoffice. Codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że kilka miesięcy temu podjęłam dobrą decyzję.

Joanna

Pracuję w NE od kilku miesięcy. Pracowałam wcześniej w dużych korporacjach,ale nigdy nie spotkałam tak poukładanej procesowo i dbającej o każdy szczegół organizacji. Widzę dużą troskę o ludzi, zarówno pracowników, jak i klientów. Cieszę się, że mogę wdrażać swoje pomysły w życie, czasem wymaga to negocjacji, jednak czuję się za każdym razem wysłuchana i wzięta pod uwagę. Podoba mi się też dynamika i tempo pracy.

Jackowski
@agent nieruchomości

Na czym polega problem ze nie możesz rozwiązać umowy?

Hej. Mogę prosić o sprostowanie? Homfi to to samo co Estates equity? Bo nie wiem czy dobrze szukam. Jeżeli dobrze trafiłam to interesuje mnie asystentka oddziału. Oczywiście na początek. Można liczyć na awans wyżej ? Z ilu godzin angielskiego można skorzystać? Są one w trakcie pracy?

W firmie spędziłam kilka lat, była to moja pierwsza poważna praca po studiach ???? Jak wspominam homfi? Doskonale, firma zapewnia naprawdę duże możliwości rozwoju, podczas swojego stażu miałam okazje rozwijania się na wielu różnorodnych stanowiskach, atmosfera w biurze jest wyjątkowa, osobiście miałam okazje pracować w zespole pełnym młodych i wspierających osób. Homfi zapewnia bardzo komfortowe warunki pracy, biura są świetnie wyposażone. Praca w homfi to ciągły rozwój i niezapomniane wspomnienia ????

Najpierw byłaś na stażu a dopiero potem przeszła na stały etat? Rozwój o którym wspomniałaś to tylko nauka poprzez prace czy były tez szkolenia które finansowała firma? Dla każdego pracownika były dostępne?

Majo Nowy wpis

Można zaczynać od stażu a można też od razu na etat, zależy do doświadczenia kandydata.

Maryla Nowy wpis
@Majo

U mnie właśnie z tym doświadczeniem krucho, więc staż wydaje się idealną opcją. Wiesz może, w jakim okresie przyjmują stażystów? Czy nabór jest ciągły? :) No i ile trwa taki staż, w jakim wymiarze godzin się odbywa? Płaca na nim dużo mniej niż normalnie, pracując na caly etat?

Potencjalny Pracownik Nowy wpis

Zastanawiam się nad pracą w tej agencji, czy proponują oni również system podstawa + prowizja, czy tylko prowizja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pracowałam w firmie kilka lat, na stanowisku back office. Firma kreuje się na korporacje, jednak ma wiele braków, których nie potrafi ogarnąć ;) Kadra menadżerska to żart. Osoby bez szkoleń zostają koordynatorami i menadżerami, nie mając pojęcia o jakimkolwiek zarządzaniu ludźmi. Teksty w stylu „jeśli czegoś nie zrobisz, to wylatujesz” są raczej dość częste. Atmosfera jest fajna, do momentu kiedy inni pracownicy się o to starają. Motywacja pracowników- nie istnieje. Homfi stawia na młode osoby, które da się wykorzystać i przy okazji wypalić zawodowo na dłuższy czas.(usunięte przez administratora) Osoby w back office, raczej nie mają zbyt wiele do gadania. Wprowadzane zmiany nie są konsultowane z ludźmi, którzy pracują w danych działach. Po jakimś czasie wszystko się sypie i pomysł jest wycofywany. Nie bez powodu rotacja w firmie jest bardzo częsta. Ludzie po prostu nie wytrzymują :)(usunięte przez administratora)Procedury zmieniają się tak szybko, ze nawet dyrektorzy nie wiedzą co się dzieje, nie mówiąc o agentach czy pozostałych pracowników bo. (usunięte przez administratora) Odnosząc się jeszcze do wynagrodzeń. Firma nie proponuje pieniędzy, które rekompensują szkody mentalne powstałe podczas współpracy ;) Serdecznie nie polecam współpracy z firmą. Liczę na to, że każdy kto przeczyta tę opinię zrezygnuje z wysyłania do nich CV

Ale ludzie nie wytrzymują tych częstych zmian, jakie są wprowadzane? Powiedziałbyś coś więcej o tych zmianach? A z tym wynagrodzeniem to podałbyś mimo wszystko widełki płacowe?

Fifi

Widzę że też odczułaś te zmiany skoro potwierdzasz. A jeśli chodzi o rotację to serio jest tak duża? Bardziej ludzie sami rezygnują czy są też zwolnienia?

Co wchodzi w socjal Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

Madzia

Nie wiem czy to sarkazm, czy mówisz poważnie? Mam nadzieję, że faktycznie masz to na myśli, bo chciałabym podeslać cv do firmy. Mogę w takim razie poznać jakieś konkrety na temat firmy? Jakie ma plusy i zalety, skoro to praca życia? :P

karmella

Dzien dobry Czy ogłoszenia na pracuj.pl w Krakowie są aktualne ? Czy są zamieszone tak aby tylko były ?

Office Assistant

Czy Office Assistant ma możliwość pracy hybrydowej?

@Pracodawca Jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie złożonej aplikacji na stanowisko Real Estate Office Assistant?

Dzień dobry. Zastanawiam sie nad stanowiskiem Dyrektora Oddziału w Homfi. Czy mógłbym prosić o jakieś opinie na temat tego stanowiska? Jest kilka ogłoszeń na to stanowisko i zastanawiam sie z czego to wynika? Czy rotacja jest tak duża? Jakie proponują warunki? Czy jest samochod? Czy można go rowniez wykorzystywać do celów prywatnych? A jak tak to jakie samochody są jako służbowe? Bede wdzięczny za kazda opinie. Dziękuje

Pawel

Zlikwidujcie przymus bycia ubranym elegancko w pracy.

kandydat

Witajcie. Piszę ten post jako były kandydat na agenta. Jeżeli chodzi o strukturę firmy, zasadę - wszystko o czym piszą w ogłoszeniu jest prawdą. Jest uop, jest uz, jest b2b. Wszystko wygląda bardzo obiecująco i naprawdę widziałem siebie w strukturach Homfi. Przeszedłem przez rozmowę rekrutacyjną, przez "zadanie domowe" - ponoć poszło dobrze, ale wiadomo jeśli osoba nie miała styczności z branżą, są jakieś kwestie do dopracowania. Najbardziej zdziwiła mnie jednak konieczność wysłania upoważnienia do sprawdzenia w bazach BIG i KRD. Jako osoba chętna do pracy i niemająca nic do ukrycia wysłałem takie upoważnienie i otrzymałem negatywną odpowiedź w sprawie zatrudnienia. Jestem zdziwiony, że problemy osobiste mają wpływ na to czy mogę zostać pracownikiem, czy nie. Przed wysłaniem dokumentu poinformowałem DO o fakcie posiadania negatywnych wpisów w w/w bazach i i tak miałem wysłać, bo są jakieś widełki itd. Sądziłem, że jako pracownik jestem rozliczany z efektywności (wyników) oraz jakości pracy, a nie z tego czy mam długi, czy nie. Trochę bez sensu ale może będzie to przestroga dla kogoś, kto jest w podobnej sytuacji i chce aplikować na stanowisko agenta. Szkoda.

Zuzanna
@kandydat

No, bardzo dziwne że wzięli twoje życie prywatne pod uwagę ale najwidoczniej takie miejsce pracy gdzie to jest ważne. Jakie pytania ci zadawali na rozmowie?

kandydat
@Zuzanna

Wiesz co, to były bardziej pytania płynne. Ktoś tu mówił podobnie, że o rzeczy z poprzednich prac, które mogą się sprawdzić. Co mnie zdziwiło, że nie było to typowe przepytywanie w stylu "no dobrze, mam CV to lecimy od końca, proszę mi powiedzieć co pan robił w tej firmie". Rozmowa była luźna, bardzo sympatyczna i rzeczowa.

Lidia
@kandydat

A ja podpytam gdzie znalazłeś ofertę do nich? Bo chyba nie mają swojej strony? Jestem ciekawa czy udało Ci się przyjąć? Może ktoś coś wie na temat rotacji w firmie? Jak często pojawiają się ogłoszenia dla agentów? :)

KAMILA Radom

Bardzo ciekawe dlaczego opinie wystawiają tylko menadżerowie nowodworskiestates a nie pracownicy, drama....!

Weronika
@KAMILA Radom

Zastanawiam się, które tak naprawdę opinie masz w tym momencie na myśli? Trochę ich jest

Pytanko

Dzień dobry, Czy osoba, która jest zainteresowana stanowiskiem asystenta oddziału dostaje przeszkolenie w sprawie zarządzania najmem? W ogłoszeniu jest punkt o wsparciu działu zarządzania. Jak ogólnie wygląda proces wdrażania w stanowisko?

@Pytanko

Dzień dobry! oczywiście, oprócz wdrożenia w sprawy czysto asystenckie (i bardzo szczegółowej instrukcji stanowiskowej), jest także wdrożenie w obowiązki związane z zarządzaniem najmem. To wdrożenie prowadzą Koordynatorki działu zarządzania, nakierunkowane na konkretny zakres (w ramach działu funkcjonują zespoły odpowiedzialne za poszczególne części usługi jak rozliczenia, naprawy usterek czy weryfikacja i kontrola umów). Proces wdrożenia składa się z pakietu szkoleń teoretycznych z zakresu prawa, informacji rynkowych, oferty Nowodworski Estates, obsługi klienta i wielu innych. Potem przychodzi czas na wdrożenie stanowiskowe czyli przejście przez wszystkie obowiązki, pokazanie systemów na których pracujemy, konkretnych metod rozwiązywania tzw. ticketów (zadań). A potem możesz liczyć na bieżące wsparcie doświadczonych członków zespołu. Dla osób z miast innych niż Kraków organizujemy wizytę w krakowskiej siedzibie i część szkoleń odbywa się tutaj. Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne, na których opowiadamy więcej o tym co i jak robimy :) Pozdrowienia, Maciek

Byłam na rekrutacji na dyrektora oddziału, która z tego co widzę na pracuj pl wisi już dość długo. Zgadzam się z wcześniejszym wpisem, ze to ze dyrektor ma sprzedawać to lekko smieszny żart, możesz zarobić dużo a możesz nic. Na plus rekrutacja, dziewczyna z HR uśmiechnięta i pokazująca plusy pracy w Nowodworski. Na minus niestety to, ze przez 3 miesiące musiałabym wcielić się w role agenta. Firma sprawia wrażenie ciekawej organizacji ale może trzeba przemyśleć etap wdrożenia Dyrektora.

Lidia
@Kandydat

No to słabo jak nie ma tej pewności zarobku. A co do rekrutacji spoko, że jesteś zadowolona. A czemu musiałaś się w tą rolę wcielać? Jak Ci to wytłumaczyli?

@Kandydat

Można wiedzieć jaką DO ma podstawę?

@Rekrutowany

Cześć Rekrutowany, dość nieelegancko byłoby tutaj podawać wysokość zarobków naszych Dyrektorów, ale łatwo wywnioskujesz to z naszego ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/dyrektor-oddzialu-branch-manager-lodz,oferta,1001889150?sort=0&s=38e4ca36&searchId=e7eb30e0-f154-11ec-9d31-83ed92c27b5a Wynagrodzenie Dyrektora Oddziału składa się z kilku elementów, o czym opowiadamy bardzo szczegółowo podczas rekrutacji. Tutaj możemy też wspomnieć, że sama podstawa jest progresywna, to znaczy, że rośnie wraz z długością współpracy :)

Rekrutowany
@Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Rozumiem, na podstawie ogłoszenia, że minimalna podstawa dla DO to 10,000 netto tak? Czy to jakiś chwyt marketingowy ;)

Rekrutowany

Czyżby ktoś usunął moje pytanie?

@Rekrutowany

To nie jest chwyt marketingowy :) Zapraszamy do rekrutacji, przedstawimy cały system wynagradzania. Założeniem tego systemu jest to, by podstawa była zapewnieniem bezpieczeństwa, ale to część prowizyjna powoduje, że jest to naprawdę atrakcyjne. Do zobaczenia w procesie rekrutacji! Maciek

@Rekrutowany

A jakiego pytania szukasz? :) Odpowiadamy na bieżąco, mam nadzieję, że wszystko, co chciałeś opublikować już tu jest.

NE

Byłem na rekrutacji na stanowisko Dyrektora Oddziału. Dowiedziałem się na kolejnym etapie rekrutacji, że przez pierwsze trzy miesiace muszę pracować jako zwykły agent. A Agenci w NE wiadomo, pracują tylko na zasadzie prowizji. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz coś takiego spotkałem. Dziwię się, że rekrutując na tak wysokie stanowisko, firma degraduje kogoś do roli podstawowej. Jeśli aplikuję na stanowisko dyrektora to zakładam, że mam już spore doświadczenie, więc takie rozwiązanie nie jest poważne wg mnie - mówię to jako osoba z doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu ludźmi. Poza tym, sama rekrutacja w porządku jeśli chodzi o panią z działu HR.

@NE

Cześć NE (?), Prostując to, co napisałeś: Od każdego Dyrektora Oddziału rozpoczynającego współpracę z NE oczekujemy odbycia okresu wdrożeniowo-szkoleniowego, który polega na zdobyciu wiedzy i doświadczenia stricte w tym, jak Nowodworski Estates prowadzi obsługę klienta, co wchodzi w skład naszej oferty, jakich metod i narzędzi używamy, jak działają procedury wewnętrzne. Do tego konieczne jest wykonywanie przez pewien czas obowiązków agenta, bo jest to jedyna droga, by jako DO rozumieć zagadnienia, z którymi spotykają się później agenci - już jako członkowie Twojego zespołu. Dyrektor bez takiego doświadczenia jest zwyczajnie mało wiarygodny. Okres wdrożeniowy pozwala nie tylko poznać ofertę i sposób pracy NE, ale też naszych klientów, ich oczekiwania i problemy, z jakimi się spotykają. Pozwala też nabyć biegłości w przeprowadzaniu transakcji, zbudować własną wiarygodność w oczach zespołu jak i.... zarobić prowizje. Ale to ostatnie jest pochodną przeprowadzania transakcji, a nie podstawą wynagrodzenia. Jest możliwością zarobienia więcej, niż przewiduje normalny tryb wynagradzania Dyrektorów w czasie wdrożenia. Podsumowując: Nikomu nie umniejszamy. Zatrudniamy jako Dyrektorów wyłącznie ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Ten 3-miesięczny okres szkolenia jest dla nich - by mogli lepiej wykonywać swoje obowiązki w późniejszym czasie. Dalej, Agent nieruchomości to nie jest rola podstawowa w sensie kompetencji. W NE to pozycja najważniejsza, bo nasi Agenci to wysoko wykwalifikowani specjaliści. Na koniec - wynagrodzenie prowizyjne u Dyrektora Oddziału jest możliwością zarobienia więcej, a nie podstawą wynagrodzenia. Jeśli chcesz jeszcze raz przyjrzeć się systemowi wdrożenia i funkcjonowania Dyrektorów Oddziału w NE - zapraszamy, wyjaśnimy wszystko raz jeszcze. Dziękujemy, pozdrowimy panią z działu HR :) Maciek

@Paweł

Paweł, dzięki! To, co napisałeś dokładnie oddaje to czym jest NE - platformą, która dostarcza narzędzia i know how. Cieszymy się, że podjąłeś wyzwanie i przeniosłeś się na sprzedaż nieruchomości - i to z powodzeniem:) Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy (i kolejne ogólnopolskie nagrody ;)) ! Maciek Dyrektor Operacyjny NE

Ciekawy
@Paweł

Firma nie zatrudnienia tylko prowizje za sprzedaż nieruchomości na B2B. Jedyne co udostępnia to laptop i telefon. Skoro prowadzisz własną działalność to dlaczego pracujesz u kogoś na prowizji zamiast prowadzić własne biuro nieruchomości ? Jaki to ma sens ?

@Ciekawy

czy kazdy agent ma swoj % od sprzedazy czy jest on taki sam dla wszystkich zatrudnionych na B2B u nich ?

@Marta

Cześć Marta, W Nowodworski Estates każdy Agent ma indywidualną stawkę prowizyjną uzależnioną od swojego wyniku. Im wyższy wynik w danym miesiącu tym wyższa stawka za transakcje, które miały miejsce w tym miesiącu. Zapraszamy do rekrutacji, na spotkaniu chętnie opowiemy Ci o wszystkich dostępnych do wyboru opcjach współpracy. Pozdrowienia, Maciek

@Ciekawy

Firma zamieściła ogłoszenie na pracuj.pl na stanowisko Agent Nieruchomości. Podają w ogłoszeniu, że forma zatrudnienia to umowa o pracę i zarobki od 4000 do 15000 zł brutto miesięcznie. Jest to nieprawdziwa informacja, gdyż podczas rekrutacji zostałem poinformowany, że firma oferuje wyłącznie prowizje i tylko na B2B na tym stanowisku. Takie zagrywki powodują niepotrzebną stratę czasu na aplikowanie do firmy. Powinniście zmodyfikować ogłoszenie i opisać stan faktyczny zgodny z prawdą, że są tylko prowizje od sprzedaży bez żadnej podstawy i wyłącznie B2B.

@Marcin

Cześć Marcin, proponowane przez nas w ogłoszeniu możliwości zatrudnienia są jak najbardziej prawdziwe. Jak pisaliśmy pod innym postem, zatrudniamy w oparciu o różne formy współpracy i jest także możliwość umowy o pracę. To co napisałeś jest zaskakujące i sprawdzimy, dlaczego otrzymałeś taką informację. Być może był to jakiś błąd komunikacyjny. Zatrudnienie na umowę o pracę w ramach stanowisk specjalistów ds. wynajmu i sprzedaży nieruchomości może być ograniczone jedynie terminami (nie zawsze są miejsca w konkretnym mieście, ale regularnie otwieramy nowe). Napisz do nas na rekrutacja@nowodworskiestates.pl z informacją do jakiego miasta aplikowałeś, a uzupełnimy wszelkie szczegóły. Pozdrowienia! Maciek

Inga

Ze swoich osobistych doświadczeń jako osoba kandydująca mogę jedynie wyrazić swoją najszczerszą opinię: Rekrutacja odbyła się naprawdę szybko i rzetelnie- od momentu złożenia aplikacji już następnego dnia otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Cały proces rekrutacyjny odbył się sprawnie, każdy etap przebiegał w bardzo miły, kulturalny i rzeczowy sposób, wśród miłych osób, wszystkie terminy dotrzymane- pełna profeska jak to się mówi ;) Zdecydowanie polecam!

@Inga

Inga, dzięki za przemiłe słowa! Wiemy, że zdecydowałaś się na inną ofertę pracy, ale było nam bardzo miło Cię poznać. Jeśli postanowisz aplikować do NE ponownie, śmiało. Rozmowy rekrutacyjne mamy już za sobą :) Pozdrowienia, Maciek

DWIOS

Firma jest porażką, ludzie pracujący na śmieciowych umowach za 3 tysiace brutto o umowie o prace zapomnij. Wszystko ubrane w ladna oprawe, zerowe zrozumienie, (usunięte przez administratora) Ciesze sie, ze odeszlam. Kazdemu odradzam.

@DWIOS

Hej DWIOS. jako były pracownik musisz doskonale zdawać sobie sprawę, że to nieprawda. Zatrudniamy na umowy o pracę pracowników działów back office i działu zarządzania najmem (głównie, ale nie tylko), jest to spora grupa. Nasze ścieżki kariery dla niektórych działów zaczynają się od stawek rzędu 3000 zł, ale na rękę. Do tego premie frekwencyjne, kwartalne, roczne, podwyżki uznaniowe i te, które wynikają wprost ze ścieżek kariery - czyli automatyczne podwyżki po 12, a potem 24 miesiącach współpracy, niezależnie od pozostałych podwyżek. W Nowodworski Estates oprócz tego, co wynika wprost ze ścieżki kariery, wyznajemy zasadę, że najszybciej powinny rosnąc wynagrodzenia tych pracowników, którzy wnoszą do firmy zaangażowanie, pomysły, nowe rozwiązania. Dla tych, którzy nie wychodzą przed szereg, ale doskonale znają się na swojej pracy, mamy z kolei ścieżki eksperckie i liderskie. Możliwości do rozwoju jest mnóstwo, ale nie oznacza to, że każdy specjalista zostanie kiedyś dyrektorem działu, bo nie ma tylu działów ;) Mimo tego, co napisałaś, dzięki za Twoją opinię. Trzymamy kciuki, byś znalazła miejsce, które w 100% spełni Twoje oczekiwania. Pozdrowienia, Maciek

joe

"Zatrudniamy na umowy o pracę pracowników działów back office i działu zarządzania najmem (głównie, ale nie tylko),". Czyli w najnowszej rekrutacji na agenta/posrednika nieruchomosci, ktory nalezy do dzialu sprzedazy, nie piszecie prawdy, ze oferujecie umowe o prace?

@joe

Cześć JOE, Post, który cytujesz pochodzi z 7 marca. W tym dniu jeszcze nie oferowaliśmy możliwości zatrudnienia na umowę o pracę dla specjalistów ds. wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Od tego czasu stworzyliśmy osobny zespół, o innej ścieżce kariery i trochę innych zasadach współpracy, w oparciu właśnie o umowę o pracę. To powoduje, że dziś umożliwiamy nie tylko bardzo atrakcyjną finansowo działalność agentów na B2B, ale też bardziej stabilną, lecz z mniejszymi możliwościami zarobku opcję. Ta druga powstała z myślą szczególnie o kandydatach, którzy nie mają wcześniejszych doświadczeń w branży nieruchomości, a ze względu na swoje zobowiązania wolą zarobić mniej, ale pewnie. Podstawową różnicą między tymi opcjami jest to, że agent współpracujący w oparciu o kontrakt B2B ma wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne (wysoka prowizja, ale brak wynagrodzenia podstawowego), natomiast specjalista ds. wynajmu i sprzedaży nieruchomości na umowie o pracę ma wynagrodzenie podstawowe + niższą prowizję. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@nowodworskiestates.pl Pozdrowienia Maciek

Agent z Krakowa

Widzę w firmie pozytywne zmiany. Jest mocny nacisk na jakość obsługi klienta i dobrą atmosferę w firmie. Oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.