Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

Yyyyy

Siema, wszystkim przed napisaniem tego posta sprawdziłem moje salarisy i od 147 tygodni przepracowanych nie miałem podwyżki, ale kolega Adrian ma rację lepiej się nie odzywać bo się na lodzie zostanie z dnia na dzień.

Adrian

No właśnie pytalismy Daana o te podwyżki. Powiedział że to nie sprawa sterwerku i żeby sobie rolnika prosić o to,a nasz kolega który bardziej domagał się swoich praw jak tylko pojechał na urlop dostał telefon ze ma nie wracać bo już nie ma pracy dla niego.a wzieliście na jego miejsce tępaka bez języka i doświadczenia,.lepiej nie dzwonić i nie dopominac się o swoje bo się odrazu wyleci z pracy.!

dziad z szaletu

dobrze ze mie Aleks na czym innym nie przyłapał jak robiłęm pod siebie na udojni inspectieszw.nl/other_languages/polish/ mądry polak po szkodzie

Adrian

Panie Piotr sterwerk czy jak Panu tam.ja też zaczynałem ok 4 lat temu i miałem 9,01 brutto po 4miesiącach dostałem 9,26 a po następnych 7-8 miesiącach 9,50, i od tamtej pory przez ok 3 lata nie dostałem żadnej podwyżki 9,50 ma każdy kogo znam w sterwerku i ci co pracują pi 5-6 lat i ci co pracują po 1-2 lata.A stawki początkowe o których Pan pisze były tu kolega mi podpowiada w 2009 bo wtedy zaczynał.

@Adrian

Witam Pana Adriana czy jak Panu tam. Proszę sprawdźcie swoje obliczenia z Waszymi umowami. Ja mam "suche dane" przed sobą kązdego dnia z naszego systemu, ma on wszystkie dane i stawki 10 lat w stecz i w dalszym ciągu to co Pan pisze ni jak ma się do rzeczywistości i stwek minimalnych w przekroju lat przez was podanych: zeszłych i obecnych lat, co mam wam powiedziec - (pamięć bywa zawodna). Podwyżki każdy pracownik otrzymuje co 52 przepracowane tygodnie (naliczane one są 1 stycznia i 1 lipca)!!! do tego okresu nie wliczają się urlopy, a wysokość podwyżki to minimalnie 2,75 % pensji brutto, wylicza to system więc pomyłki są praktycznie niemożliwe. Jeśli taka sytuacja zaistnieje to prosiłbym o niezwłoczny kontakt ze swoim opiekunem który na pewno wyjaśni sytuację. Również osoby, które wypowiadają się na tym forum zapraszam do kontaktu z administracją lub szefostwem w celu wyjaśnienia spraw które tu poruszacie i z których stanu rzeczy nie jesteście zadowoleni (numer telefonu lub adres email znajdziecie na naszej stronie internetowej).

twoja matka doi kozy
@Piotr Sterwerk BV

Jesteśmy w tym kraju z różnych powodów a najczęstrym było to że ktoś nas dymał w polsce ne raz nie dwa nie trzy, robić za darmo i być wy dymanym przy okazji t za dużo!! Jak próbujesz dymnąć kogoś z polscki w NL to wiedz ze mamy wyczulony węch i czujemy sprytnego gnojka na kilometr (doswiadczenie zawodowe)... 9.26 stawka min brutto za pracę w Holandii na dzień dzisiejszy, za tydzień pracy... sterwerk płaci min a jak masz wjęcej bo dostałęś na początku na zachętę bo nie było chętnych doić krów u jakiegoś kuta fona to sie nie dziw ze nie masz podwyznki od iluś lat !!OK. jaki skomplikowany system informatyczny macie w tym sterwerku że co 52 tyg robi podwyżki ?? a nie co 49, bo to RZąd holenderskik martwi się bardziej o pracowników z polski niż ty pietruś polaku 2 kategorii wciskając te kity z satelity

sterkwerk

(usunięte przez administratora) czytaj i szię zastanów, co piszesz panie ze sterkwerk jak wam du py przetrzepią to się firma naprostuje mie to juz gila bo wyjechałem ale szkoda nowych głupich naiwnych

Pracowałem dla sterwerku 4 lata, przez 3 lata miałem 9,50 i Nie dostałem centa podwyżki to ze obiecują podwyżkę 2 razy w roku to bajka.farmer zrezygnował z ich usług bo nie mogli znaleźć ludzi do pracy, więc przenieśli mnie na farmę gdzie pracowałem tylko w nocy od 20 do 5 rano i kazali oświadczenie podpisać że pracuje od poniedziałku do soboty od 06 do 18. A w nocy nie.przez 5 tygodni szukali zastępstwa za mnie.przez co zamiast 3 miesięcy robiłem ponad 4,po czym spakowalem się na dobre.jak ktoś ma rodzinę to odradzam ta firmę nigdy nie wiesz kiedy wrócisz do domu! Pozatym to jest chore że podpisujesz dokument ze w nocy nie pracujesz a każą tyrać tylko w nocy,przez 4 miesiące bez żadnej przerwy.zero szacunku dla człowieka. Usprawiedliwiaja to tym że płacą mi pieniądze to mam cicho siedzieć i robić.

@Marcin

Witam Pana Marcina. Na wstępie skreślam Twoją wypowiedź z rzetelnych i fachowych zacząłeś post od kłamstwa i cała twoja wypowiedź nie jest zgodna wogóle z prawdą. Proszę wytłumacz w takim razie jak to się stało, że skończyłeś na stawce 9,50 a zacząłeś pracę 4 lata temu, z czego przez 3 lata nie miałeś podwyżki skoro z tego co pamiętam stawka godzinowa wtedy była około 8,78 euro lub mniej, więc aby ze stawki 8,78 dojść do 9,50 potrzebujesz dostać 2 podwyżki !!! czyli rozumiem że otrzymałeś obydwie w pierwszym roku pracy. Co zaprzeczyłeś w tym samym zdaniu. Marcin proszę przemyśl swoje wypowiedzi i sprawdź je zanim wciśniesz enter! Flustracja i nieprawdziwe wypowiedzi pogorszą humor tylko Tobie. Mi pracy w ten sposób nie odbierzesz, życia też nam nie utrudnisz, bo korzystamy z rekrutacji również firm zewnętrznych. Kandydaci sami wybierają Nasze oferty ponieważ są atrakcyjniejsze niż konkurencji. Jeśli chodzi o urlopy to naturalną rzeczą jest iż farmer wspólnie z Nami układa plan zjadowy (powiedz ile razy w ciągu 4 lat wyjeżdżałeś do domu zgodnie z planem? Pewnie zawsze było ok orócz tego jednego razu. Z tymi nockami też odwróciłeś kota ogonem. Bo takie oświadczenia podpisują osoby gdzie istnieje podejrzenie że pracownik wykonuje dodatkową pracę dla gospodarza tzw "na czarno". PS. Każdemu pracownikowi okazujemy nalezny mu szacunek, ale jeśli nie działa to powrotnie to nie licz, że ty komuś naplujesz w tważ a on poprosi o jeszcze, zrobi to samo co ty jemu: Proste.

PL

Każdy z was piepszy na sterwerk czy Piotra a ja spokojnie doradzam zatrudnijcie się w Expateam jako dojarze to wtedy zobaczycie ze nie ma się o co kłucic a firma Sterwerk czy AB to złoto

Maciek

Praca na farmie tak ale czytam ze w nocy też praca musi być wykonana firma pracuje z tymi wynagrodzeniami http://nasza-holandia.pl/index.php/jaka-zarobki czy firma sterwerk ma swój system ja chce w nocy pracowac oprócz w tygodniu też w wekendy zarobki lepsze ... to są pieniądze ?? co o tym myślicie pozdrawiam Maciek

Masuhiro

Pojade, sprawdze i sie zobaczy ;) Wszedzie jest ciezko ale bywa raz gorzej raz lepiej :)

Daniel

kiedys dawno temu pracowalem dla sterweryk praca na farmie jak dla mnie fajna sprawa tyrasz jak osiol ale to i tak malo bo i tak zawsze jest co robic tempo stres kazdy zly na kazdego no i nerwy puszczaja a co do biur pracy to one sa tylko poto zeby doic ludzi kturzy nie mają szans na staly kontrakt i lepsze warunki bo pracodawcy sie to nie oplaca ale tak jest w holandii niemczech angli i bug wie jeszcze gdzie to tak zwane wspolczesne niewolnictwo. A tak wogule to ci cali holendrzy to tez nie zarabiaja bug wie ile a tez niejednokrotnie tyraja jak osly

Do ogóra z klozetu ciepłego jak dziad.

Witam. Dawno nie prostowałem wypocin malkontentów forumowych. Ten post mi się bardzo spodobał i w końcu wiem kim jest prawie anonimowy "dziad z klozetu". . Wiem doskonale dlaczego bzdury tu wypisujesz: Alex cię przyłapał na spaniu na dojarni to cię wyrzucił, a nie jak śmiesz twierdzić "uciekłem z tamtąd". Powodzenia w karierze dziadku.

Piotr Sterwerk BV

Znowu pomyłka w kalkulacjach u kolegi i celowe niedomówienie lub kłamstwo. Maksymalnie tygodniowo 350 (z tym się nie zgadzam, akurat tak miałeś Ty), szkoda że nie dodałeś że zarobiłeś 8 tygodni x 350 = 2800 i kolejne 4 tygodnie wypłacano Ci rezerwacje i wakacyjne czyli 4 x po około 300 = 1200. sumując wychodzi 4000 euro za 8 tygodni pracy. Nie trzeba być pitagorasem aby obliczyć iż tygodniowo zarobiłeś 500 euro. Powodzenia w kalkulacjach, PS proponuje używać kalkulatora do tego typu przeliczeń, bo jak widzę matematyka to nie najlepsza Twoja strona.

dziad z szaletu

max 350 euro netto tygodniowo dostaniesz żarcie twoje fura twoja, na golasa chodzisz nie będziesz policz czy jest syns !!! Czuwaj

amsterdamczyk

Cześć wam Jakie są warunki mieszkalne i jak wygląda dzień pracy przy krowach,zastanawiam sie nad tym sektorem.Pracuje sie 7 dni w tygodniu?? Ogólnie jestem bez doświadczenia(za to znam bardzo dobrze holenderski) przyjmujecie takich? Pozdrawiam serdecznie

Marek SterWerk GmbH
@amsterdamczyk

Wiec tak, jesli nie masz doswiadczenia, to generalnie oczekujemy od ciebie bardzo dobrej znajomosci jezyka (z tego co piszesz spelniasz ten warunek), a po drugie wlasnego auta zebys mogl dojezdzac na farme. pierwsze dni wyslemy cie na duza farme w Holandii abys tam mogl sie przyuczyc i zlapac ten "dryg", jesli ci sie powiedzie dostaniesz inna farme lub farmy na ktorych bedziesz juz na stale pracowal. Nestepne pytanie tak ze zwierzetami pracuje sie 7 dni w tygodniu, bo nie da sie powiedziec krowom czy kozom "sluchajcie dzis weekend wiec was nie doimy i nie dostaniecie dzis jesc". :)

amsterdamczyk
@Marek SterWerk GmbH

to jak to jest nie współpracuje sie z daną farmą cały czas tylko na kilku farmach jak to działa? i ile na takiej oborze trzeba doić sztuk?Z tego co kojarzę dojenie nie trwa za długo to skąd narobić tyle godzin,czy są jeszcze jakieś dodatkowe obowiązki?Pozdrawiam

Marek SterWerk GmbH

Pawle, co do godzin to nie bede z toba dyskutowal bo to jalowa rozmowa, masz dokladnie wszyszkie swoje rozliczenia miesieczne i to co wyslal farmer, wiec jesli ci sie nie zgadza to udowodnij to, po drugie jesliby tak faktycznie bylo jak twierdzisz to znajac ciebie sprawa bylaby juz w sadzie prawda? kazdy moze pisac tutaj bzdurne komentarze ze mnie oszukano czy okradziono prawda jest najczesciej jednak inna. co do chorobowego to zostalo ci wyplacone dokladnie z kodeksem niemieckim pracy wiec ponownie jesli uwazasz ze zostalo to nieprawidlowo rozliczone mysle ze gdybys nas pozwal sprawe masz natychmiast wygrana. zostalo ci wyplacone dokladnie tyle ile wypisal doktor w niemczech koniec i kropka. co do zwolnienia polskiego to dostales dokladna informacje ze zostales zaproszony z Krankenkasy na komisje lekarska w Niemczech na ktora sie zwyczajnie nie stawiles, wiec do kogo masz o to pretensje? A co do opinii innych ludzi to jak widzisz ja sie pod swoimi podpisuje i wyobraz sobie ze nie musze falszowac opinii i sie pod nikogo podszywac bo mamy wystarczajaco pracownikow ktorzy sa zadowoleni i daja swoja opinie. co do osobistych uwag co do mnie i Johna to nie bede sie odnosil do twojej malostkowosci bo to jest zwyczajnie nie warte mojego komentarza, ja z mojej strony zycze cie wszystkiego najlepszego i powodzenia w zyciu zawodowym i prywatnym.

Mati Zachod

Siemano Ja tam robie dla sterwerku od 7 miesiecy na zachodzie niemiec, co prawda krow nie doje ale robie futter i wszystkie prace na traktorach i maszynach. I szczerze powiem ze bardziej rzetelnego pracodawcy w zyciu nie mialem mam 44 lata i juz na wielu farmach bylem glownie w niemczech i nie raz bylo tak ze musialem zjechac bez wyplaty za 2 czasem nawet 3 miesiace bo farmer w ch...a lecial. A ze Sterwerkiem zupelnie inny temat wyplata na czas zawsze na koncie forsa jest ok 13 tego, i jakos mi zawsze sie zgadza, Marek wysyla mi rozpiske na maila i jest ok wiec nie wiem o co tam sapiesz kolo.. i wogole jakim prawem odbierasz innym prawo do wypowiedzi? bo ze niby jak np. ja cos dobrego napisze to znaczy ze klamie albo ktos sie podszywa pode mnie? wez sie chlopie lepiej ogarnij i wez za robote. ja powiem tyle jesli ktos chce jechac do pracy ze Sterwerkiem ja osobiscie polecam, skladki pooplacane wyplata na czas godzin daja zrobic duzo i bez kitu ja sie nie mam czego czepiac a juz z niejednego pieca chleb jadlem.

Piotrek

Nosi ubrania z logo AB jeździ autem służbowym AB codziennie jest w biurze AB chmmmm....??? Pewnie pracuje w sterwerku

@Piotrek

To napisz kiedy ostatni raz ją widziałeś ? I powiedz jak ty ją codziennie w biurze widzisz skoro pracujesz na farmie?

Piotrek

Nie tylko, taka mała szczupła Danielle chyba ma na imię też u nas pracuje i też mówiła że ze Sterwerku jest i że fajnie tam nie było.

@Piotrek

Nie wiem kim jesteś i co robisz w AB, ale jescze raz powtarzam, masz błędne lub niekompletne informacje o swoim biurze. Sprawdz dobrze czy Danielle u Was pracuje oraz chciałbym Ciebie prosić o przenosiny z naszego forum na forum twojego biura: AB werkt - www.gowork.pl/opinie_czytaj,818984 AB limburg - www.gowork.pl/opinie_czytaj,66472 Odpowiedz na TOTO: "jak ktoś chce jechac do Holandii to opłaca sie zdobyć troche doswiadczenia jako Pracowniki Farmy Krów Mlecznych, Dojarz to teraz bardzo popularne stanowisko tam i dobrze płatne." Zgodzę się z wypowiedzią, ale dodam iż praca nie jest łatwa czy lekka, a wręcz odwrotnie!!! Uważam iż tylko osoby pracowite sobie poradzą, no i nie każdy przejdzie proces rekrutacji: kandydaci bez znajomości języka obcego i doświadczenia przy krowach bądź kozach, nie mają szans na wyjazd.

Piotrek

No a u was w sterwerku to tak kolorowo że nawet z waszego biura koordynatorzy pouciekali do AB

Uciekinier
@Piotrek

Witam kolejnego znawce tematów i wewnętrznych prywatnych! spraw pracowników. Nie pisz w liczbie mnogiej bo firmy zmienił jeden koordynator. Przyczyn nie będę tu na forum podawał bo to jego prywatna sprawa. Pewnie jeszcze nie wiesz ale z AB też ucieka niedlugo.

Koordynator

Haha koordynator wyczaił frajera co na sterwerk pisał to się odrazu komentarze negatywne skończyły Brawo Piotrek ! Ciekawe ci teraz firma z tym zrobi bo chyba nie zostawcie bez słowa? Albo dajcie go do nas na vrebe!

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV