Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

jack

pracuję i czuję ze jestem (usunięte przez administratora) dużo godzin pracy a nie ma to dzwierciedlenia w wypłacie kombinują z tygodniówkami i reszte płacą na urlopie sprytnie pomyślane bo nie idzie doliczyć się ile faktycznie się zarobiło. czy ktoś ma podobna sytuację czy też ja tak trfiłem i gospodarz coś kombinuje (usunięte przez administratora)

maro

hej pracuję w Sterwerku w Niemchech i mam problem bo nie mogę doliczyć się zapłaconych godzin, tzn wiem ile pracuję ale nie wiem jak to jest z "odkładaniem" godzin na urlop. (usunięte przez administratora)

jack
@maro

Sterwerk
@jack

Bardzo sprytnie pomyślane, po to Abyście płacili najniższą stawkę podatkową (Stawka początkowa 9,03 brutto, netto tylko po podatku 8,20 po domku i ubezpieczeniu około 7,60 na rękę)Znajdźcie kraj gdzie mniej podatków i opłat odchodzi od pensji brutto. Konstrukcja musi być taka, a nie inna. Jeśli nie potrafisz się doliczyć wypłat to odsyłam do księgowych. Choć wystarczy policzyć wpływy na konto równiez te na wakacjach. Wszystko jest na odcinkach wypłat.

capra

stawka w rolnictwie na rękę to około 12-15EU tak mi rolnik płaci, płaca w sobotę norma jak w tygodniu ale niedziele i inne dni wole od pracy to 100%, co do grafiku, to pilnować by właśnie tych niedziel i dni wolnych, a niema czegoś takiego jak 3dni niepłatne czy bez zobowiązań, a zanim do pracy wpierw umowa do podpisania to najważniejsze .........., a pracowałem u tego (usunięte przez administratora), cóż w prawdzie mówiąc to On musiał by mi 3 razy tyle płacić za jego naukę niż za moją pracę z kozami.,

borbet

właśnie skończyłem prace dla tej agencji,praca ok.firma płaci na czas,ale obiecali mi pokój jednoosobowy,a mieszkalem w trójkę z innymi pracownikami,zero prywatności po pracy.godziny mialem napisane w umowie z agencja polska ze będzie 65-67,a pracowaliśmy po 33-35 godz.tygodniowo,bo zadnej dodatkowej farmy do pracy nam nie znalezli. średnio było ok.34godz.x9euro=306e.-podatki ubezpieczenie i mieszkanie zostawało ok.210euro x4=840euro miesięcznie,czyli praca aby pżeżyć miesiąc nic wiecej.pozdro

GOSC

Jeżeli STERWERK taka fajna i uczciwa firma to dlaczego godziny pracy w niedziele każą rozpisywać od poniedziałku do soboty? Pytanie na które do tej pory ŻADEN z Lobbystów Sterwerku nie odpowiedział. Wszyscy piszą ze fajnie oki etc.... Nikt nie pisze ze ryje za najniższa krajową holenderską stawkę zarówno w nocy jak i w niedziele....Zgodnie z informacją z Belastingdienst uitzenbureau powinno za użytkowanie prywatnego samochodu oprócz kilometrówki otrzymywać miesięcznie ryczałt 60euro- chociażby na umycie samochodu po krowich kupach które nie tylko w oborze ale i na drodze dojazdowej do gospodarstwa leżą nieposprzątane.Niech wypowie się ten co dostaje taki ryczałt?

super gosc
@GOSC

Prosze Cie. Ryczalt na mycie auta. Haha to dobre. Pracowalem w wielu roznych agencjach z samochodami i bez, z wlasnym samochodem i wszystko co w Holandii dostaniesz to pieniadze za kilometrowke, a to itak duzo(w ktorym kraju dostajesz pieniadze na dojazd do pracy???). Jak najbardziej sie zgodze jak by ktos uzytkowal twoje auto za twoja zgoda i na prosbe agencji to na pewno sie nalezy oplata. PS. kupy na drodze dojazdowej do farmy to chyba tylko u ciebie się zdażają.

stefan
@GOSC

proste-jestesmy tansi i dlatego mamy prace.ps-3 lata dla sW i nie narzekam,al sa ciezkie farmy tq fakt.

tomek

pracowałem dla sterwerku rok.wszystko było ok.chociaż mało godzin bo po 7 dziennie czasmi mniej.jak pojechałem na urlop to zadzwonili do mnie po 4 dniach że mam nie przyjezdzać bo farmer nie ma dla mnie pracy,okazało się że ktoś inny nie miał pracy i go na moje miejsce wcisneli.po trzech dniach testowych czekałem 8dni az znajda mi prace.reszta ok.moim koordynatorem był Daan i jakis niemiec czasami wpadal,jest tam niby jeszcze polski konsultant(tak pracownicy mówili sam go nie spotkałem) ale do niego mówili że nie ma co dzwonic wrazie ważnych spraw bo on żadnej decyzji sam nie moze podjąć.za mieszkanie płacilem 50euro/tydz.ubezpieczenie ok.18/euro tydz.wypłaty co tydzień.umowy trzymiesięczne dostawaliśmy innych nie daja.

marek

witam szukam pracy w rolnictwie i rozważam oferty sterwerku, mój znajomy pracował u nich i nie narzekał, ale to było jakiś czas temu i nie wiem jak jest tam teraz płacą uczciwie? jak z godzinami? co z urlopem?

tom

Czeka na info o Sterwerku Dają często ogłoszenia i nie wiem co otym sądzić czy to uczciwa firma. Płacą wszystkiego jak należy?

darek

Jak długo pracowałeś dla Sterwerku i jak zostales oszukany? Ja właśnie mam zacząć więc jestem zainteresowany.

pioter hol

szukam ludzi oszukanych przez nich wnosze sprawe do sadu mam juz porzadnego adwokata facet gada za sprawa wygrana jak ktos jest zainteresowany prosze pisac

J.rrrrrr

Witam właśnie kończy mi sie kontrak z ta firma byłem tu 7 miesięcy i pewno gdyby nie problemy w Polsce dalej bym pracował stawka nie bogata ale co miesiąc ile wyszło z godzin tyle na koncie było szkoda ze farmy w Niemczech kiepsko płaca za godzine pracy bo trzeba cieżko pracować a 6 euro to nie kokosy przez firmę sterwork dostałem mieszkanie super warunki koordynator Piotr bez problemów John tez nie miałem z nimi problemów gdyby ktoś miał pytania czy warto jechać z ta firma to jestem zadowolony byłem 1 raz dostałem sie na duża farme bez języka dałem rade ale trzeba mieć dużo siły bo pracy ,, gdy zalatwie sprawy w polsce na pewno następnym razem żadzwonie do (usunięte przez administratora) i poproszę go o nowy kontrakt dzięki za współpracę OKolice Dresden Pracownik Rossau?

darek

no dostaje mniej i nie wiem czemu

cezary
@darek

od tego masz opiekuna. pokaz mu odcinki wyplat i spytaj dlaczego tak jest? kto pyta nie bladzi.

darek

pracuje od niedawna w sterwerku ale dziwne bo co tydzień dostaje inną wypłatę mimo tej samej liczby godzin i nie wiem czemu ktoś to rozumie bo ja nie bardzo

Andzrzej...nie oceniaj Sterwerku na początku swojej pracy, poczekaj do pierwszego zgrzytu....z biurem. Predej czy później nastapi. A propos czy dałes się wydoić z pierwszych 3 dni pracy za frico?

?

To dziala w dwie strony jak bys niezauwazyl. Jestem ciekaw dla kogo ty lobbujesz?

Andzrzej

Dobrze gadasz porada. Ja od miesiaca pracuje w sterwerku w Niemczech. Czytalem wszystkie tu opinie zanim wyjechalem, skarpeta mi lotala jak nie wiem przed wyjazdem. Na razie jest ok, z jonem sie dogadalem, kontrakty podpisalem, zaliczki o ktore prosilem dostalem. Robota jak robota przy bydle, ale ja to lubie. W domu mam pokuj z kolega, gospodarz zabiera 5h za zakwaterowanie. Zobacze jak bedzie wygladac wyplata, ale kolega mowi ze tak jak powiedzieli tak jest.

Porada

Gdziekolwiek byście nie pojechali do pracy, najlepiej jest znać kogoś kto w takiej czy innej agencji pracuje bądź pracował. Jeśli nie znacie takich osób to na pewno nie proponuje sugerować się wypowiedziami na forum. Normalne, że warto sprawdzić na forach i w internecie co to za agencja i jakie są opinie, ale często odbiegają one od prawdy. Sam raz prawie zrezygnowałem z oferty pracy bo się głupot o agencji naczytałem, a po przyjeździe byłem po prostu mile zaskoczony. Powiem też iż jeśli ktoś jest nastawiony i nauczony ciężkiej pracy, gdziekolwiek nie trafi to sobie poradzi!!! Druga sprawa to takie wyjazdy trzeba sobie zaplanować i przemyśleć co dalej w przypadku niepowodzenia. To by było na tyle.

FARMER

Akurat z tym się nie zgodzę. Jest sporo gospodarstw w Polsce, które nie ustepują tym zachodnim, lecz nierzadko należą one do zagranicznych inwestorów, a reszta odbiega od europy. Lecz powiem, że jeżeli chodzi o Holenderskie gospodarstwa to zwiedziłem wiele z nich, od chodowlanych po uprawowe. I uwierzcie mi na słowo Polska jest była i będzie 100 lat za nimi. Każdy skrawek gruntu zagospodarowany!!! Nie ma mowy u brudzie czy syfie, żadnego gromadzenia gratów, złomowisk w oborach itd. Ładnie czysto i wszystko z głową przenyślane i wypraktykowane. O sterwerku słyszałem od znajomych, którzy dla nich pracują, nażekali trochę na pracę bo ciężko, ja się uśmiałem bo gdzie na gospodarstwie nie jest ciężko:) Bardzo chwalili sobie terminowość i wysokość wypłat. Pracują bodajrze 6 tygodni, a później zjeżdżają na 3 tygodnie urlopu, czy jakoś tak. Sam próbowałem dostać się tam do pracy, lecz zabrakło mi komunikatywnej znajomości języka obcego. Aktualnie uczęszczam na kurs angielskiego i mam nadzieje, że przyjmą mnie do pracy:)

pioter hol

wszystkie te agencje to w rakiete i na ksiezyc w pizdu oszustwo na kazdym kroku i tyle jak chcecie to jedzcie zapierniczac dla jakiegos niemca czy innego buca ktory jak ktos juz pisal mysli ze polskie rolnictwo zatrzymalo sie na ludwiku 16 heee sami maja syf nie do opisania

?

wojtas - 2013-09-24 20:17:51 witam.tak czytam wasze opinie,i postanowiłem samemu wypowiedzieć się na temat tej firmy.a myślę że jestem osobą wystarczająco kompetentną żeby wypowiadać się nt. sterwerku gdyż przepracowalem tam prawie osiem lat.na początku odnośnie opinii pana który pisał o stawce 6euro.sterwerk nie dawno dopiero zmienił system rozliczania pracowników,na lepsze powiedzmy bo ci co pracują dużo godzin na pieniądze za nadgodziny czekają ponad miesiąc jak są na urlopie.bo nadgodziny są kumulowane i jak jesteście na urlopie wypłacane w ratach.jak pracowałem w sterwerku był stary system w którym płacili za wszystkie godziny nastepnego tygodnia stawka netto czesto wychodziła poniżej 6E. niektórych do tej pory tak rozliczają.sterwerk jest bardzo znaną agencją w holandii ale w niezbyt dobrym świetle stawianą.mianowicie sterwerk pozwala farmerom na wykorzystywanie pracowników na farmie i płacenie "na czarno" przez farmera.czesto takie stawki płacone przez farmera są o wiele niższe 4do 7e/godz. niż stawki minimalne ze sterwerku.jest to powszechna opinia w holandii nt.tej firmy pewnie dlatego sterwerk nigdy nie współpracowal z liczącymi się farmami w holandii.odwrotnie do agencji AB ktora nie toleruje płac na czarno stawkę netto na godz. ma wyższa a mieszkanie faktycznie jest o 20 euro droższe miesięcznie niż w sterwerku ale zawsze macie gwarancje że bedziecie mieli wlasny pokój.także nawet siostrzeniec wlaściciela sterwerku byl do tego stopnia popychany do pracy na czarno a legalnie pracował po 25godz,/tyg że uciekł z dnia na dzien ze sterwerku i teraz pracuje w agencji AB znam ten temat z jego relacji gdyż się znamy ponad 10 lat i przyjaznimy..na koniec przytocze słowa i żary farmerów ktore słyszałem o na sympozjum w amsterdamie o 12(dwunastu) polakach mieszkających w elsendorpie w jednym domu w ktorym jest taki tłok że kilku musi spać na strychu placąc 50e/tyg.za zakwaterowanie. jednak co do płatności to się zgodzę z moim przedmówcą nie wiadomo ,gdzie traficie i co bedziecie robić i gdzie mieszkać ale zawsze,ale to zawsze bedziecie mieli wypłate na koncie i rozliczenie wypłaty o czasie. i to mie się w tej firmie podobało.(usunięte przez administratora)Bo ja znam kogoś w sterwerku z biura, kto też należy do rodziny właściciela i nie omieszka się go spytać, czy wie o praktyckach swojego "przyjaciela"(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV