Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

nowy

nie rozumiem. przyjechalem pierwszy raz do holandii, wiec to moja pierwsza umowa o prace w tym kraju. powiem jeszce ze opiekun dan przyjechal po mnie i zabral do miasta do urzedu i wyrobil mi numer BSN zebym mogl legalnie pracowac.

nowy

z tego co pamietam na rok , ale mam miesieczny okres wypowiedzenia, wiec opiekun mi mowil ze jedyna zasada to powiadomic na czas. dom jest chyba od agencji bo na wyplacie widac oplate. chlopaki mi tu mowia ze zawsze gwarantuja zakwaterowanie.

nowy

A to jeste tu gdzie ja. 1200 krow:) praca cieżka jak diabli ale kaska co tydzień na konto i chlopaki na prawde spoko na domku.

Kris

Cześć Olu i jak się to skończyło daj mi namiar na męża ja właśnie z paroma osobami zakładam sprawę do sadu

Pers
@Kris

Ogolnie to wiecej szkody narobic mozecie farmerom niz samej agencji. Pytanie tylko czy faktycznie zakladacie ta sprawe czy tylko probujecie straszyc

Pers

Co im zrobi szw?? Pamietam ze jeden kontrakt byl z biurem a drugi z rolnikiem. Jak myslisz dlaczego?? Bo cwanie i bezpiecznie

Senior

widze chlopy ze wy tu w wiekszosci je ba ki teoretyki jestesta, a na jonderkach nawet klaczka ni ma. do roboty jelop y. a ty junior to cyba wszyndzie takie brednie bazgrzesz. polak za polakiem nie stanie bo ten pierwszy klamie jak znut, ale to chyba twoja natura jak widze to pan klex, pers i kilku innych tez lubia bajki andersena. ja pojmuje ze ty prawo w holandii super znasz i w polsce i na ludziach sie swietnie wyznajesz to pewnie jak studiowales prawo pracy polskie no i pewnie w holandii tez to jeszcze fkultecik z psychologi ciagnales. ja ci gratuluje fantazji !!!

Znajacy zycie
@Pers

Kontrakty wszedzie sa dwa przez biura. Jestes pracownikiem agencji ale zostajesz oddelegowany do wykonywania pracy tam czy siam i to jest twoj szef ktory odpowiada za wszystko co zwiazane z obowiazkami, godzinami i wykonywaniem pracy. biuro moze pomoc mu podjac decyzje ale odpowiedzialnosc ponosi ten u kogo konkretnie wykonujesz prace. biuro w zaleznosci od umowy z toba ma ewentulanie obowiazek przedstawic ci kolejna oferte pracy, na przyklad gdy szklarnia juz nie potrzebuje tylu pracownikow i akurat redukcja padla na ciebie. Wszystkich tu zapraszam do zapoznania sie z obowiazkami i prawami pracownika w holandii i prosze nie probujcie odnajdowac analogii czy podobienstw w prawie polskim i holenderski a tym bardziej prawie pracy, poniewaz czesto prowadzi to do flustracji i nieporozumiem, a glupimi i zaklamanymi komentarzami wisly nie zawrocicie.

anty KOKOS

KOKOS czy to dlatego ze powstala ci narosl na mozgu przypominajaca wlochaty kamien, czy moze guz po upadku z drzewa kokosowego na glowę, bo za bardzo nie wiesz co piszesz? Chyba tam juz ktos pisal umowy masz zawsze u pracodawcy u ktorego wykonujesz prace i z biurem tez. zyj sobie w tym malutkim swiecie a nam dojarzom prosze juz wiecej nie doradzaj.

Trójca Swieta
@Kris

"Wlasnie z paroma osobami zakladam sprawe do sadu". To znaczy ze tak samo was oszukano na tym samym gospodarstwie? Bo z regoly sprawy nie da sie powiazac ze soba jesli dotyczy innych pracodawcow. Rozumiem wtedy ze sprawe zakladasz ty i Pan Bóg w trzech osobach:)

zasiłek dla bezobotnego to 2000 euro na miesiąc w holandii a ty chcesz za 1800 robotę śmiech na sali robi z was sterk werk murzyów

@007

Napisz jak taki zasiłek dostać i na jak długo? Bo 2000 euro to pierwsze słyszę byłem na zasiłku dali mi na 6 miesięcy. Dotalem 80 procent tego co zarabialem średnio przez ostatnie 3 miesiące. Kity z satelity to pisz ale swojej mamie. I pewnie w polu tyrasz, Holendrom tylek liżesz a tu z siebie Boga robisz. Nie ma to jak dowartosciowac się na forum murzynie.

just fuck off sterwerk
@007

Bravo.bravo jestem tego samego zdania

Madzia

czy w dalszym Ciągu obowiązuje 3dni za frico na tzw przyuczenie? Przecież nie jadą tam ludzie nie znający tej pracy a takiego co nie zna się na rzeczy idzie wyłowić po godzinie lub jednej zmianie.....

klex

dostaniesz kasę za 43 godz w tygodniu a reszta reszta to (usunięte przez administratora) j 43 godz x 10 euro brutto 430 brutto na tydzień - podatki- mieszkanie- żarcie-paliwo- ubezpieczenie 250 euro na tydzień netto

pracus
@klex

To cos nie tak liczysz. ja pracuje 56 godzin na tydzien. przez 6 tygodniowek po 340 euro na konto i jak zjezdzam na 3 to jesze mam 3 przelewy po 303 euro wychodzi ze mam 2900 euro na 6 tygodni wyplacane przez 9 wiec zarabiam prawie 500 E na tydzien, na urlopie robie koste u znajomego i jest git. dla mnie to jak manna z nieba za taka prace, doje raz dziennie pozniej cielaki, i jakies pierdoly mycie i czyszczenie obor, lapie krowy na kopyta itd.

odpowiedzialny

Ja robie po 53 godziny. placa mi 44 a reszta na wakacjach i urlopowe. dostaje 339 na konto za te 44 przez 6 tygodni i na urlopie 2 przelewy po 300 i jeden 200. razem zarabiam okolo 2800 euro przez 6 tygodni.

alek

robotka perfkto. 4 godziny rano i 4 wieczorem. co sesc tygodni urlopik. zonka zadowolona kaska jest jest git. troche zbyt szybko kaza mi doic ale jest ok nie sa w ciemie bici:) kto chce to pracuje proste jak drut.

robolek

A ty co holender jestes? Znasz perfect holenderski, bo wiesz synku jak znasz, to bys tu glupot nie pisal tylko na cieplej posadce holendra siedzial, no pewnie ze za mniejsza kase poszedl bys zeby sie wykazac i tak wlasnie sobie sami rynek pracy niszczymy. Bo polak ktory sie do czegos nadaje nie zna swojej wartosci i idzie robic za polowe tego co holender i pozniej tak jest. a z drugiej strony idz w polsce na gospodarske do pracy ciekawe czy 10 zl brutto dostaniesz ? cwaniaku za dyche. ja tu robie dlugo a moze i za dlugo i nie nazekam bo w polandii takiej kasy to wiesz dyrektorzy i kierownicy zarabiaja a nie fizyczni. trzeba bylo sie uczyc.

gospodorz

ni wim po co tu jadem sracie. pracuje u nich placa godzin nie dam rady przerobic i o to tu chodzi. kasa na czas jakie pajslapy mi chca co tydzien wyslac ale nie mam pojecia o co to chodzi bo o mejl tez pytoli?

klex

ilu holendrów doi krowy dla sterkwerku ??? za 10 euro brutto za godzinę , pracując 7 dni w tygodniu bo rnek jest chłonny i wszystko jest ok

katolicki brabant to cio ty

ciekawe co na to wasi klienci, gdy pracowni k się nie sprawdza, płacą i pracują razem z nim ?? czy nie płacą a pracownik jedzie do polski z pustymi kieszeniami, próbować to można napisać dyktando bezbłędnie a nie próbować pracować ze zwierzętami nie mając zielonego pojęcia choćby gdzie krowa ma kolano!!! ale to sterkwerk to nie firma to stan umysłu

kulfon

lepiej w polsce zostań Vredepel creba 8 godzin dojenia ponad 1000 krów masz wydoić w 8 godzin zesr asz się a nie wytrzymasz miesiąca ciekawe jeszcze ne którą zmianę ?? potrzebują bo nikt nie wytrzyma tego tempa, a tak pozatym hu j (usunięte przez administratora) i złodziei kupa biorą od rolnikó po 20 euro za twoją robotę a ty dostaniesz 9 ludzie niewolnictwo 21 wieku ?? lepiej w budowlance się zatrudnij albo gdzieś na magazynie spokojna robota bez gówna na buzi chyba ze lubisz tak !! wasza sprawa ja się zmywam od nichotwieram swoją działalność będę łódki sprzątał leprza kasa a sterkwerk to zasrane oszusty ktoś z wami pójdzie do sądu za tą sobotnią i niedzielną robotę w normalnych stawkach będziecie mydło w więżniu podnosić co tydzień hahah

Blazej

Polecam Sterwerk. Wszystko czarno na bialym, jest problem to sie dzwoni, ale w sumie to dzwonilem tylko chyba ze dwa razy, bo problemow to tu nie ma. Hajs na czas, koordynatorzy na poziomie i rozmawiajac z nami traktuja nas jak kolegow. Az chce sie pracowac. Pozdrawiam i polecam.

a jak to jest na tej wrejbie pracuje tam ktoś z was, ile tam się godzin robi i ile krów trza wydojić dziennie ile w konwje się krów doi na zmianie bo nikt o tym nie mówi ale plecy i łapy moga siadac po roku dzięki za odpowiedz bo nie chce jechać jak robota nie do przerobienia

Damian hodingen

Ja pracuje obecnie i wszystko jest tak jak mowili i pisali wiec nie wiem dlaczego narzekacie albo chcecie robic albo wracajcie do polski i tam zróbcie wiecej jesli chodzi o pana Marka wszystko wytlumaczy tak jak jest a John również spoko facet ja jestem na farmie w hodingen i naprawdę nie nazekam fakt oraca ciezka dużo godzin chodz jak dla mnie moglo by byc więcej jak ktos chce robic to bedzie robil a jak ktos nie chce to bedzie siedzial i narzekał. Ja planuje długą wspolprace z nimi. I osobiscie polecam ta firmę

ZAINTERESOWANY

za min stawkę to słaba robota w tym sterwerk, słaby menagery jak nie moga wynegocjować lepszych stawek

@ZAINTERESOWANY

Stawki są wyższe dla osób z wiekszym doświadczeniem i wykształceniem w tym kierunku: - inseminacja bydła; - korekcja racić; - prowadzenie całego stada wraz z pełną dokumentacją; Preferowana osoba z komunikatywnym Holenderskim lub bardzo dobrym Angielskim. Jeśli spełniasz wymagania to masz szansę na wyższe zarobki.

kaliber 44
@Rekruter

Czyli ile ??? wymień stawki wg umiejętności ile ??? -korekcja racic= Euro - inseminacja = Euro - prowadzenie stada = Euro Ile za co w sterwerku ???

vvx
@Rekruter

Wyższe zarobki? to bujda! posiadam wszystkie wymienione kwalifikacje,angielski,niemiecki biegle,korekcja,inseminacja ,zabiegi medyczne,prowadzenie stada i dokumentacji.pisałem dwa maile nikt mi nie odpisał,wiec zadzwoniłem z zapytaniem o pracę,odebrał ktoś o imieniu Martin powiedział że wszyscy zaczynają z tą samą stawką i oni nie szukają fachowców tylko zwykłych dojarzy ewentualnie drobna pomoc farmerowi.

@vvx

Witam, niestety Pan Martin nie jest rekruterem. Nie ma wiedzy o ofertach. Natomiast jestem pewny iż jeśli dodzwonił się Pan do niego to na pewno chciał przekierować rozmowę do działu rekrutacji. Nie wiem dlaczego tak się nie stało (może dzwonił Pan w weeken?). Dział rekrutacji jak i inne funkcjonują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Poza tymi godzianmi oraz w weekendy, pod telefonem jest zawsze osoba dyżurująca, która ma za zadanie pomóc w razie wystąpienia wypadków lub załatwienia innych nie cierpiących zwłoki spraw, związanych z pracą aktualnych pracowników. Proszę o ponowienie pkontaktu w opisanych powyżej godzinach, a na pewno w ojczystym języku otrzyma Pan odpowiedzi na nurtujące Pana pytania.

@vvx

Proszę jescze zanotować że aktualnie poszukuje tzw. "kierownika stada". Jeśli ma Pan rzeczywiście opisane kwalifikacje to może Pan liczyć na bardzo wysokie zarobki na tej właśnie ofercie. Nie podam ich tutaj, ale jeśli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt w godzinach pracy biura.

Vvx
@Rekrutacja

W takim razie proszę wysłać mi ofertę na maila, nie będę znowu dzwonił i idioty z siebie robił. W jakim regionie jest farma, ile sztuk liczy stado, jaki jest zakres obowiązków, warunki socjalne, jak to wygląda z tymi godzinami pracy. Weekendy,święta, itp.oraz konkretną stawkę jaka możecie mi państwo zaoferować dlatego proszę niczego nie pominąć w zakresie obowiązków. W niedzielę mam wyjazd do pracy w Holandii także do niedzieli sprawa jest otwarta. Mój mail :tomaszkaszubowski535@wp.pl

@Vvx

Panie Tomaszu. W ten sposób rekrutacja nie funkcjonuje. Jeśli aktywne poszukiwanie pracy, do czego zalicza się telefon i / lub wyslanie aplikacji mailowo, zawierajacej CV i list mltywacyjby do pracodawcy lub wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie internetowej, uważa Pan za idiotyzm, to przykro mi ale nie mogę nic dla Pana zrobić, choćby nie wiem jak bardzo doświadczoną osoba Pan był. Dodam iż osób, które w ostatniej chwili są skłonne odmówić umówionej oferty też nie zatrudniamy. Życzę powodzenia w poniedziałek w nowej pracy.

vvx
@Rekrutacja

Dzwoniłem raz. Teraz nie mogę jestem w |ZEA na ogladać farmę i rozmawa kosztuje mnie 18zł.za minutę. Jeżeli to był problem wysłać ofertę to trudno.w poniedziałek jadę do Semenzo na rozmowę w sprawie pracy więc niczego nie odmówiłem, tylko bardziej myślałem tu o przedstawieniu siebie osobiście w waszym biurze Deurne ,gdyż bedę w Roermond na tej rozmowie,a jeśli dalej ma pan wątpliwości, jezyk niderlandzki pan pewnie zna proszę zadzwonić do Dutch Dairy Center lub CRV opowiedzą o mnie lepiej niż ja sam.pracowałem tam ogółem 5 lat.Ale widzę że zamiast wysłać mi konkretną ofertę której zapewne pan nie ma, na którą otrzymał by pan całą moją historię zatrudnienia woli pan się wdawać w niczemu nie idące dyskusje na forum publicznym i skutecznie zniechęcając mnie i innych do kożystania z usług waszej firmy, niż napisać wiadomość prywatną, życzę owocnej rekrutacji pozdrawiam

rekruter
@vvx

Witam. Może rzeczywiście źle się wypowiedziałem, za co przepraszam. Na email który pan podał wysłałem informacje. Pozdrawiam.

rekrutacja

Witam. Niestety nie jestem uprawniony do podawania ofert na forum. Mogę powiedzieć iż jeśli samodzielnie poprowadzi Pan Grzegorz dojenie, leczenie zapalen, rejestr w komputerze oraz samodzielnie wycielanie i rejestrowanie nowch cieląt to może pan liczyć na zarobki od 10,5 do 12 euro brutto (w zależności od doświadczenia, samodzielności w pracy i komunikacji w języku angielskim i/lub holenderskim). Gospodarz również dla sprawdzonej i zaufanej osoby, jako formę premii uznaniowej udostępni darmowe zakwaterowanie. Praca w maksymalnym dozwolonym prawem holenderskim, wymiarze godzin.

rekrutacja

Witam Robercie. Bardzo mi przykro że tak oceniasz warunki w którcyh mieszkałeś. Pamiętaj na przyszłość, że zawsze można poinformować o niedogonościach swoich opiekunów. Cieszę się za to iż w tak ciężkich warunkach wytrzymałeś aż 2 lata !!! Robercie na prawde mozna a nawet trzeba starac sie o lepsze posady badz zarobki, ale trzeba na nie zapracowac !!! Lojalnosc, zetelnosc komunikatywnosc to cechy dzieki ktorym je na pewno zdobedziesz. Powodzenia w nowej pracy.

drunten

Nie wiem gdzie szukasz ofert. ja wyjechalem do pracy przez znajomego bo odchodzil a ja wskocylem na jego miejsce. zaproponowali mi stawke co wszystkim 9,34 ale na pierwszy miesiac probny. powiedzieli ze jak bede samodzielny to porozmawiamy o stawce bo tam chlopaki juz dluga sa 4 i 6 lat. i maja wiecej. dostalem 10,20. fajna farma ale zapierd....l jak wszedzie, za darmo to w ryj mozna dostac.

ZAINTERESOWANY

HEY, NA JAKIE ZAROBKI MOŻNA LICZYĆ W SERWERK ??

@ZAINTERESOWANY

Aktualna Stawka godzinowa to 9,34 Brutto. Po wszystkich potrąceniach (podatek, zakwaterowanie, ubezpieczenie, składka emerytalno rentowa) wychodzi w okolichach 7,60 euro. Praca od około 50 do 60 godzin tygodniowo.

@ZAINTERESOWANY

Stawka godzinowa brutto to 9,34 euro. Po wszystkich potrąceniach (podatek, składka emerytalno rentowa, zakwaterowanie, ubezpieczenie) wychodzi w granicach 7,60 euro. Gwarantowane od 50 h godzin pracy.

wujek

daj 15 netto i jadę

Maly

Witam ludzie jak możecie nie pchajcie się do tego sterwerka ponieważ wysyłają ludzi w takie miejsca ze farmer potrafi nie zapłacić albo zapłaci ale nie za tyle godzin co się nalwzy a biuro nie będzie się tego domagali bo oni (usunięte przez administratora) mogą ten cały SterWer. Jedym słowem (usunięte przez administratora) Dziękuję za uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV