Opinie o Olimar w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Olimar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olimar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimar w Niepołomice

Baro Nowy wpis

Witam wszystkich pracowników, byłych i starających się o etat w tej firmie .... Kierownik, który nie powinien w ogóle być na tym stanowisku, totalnie jest niekompetentny, zajmuję miejsce od lat osoby, która by się odnalazła w 100%, człowiek mimo małego wzrostu, traktuje człowieka z niższością, nie potrafi konstruktywnie zbudować zdania zadając pytanie potencjalnemu kandydatowi ubiegającemu się o pracę, podśmiewuje się pod nosem, w żadnym aspekcie nie jest profesjonalny ... Nie pamiętam z mojej kariery zawodowej żebym był choć na jednej rozmowie o pracę, tak nieudolnej jak ta ..... Mało tego, od człowieka wymaga się obowiązkowości, rzetelności, pracowitości .... itd czyli wszystko na 100% ale to w drugą stronę nie działa, wielce kierownik zapewnia, że od dzwoni z informacją zatrudnienia, jaka by nie była, poczym nikt nawet nie odpiszę na maila choćby nawet "Pozdrawiamy, ale nie tym razem" i to już świadczy o tym, że kierownik nie szanuję ludzi i nie wywiązał się z danego słowa, mało tego odniosłem wrażenie, że "siedzi tam za karę" - Jeśli praca Tobie szkodzi, porzuć pracę, o co chodzi ??? - NIE POLECAM tej firmy !!!

Jakie godziny pracy obowiązują w Olimar?

Jak wygląda sprawa grafiku w Olimar. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nena Nowy wpis

Tak

Czy w Olimar jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Byly

@Byly

A jakie problemy najczęściej tam występują? Fajnie, że firma reaguje, to się ceni :D

Cichy

Każdy pracownik tej firmy ma wywalone na wszystko począwszy od chali a skończywszy na biurze jak by tak prezes zerknoł od czasu do czasu na kamerę to może by było inaczej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Olimar? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

Czy firma Olimar w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Amor

Olek

Może firma nie ma za co płacić? Dobra firma i to pod każdym względem i wystarczy być pracownikiem na którego można liczyć to firma potrafi to docenić.

Dawid

Czy firma posiada jakieś fajne pakiety szkoleniowe ?

Usa
@Dawid

Nie płacą w terminie

Ala
@Usa

Nigdy nie płacił w terminie

Jak się pracuje z ludźmi z Olimar?

Biały

Zależy z którymi bo jak z biura to masakra+żenada A ludzie z chali są nawet spoko

Eryk

Tak sporadycznie zamieszczacie tu swoje opinie bo jest tak dobrze?

Czy w Olimar panuje luźna atmosfera?

Brygadzista

Jak łysy jest na urlopie, inaczej szkoda gadać.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Olimar?

Amor

Od 6 do 14 od 14 do 22 od 22 do 6 rano

6,30 - 14,00 14,00 - 21,00 21,00 - 6,30

Oko

4.5 tysiąca plus premia

Alina

Ile na rękę się dostaje?

Oko

Potrzeba 7 stolarzy

dratewka

Firma ma dobre opinie i jest dobrym pracodawca więc spokojnie poradzi sobie!!

Magdalena
@dratewka

Rozumiem że jesteś pracownikiem firmy Olimar? Czy w obecnej chwili firma potrzebuje nowych pracowników? I czy wymaga doświadczenia w stolarce?

Fufu

Nie płacą w terminie czekam do 10 tego miesiąca i jak nie będzie dzwonię do inspekcji pracy bo tak nie może być co miesiac

Fifi
@Fufu

Ja zrobie to samo dość tego

Brygadzista

O nie dobrze jak już szukaja przez agencje, mieli dobrych ludzi to ich nie szanowali zwłaszcza gość co ciągle dłubie w nosie. Jak zaoferują 35 zł za godzinę to może się skuszę jako brygadzista :)

Brygadzistka
@Brygadzista

Gdyby panowie i panie ze wschodniej granicy odeszli niestety firma upada nie ma kto robić

Lonia

Chyba firma się sypie bo jakoś ludzie stracili zapał do roboty ciekawe dla czego

Julita
@Lonia

A dlaczego uważasz, że "ludzie stracili zapał do roboty"? Ciekawi mnie to, co piszesz - mógłbyś rozwinąć swój wpis? Jaka obecnie panuje atmosfera w firmie - można liczyć na wzajemna pomoc? Czy przed Świętami można było spodziewać się ze strony pracodawcy jakichś extra premii lub chociażby wspólnego, integracyjnego spotkania?

były pracownik czesiu

trzeba spytac pana darka w poniedziałek

Julita
@były pracownik czesiu

O co spytać? Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz i co to ma wspólnego z pracą w Olimar. Przypomnę, że forum GoWork.pl służy do wymiany swoich spostrzeżeń i doświadczeń o pracy w danym miejscu - czy mogłabym Cię prosić o właśnie taką wypowiedź?

sasza

firma najlepsza w strefie rozwija sie prawidłowo polecam pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Olimar - Niepołomice

• Jak się pracuje w Olimar?

Zobacz opinie na temat firmy Olimar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimar?

Kandydaci do pracy w Olimar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimar