Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Katarzyna

Dzień dobry , czy ktoś pracował jako specjalista w dziale windykacji i administracji i może się wypowiedzieć?

Polecam! Pracuję od 4 miesięcy, po okresie próbnym dostałem umowę o pracę także wszystko zgadza się ze wstępnymi ustaleniami podczas rekrutacji. Jasna ścieżka kariery oraz wynagrodzenia.

Pracownik B

Pracuje w Pixeo w dziale handlowym już jakiś czas, (oddzial w Toruniu) rekrutacja odbyła się w dwóch etapach w bardzo przyjaznej atmosferze. Po drugim etapie w ciągu 3 godzin dostałem telefon z informacją że zostałem przyjęty do pracy :) Od pierwszego dnia organizowano nam szkolenia, otrzymaliśmy mnóstwo materiałów pomocnych w pracy. Sama praca jest ciekawa, satysfakcjonujaca. Rozmowy z klientami nie opierają się na sztywnym schemacie więc nie ma nudy ;) Ogromnym plusem jest atmosfera panującą w firmie. Ekipa jest świetna, przyjęli mnie naprawdę miło. Zespół stanowią sami młodzi, pozytywni, pełni energii ludzie, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji. Wielkim (pozytywnym) zaskoczeniem są dla mnie przełożeni. W żadnej innej pracy nie spotkałem tak kompetentnych, pomocnych i życzliwych osób. Cierpliwie wszystko tłumacza i pomogą rozwiązać każdy problem :) Szczerze polecam osoba które szukają fajnej pracy w dobrym towarzystwie.

Wojt

Jestem w stanie wyrazić opinie o Pikseo w Toruniu - dział handlowy. Ogłoszenie gdzie proponują 3500 brutto... (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o szkolenie, jest szybkie. Bardzo szybkie. Jeśli nie mieliście z tym styczności to odpuście, bo dowiecie się niewiele, a już pierwszego dnia przeprowadzacie pierwsze rozmowy... Zachęcające było stwierdzenie, że atmosfera jest super, mega, extra... Ale czy w praktyce jest tak super...? Polemizowałbym. Osoby, które mają pokazać co i jak, nie do końca są zadowolone z tego powodu. Jeden odsyła do drugiego. Co więcej "starym pracownikiem", nazywane są osoby, które w tej firmie pracują od 4 miesięcy.. Rotacja ludzi wydaje się być ogromną. Pierwsze 3 miesięcy umowa zlecenie, później umowa o pracę. Jesli chodzi o samą pracę, to jeżeli nie masz doświadczenia w sprzedaży, bądź masz ale niewielkie to serio nie trać czasu. Nikt w ogłoszeniu nie napisał, że jest to infolinia wychodząca! Ale co lepsze obdzwonka nie jest jedynym zadaniem w ciągu dnia, zatem mimochodem wynagrodzenie nie jest kompletnie adekwatne do powierzonych zadań. (usunięte przez administratora)

Halina
@Wojt

Piszesz o tej ofercie - https://pikseo.pl/kariera/specjalista-ds-obslugi-klienta/ ? Chciałam się upewnić, czy na tym stanowisku oferują 3500 brutto? W ogłoszeniu jest napisane, że do zadań pracownika będzie należało pozyskiwanie nowych klientów - należałoby zatem zakładać, że będzie to infolinia wychodząca.

Handlowiec
@Halina

To nie jest żadna infolinia. Oczywiście dzwonimy do klientów i staramy się ich pozyskać, ale jest to w ogłoszeniu napisane i nikt tego nie ukrywa. Rotacja jest, ale czynników jest wiele np. dynamika rozwoju. Jeżeli firma skaluje się pod względem zatrudnienia 100% rok do roku i w tym roku zatrudniła i pracuje na stałe ponad 75 nowych dodatkowych osób to oczywistym jest, że nie wszyscy się nadają. Ale zwróć uwage na to jakie to daje szanse rozwoju. Każdy kto daje 100% z siebie nawet po pół roku przechodzi do innych działów, utrzymania klienta, obsługi, administracji, google ads, facebook jest tego cała masa. Warto też zwrócić uwagę na podejście pracowników jak widać wyżej, 2500 netto na początek bez doświadczenia plus benefity jak multisport ubezpieczenia grupowe czy prywatna opieka medyczna to sa złe warunki? Oczywiście trzeba dawać z siebie dużo, ale też firma dużo daje i faktycznie nie jest dla osób które chcą siedzieć i zarabiać bo tak się nie da. Warunki są przejrzyste i uczciwe, nikt niczego nie ukrywa, a że pozyskujemy klientów? Tak to prawda. Dodatkowo zaznaczam że działów jest bardzo dużo dział techniczny administracji, gdzie nigdzie się nie dzwoni. I najlepsi handlowcy to właśnie osoby bez doświadczenia. Z chęcią odpowiem na więcej pytań, bo naprawde takiej firmy można szukać w stogu siana. A że się rozwija i przez to jest rotacja w handlowym no cóż. Takie sa realia w każdej firmie, nie wszyscy nadają się do handlu. Na tą chwile w firmie pracuje 200 os na stałe, czy da się stworzyć taką firmę przy wspomnianej wielkiej rotacji, przy złych warunkach pracy? Odpowiedz sobie sama na to pytanie. Pozdrawiam serdecznie.

Ilona
@Handlowiec

@handlowiec, dziękuję, że szczegółowo opisujesz warunki pracy w Pikseo. Ja mam dodatkowe pytanie: czy jest szansa dostać tutaj pracę przy google ads lub facebooku bez wstępnego okresu z pozyskiwaniem klientów, o którym wspomniałeś? Chciałabym od razu skoncentrować się na zadaniach, które znam i w których mogę zabłysnąć doświadczeniem.

zadowolona
@Ilona

Wyślij swoje CV, przyjdź na rozmowę - i mów szczerze gdzie się czujesz. Jeśli masz doświadczenie to niewykluczone że trafisz od razu do odpowiedniego działu, ale też niepowiedziane że tak będzie. Powodzenia!

Pracownik na etacie
@Handlowiec

Nie rozumiem jak można twierdzić że 2500 PLN na rękę to jest dużo i dlatego można wymagać od pracowników. To jest bardzo mało, zwłaszcza w firmie która jest partnerem Google. Jeżeli pracownik ktoś ma rodzinę, rachunki do zapłacenia, szkoli się to 2500 PLN za 40 godzin pracy na pełnych obrotach 5 dni w tygodniu to nie jest adekwatna pensja. Jeżeli ktoś jest studentem bez żadnego doświadczenia w jakiejkolwiek branży i nie ma żadnych zobowiązań to jak najbardziej.

emigrant
@Pracownik na etacie

Jak za mało wypłaty, a ty się szkolisz to zrób coś aby dostać więcej. Możesz mieć kilkaset zł premii, możesz awansować, są dodatki, itd. Trzeba wszystko zliczyć i wtedy masz całą kwotę. Przecież wiesz za ile przychodzisz do pracy i czy ci pasuje. Czy 40h pracy to dużo? To norma. Popracuj na nocki, czy też w zmianie 12h na produkcji to zobaczysz jak wygląda norma.  Wiem, że ci co się szkolą i dają z siebie 100% mają o wiele więcej niż 2500 zł na rękę. Jak ktoś ma rodzinę i dwie osoby mają chociaż po 2500 to jest już 5000, a to już jakaś kwota jest.

pracował
@emigrant

Jak ktoś pracował na produkcji albo robił 12 i przyszedł na słuchawkę to tak jakby ze skody przesiadł się do audi... :)

@Wojt

Pamiętam, że niespełna rok temu dość mocno sugerowałem się Pańskim komentarzem i o mało nie zaważył o tym, że zrezygnowałem w przedbiegach. Z brakiem doświadczenia, ze świadomością dot. szkoleń - etap wdrożenia wymaga od pracownika mocnego zaangażowania i jest relatywnie trudny, ale zarazem do dźwignięcia. Bardzo nie podoba mi się promowanie opinii tak mocno pragnących pokazać, że "moje wnioski to najlepsze wnioski".

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

Aktualność
Jeżeli szukasz pracy w doświadczonym i energicznym zespole, mamy coś dla Ciebie!

Oferujemy nie tylko stabilne zatrudnienie, ale też doskonałą okazję do zdobycia nowych umiejętności na atrakcyjnych warunkach. Jako pracodawca dbamy o to, aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pracowników, zapewniamy więc miłą atmosferę w nowoczesnej przestrzeni, duże możliwości rozwoj zawodowego, stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku i dobre wynagrodzenie.

Potwierdza to anonimowa ankieta satysfakcji przeprowadzona wśród zatrudnianych przez nas osób w dziale handlowym. Zapytaliśmy w niej m.in. o ocenę dotyczącą spełniania ich oczekiwań w skali od 1 do 10. Zdecydowana większość – ponad 55% ankietowanych – przyznała nam 7 lub 8 punktów, od kilku otrzymaliśmy pełne 10, natomiast najniższa nota, która się pojawiła to 5 (w przypadku mniej niż 10% głosów). Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że 100% z ankietowanych zadeklarowało, że chętnie polecą pracę w naszej firmie swoim znajomym.

Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Chętnie powitamy w naszym zespole nowe ambitne osoby, które szukają zatrudnienia w nieustannie rozwijającej się branży. Czekamy na Twoją aplikację!

Pracuje w Pikseo zaledwie 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Przełożeni są pomocni, zawsze maja chwile na rozmowę i nawet w chwilach kryzysu proponują ciekawe rozwiązania, tak aby obie strony były zadowolone. Faktycznie na początku jest sztywno i trudno się przyzwyczaić, atmosfera jest ponura, ale kiedy poznaje się ludzi jest Ok. Praca jest wymagająca, ale dzięki temu można nieustannie się uczyć czegoś nowego. Ja polecam!

Jeszcze pracownik

W ciągu ostatniego roku z Pikseo odeszło lub zostało zwolnionych wielu pracowników, coraz bardziej widać że firma jest "kolosem" na glinianych nogach. Brak umiejętności zarządzania ludźmi u osób wyższego szczebla skutkuje tym, że otwiera a po chwili zamyka się nowe oddziały. Absurd goni absurd; nowi pracownicy mają wyższą podstawę niż osoby z rocznym czy dwuletnim stażem - nie wiem jak ma to zachęcić "starych" pracowników do zostania w firmie. Atmosfera wewnątrz jest coraz gorsza, czuć coraz większą presję i ciśnienie.

Sielanka
@Jeszcze pracownik

Gdyby było tak dobrze jak próbują przedstawiać to specjaliści i handlowcy którzy BUDOWALI firmę nie odchodzili by z niej. Rotacja mówi sama za siebie

Sielanka

U was na koniec dnia i tak każdy jest komórką w excelu, kolor czerwony albo kolor zielony. Wartość pracownika jest oceniana przez pryzmat wyniku z ostatniego miesiąca. Tak wygląda wasz szacunek do naszej pracy.

Po okresie próbnym

Właśnie kończy mi się okres próbny w sprzedaży i spokojnie idę do pracy bo już wcześniej dostałem informacje o zaliczeniu. Współpracować będę dalej, jeszcze lepsze warunki i umowa o prace. Przed współpracą czytałem opinie i się denerwowałem. Teraz wiem aby nie słuchać, trzeba sprawdzić samemu. Potwierdzam o fakcie, że praca nie dla każdego a menadżerowie wymagają, jednak to jest praca. Jesteś zaangażowany, chce ci się to dasz sobie radę. Czytałem materiały i pokazałem, że bez doświadczenia można być lepszym od tzw. wyjadaczy, są tu takie zmory co tylko opowiadają co nie oni i narzekają (jest mleko bez laktozy to zle, jest zwykle jeszcze gorzej), słychać w kuchni, że dla takich życie zawsze jest niesprawiedliwe. Teraz wiem, że na produkcji to było dopiero ciężko, a tutaj jest inaczej. Dla mnie spokojniej bo wiem czego się oczekuje i na jakich zasadach. W pracy pracuje a nie siedzę w telefonie i ciagle na przerwie - więc dla mnie pozytywnie jest.

Pikzl

A może pisał to jakiś jugend.

Sprzedawca roku

Mają fajna ofertę z dużą podstawa na handlowca czy tam obsługę, ale kolega który tam pracował mówi, (usunięte przez administratora)strasznie ciśnie gorzej niż w telmonie a do tegoa braki w wiedzy i mówi rzeczy niezgodne z prawdą, prawda to???

Ja, on i oni
@Sprzedawca roku

Zgadza się z podstawą - jest ok i może się zwiększać. Dodatkowo są fajne premie i konkursy. Trudno porównać wymagania ale są normalne, trzeba chcieć pracować i nie kombinować. Da się wytrzymać i swoje zarobić.

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji o firmie Pikseo Spółka z o.o. Sp. K. Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszego przedsiębiorstwa oraz współpracowników. Do tej pory jedynie wnikliwie przyglądaliśmy się treściom opublikowanym na forum. Chcemy jednak pełniej wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się tworzyć stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, kładąc przy tym ogromny nacisk na przyjazną atmosferę. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego słuchamy sugestii oraz uwag.  Wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, dlatego wszystkie trudne i skomplikowane sytuacje, bardzo prosimy o przesyłanie na adres kariera@pikseo.pl

Wymagający pracodawca ale trzymający się zasad i dający możliwości dobrze zarobić. Nie wszystko mi pasuje ale to tak bywa, nie znalazł się nikt aby każdemu dogodzić. Utrzymałem się kilka miesięcy i pracuje dalej. Przyzwyczaiłem się. Dziwią nie nowe osoby marudzące, którym nigdy nic nie pasuje i na wszystko i wszystkich narzekają. Na firmę, prace, menedżerów a raczej mają problem ze sobą. Ja zostaje i będę robił swoje. Polecam firmę dla normalnych pracowników.

Subiektywny

Jestem copywriterem w tej firmie i nie omieszkam napisać tutaj kilka zdań o niej dla potomnych. Moim subiektywnym zdaniem traktują oni copywriterów w nieprzyjemny i górnolotny sposób. Płacą śmieszną stawkę, dają przekomiczną umowę i nawet w najmniejszym stopniu nie wychodzą naprzeciw pracownikowi. Pracownik czuje się niepewnie, zaś jakaś więź z firmą nie jest w ogóle budowana. Brak możliwości rozwoju, podwyżki lub nawet zmiany na korzystniejszą umowę. Dajecie ludziom pracę i minimalny szacunek za to wam się należy, jednak traktujecie swoich pracowników źle - przy tak galopującej inflacji wasze stawki są kuriozalne, wręcz pachną groteską. Zwyczajnie powinniście się wstydzić, bo budujecie markę bez żadnej wizji, bez lojalnych ludzi, którzy są fundamentem każdego udanego biznesu.

d/Toruń

Miła pani w słuchawce podaje termin I etapu rekrutacji na stanowisko copywritera. Mówi, że będą do wykonania zadania, które dostanę w mailu 5 min przed 12, bo o tej miałam zacząć je wykonywać. Godzina 12:30 na mailu nic, zero null. Marnowanie czasu potencjalnych pracowników!

Senshi

Firma chyba krzak. Prpwadza niby rekrutacje, niby dzwonia i umawiaja sie na konkretny termin i godz. Podaja wytyczne.... Co do czego na miejscu firmy nie widac. Zero szyldu, dpokola sklepy, banki, notariusze itp a firmy brak. Mimo lazenia z odpalona nawigacja w tel po placu miedzy kilkoma budynkami firmy znalezc sie nie da. Wg mnie zbieraja dane osobowe a rekrutacja to fikcja. Niby 3k na reke na dzien dobry.... taaaaa akurat. Co to za firma ktora szyldu nie posiada, jest dziwnie ukryta i znalezc jej nie mozna???? Glupota bylo zaaplikowanie. Nie wiem jak w Bydgoszczy ale w Toruniu to porazka. Stracony czas, nerwy i poczucie nabicia w butelke niezapomniane

Mi się udało.
@Senshi

Proponuje spojrzeć dokładnie. Mi się udało trafić i chodzę już do pracy. Logo jest nawet na drzwiach, na dużym słupie chyba nawet dwa. A warunki się potwierdziły na umówię. Może to pokazuje komu zależy. Pani wyjaśniła ale myśle, że gdybys zadzwonił to by wyjaśnili ze miejsce jest koło Vanila spa i kebabie a wszystkie obiekty to Lelewela 33. W obecnym czasie łatwiej oczernić a nie przyznać się ze coś nie pękło. Firma nie jest tutaj winna a została potraktowana nie fer. Czasem warto się ogarnąć i zastanowić.

@Senshi

Stajesz w wejściu od strony przystanku Kościuszki i masz przed sobą drzwi, na których, jak wół, jest logo firmy...

Niby
@Senshi

Niby to Ty chyba pracy szukałeś ????

Alewstyd
@Senshi

Jesli miałeś problem żeby znaleźć biuro albo zadzwonić do osoby która zaprosiła cie na rozmowę to zrobiłeś firmie tylko przysługę...rozumiesz?

Swoje wiem

Pracowałem niecały rok w dziale sprzedaży. Praca inna niż wszystkie ponieważ produkt ambitny, nowoczesny i nie dla każdego. Wystarczy wdrożyć materiały, dodać chęci a się da zarobić nie mało. Presja jest przeważnie w pracy, ale tutaj nie spotkałem się z tym jak swoje robiłem. Poczekasz swoje to możesz liczyć na inne zadania i działy. Jest dużo osób z handlowego którzy przeszli do technicznego czy też obsługi klienta. Miłe wspominam ten czas i żałuje ze musiałem się przeprowadzić (sprawy rodzinne).

Daglasso

Niby ok, na początku fajnie. Z czasem duża presja. Brak argumentacji konkretnych zasad czy sposobu wykonywania obowiązków. Firma nie bardzo szanuje pracowników. Jeśli macie głowę pełną pomysłów - można o nich mówić, ale raczej nikt nie potraktuje ich poważnie. System premii niejasny i niekonkretny. Fajnie na chwilę, ale na dłuższą metę przytłaczająco.

Arkaline
@Daglasso

Presja jest wszędzie, kwestia tylko taka jak wygląda ta presja? czy jest to nękanie czy pozytywna mobilizacja? Natomiast realnie na stanowisku asystent ds. handlu czyli to najniższe - ile idzie zarobić?

Czy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

A tak!

Na święta było zorganizowane spotkanie świąteczne wraz z galą i każdy otrzymał paczkę oraz były dodatkowe paczki dla dzieci pracowników. Było to bardzo pięknie i dobrze zorganizowane, prowadził Tomasz Kammel. Na wielki plus. A w wakacje był spływ kajakowy, pogoda dopisała i uśmiechów nie brakowało.

antyfan

Atmosfera zależy od biura - toruńskie bije bydgoskie na łeb. W Bydgoszczy atmosfera jest ponura i przytłaczająca, ludzie niechętni do pomocy, na pierwszy rzut oka ma się wrażenie, jakby tam byli za karę i zostali zaszczuci. W Toruniu wygląda to nieco lepiej, wszyscy chętnie rozmawiają, wymieniają się doświadczeniem, organizowane są wyjścia integracyjne dość regularnie, a już szczególny nacisk kładzie się na to, gdy do zespołów dołączają nowe osoby. Dają owoce, kawę i herbatę, czasem słodycze. Niestety, jest duża presja, niemal w każdym dziale. Ludzie bardzo się na to skarżą i gdyby nie atmosfera i dobra lokalizacja, podejrzewam, że większość by już stamtąd odeszła. Poziom stresu sięga czasem zenitu, a zleceń przybywa. Najgorsze, co mogę powiedzieć o firmie to to, że podczas pandemii zwolniła wiele osób, w sposób nieelegancki, zostawiając ludzi na lodzie.(usunięte przez administratora)

Emi
@antyfan

Czytam opinie i juz któryś raz jest ten sam zarzut i to mocno zniechęca. Na czym polega ta presja czy jest na każdym stanowisku? Mógłby się ktoś wypowiedzieć?

nie leń
@antyfan

Atmosferę tworzą ludzie, więc w firmie jest to duży plus. Toruń ciekawie się rozwija a widzę, mowa o tym że w pracy się pracuje a nie obija. Presja jest i oczekiwanie jak sam nie potrafisz pracować i szukasz tylko wymówek. Zawsze mnie to ciekawiło, w których firmach handlowych się nie oczekuje pozyskiwania klientów i się cieszą jak pracownik siedzi i nic nie robi. Myślę, że w większości firm jak robi swoje w 8h, jesteś zaangażowany i widać efekty to nie ma nikt pretensji. Ja nie miałem doświadczenia a z handlowego przeszedłem na obsługę i dostaję premię, dlaczego? Bo robię swoje!

antyfan
@nie leń

No to moje gratulacje. Tobie się podoba, mi się nie podobało, tak jak nie podoba mi się wjeżdżanie na ambicje ;) nie wiesz, jak pracowałem i jakie podejście do pracy mam, więc daruj sobie osobiste wycieczki. 3/4 mojej opinii jest pozytywna, pozwoliłem sobie nawet nie pisać tego posta zaraz po zwolnieniu mnie, a po kilku miesiącach, by emocje opadły. Więc trochę niesprawiedliwie jest wytykać mi, że byłem leniem. Szczególnie że moja wydajność zawsze oscylowała w granicy 100-110 procent. :)

Marcin S.

Jak firma przeszła przez COVID, były zwolnienia czy raczej ok ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.