Opinie o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CTW Energy Sp. z. o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

grek

Za.....je....bi...st....a firma :D :)))))))) Warto!!!!!!!!!!!

una
@grek

gdzie byles na słuchawce? bo wlasnie sie zastanawiam nad tym tylko ze opinie sa nie za bardzo, i po opiniach zastanawiam sie nad ctw, jak szukac ich ogloszen?i wogóle jakie miasto?

maciej

jestem 3 tydzień, mam tygodniówki, wiem ile zarobiłem, menadżer codziennie informuje co i jak, do tego małe premie w tygodniu do wyciągnięcia, czarno na białym, spoko, !!! w tydzień mam tyle co na słuchawce w miesiąc

Wioletta

Pracodawca na 5+, godny zaufania i polecenia.

sddgbv

Polecam pracę.

Doradca Klienta

Rekrutacja trwa kilka minut - pytania są odnośnie doświadczenia w sprzedaży - czy lubi się pracę z klientem itp. KAŻDY przechodzi ją bo mają duże zapotrzebowania a nikt nie decyduje się na taką pracę

Raczej nie było nic ciężkiego... pytanie jakie zadałam to takie czy jest to praca w terenie to dostałam informację że pierwszy miesiąc pracuje się w firmie - obsługuje się klientów którzy przychodzą do biura a później w terenie. No ale cóż oczywiście wszystko zmyłka :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mareek

Na poczatku bylem sceptycznie nastawiony, teraz pracuje 4 miesiac i jest na prawde ok, najlepsza atmosfera, wynagrodzenie tez fajne, ostatnio kolega wyciagnal prawie 3000 na reke. Polecam

wonsiasty

Praca fajna, na pewno nie jest nudna :) Jeśli chodzi o atmosferę - jest git :))) Mi taka praca odpowiada, ale są różne gusta, o których się nie dyskutuje ;)

Buba

Zgadzam się z Fantom. Ja lubię tu pracować.

Jarek

Czy ktoś może mi załatwić tam robotę?

pracownica

Pracuje w tej firmie trochę ponad 2 miesiące, i powiem że praca bardzo mi się podoba :) Życzliwy manager, bardzo fajny szef i ogólnie wszyscy są mili i pomocni. Na początku trochę się bałam "jak to będzie", ale po pierwszym miesiącu pracy mam bardzo dobre zdanie o firmie, po pierwszej wypłacie aż się miło zrobiło :) Naprawdę doceniają pracowników, i to widać. Jeśli ktoś się stara i zależy mu na pracy to na pewno zostanie to zauważone i docenione.

fantom

Bardzo fajna firma, można dobrze zarobić.

K.R.Z.Y.S.Z.T.O.F

BYŁEM DZIS NA 1 DNIU SZKOLENIA - MUSZE POWIEDZIEC ŻE MILE SIE ZASKOCZYŁEM :) NAPRAWDE FAJNI LUDZIE TU PRACUJĄ. POZDRAWIAM :)

magdalena

fajna firma. polecam pracę :)

HP

Ja na 5 możliwych gwiazdek daje im 10 :) Pracuję i zarabiam. Proste. Polecam pracę z czystym sumieniem :) Pracuje się przyjemnie, jest wesoło, fajni ludzie, pensja jest wypłacana 2 razy w miesiącu, wiec mam kasę na bieżąco :)

pentium

ale się rozpętało,hehehhe, powiem tak , pracowałem w firmie 7 miesięcy i spoko zarabiałem. Z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować, co do pracy- jak każda, pracowac trzeba, ja byłem zadowolony i sporo sie nauczyłem, nawet bardzo sporo. nie mam nic do zarzucenia firmie , szefom i tym rozliczeniom o ktorych tak tutaj duzo. widzialem tez ze najwiecej do powiedzenia mieli Ci, którzy od razu chcieli zarabiac po 5 tysi jak najmniejszym wysilkiem. ja pracowalem i zarabialem, inni udawali ze pracuja i teraz sie tutaj produkuja jak to im zle, do roboty trzeba sie wziać. jak sie nie nadajesz no to trudno, znajdz sobie taka prace gdzie za siedzenie cos dostaniesz, bo tam nie. pracujesz masz, nie pracujesz - nie masz i tyle.

..-.

A JA AKURAT CHWALĘ SOBIE PRACE W TEJ FIRMIE. ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE KILKU KRYTYKÓW, KTÓRZY ZA SWOJĄ NIEPORADNOŚĆ OBWINIAJĄ INNYCH. TRZEBA SIĘ PRZEKONAĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE, A NIE KIEROWAĆ SIĘ ZDANIEM LUDZI, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ SIĘ ODNALEŹĆ W ŻADNEJ PRACY.

JACK

KASA NA CZAS, CHOĆBY NIE WIEM CO, TO DZIESIĄTEGO ZAWSZE DOSTAJESZ KASĘ, CZASEM NAWET WCZEŚNIEJ.

..ann

Ja tez mam dobre zdanie o tej firmie. Mi praca odpowiadała (musiałam zrezygnować bo zaczęłam studia dzienne), była fajna atmosfera, i wcale nie było źle jak to piszą co niektórzy. Owszem trafiali się nowi pracownicy którzy nie nadawali się do jakiejkolwiek pracy, ale podejrzewam że w każdej firmie są takie "czarne owce" ;) ja miło wspominam pracę, a pracowałam tam 8 miesięcy. Pozdrawiam :)

Tadek

Moim zdaniem wszystko jest ok. Nie wiem skąd taka nagonka. To chyba jakaś zmowa konkurencji.

JAN

"HEJTERZY" - A MOŻE PO PROSTU W TYM KRAJU NIE MA PRACY DLA LUDZI Z WASZYM WYKSZTAŁCENIEM? HAHAHAHA :D

gifft

Widzę, że najwięcej do powiedzenia maja bezrobotni, przepraszam - "osoby aktywnie poszukujące pracy". W końcu osoba która pracuje nie siedzi o 11 czy 14 i nie wylewa pomyj na pracodawców. Radze wam szukać roboty a nie skarżyć się że nie ma pracy i obsmarowywać wszystko jak leci.

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy Sp. z. o. o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy Sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy Sp. z. o. o.