Opinie o Job Talent w Leuven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job Talent. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Job Talent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Talent w Leuven

Igor

Szkoda, że nikt od dawna nie pisze jak się pracuje z agencja za granicą.

Oliwka

Czy ktoś jedze pszez tą agencie do sortowania jabłek i gruszek Co wiecie na temat tej agencji czy są wypłacania

Czy dowiem się się coś więcej jak pracuje się z agencją za granicą? Można spokojnie wyjechać?

UrbanskiTomasz

Nie pojęte aczkolwiek w stosunku do pewnych ludzi, są dla mnie negatywne opinie na temat JobTalent... Dwa razy pracowałem przez ta agencje, i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zarówno Roel, jaki i dziewczyny z biur czy to w Neerpelt, czy w Zaventem, czy w Hasselt są zawsze mile, północne i uśmiechnięte. Nawet gdy mają do czynienia z petentem typu wszystko wie i wszystko mu się należy, trzymają fason. Nie wiem jak inni, mi zawsze proponowały kawunie, i rozmowy na różne tematy zawsze kończyly się sukcesem i w przyjaznej atmosferze. To samo dotyczy się sytuacji w pracy. Nigdy nie mialem żadnych problemów, a wiadomo, sytuacj stresowe zdarzają się w każdej pracy, ale jeśli człowiek zna się choć trochę na robocie, albo wykazuje zapal i zaangażowanie żeby polapac tematy, to wszystko jest na luzie, i każdy problem jest rozwiązywany z uśmiechem na ustach. A wiadomo, ze jak wychodzi się z założenia ze JA, MI itd.sypiac pospolitym chamstwem i świecąc brakiem wiedzy, to druga osoba raczej jej nie poda pomocnej ręki. Znam kilka osób i ich historie na temat jacy to oni nie są zajebisci, przyjechali do pracy i same narzekania na pierdoly dosłownie,a przy rozmowie z innymi wychodzi prawda. I właśnie większość negatywnych komentarzy tutaj podejrzewam pochodzi od nich. Bo nawet jeżeli ktoś miał wyjątkowego pecha i powinela mu się lapa, to chyba nie wylewalby publicznie swoich zali.... Ogólnie Agencja jak dla mnie bez, zarzutów.

jack
@UrbanskiTomasz

dupowłaz

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Talent? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Olek

Czy możecie podpowiedzieć coś jak się pracuje z firmą za granicą? Warto ???

monter37

kto pracował z tej firmy przy rybach kolo mastricht?

Iza

Wcześniej tak jak pisałam @Ddk, opinie bywały różne ale też wiele użytkowników nie pisało, jak sprawy wyglądały po interwencjach. Na pewno przydałaby się jakaś aktualna opinia dotycząca prac oferowanych przez Job Talent. Czy ktoś przechodziło ostatnio rekrutację wyjazdową?

Ddk

Witam serdecznie, jak oceniacie prace, zarobki i warunki mieszkaniowe w tej agencji? pozdrawiam

Iza

Po takiej sytuacji @pracowniktymczasowy daliście znać firmie o takim zachowaniu? Możliwe, że agencja wcale nie wiedziała o takich praktykach bo na pewno nie jest w stanie kontrolować każdego opiekuna w Belgii. Na pewno warto dawać znać pracodawcy - wtedy może sam podejmie tutaj rozmowę i wyjaśni innym co poszło nie tak i jak to poprawić na przyszłość.

Pracownik tymczasowy

Szkoda słów, W biurze nikt o niczym nie ma pojęcia, oni uważają że nie mają żadnych obowiązków wobec ludzi których sprowadzili do Belgii, a są tylko od brania pieniędzy. Przez prawie miesiąc, mimo naszych próśb i chęci zobaczenia na oczy kogokolwiek z firmy, nikt nie raczył przyjechać do nas odebrać umowy, które zostawili dla nas w hotelu. Nie wiedzieliśmy nawet jak wyglądają. Jeśli przyjeżdżali to tylko w takich godzinach, aby przypadkiem nas nie spotkać np. jak byliśmy w pracy. W pracy, której nie mieliśmy nawet przy lekkim deszczyku (to była praca na polu), mimo że kazano nam wziąć z Polski ubrania przeciwdeszczowe, a za hotel trzeba przecież płacić. Raz się zdarzyło, że pracowaliśmy tylko 2 dni przez cały tydzień. Przed wyjazdem przekonywano nas że będziemy pracować po 8 h od poniedziałku do piątku i 6 w soboty. Nie pracowaliśmy w żadną sobotę. Z dnia na dzień cała firma została wyrzucona przez pracodawcę, mimo że nie było zastrzeżeń do naszej pracy (na nasze miejsce przyjechali tańsi Rumuni) i musieliśmy szybko wracać do Polski. Generalnie nie polecam... Ci ludzie może i są mili, ale przy tym tak niezorganizowani, że szkoda marnować swój cenny czas na współpracę z nimi, bo pieniędzy w tej firmie się nie da zarobić, ale żeby nie być nieuczciwym to muszę stwierdzić, że nie mam zastrzeżeń co do hotelu i terminowości wypłat

Nikt
@Pracownik tymczasowy

Płaszcze przeciwdeszczowe: słabo znasz belgie ja jestem od pół roku a kolega od 3 lat, Blegia to kraj deszczów. Pogoda zmienia się ogólnie jest słonecznie ale potrafi padać dwa tygodnie non stop. Średnio raz na tydzień jeden dzień pada. Zima jest cieplejsza niż polska jesień wyjątkowo w tym roku był śnieg A to że trafiłeś na taki a nie inny moment vs Rumuni to również kwestia przypadku. Niezorganizowanie brak jasnych podziałów szef/podwładny - mam wrażenie że to cecha Francuzów i Belgów i to nie zależne od agencji ;)

Dario

CO Z TYMI PIECZARKAMI JEST ŚWIEŻE OGŁOSZENIE DZIŚ ,MOŻE KTOŚ ODPOWIE

basia

mam jechac na pieczarki do belgii czy ktos może n mi cos napisac o tej pracy i firmie

Cvb
@basia

Pojechalas na pieczarki ?? Jakie opinie??

Alex 55518
@basia

Była Pani na tych pieczarkach? Bo ja się obecnie zastanawiam czy warto jechać, mam do jutra dać odpowiedz.

Kaśka

czy ktoś pracował przy pakowaniu ryb przez job talent? potrzebują 6 osób na dłuższy czas, nowe ogłoszenie

ziomeki stcoast

witam czy pracuje ktos jako pomocnik elektryka pracownik do montowania tras kablowych?

poszukujący

a czy ktoś może pracował lub pracuje na pralni przemysłowej w okolicach Hasselt przez JB?

Ptys

Ja odradzam, ukryte koszty o których dowiadujemy się na miejscu, Kilometrówka liczona tylko w jedną stronę, obiecanki o służbowy samochodzie ale tylko obiecanki. Odradzam.,

snt

Czy ktoś jest w stanie coś więcej napisać jeżeli chodzi tegoroczne opinie ?

Artur
@snt

Pracuje przez JT juz 5 rok. Moge smialo polecic ta firma jako bardzo solidna, czego jestem zywym przykladem. Owszem maja rozne drobne wpadki, ale to sa drobne sprawy ktore trzeba wyjasnic i jest OK. Najwarzniejsze ze zawsze placa !!!!! Zdarzylo sie ze mnie kilka razy pomogli na plus, ( nie policzyli mi za trzy miesiace oplaty za mieszkania jak musialem zjechac do polski w zwiazku z klopotami zdrowotnymi z mojej rodzinie, oraz zalatwili mi 2 tygodnie po terminie wyplate swiadczeia po smierci mamy ) Za kilometrowke placa zgodnie z jakimis prawnymi zasadami obowiazujacymi w belgi, A sprawy mieszkaniowe, moge mowic tylko za siebie ( mieszkam w malym domku we dwie osoby) jest spoko. Kazdy powinien zdac sobie sprawe ze zagranica nie ma lekkiej i latwej pracy bo od takiej maja miejscowych. A ze nie staja zawsze murem za pracownikiem no coz nie sa instytucja charytatywna !!!!

jsdh

@Patryk widzę, że teraz do sortowania już nikogo nie szukają

ania

Witam czy może mi ktoś napisać czy warto jechać do sortowania jabłek i gruszek z tej firmy. po ile godzin dziennie się pracuje i ogólnie warunki mieszkaniowe.

ardam

ja wyjezdzam do sortowania jesli ktos jedzie samochodem i ma 1 miejsce jestem chetny oczywiscie uczstnicze w kosztach pozdrawiam

Patryk
@ardam

I jak tam praca przy sortowaniu? Polecacie? Bo ogoloszenie nadal aktualne..

Zostaw merytoryczną opinię o Job Talent - Leuven

• Jak się pracuje w Job Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Job Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Talent