Opinie o Job Talent w Leuven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job Talent. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Job Talent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Talent w Leuven

Liska

Ogólnie to to mnie nie przeraża. Tylko zastanawia mnie to czy są wyplacalni i czy warto jechać przez nich czy lepiej wybrać inną agencje

Liska

Wyjazd jest w najblizszy czwartek a projekt jest do konca marca. praca od poniedzialku do piatku czasem sobota po 10 godzin.a stawki juz nie pamietam.

Lisia

a co sadzicie o sortowaniu jabłek i gruszek był tam juz ktoś i co uważa?

Lisia

a co sadzicie o sortowaniu jabłek i gruszek był tam juz ktoś i co uważa?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Talent? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jacek Lipiński

odpuść sobie ,to (usunięte przez administratora)

ygwycgd

Job Talent -nie dajcie się zwieść obietnicom na temat zarobków ,w Belgi ciężko o nadgodziny a przy 15 euro brutto na rękę wyjdzie 10 ,kilometrówka jest śmieszna bo około 7 centów za kilometr .Do tego nie mają w zwyczaju informować przed wyjazdem o depozycie za mieszkanie ,który potrącają przez 5 pierwszych tygodni ,no i oczywiście 70 euro tygodniowo za łóżko .Tak na prawdę po odliczeniu swoich kosztów wychodzi około 1000 pln tygodniowo na czysto ,oczywiście żyjąc skromnie bez palenia i żarcie głównie z Polski i żadnych zjazdów w celu odwiedzenia rodziny .

vz cx

Daj sobie spokój .

Xxx

Witam czy mógłby mi ktoś doradzić czy warto skorzystać z pracy w tej agencji?

bnois

Witajcie, ja dzis odbylem rozmowe z ich pracownikiem, poniewaz wyslalem cv na oferte pracy jako lakiernik. Pan z tej agencji zaproponowal mi prace w Niemczech, w fabryce produkujacej smiglowce. Czy ktos zna taki temat? Wstepnie byli bardzo zainteresowani ale musze dostarczyc choc jedna referencje. Na poczatek 14-15 euro na godzine, mieszkanie na koszt pracodawcy, trzynastka, wczasy pod grusza, socjal na dziecko itp itd. Brzmi to dosc ciekawie ale jak ma sie to do rzeczywsitosci? Jesli ktos moglby udzielic jakis informacji bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

vzvfd

Bardzo zabawne :)

Pracowalem dla Job Talent 1,5 roku pieniadze na czas nie mialem z nimi zadnego problemu. A co do zameldowania w Belgii i przerejestrowania auta to nie wina JT tylko to prawo belgijskie. W mojej ocenie pan Wardzinski bardzo mily i pomocny czlowiek.

nananan

aha i firma factory 600 to możliwe ta sama firma job talent bo maja identyczne oferty pracy a to raczej nie przypadek...

nie polecam firmy. Dopóki pracujesz to jest niby ok... chociaż co tydzień wypłaty są inne, nie wiedzieć dlaczego! jeżeli coś się dzieje to firma job talent nie walczy po stronie pracownika i umywa rączki. Nie polecam!

Stolarz

Pracowalem w tym biurze i nie polecam na rozmowie wstepnej nic nie mowia ze placa tylko za benzyne w jedna strone jezdzac do pracy,musisz sie zameldowac a jak to zrobisz to musisz auto przerejestrowac na belgijskie blachy,zazwyczaj parkingu niema przed mieszkaniami tylko gdzies dalej,stawke daja ,lub obiecaja wieksza ale juz na miejscu zapomniec ze cos dostaniecie,praca w ich zakladach to masakra zapierdol od rana do wieczora,ja pracowalem trzy miesiace imnie zwolnili,bo chcialem podwyzke.

Rokokoko
@Stolarz

Dobrze, że nie czekałeś i nie dałeś się skusić. Salarisa nie masz szans zobaczyć - chyba, że naślesz odpowiednich ludzi na polaków pracujących w jobtalent, pójdziesz do związków zawodowych, zgłosisz oszustwo na policję.

loko
@Rokokoko

Bez przesady! po prostu trzeba npisac maila do biura i na pewno naprawia ta pomylke

mecheu

Przechodziłem proces rekrutacji przez stronę internetową www.jobtalent.be , niestety po miesiącu i paru rozmów po angielsku przez skype, nagle przestali się odzywać bez żadnego potwierdzenia czy proces rekrutacyjny trwa dalej czy zrezygnowali z kandydatury. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi mimo wysłania wielu dokumentów mailem w celu rekrutacji. Strata czasu. Nie polecam

mario

proszę o opinie o tej firmie ,żadnej w necie o nich nie ma i nie wiem czy warto z nimi zaczynać

Artur
@mario

Mariao warto z nini zaczynac , Ja pracuje juz przez piaty rok !!! pozdrawiam Artur

Urbi
@mario

Chcesz się dowiedzieć wszystkich niuansów, zadz. +(usunięte przez administratora) Tomek

Zostaw merytoryczną opinię o Job Talent - Leuven

• Jak się pracuje w Job Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Job Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Talent