Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Job Talent

zdjecie uzytkownika
mario - 2014-02-06 20:32:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
proszę o opinie o tej firmie ,żadnej w necie o nich nie ma i nie wiem czy warto z nimi zaczynać
zdjecie uzytkownika
mecheu - 2014-07-20 10:58:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Przechodziłem proces rekrutacji przez stronę internetową www.jobtalent.be , niestety po miesiącu i paru rozmów po angielsku przez skype, nagle przestali się odzywać bez żadnego potwierdzenia czy proces rekrutacyjny trwa dalej czy zrezygnowali z kandydatury. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi mimo wysłania wielu dokumentów mailem w celu rekrutacji. Strata czasu. Nie polecam
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-06-29
Żródło: Gowork.pl
cała Belgia
( )
Job Talent pilnie poszukuje doświadczonego: TECHNIKA MASZYN PAKUJACYCH Miejsce pracy: Belgia Nasz klient jest dobrze znanym producentem kawy. Firma produkuje i pakuje różne rodzaje kawy, zajmuje się mieszaniem i pakowaniem kawy dostosowanych do potrzeb klienta. Firma zwraca DUŻO uwagi na trwałość i jakość. Obecnie w firmie jest zatrudnionych około 140 pracowników. Zakres obow
zdjecie uzytkownika
Stolarz - 2015-02-03 21:00:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalem w tym biurze i nie polecam na rozmowie wstepnej nic nie mowia ze placa tylko za benzyne w jedna strone jezdzac do pracy,musisz sie zameldowac a jak to zrobisz to musisz auto przerejestrowac na belgijskie blachy,zazwyczaj parkingu niema przed mieszkaniami tylko gdzies dalej,stawke daja ,lub obiecaja wieksza ale juz na miejscu zapomniec ze cos dostaniecie,praca w ich zakladach to masakra zapierdol od rana do wieczora,ja pracowalem trzy miesiace imnie zwolnili,bo chcialem podwyzke.
zdjecie uzytkownika
frank - 2015-06-26 03:39:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajna opcja jak kogoś nic w naszej polsce nie trzyma, bo w poblizu brukseli pilnie szukają stolarza do skladania mebli zrobione z plyt MDF i multiplex. Mega podoba mi się stawka - 12-13 euro brutto za godzine, gorzej tylko że nie zapewniają zakwaterowania i trzeba za nie płacić koszt 70 euro tygodniowo
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Talent

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Job Talent?
Zadaj pytanie
alert