Opinie o Job Talent w Leuven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job Talent. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Job Talent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Talent w Leuven

Malgorzata

Pracuje juz pare miesiecy przez te agencje, bardzo dziwia mnie negatywne komentarze na jej temat. Belgijska umowa, ubezpieczenie itd. Wyplaty na czas, przy drobnych problemach odbywa sie korekta i po klopocie - wystarczylo zglosic. Konsultantki sa pomocne jezeli chodzi o rozne administracyjne pytania. Wszystko tak jak powinno byc.

Mały robaczek

Zero informacji. Dzięki stronie WORK.PL uniknąłem nie potrzebnych kłopotów i nie wylądowałem pod mostem. Proszę ludzie piszcie jak jest rzetelnie.Bo warto.

Goku
@Mały robaczek

Mam propozycję jechac z tej firmy do Berlgi praca w pralni albo na sortowni warzyw robił ktoś tam ?? Zakwaterowanie w jakimś hotelu robotniczym jakie są tam warunki itp ??

jack
@Mały robaczek

Roel Wardziński .chyba największy negatyw w tej agencji -może dlatego że jest z pochodzenia Polakiem .A poza tym ,no cóż słabo płacą w porównaniu chociażby z holenderską agencją DON ,trudno się doprosić o usunięcie usterek na mieszkaniu -ale 70 euro tygodniowo biorą ,kilometrówka w jedną stronę ,reasumując jeśli ktoś ma kredyt lub trudna sytuacje -może być ,ale szału nie ma .

Justyna
@Goku

czy mogłabym wiedzieć do jakiej konkretnie miejscowości masz ofertę pracy w pralni ?

Prawidziwek?
@Goku

i co pojechałeś?Jak wrażenia?

František ( Slowakia)

Na agenciu nemôžem povedať nič zlé.Pracujem cez Jobtalent jusz 2.5roka. Na čom sme sa umluvili to dali i trimaju slovo.Mam tylko pozytywne skusenosti. Apartament ok! peniaze chodia načas tiež ok! Podvyzky daju tiež. Komunikacia so mou ok!

Wiesiek
@František ( Slowakia)

Ilu Ci dali dziegów za ta opinia ?????????

Unhappy time

Nie polecam tej agencji. Bardzo słabo rozwinieta komunikacja pomiedzy biurami w polsce i w belgi. Byl okras taki ze 1 pani byla od brakujacych kluczy od domu na które czekalem prawie dwa miesiace , 2 pani byla od internetu , ktory byl obiecany ze bedzie jak przyjade a czekalem ponad miesiac . 3 pan był od kontaktowania pracy a 4 pani byla od dzwonienia czy wszysko jest ok ,jeszcze zanalazlo by sie ze 2 osoby ktore byly od wszystkiego i niczego. Było rowniez powiedziane ze jezeli pracodawca nie bedzie chcial przedłużc kontraktu to ze znajda inna prace bardzo szybko bo podobno maja deficyt pracowników -nieprawda. Otym ze pracodawca nie przedłużył kontraktu dowiedzialem sie przed dzien konca kontraktu i odrazu zostalem zapytany kiedy moge opuscic mieszkanie bez propozycji innej ofery pracy . Na koncu mojej opini powiem tak - wiele lat pracowalem dla agencji pracy jako podwykonawca w angli i takiego braku komunikacji i organizacji nie widzialem jeszcze

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Talent? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mariusz

Czy Job Talent narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

seba

p4acuje ponad rok dla nich i mi się nie zdarzyło informacji kiedy chcą, i informują że musisz wziąść urlop bo 20 dni w roku musiszinaczej wakacyjne musisz zwrocic

Justyna Jobtalent

Job Talent nie moze i nie narzuca urlopow wypoczynkowych. Pracownicy musza to sami ustalic z przelozonym z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Jesli on zatwierdzi, to powinni nas poinformowac mailowo lub telefonicznie o tym konsultanta Job Talent ( do ewidencji) Jednak w niektorych firmach urlop jest narzucany, np gdy jest urlop budowlany lub calkowite zamkniecie firmy miedzy Swietami Bozego Narodzenia a Nowym Rokiem. Wtedy trzeba wybrac urlop albo dni ADV. Moze sie tez tak zdarzyc, ze w niektorych firmach nie wolno brac urlopow w danym miesiacu, bo akurat maja rokroczne zwiekszenie produkcji (jest to zawsze wczesniej ustalane z rada pracownicza). I w takim wypadku informuja w jakich miesiacach bedzie mozna to odebrac. Pozdrawiam, Justyna Olech, Job Talent

Ta agencja wysyła paski z opłata za nie stworzone rzeczy opłaty za mieszkanie gdzie nie mieszkałem już na ich mieszkaniu 70 euro . Cały czas coś kombinuja nie radzę współpracy z nimi !

Justyna Jobtalent

Prosze Pana, Jesli powstal blad, to trzeba napisac do nas maila na: jobs@jobtalent.be i bedzie skorygowane, a nie wypisywac na stronach internetowych. Administracja mogla popelnic blad, ale takie rzeczy sa do wyjasnienia i skorygowania. Prosze o kontakt w tej sprawie, Justyna JobTalent

Seba

witamy czytam sobie te komentarze to większość to sfrustrowane lenie i czasem ktoś po prostu miał pecha co się zdarza . ja pracuje dla nich od roku są małe problemy ale wszędzie są , jak dla mnie wszystko jest dobrze praca dom kontakt. Pani Justyna czy Karolina naprawdę nie mają lekko ,takich upierdliwcow jest mnóstwo i za duzo na te dziewczyny. wiekszosc decyzji ktore one przekazuja idzi z gory one tylko przekazuja wiec nie wyzywajcie sie na nich . jak ktos pracuje a nie się kłóci to będzie dobrze pozdro jest ok

Przed przyjazdem obiecuje (usunięte przez administratora) Justyna że wszytko załatwić może i będzie super a jak jesteś na miejscu i brakuję wszystkiego kuchenki internetu nawet tel nie odbiera zero szacunku dla ludzi . Nie rozpoczynaj nawet współpracy z nimi

@Nowy

Zapewniam Panstwa, ze Pan nie spal w namiocie, tylko wynajelismy dla niego 1 osobowy pokoj w Bed&Breakfast, w oczekiwaniu na urzadzenie mieszkania. Pan T juz w pierwszym tygodniu pracy nie potrafil sie zachowac, naduzywajac ponad wszelkie normy alkoholu trafil w koncu na policje, gdzie dzieki naszej pomcy zostal zwolniony i uniknal mandatu. Gdy podziekowalismymu za wspolprace oczernia nas na stronach internetowych. Nie rozliczyl sie ze specjalistycznej odziezy roboczej. Porzadni wspolkoledzy z pracy i mieszkania maja podobne zadnie jak my w tej sprawie.

Mik

Stanowczo odradzam współprace z tą agencją od samego początku nic nie było jak obiecywała Suk.Justyna brak organizacji żadnej nie było nawet mieszkania . Żenada a do tego kradną z paska za ciuchy rzekomo co zginęły , to banda oszołomów

Tomasz

Najgorsza agencja z jaką kiedykolwiek pracowałem (usunięte przez administratora)

sdfgd

ta agencja to rowniez euro talent

sdfgd

ta agencja to eurotalent rowniez

Iza

@Remiks, na stronie głównej firmy Job Talent masz uaktualniane informacje dotyczące obecnych rekrutacji na poszczególne stanowiska. Obecnie firma oferuje pracę na belgijskim rynku jako: technicy utrzymania ruchu, stolarze meblowi i budowlani, blacharze, lakiernicy i wiele innych. Wystarczy tylko przesłać swoje CV nad podany na stronie głównej adres mailowy i czekać na odpowiedź. W celu ułatwienia Twoich poszukiwań podsyłam Tobie główną stronę firmy -->> https://www.jobtalent.be/en/jobs-pl/

tomi
@Iza

Nie ma pracy,wysyłasz CV i nieaktualne oferty pracy

Tomi
@Iza

Usuwają to co się pisze o nich,boją się że utracą ludzi do pracy. ,podobno proszą się o opinie żeby im wystawić pozytywną.Zdazylem wczoraj opisać co wynajmują ,że traktują ludzi jak świnie transportowe które przyjeżdżają i można ich byle gdzie wstawić do zamieszkania i usadzić w kupie po jak najmniejszych kosztach.Brak szacunku do ludzi

Igor

Podpowiedzcie jakie mieszkania organizują za granicą?

tomi
@Igor

Mieszkania nie są godne polecenia.Wspólnie wiele osób w pokojach nawet pary.Nie ma żadnej prywatności ,nie polecam.Z łe wspomnienia

Seba

Naprawdę szczerze to wszystko dobrze jak ktoś chce to znajdzie powód do narzekań, ja osobiście mam zastrzeżenia do księgowości co tydzień inna wypłata a godziny te same ale naprawdę porządną agecja

Paweł Fijałkowski

Witam, Odrazu zaznaczam że w tym poście nie chce nikogo zniechęcić do podjęcia pracy przez to biuro ponieważ to jest zawsze indywidualna decyzja lecz chciałbym przestrzec przed sytuacja jaka mi się przydazyła i mojej rodzinie. A więc, moja przygoda z biurem rozpoczęła się z początkiem ubiegłego roku w styczniu. Od tamtej pory pracowałem dla nich z niewielkimi przerwami (wszystko zależało od projektu) w sumie nazbieralo się około roku. Jakieś dwa tygodnie temu otrzymałem telefon od biura z zapytaniem czy nie mógłbym kogoś polecić do pracy przy zbiorze pieczarek, a więc odrazu pomyślałem o mojej mamie gdyż od dawna mówiła mi o wyjeździe i poprawie domowego budżetu. Pomyślałem że to może być dla niej szansa i przy okazji miała możliwość zabrania że sobą cioci i koleżankę. Tak więc zadowolone we trzy wyjechały do Belgii. Na miejscu były w środę a do pracy na trening sprawdzający miały być w piątek. W mieszkaniu zaraz po przybyciu zastały brudny pokój i kuchnie, ale to nie sprawiało problemu gdyż odrazu zajęły się sprzataniem, i po wykonanej pracy wszystko było wporzadku.... Do piątku. Wkoncu przyszedł czas na trening w pracy, a więc zadowolone się do niej wybrały z głównym menagerem biura. Gdzie na miejscu bez żadnego treningu sprawdzającego dowiedziały się że dla NICH pracy nie będzie. Także w drodze powrotnej na mieszkanie, załamane nie wiedziały co będzie dalej, tak więc menager postarał się zorganizować inne miejsce pracy dla nich i owszem znalazł. Lecz musiały się przeprowadzić na inne mieszkanie i tak zrobiły. Ze wszystkimi torbami wybrały się w podróż na drugie mieszkanie gdzie zastały kompletny (usunięte przez administratora) Odrazu wykonały telefon z próbą o przeprowadzkę do mieszkania gdzie były spowrotem, ale nikt nie odbierał. Wtedy do tego wszystkiego wkroczyłem ja. Mi udało się dodzwonić i po kilku wymienionych zdaniach z menagerem agencji, który mówił mi o profesjonalizmie jakim się kierował w poszukiwaniu pracy dla Pań, w tym niestety zapomniał o warunkach mieszkalnych dla ludzi. Gdzie ja poprostu spotkałem się z określeniem od mamy że bydło na wsi ma chyba lepiej jak my tutaj. No i po tej rozmowie z przedstawicielem agencji do mamy przyjechała Pani z agencji i powitała je słowami,, jeśli wam nie pasuje to pakować się i wypad!!! '' Tak więc trzy kobiety godzinami wieczornymi w piatek zostały wyrzucone za drzwi! Zostały bez dachu nad głową jedynie co wyniosły z tego mieszkania to świąd skóry i przebarwienia na niej wynikające z odpoczynku na ,,łóżkach". Właśnie wracają do domu. Dziękuję wam za pełny profesjonalizm i szacunek do mnie i mojej rodziny po przepracowanym roku.

Job Talent
@Paweł Fijałkowski

Witam Pana, Przykro nam iż nasza współpraca zakończyła się w taki nieprzyjemny sposób. Staraliśmy się bardzo, żeby znaleźć dla Pana matki i jej dwóch koleżanek dobre miejsce pracy i komfortowe zakwaterowanie. Niestety nie udało nam się spełnić tych oczekiwań. Życzymy Panu i Pana mamie dużo powodzenia.

@Job Talent

To jest wrecz zenujące i nie chcialbym dla was pracowac nawet za 30 euro/h

Agata

Agencja jak każda dużo obiecuje potem są problemy ze wszystkim.Panie pracujące tam są opryskliwe.Zalatwienie prostej sprawy to dla tych Pań jak zdobycie szczytu 8.000 czynika. Są jak zwykle komunikowanie na wpłatach szczególnie na podatkach nie przestrzegają prawa Belgii co do warunków mieszkaniowych.

Tomasz

Jak widzę nie jesteście zbytnio zadowoleni z pracy w firmie, szkoda!!

XYZ
@Tomasz

Bo gdyby agencja byla OK to opinie rowniez ;)

Awrr
@XYZ

Jakie macie doświdczenia z firma?

Remiks

Podpowiedzcie jakie prace oferuje firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Job Talent - Leuven

• Jak się pracuje w Job Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Job Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Talent