Opinie o Job Talent w Leuven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job Talent. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Job Talent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Talent w Leuven

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Job Talent? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kamil

w 99% wypadkow sami rezygnuja :)

Kamil

Trafilsmy do firmy Belies w Tessenderlo, to jest (usunięte przez administratora). Do dzis dnia nie dostalismy zaleglych pieniedzy. Uwazajcie na Shari Willems oraz Izabele Mazurkiewicz.

Adi88

Szczerze nie polecam! Na początku wszystko ładnie i pięknie do czasu podpisania dokumentów a póżniej są ze wszystkim problemy, o nic się nie można nikogo nic dowiedzieć, nikt nic nie wie... A bałagan taki, że aż się wierzyć nie chce, że ta firma jeszcze funkcjonuje w ogóle. Wspomnę jeszcze tylko o wynagrodzeniu, które mocno się nie zgadza, dla mnie to zmarnowany miesiąc. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) bardzo szerokim łukiem

Marzena
@Adi88

Wynagrodzenie powinno Ci się zgadzać z tym, co masz na umowie. Może warto gdzieś to zgłosić?

Byly pracownik

To jest taka sama agencja jak WSZYSTKIE inne..nie nauczycie sie jezyka,szukac pracy samemu to jestescie skazani na agencyjne kolchozy. A jak widac roboli do pracy nie brakuje

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Talent? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Annjolyn

Hi I'm a Filipina and holding working visa from Poland and I'm planning to apply in Belgium..It is possible to find job there for woman.Im willing to work there if I'm giving me a chance please help me thank you..

John Wayne

Duży plus.Agencja jak najbardziej ok.Zawsze się znajdą jacyś malkontenci którym coś nie pasuje.Jak komuś nie pasuje zawsze może zrezygnować.Ludzie są różni.A najbardziej narzekają degustatorzy trunków.Znałem kilku i z kilkoma mieszkałem.Byli w porządku ale jeśli idzie o pracę...

Lukasz
@John Wayne

Nie pisz głupot bo jak ktoś przyjeżdża z Polski bez grosza to od tak się nie zwolni. Normalne, że chce zarobić bo wyjechał właśnie po to do tej zjba**nej pracy.

Czy w Job Talent zatrudniani są obcokrajowcy?

Maciek

Tak. Każdy na tyle szalony by dla nich pracować jest mile widziany podejrzewam. Sporo obywateli Filipin np. dla nich pracuje, plus rodaków naszych też.

Maciek

Pracuję dla Job Talent niestety, póki co jeszcze. Nie polecam zdecydowanie. Banda kłamców, żeby jeszcze chociaż jeśli o swoje obowiązki podstawowe się wywiązywali... Ze wszystkim problemy, o nic się nie można nikogo nic dowiedzieć, nikt nic nie wie... A bałagan taki, że aż się wierzyć nie chce, że ta firma jeszcze funkcjonuje w ogóle. A już pan Roel... W gadce, obiecywać, kłamać... O tak w tym jest dobry, i w niczym innym chyba niestety.

Mariusz

Witam czy job talent obecnie posiadam oferty pracy dla nie znajazych języka obecnego?

Pierre Dolain

Co by nie mówić opinia w sumie pozytywna. Bez jakichś wielkich rewelacji, ale wszystko co było obiecane - było dotrzymane. Zakwaterowanie na wysokim poziomie w dobrej lokalizacji, kasa zawsze na czas, podobnie jak środki na karcie żywnościowej. Mimo wszystko przyjemna odmiana od tego, co reprezentują sobą polskie agencje rekrutujące beduinów do pracy za granicą. Oczywiście zawsze musi być jakaś łyżka dziegciu w tej beczce miodu, ale z perspektywy czasu widzę że ew. wina leżała po stronie klienta-pracodawcy, który sam w sobie był i z tego co wiem jest w dalszym ciągu tragicznie zorganizowany, co w ogóle nie licuje z branżą w której działa. Przy tej okazji podziękowania dla pań Urszuli i Justyny z biura w Zaventem za wyrozumiałość i pomoc

Czy Job Talent zatrudnia studentów?

Job Talent

Dzien dobry, Tak ale w tym roku ilosc wakatow byla bardzo ograniczona ze wzgledu na pandemie. W tym momencie wszystkie wakaty dla studentowzostaly juz zapenione. Polecamy sie na przyszly rok. Job Talent

Jakub

Jak najbardziej polecam. Wszystko okey, od mieszkania po sprawy organizacyjne. Bardzo dużą uwagę przywiązują do rekrutacji czyt. Zero meneli na mieszkaniach albo jakiegoś marginesu społecznego. Koordynatorzy zawsze pod telefonem, pomocni, każdy problem zalatwiany od ręki. Wypłaty na czas , brak jakichkolwiek opóźnień. Agencja nie pobiera żadnych dziwnych opłat jak np za buty albo kamizelki itp, wszystko dostaje się na starcie. Polecam wszystkim, którzy chcą normalnie pracować , zarabiać i żyć. Opinia jak najbardziej pozytywna!!

Exworker

Niepolcam

Robert

Pracowałem kiedyś przez tą agencje przez prawie 2 lata i później w innych to mogę powiedzieć z czystym sumieniem że jest jedną z najlepszych i bardzo pomocnych agencji i polecam z czystym sumieniem i chyba niebawem wrócę jeszcze raz bo to sama przyjemność współpracować z taką agencją. Polecam

Podpowiedzcie czy teraz agencja prowadzi rekrutacje i jak ją prowadzą. Czy w związku z korona wirusem tylko online?

@Andrzej

Panie Andrzeju, Nasze rekrutacje na wstepie odbywaja sie przez videokonferencje (telefon, Whatssaap, Skype) Zapraszamy do przeslania swojego cv na adres jobs@jobtalent.be Z powazaniem, Job Talent

Pracowałam przez Job Talent rok czasu i jestem bardzo zadowolona, nie było żadnych problemów co do wypłat, wszystko płacone na czas, są bardzo pomocni każdej sytuacji nie zostawią nikogo na lodzie, kontakt z nimi jest natychmiastowy. Po roku czasu,odeszłam z Job Talent, ponieważ dzięki nim, dostałam kontrakt w firmie, od 2 lat będąc na kontrakcie firmowym, jestem w dalszym ciągu w kontakcie z Job Talent mimo moich chwilowych problemów nie mając z Jobem już nic wspólnego jako pracodawcą, bardzo mi pomogli, nie odsuwają się wręcz przeciwnie pomagają dalej. Szczerze polecam agencje Job Talent i pozdrawiam Panią Urszulę z którą można wszystko załatwić ????????

Gfy

Pracuje pod tą agencją około roku i jest wszystko w porządku. Pieniądze zawsze na czas, praca ok.

Michael

Job talen moge z szczerym sercem polecic jako agencje a wszczegolnosci pania Marte z biura w Hasselt, pomoze w kazdej sytuacji!!!

Alina

Pracowałam na produckji - praca jak praca, ważne że płacili na czas i byli pomocni! Ja tam sobie chwalę, mam zamiar wrócić.

Jak ze studentami w Job Talent? Chętnie zatrudniają?

Mikołaj

Pracowalem na produkcji - jako praca studencka na wakacje. Wszystko dobrze, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, wyplaty na czas, zapewniony rower na dojazd do pracy. Pracownicy Job Talent zawsze odpowiadali na zadane pytania nie tylko odnosnie samego zatrudnienia ale rowniez odnosnie zycia codziennego w Belgii (bylo to pomocne w przypadku pierwszego mojego zagranicznego wyjazdu). Nastepnym razem rowniez wybiore prace przez nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Talent - Leuven

• Jak się pracuje w Job Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Job Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!