Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

krzysztof

ja jadę 13 do Bredy może ktoś jeszcze mó email kylom79@gmail.com

krzysztof

ja jadę 13 do Bredy może ktoś jeszcze mój email lylom79@gmail.com

Jagna

Czy ktoś jeszcze wyjeżdża 07.03 i będzie mieszkać w Oss?

We.

Czy ktoś może wyjeżdża teraz w niedzielę 07.03 ?

@We.

Ja będę prawdopodobnie wyjeżdżał to jest mój adres email pawklimczak@o2.pl

Adrian KRK 92
@We.

Też wyjezdzam :) do padifood w Oss

@Adrian KRK 92

Pracuję tu. Zostaw jakis namiar na siebie, bo najprawdopodobniej trafisz zarówno na to samo zakwaterowanie jak i do budynku firmy ;)

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Donia

Hej wie ktos moze czy faktycznie bus jest darmowy z pl.do nl.????

@Donia

Z busem jest tak że zabiera cię za darmo a później odciągają co z pierwszej wypłaty , a jeżeli przepracujesz 3 miesiące to zwracają ci za przyjazd to wychodzi tak jak za darmo

@Donia

Bus jest oplacany przez agencję, a kwota jest potracana z pierwszej wypłaty. Po wypelnieniu trzymiesięcznej umowy - pieniadze te są, podobno, zwracane.

Pawel

Witajcie ja prawdopodobnie wyjeżdżam w tym tygodniu jeśli ktoś ma jakieś pytania to jest mój adres e-mail pawklimczak@o2.pl pozdrawiam ????????????

Op

Hej :) szukam osoby do dzielenia pokoju od marca. Jestem osoba po szkole wiec tez szukam w miare mlodej osoby :)) czy ktos planuje jechac? Zostaw email do siebie to napisze :)

KM
@Op

Ja z chłopakiem (21 i 22 lata) również szukamy kogoś do wspólnego wyjazdu. E-mail: czarlinska@wp.pl

KS

Kamilstaa308@wp.pl

PB
@KM

Ja wraz z dziewczyną również szukamy kogoś do wspólnego wyjazdu

NOREK

norkowskig@gmail.com

olala
@KM

Ja również z chłopakiem planuje wyjechać ,chcemy w przyszłym tygodniu

Hej ja planuje w marcu benny-88@o2.pl

Esk

lenka1elewinka@wp.pl

pawklimczak@o2.pl ja wyjeżdżam w tym tygodniu

Kliszakal

Cześć, czy rzeczywiście jest tak strasznie jak piszą? Że często nie ma pracy? Planuje jechać z koleżanką przez te agencje i nie chce wkopać się w jakieś bagno.

Katt
@Kliszakal

Dołączam się do pytania, ponieważ wraz z koleżanką chcemy wyjechać 27-28 i jakoś ciężko nam się zdecydować na 100%, żeby się nie "utopić".

@Katt

Przyjechałem kilkanaście dni temu. Dzień po zakończonej kwarantannie byłem pierwszy dzień w pracy. W pierwszym tygodniu 42h. Jeżeli jedziecie tu we dwie i zaznaczycie, że chcecie być razem w pokoju - nie powinnyście narzekać. Zostaw e-mail - napiszę więcej.

pipi

hej pracuje ktoś Panningen na pakowaniu ciastek?warto jechać jakie warunki godziny

@pipi

Warto, fajny zakład i dobra stawka. Ogólnie praca spoko bo przy dekorowaniu ciast więc nic ciezkiego

jk;ljl;k;lk;kl;k;
@Marta

Jak zakwaterowanie?

Hej szukam osoby do wyjazdu na początek marca sama się obawiam wyjechać mam lat 20 jestem po skończonej zawodówce umiem coś angielskiego lecz bez prawka jakby co to piszcie aktos87@gmail.com

MarkoRevol20013

Poszukuję osoby do wspólnego wyjazdu 20 lat mezczyzna świeżo po skończonym technikum chcę wyjechać w celach zarobkowych nie pije i nie pale szukam kogoś poukładanego nie sebastiana i dzesiki którzy jadą żeby zarabiać i byle starczyło pieniędzy na zioło i alkohol do następnego tygodnia komunikatywny angielski nie mam auta ani prawka markorevol20013@wp.pl

Magda
@MarkoRevol20013

Planuję wyjechać z chłopakiem pod koniec lutego pisz na ; madzixon098@wp.pl

Magda

Hej ja wraz z chłopakiem (18l. I 19l) szukamy osób do wyjazdu chętne osoby proszę pisać na e-mail : madzixon098@wp.pl Pod koniec lutego mamy zamiar wyjechać , mamy swój transport , w samochodzie mamy trzy wolne miejsca .

DieGo

Byłem i szczerze agencja nie zła porównując np flexcraft (usunięte przez administratora) Liczą się w miarę z twoim zadaniem lecz nie zawsze :) Uważać trzeba na ludzi pracujących w tej agencji (usunięte przez administratora)A po za tym spoko praca w Amsterdamie przy ciuchach nie najgorsza szczególnie na pakowaniu konkurentów , łez monotonne ale nie dało się zmęczyć Nikt nie pilnował była luźna atmosfera lecz lokacja hotel pracowniczy był (usunięte przez administratora)

Milena
@DieGo

Hej, jak warunki mieszkaniowe? Ile osób jest w pokoju? Czy można dojeżdżać do pracy transporten miejskim? W jakim stopniu jest wymagany angelski? Ile da sie zarobić za miesąć? Proszę

Kew

Cześć, Poszukuję osoby do wspólnego wyjazdu. Płeć nie jest istotna, dogadam się z każdym. Mile widziana osoba z samochodem, ponieważ ja nie dysponuję, aczkolwiek to również nie jest najważniejsze. Szukam osoby poukładanej, która wie, że jedzie do pracy, a nie czysto "towarzysko". W razie zainteresowania - zostaw e-mail bądź numer. Odezwę się.

Natka
@Kew

Natkalatka2200@wp.pl

Vincent
@Kew

Witaj ja jestem chętny mam podobne spostrzeżenia , tylko z tego biura nikt sie nie odzywa , w miedzy czasie zrobiłem rozeznanie odnośnie biur bo tych jak grzyby po deszczu zeby nie wtopić ps: masz jakieś konkrety ? kashanka@onet.pl

Nalii

@kew. Napisz natkalatka2200@wp.pl może się dogadamy.

@Nalii

Wysłałem wiadomość.

Karo

Cześć Jakieś opinie na temat komisjonowania odzieży w Amsterdamie? Ktoś tam jest lub się wybiera? Ja planuje wyjazd sama więc chętnie się do kogoś dołączę

Kamil

Ja jadę za tydzień ale kwarantanna jest 14 dni w bungalach

@Karo

Ja też planuję jechać na komisjonowanie odzieży w Amsterdamie.

Milena
@Karo

Cześć Jak wygląda ta praca komisjonowanie odzieży w Amsterdamie? Też tam planuję jechać.

Tony

Cześć Wszystkim. Szukam pozytywnej osoby do wspólnego wyjazdu, razem zawsze raźniej. Posiadam sprawny samochód na trasę, także nie bylibyśmy do końca uzależnieni od agencji. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Więcej informacji na mejlu: haron1234@wp.pl. Pozdro i zapraszam do kontaktu.

Vincent
@Tony

Elo napisałem Ci na pocztę pozdrawiam

@Tony

Hej ja planuje w marcu jak coś moj mail benny-88@o2.pl

luki

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac ktoś z okolic podkarpacia?

@luki

Hej ja tez sama jadę Moj mail benny-88@o2.pl

Witam. Jeśli chodzi o tą agencję,to nie mam dobrych wspomnień. Na początku stycznia tego roku wyjechałem od nich do pracy do Holandii. Na kwaterze byłem w czwartek wieczorem,miałem czekać z innymi pracownikami do niedzieli na testy covid 19. W niedzielę każdemu z nas wyszedł test negatywny więc w poniedziałek mieliśmy iść do pracy. Mieliśmy bo żadnej pracy nie było,niby czegoś tam na budowie nie przyszykowali. We wtorek i w środę byliśmy w pracy,ale czwartek i piątek już był wolny bo na budowie była awaria rury tak nam powiedzieli. Tylko że z innej budowy też mieli wolne. Ściągają ludzi nie mając frontu robót (Oczywiście mowa o budowie jako zbrojarz) Tam nie mają stałych budów,co jeden dzień lub co kilka ludzie są przerzucani z budowy na budowe w różnych zakątkach różnych miast. Mówiąc krótko ludzie tylko do pomocy,A jak się podgoni pracę to do widzenia. Zrezygnowałem z tego syfu i nie tylko ja,bo przecież ja pojechałem pracować cały tydzień,a nie dwa dni w tygodniu a resztę leżeć na hotelu i czekać za pracą. Ponadto Pan (usunięte przez administratora) który mnie rekrutował powiedział że za te dwa dni na pewno mi zapłacą pieniądze. Gdy już było kilka dni po wypłacie,oczywiście pieniędzy na koncie dalej nie było. Zadzwoniłem do Pana (usunięte przez administratora)mówiąc mu o tym,powiedział że już do nich dzwoni żeby to wyjaśnić i ma do mnie potem oddzwonić. Do tej pory tego nie zrobił. Wysyłałem jemu SMS z prośbą o kontakt i co z moimi pieniędzmi.... Niestety Pan (usunięte przez administratora)nie raczy odebrać telefonu,ani nawet odpisać. Pieniędzy też nie dostałem. Jeśli komuś będą oferowali pracę,to proszę sobie to dobrze przemyśleć. Piszę tu całą prawdę. Jeśli ktoś będzie chciał więcej informacji,To nawet zostawiam swój numer telefonu.(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam nieuczciwych pracodawców

?!

Cześć mam pytanie czy polecacie taki wyjazd osobie bez znajomości języka angielskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.