Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Ola

Witam.Czy ktoś pracował w Holandii przy pakowaniu ciastek w miejscowości Panningen .Jak tam praca wygląda,ile godzin się pracuje,jak z dojazdem do pracy czy gwarantują i ile trzeba płacić,ile tygodniowo moża zarobić.Chce wyjechać właśnie tam i chciałabym wiedzieć jak to wygląda .

Mariusz
@Ola

Hej. Widziałem tą ofertę aplikowałem i cisza. Próbuje się do nich dodzwonić pod 3 nr tel ale nikt nie odbiera. Masz jakiś konkretny kontakt do nich?

@Mariusz

Cześć, ale dziś dzwoniłeś czy kiedy? Czy możliwe, że występuje jakiś okres świąteczny i to może być powód? Ciekaw jestem czy jutro oddzwonią, ja jeszcze nie łapałem kontaktu, może po nowym roku będę próbował. Dasz znać jak w tym czasie idzie szybko się ugadać na wyjazd jak już się skontaktujesz?

Za 4 dni kończy się rekrutacja na stanowisko Koordynatora, a ja nadal waham się, czy zaaplikować :) Niby nic mnie to nie kosztuje, ale warto byłoby najpierw poznać wasze zdanie co do pracy i warunków w firmie. Co kryje się pod "atrakcyjnym wynagrodzeniem"? Kiedy ostatnio były jakieś podwyżki? Czy jest możliwość zdobycia premii? Nie napisali w ofercie jakiego doświadczenia wymagają, czy dwa lata będą ok? Macie jakieś rady, jeśli do rozmowy kwalifikacyjnej dojdzie? Po jakim czasie od wysłania cv tak w ogóle się z wami skontaktowali?

widac ze nigdy firmy nie prowd

widac ze nigdy firmy nie prowdziles. Podwyzki zalezy od tego jak : 1) jaki ma wynik finansowy 2) ile ma nowych zlecen na szukanie pracownikow do Holandii 3) zdolnosci do negocjacji dobrych stawek z Holendrami

@widac ze nigdy firmy nie prowd

To co Pan napisal absolutnie ma sie nijak do tego czym zajmuje w naszej agencji osoba na stanowisku Koordynatora. Koordynator nie zajmuje sie kwestiami jakie Pan wymienil. Prosimy nie wprowadzac ludzi w błąd.

@Work Force Sp. z o.o.

Czy można przy tym prosić o ewentualne naprostowanie jeśli to co zostało napisane wyżej nie jest zgodne z prawda? Czym zatem taki koordynator w Agencji się zajmuje? Jaki jest zakres zadań?

Zapraszamy na prive - chetnie udzielimy informacji : info@workforce.pl

@Work Force Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy mogłabyś prosić o przedstawienie wymagań co do stanowiska i jego obowiązków tutaj? :) Czy w ogóle obecnie szukają państwo koordynatora, lub pracownika działu rekrutacyjnego?

Na tę chwilę poszukujemy koordynatora - tzw asystenta account managera. Osoby pracujące na tym stanowisku będą odpowiedzialne za reprezentowanie naszej Agencji Pracy wobec firm, z którymi współpracujemy na terenie Holandii, współpraca z tymi firmami, jak również współpraca z pracownikami naszej firmy na ścieżce – pracownik – Asystent Account Manger – administracja biurowa. Do obowiązków koordynatora należy również opieka nad pracownikami z Polski wykonującymi rożne prace w zakładach produkcyjnych, jak również koordynowanie ich dojazdów do pracy oraz zakwaterowania. http://www.workforce.pl/bez-kategorii/koordynator/

@pracownik

Nie polecam tej agencji !! Po jakimś czasie wyrzucają z domków bez dowodu i zostaje się bezdomnym , trafiasz do schroniska !! Nie wyjeżdżaj tam

@@pracownik

Nic sie nie dzieje bez powodu - widocznie ktos tu zlamal regulamin :)

@Work Force Sp. z o.o.

Te zasady na domkach są tak bardzo restrykcyjne czy o co chodzi? zastanawiam się także czy w „chwilach słabości” występuje szansa na jakieś ostrzeżenie czy raczej od razu ktoś zostanie oddelegowany? Ja raczej nie planuje takich rzeczy ale ciekawi mnie jak to wychodzi z tym, żeby pójść jednak komuś na rękę

Wszystko zalezy od danej sytuacji. Wszelkie libacje, rozboje w domkach, czy narkotyki skutkuja ntychmiastowym zwolenieniem i usunieciem. Niemniej jednak wszystko dosc dobrze jest opisane w regulaminie wenwetrznym, z ktorym kazda osoba moze zapoznac sie juz przed wyjazdem. Jesli sa jakies mniejsze przewinienia - oczywiscie sa ostrzezenia czy uwagi itp.

@logan

Po wysłaniu skanów ID, podpisaniu umowy, zrezygnowaniu z pracy w pl dowiaduje się, ze jednak nie ma pracy. Po prośbie podesłania stosownych dokumentów odnośnie rozwiązania umowy itd. 0 jakiegokolwiek odzewu. Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie.

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

anddzia

ja pracuje jest ciezko bo czesto po 12 godzin ale i zarobki tygodniowe super tak od 400-600 euro mozna zarobic w tydzień na czysto po odjeciu podatku i opłty za pokój 108 euro

Ilona
@anddzia

Hej z jakiej firmy jechałaś ?

Grazia
@anddzia

No to mega spoko, a napiszesz jeszcze jak ze standardem tych pokoi? w ile osób go dzielicie? Dojazd jak, tez firma zapewnia?

Absolutnie się nie zgadzam, kontakt pomimo kilku miesięcy mam z koordynatorami bardzo dobry, koordynatorow jest kilku więc niemożliwe ze żaden nie odbiera

Hej, czyli ile pracowników tyle opinii. Ale no ciekawe w sumie, szczególnie jak piszesz, że tych koordynatorów jest kilka. Ty polecasz tu pracę? Napiszesz coś więcej, jak ci się tu pracuje, czy można zarobić dobre pieniądze? Ile trwa ogarnianie wszystkich formalności związanych z wyjazdem tu w firmie? Zalezy mi na robocie od zaraz :)

U mnie zajęło to około 1-2 tygodnie, jeśli chodzi o pierwszą.prace za granicą bardzo polecam. Dużo ogarniają o czym nawet nie masz pojęcia, ja mam cały czas kontakt a jak nie mogą odebrać to piszą SMS, nie mogę narzekać bo jak tylko były problemy na lokacji to zawsze pomagali.

Laura

Cześć ! Planuje wyjechać pierwszy raz do Holandii w listopadzie czy będzie ktoś chętny wyjechać wspólnie ?zawsze raźniej !????

Zbychu

Witam czy ktoś z was pracuje w bleckmanie Twente? Jak wygląda sprawa z normami? Dają jakiś czas na wyrobienie normy czy wyrzucają po tygodniu, dzięki za odpowiedź konkretną

Reachtrucker

Witam pytanko o firmę Vice Versa ,jakie zarobki ? Czy są godziny? Pozdrawiam

Kociara

Hej jestem przez agencję około 4 miesiące, zarobki normalnie to około 400 euro Lokacja pierwsza to domki bungale a w razie co można zmienić na domek, wystarczy się dogadać z agencją. Kontakt z koordynatorem mam cały czas w razie pytań mogę dzwonic i zawsze pomogą. Ze wszystkich agencji naprawdę ta jest fajna nie ma co narzekać i oczekiwać złotych gór,

Wybieram się za 3 tygodnie do Holandii z tą firmą i szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu, razem zawsze raźniej. Jest ktoś chętny? Kogoś spokojnego bez nałogów najlepiej

Ozzzi
@Kandydat

Ja byłbym chętny w kilku zawsze raźniej

@Ozzzi

Odezwij się to pogadamy

Zbyszek
@Kandydat

Ja też się wybieram w lipcu. Z kimś zawsze raźniej. Odpisz kiedy jedziesz i do jakiej pracy

BlackAngel924

Planuje z chłopakiem wyjechać za pośrednictwem tej agencji. Czy ktoś może udzielić informacji jak wygląda rzeczywistość przy takiej współpracy? Jak z terminowością wypłat? Jak zakwaterowania, warunki ok? Czy kontakt jest bieżący Czy raczej problemowy?

Praca

Witam na jaki najkrótszy okres czasu można jechać? można na 4 tygodnie wyjechać?

Wybieram się za tydzień na pakowanie i szukam chętnych żeby pojechać razem, wiadomo że wtedy raźniej i ciekawiej. Najlepiej ktoś normalny bez nałogów. 6.9.6.7.5.3.2.4.0 Wrocław

Cinek

Ja jadę 24 czerwca na Huuten Beef

Stix

Wybieram się do pracy w firmie HEMA, czy jest ktoś kto mógłby jakkolwiek wypowiedzieć się na ten temat?

Ola
@Stix

Hejka. Też się wybieram do pracy w heme na początku lipca, a ty masz już ustalony termin wyjazdu ?

Kandydat19

Hejo, wybieram się od 15 lipca do Holandii przy orderpickingu odzieży ( firma Bleckmann) jedzie ktoś jeszcze i chce pojechać wspólnie?

MałGoś

Widzę, że Ci którzy dostali pracę w tej agencji zapomnieli już o tej stronie ... Czy ktoś może się w końcu wypowiedzieć o realnym pobycie na miejscu, jakie pokoje, jakie warunki pracy, czy jest tak jak piszą w ofercie - chodzi o uczciwość.

Nono
@MałGoś

Ciężko jednoznacznie określić jak jest, bo nie wszyscy trafiają w jedno miejsce. Ja osobiście agencje mogę polecić; idzie się dogadać, zakwaterowanie okej, wypłaty na czas. Jednak rozmawiałem z kilkoma osobami, które mojego zdania nie podzielają. Wyjedź i spróbuj. Będzie zle - szukaj innej agencji.

Adrian9527

Cześć, planuje wyjechac z koleżanką do Holandii przez ta agencje i chciałbym zapytać czy ktoś bylby jeszcze chętny na wyjazd??, jestem ze slaskiego. Pozdrowiam moj email bregulaadrian7@gmail.com.

Świeżak

Witam. Wszystkich którzy pakują zabawki w Amsterdamie. Jak praca wygląda , dojazd , i warunki mieszkaniowe , czy wypłata na czas . I czy można założyć holenderskie konto . I jak agencja dzwoni od razu czy trzeba czekać . Dziękuję

alicja

Cześć! Czy ktoś wybiera się do Oldenzaal do firmy Bleckmann? wyjeżdżam sama 10 czerwca. Chętnie dowiem się o waszych doświadczeniach kontakt: zaleskalicja@icloud.com

Iza
@alicja

Cześć, napisałam do Ciebie email, odezwij się.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.