Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Laura

Wyjeżdżam teraz 17.10 jako Order Picker ,Jedzie ktoś razem ?

Mateo

Witam. Do jakich holenderskich agencji rekrutuje work force?

flex
@Mateo

do Flexspecialisten Tempsolution

Czy mógłby ktoś z osób pracujących juz na miejscu przez tą agencje opisać faktyczne warunki i czy wszystko zgadza sie z przedstawionymi warunkami? Z góry dzieki ;)

regdt
@Michał

a co dokładnie chciałbyś wiedzieć?

Hej jutro wyjeżdżam do Oss na sprzątanie hoteli jak ktoś coś wie proszę o kontakt szadkowskaewa1@gmail.com

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Hej, ma zamiar wyjechać do pracy przy pakowaniu czekolady w Oss przez firmę work force. Ktoś coś wie więcej na temat samej pracy ??? Jak godziny, zakwaterowanie i oczywiście sama praca. Jak wygląda sprawa w przypadku dojazdu własnym autem ???

@Kasia

Czesc, bylem 4 lata temu to mieszkalem w bungalach w Oss domki(baraki) 3 osobowe tak srednio ale na godziny pracy nie ma co narzekac

Wachuuu

Witam, planuje wyjechać w tym miesiącu jeszcze do Holandii, ktoś chętny jechać razem? email: wach.mariusz01@gmail.com

Rrrrr

Witam, kto się wybiera do pakowania ciastek 11.09.piszcie e.pisarkiewicz@wp.pl

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Dawid 77
@Dominik

Hej. Kiedy chcesz jechać ?

Karolcia

Siemka. Planuje wyjazd do plus minus 10 dni:) Ktoś się też może wybiera ? I pytanie do tych co już są pracownikami agencji - jak zakwaterowanie ? :) Mój e-mail jakby co czarnulka985@gmail.com ;) Pozdro ????

Ewelina

Witam, kto się wybiera do praca 12.09.2021. Proszę pisać e.pisarkiewicz@wp.pl

Klaudia

Hejka, Wybiera sie ktos w lipcu na wakacje do pracy? Ja razem z kolezanka chcemy jechac. Piszcie na ig aksamitkk, lepiej w grupie sie zgadac ????

Grzegorz

Witam. Wybiera się ktoś przez tą firmę w lipcu? Razem raźniej. Pozdrawiam

Robert
@Grzegorz

Jestem za

moonchild

Jak wygląda zatrudnienie osoby która ma dość duża odległość od biur które mieszczą się w Polsce, musi pojechać do któregoś z nich czy można to rozwiązać bez potrzeby przyjazdu?

raz

Czy ktoś może napisać opinie o pracy bo dużo jest o planach wyjazdu.

OMG

Ktoś się może wybiera gdzieś i szuka osoby do wspólnego wyjazdu? Pisać na e-mail panicz269@gmail.com

Zzzz

Pracował ktoś przy pakowaniu ciastek? Jak warunki zakwaterowania? Nie robią w ciula? Serio napiszcie jakąś pomocną recenzję o tej firmie bo strach jechać do jakiś baraków gdzie cię (usunięte przez administratora)i bez kasy zostawia za pracę

____

Czy ktoś tutaj pracował na pakowaniu ciastek w Holandii? I może się wypowiedzieć na ten temat?

Zainteresowana

Czy ktoś był na pakowaniu ubrań w Amsterdamie? I podzieli się opinią

Sandra

Planuje jechać do Oldenzaal we współpracy z Bleckmann czy ktoś ma jakieś doświadczenia i chve się podzielić? sandrat290100@gmail.com

MART

Witam, pracuje ktoś w Intertoys w Waddinxveen? Poproszę o opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.