Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Tomi

A tak samo dzwonię do ich identyczna sytuacja co jest nie tak

Tomasz

Czy ta agencja wogóle istnieje bo dzwonie do nich na wszystkie nr i nikt nie odbiera

Chętny pracownik

Czy wszyscy mieli taki problem aby dodzwonić się do firmy? Istna porażka nikt nie odbiera od trzech dni, dzwonię na wszystkie 3 numery i cisza. Agencja nie zacheca do wspolpracy przez nie odbieranie telefonu.

Toma

Witam. Jedzie jakiś kumaty gość bez nałogów do Veghel na krzewy i kwiaty ? Ja mam jechać w ten weekend 8-9 luty

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Baźant13

Pracuje ktoś na ciastkach w Panningen ?? Jakies opinie na temat firmy? Jak z zarobkami i godzinami pracy oraz zakwaterowanie ?

Asja
@Baźant13

Ktoś jedzie 1 lutego ?

aska

witam kto sie wybiera 1 lutego do pakowania moskiter dla owadów?

Rudziutka

Witam, czy jest ktoś kto chciałby wyjechać przez work force do Eindhoven do pracy?? Mam zamiar wyjechać a zawsze lepiej by było wiedzieć czy są chętni. Jak ogólnie agencja??

@Rudziutka

No ja się zastanawiam właśnie

kama
@Czarnula

Witam Was dziewczyny ...ja tez myślę o wyjeździe ale w grupie chyba raźniej?! ;-) Podam mojega maila (usunięte przez administratora) moze któras z Was sie odezwie ;-) Razem zawsze inaczej. Pozdrawiam

Oliwia

Witam wysłałam pani e-mail

Fabioo1232
@Czarnula

Witaj ja się wybieram do pracy ale dopiero w Lutym mogli byśmy się zgadać jak byś nie jechała teraz.

Anka
@Fabioo1232

Ja również planuje wyjechać początkiem lutego i nie chce znów samej jechać więc jak coś podaje maila ase282697@gmail.com

@kama

@kama @Czarnula witam Was dziewczyny i co wyjechałyście przez agencję??

przemo123
@Rudziutka

tez bym pojechał

Ada1990

Hej czy pracuje ktoś w firmie Dipac w Ravenstein? Jak z godzinami i atmosfera? Czy ktoś może wie jak wygląda lokacja w Ravenstein? Domek czy hotel i jakie warunki. Planuje wyjazd w przyszłym tygodniu i byłabym wdzięczna za wasze opinie.

Mia

Pracuję ktoś w Panningen przy ciastkach i może wystawić jakąś opinię? Zastanawiam się nad wyjazdem ale trochę się obawiam, macie coś ciekawego do opowiedzenia?

Tomo
@Mia

Ja byłem rok temu w Paninngen na ciastkach. Ogólnie fabryka produkuje ciasta do wszystkich sieciówek w Holandii. Jeśli chodzi o sam zakład i prace to było bardzo dobrze. Miła atmosfera, kierownicy i operatorzy lini w większości przypadków byli bardzo sympatyczni i pomocni. Jeśli chodzi o samą prace to jak to na produkcji, trzeba mieć ruchy bo praca jest w szybkim tempie ale po pierwszych 2 tygodniach do wszystkiego da się przyzwyczaić i wyrobić. Jeśli chodzi o samą agencje Work Force to niestety nie jest kolorowo. Nie polecam tej agencji, wszystko co było ustalane w Polsce ni jak się miało do warunków panujących w Holandii. Zarobki, lokacja, dojazd do pracy, koordynatorzy, kontakt z biurem.. Jedna wielka kpina. Ale jeśli chodzi o samą prace w Panningen to polecam

Bywalec
@Tomo

A może podasz konkrety odnośnie tego co było nie tak, np omówisz szczegółowo stosunek zarobków do godzin tygodniowo ?

Rudziutka

Hej. Ja chce się tylko dowiedzieć czy ktoś już pracował przez tą agencję. Jakie warunki mieszkaniowe, wypłaty itp

Mlody

Cześć jak wyglada praca przy pakowaniu zabawek w amsterdamie i ile godzin wychodzi miesięcznie

TOMASZ

Witam mam pytanie czy ta agencja jest zaufana bo to ruznie jest chcialbym jechac do holandi lecz niewiem widze ze nikt tu nie pisze opini lecz jedzie wiec chyba ok

Ania Kraków

Witam Jadę na dniach na pakowanie ciastek Z Krakowa jestem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Malgorzata Gosia

Hej, planuje pojechac z siostra przez Work force do pakowania chyba ciastek w przyszłym tygodniu i mam mnóstwo pytan czy pokoje sa ok i dwuosobowe,czy dojazd do HL jest gratis?Narazie moze tyle.Bardzo prosze o odpowiedz

@Malgorzata Gosia

O pokojach Ci nie powiem bo trafisz na inną lokację niż ja, ale co do transportu to pobiorą Ci kaucję za transport a po chyba 3 miesiącach jak będziesz dalej pracować to Ci zwrócą.

anna.ziemianska38@interia.pl
@Michał

Ja też się wybieram z Krakowa na pakowanie ciastek, jak jakaś. Kobietka z okolic jedzie niech napisze do mnie na @ Kase za bilet oddają po 2 przepracowanych miesiącach Ania

Witam. Razem z grupą chciałam wyjechać do Amsterdamu Waddinxveen przez firmę Work Force Sp.zo.o na pakowanie zabawek. Czy ktoś był i mógłby powiedzieć coś więcej o tej pracy?

Dawidek

Witam. Czy wybiera się ktoś przez tą agencję do NL z Białegostoku?? W grupie zawsze raźniej. Ja już mam jedną osobę która też chce jechać. Piszcie na maila dawidborowicz223@icloud.com

Arek

Witam. Czy ktos z Państwa pracował przy montowaniu szkieł do okularów? Pozdrawiam

Grześ

Witam czy transport do Holandii jest gratis ?

Witam chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy przy pakowaniu ciastek pracuje ktoś obecnie tam I może się podzielić informacjami..

KoKoxyz

Pamiętasz może jaka była stawka godzinowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.