Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Ogar

Zdecydowanie nie polecam, praca w święta i weekendy na każdym stanowisku oprócz biura, w dodatku za male pieniądze i w ciągłym stresie.

Gosia

W tej firmie szacunek do pracownika nie istnieje.

Mądrzejsi sami zrezygnowali

Maślana

Dokładnie ludzie tam donoszą strach komuś zaufać. Kiedyś widziałem jak koleś donosił bułki i jakąś kapustę na stołówkę. Masakra

Luki
@Maślana

Mozesz sobie kpic, to tylko świadczy o tym z kim się tam ma do czynienia. Takie komentarze tylko szkodzą firmie i to chyba masz na celu.

Świnka Peppa
@Maślana

A ja widziałam jak koleś znosił z góry ze stołówki zlewki i coś hrumkał pod nosem.

Ha ha
@Świnka Peppa

Właśnie takie swinki peppa tam pracuja :D

Witek

A ile zarobi tam technik utrzymania ruchu?? Bo widze ze ogloszenie jest...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Sylwia

Problem w tej firmie polega na tym , że nie mają argumentów by ludzi zachęcić do pozostania jak i do przyjścia by w niej pracować.

Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma w firmie.

Świr
@Andrzej

No widac po rotacjach ;D

Jak
@Andrzej

Tak?

Nelsy

Najgorsza atmosfera jest w biurze obslugi klienta, kto pracuje ten wie.

Air Wick
@Nelsy

Najgorsza atmosfera jest w kiblu, kto siedział ten wie. Wciąż ktoś wychodzi i wchodzi, trzaska drzwiami. Nie da się tam bezstresowo pościemniać.

Płatek
@Air Wick

Komentarz na poziomie nie ma co. Takich mieć obrońców to pech.

Olka

Jakie bezrobocie? Przecież w tej firmie juz prawie nie ma Polaków, a ci co zostali sa zbyt leniwi lub zbyt wygodni zeby szukac innej pracy.

Hmmm

A ja pracuję od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Oby tak dalej.

gar
@Hmmm

Co sobie tak chwalisz?

J.
@gar

No wlasnie co?

Dziad

Super firma dla osób które chcą w szybkimi tempie stracić zdrowie i nerwy a na koniec zostać dziadem z 2200 zł na rękę.

Note

Czytam i czytam te bzdury i dochodzę do wniosku że ten kto to pisze nic nie wie o firmie, opluwanie ludzi którzy robią co mogą by zapewnić miejsca pracy jest po prostu nieuczciwe - do Was którzy to czytacie lepiej sami przyjdzie i zobaczcie jak jest!!!

reba
@Note

pracowałam tam odeszłam jakiś czas temu, u nowego pracodawcy miało być lepiej tzn. miałam nie pracować na zmiany, no i niby tak jest tylko kasę mam mniejszą ale coś za coś....

reba
@reba

a ja pracuje i sobie chwale, dojazdy mi organizują, pieniądze mam na czas, paczki są i dziewczyny z mojej grupy super babki

alka
@reba

A na ile zmian teraz sie robi? to prawda ze nie ma nocek?

nowa

jena
@alka

od ponad roku nie ma nocek na produkcji, pracujemy na 2 zmiany, osobiście żaluje że ich nie ma bo więcej czasu byłam w domu podczas dnia

Alon
@Note

No tak...odmienne zdanie to "bzdura". Pięknie.

Mucha
@jena

No wiadomo, nie ma jak cały czas być być pracy

Toro
@Note

Co jest nieuczciwe? Jakie opluwanie? Każdy ma prawo do swojego zdania, tego zabronić nikt nie może! Reagowanie agresja na inne zdanie mówi wszystko.

Qura

Mam masę nieprzyjemnych wspomnień w tego miejsca pracy...

wesa

jakie są średnie zarobki i za ile godzin, ile się robi w tych nadgodzinach?

En
@wesa

Nadgodzin robisz tyle ile Ci kaza, a dowiesz sie pod koniec pracy. Stawki niższej nie widzialem jeszcze nigdzie.

dara
@wesa

ja pracuje ponad rok na ręke w granicach 2500, a te nadgodziny to chyba wczesniej były cześciej, teraz to rzadko a szkoda zawsze dodatkowa kasa bylaby

luka
@En

En co Ty piszesz- .......masz nieaktualne informacje, od ponad roku jest nowy Zarząd i kierownictwo, wszystko się pozmieniało. - a stawki daj mi znać gdzie legalnie dostanę ponad 20zł za godzinę to chętnie skorzystam!

mirka
@dara

No wiadomo, nie ma jak całą dobę w robocie siedzieć. Hahahah

Aga
@wesa

Z tymiwyrazami nadgodzinami jest zenada, bo czasem nie ma wogole iw wtedy wyplata marna, a w sezonie sa obowiazkowe i nie ma sie zycia prywatnego.

Rafi

Z tego co piszą mają problem z kierowcami. Dlaczego tak jest może mało płacą???

@Rafi

Maja problem ze wszystkimi pracownikami dlatego pracują tam sami Ukraincy

Wsiu bzdziu.
@Michał

Oni mają nawet problem że mają problem.

Free Man

Aby w tym zakładzie pracy coś się zmieniło należy wymienić cały zarząd i tą klikę pierdzącą w stołki od 25 lat. Tam zwykły pracownik się nie liczy.

@Free Man

Uprzejmie informujemy, że Nowy Zespół Kadry Zarządzającej został powołany w bieżącym roku, tak więc serdecznie zapraszamy do Nas. W każdy wtorek od godziny 10:00 do 12:00 zapraszamy na "Drzwi Otwarte". Jesteś w pobliżu? Przyjedź! Zobacz! Przekonaj się sam!

Don Pedro
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Jeszcze mega dużo wody upłynie w rzece zanim opinia na temat tego miejsca pracy się zmieni...

@Don Pedro

Zdajemy sobie sprawę, że w sieci krąży na temat Naszej Firmy wiele różnorodnych opinii. Dlatego zapraszamy do Nas - bezpośrednio przekonaj się jak jest! Pisaniem anonimowych komentarzy - z personalnymi podtekstami zza ekranu komputera jest bardzo łatwe... - tylko czemu ma służyć? Zapraszamy do Nas - nie jesteśmy anonimowym nickiem Pozdrawiamy serdecznie Wszystkim Państwu życzymy pomyślności w Nowym Roku.

Madzia
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Ma służyć przestrodze przed praca w tej firmie, to chyba oczywiste...

Grom
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Żadna z osób wypowiadających się nie jest anonimowa. To widocznie głosy byłych albo obecnych pracowników. Przecież trzeba wziąć też pod uwagę, że nie wszystkim praca i atmosfera odpowiadają.

Malarz

Jeśli ktoś rzeczywiście chce niech sobie chodzi na dni otwarte, spotkania i inne cuda.Ja swoje już wiem i nie polecam. Własne życie ważniejsze niż praca dla kogoś w stresie. Humorki coniektorych powodują, ze praca to jak siedzenie na bombie. Nigdy nie wiadomo czy nie będzie ochrzanu.

@Malarz

To żadne cuda! Nie będziemy jak struś chować głowy w piasek i dalej pozwalać na szykany czy niesprawiedliwe komentarze! Jesteśmy rzetelną Firmą i uczciwym Pracodawcą dlatego - zapraszamy do Nas! Samodzielnie przekonaj się jak jest!

Endrju
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Nie szykany i niesprawiedliwe komentarze, a sama prawda - pracowałem i osobiście potwierdzam, nie spotkałem się z gorszą atmosferą pracy!

Hala

Jeden wielkie (usunięte przez administratora)

Tomi

Po zmianie zarządu odradzam wszystkim tą pracę!!!

Free Man

Ten pracodawca to dno.

Pablo

Atmosfera do niczego. Ciężka praca i szkoda na nią życia.

roma
@Pablo

Praca jak każda inna... kasa przynajmniej na czas i na legalu a nie pod stołem jak to dziś bywa coraz częściej

roma ogarnij sie czlowieku!
@roma

Co? Nie badz smieszny, chyba wyprali ci mozg. Jest tyle fajnych miejsc pracy, ze szkoda uwagi na fliegel.

@roma ogarnij sie czlowieku!

U nas pierzemy ale Pranie - nie ludzi ;-) Każdego dnia dzięki Naszym Pracownikom dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Dzięki Fantastycznym Pracownikom stworzyliśmy miejsce pracy w którym każdy może się realizować! Zapraszamy na naszą stronę www.fliegel.pl Tam w zakładce aktualności zobaczysz co u Nas słychać ;-) Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do Nas - Przyjdź! Zobacz! Przekonaj się sam!

Merd
@roma

Jak można oskarżać innych pracodawców o dawanie kasy pod stołem? Są na to jakieś dowody? Które niby firmy tak robią? Mnie w żadnej taka sytuacja nie spotkała więc nie wiem o czym piszesz. Tekst "praca jak każda inna" to dziwny ogolnik , który o niczym nie mówi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.