Opinie o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polygon AG Isseroda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polygon AG Isseroda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Kapitan

Powiem wam wszystkim co tak na prawde dzieje sie w tej pseudo firmie. Tam pracuje Bernd zwany balwanem przez polakow tam pracujacych. Spedzilem tam troche czasu wysterowal mnie ten bernd,balwan klamie jak z nut na zawolanie. Mami i zwodzi za nos wszystkich tam pracujacych ludzi. Jak potrzebuje cos to dzwoni i lize dupala, ale jak ty cos potrzebujesz z biura to echo-tel. nie odpowiada lub ciagle jest zajety. Ten pajac kreci bata na siebie. Polacy nie gesi swoj rozum maja!!! Wnioski tylko negatywne!!!

KLAUDIA

Witam.Przeczytalam wasze opinie i zgadzam sie z niekturymi.Co do szefa Bernda a nie Brenda jak to niektorzy polacy pisza nie mam nic zlego lub nieodpowiedniego do powiedzenia.Slyszalam od ludzi ze PANI IZA obiecuje na odleglosc 600km Zlote Gory a moze nawet i wiecej a gdy jest sie na miejscu jest czarna dziura nawet zastepca szefa Bernd nie wie co Iza nagadala ludziom dowiaduje sie na miejscu od Polakow co Iza im naobiecywala.Moim zdaniem jest lepsza od PASZKO.Ostrzegam nie ufajcie Izie.

byly

Co ty piszesz post wyzej za bzdury W tej firmie to jest tragedia . Nigdy nie wieszesz czy jutro pojdziesz do pracy czy bedziesz siedziec i czekac na telefon ze dzisiaj wolne.Nie ma pracy na codzien i godzin . piszesz ze firma sie interesuje swoimi pracownikami BO ZAPEWNIA UBEZPIECZENIE Czlowieku w Niemczech posrednicy nie zatrudniaja na czarno .Jaki bezpieczny przejazd co ty piszesz , jak nie masz wlasnego auta ,to kombinujesz i szukasz kogos z autem sam i za to placisz jak ktos cie podrzuca do robot. Z choinki sie urwales albo co

Polski Polak

Byłem , zobaczyłem i nie polecam.Warunki są okropne , można powiedzieć , że dla meliniarzy.. 200 euro za osobę.W łazienkach spacerują sobie karaluchy.Wypłata na czysto 6,20. Szukajcie ludzie sobie innej pracy jeśli chcecie sobie na prawdę zarobić i odłożyć.

Piekarz

Bardzo spokojnie zrozumiale i przejrzysto ,polecam w 100 % każdemu który naprawdę szuka pracy firme POLIGON

Pytania były zrozumiałe i bez żadnych ściem ,na wszystkie z łatwością można odpowiedzieć

madalena

nie polecam firmy przez telefon obiecuja zlote gory a na miejscu jak juz czlowiek jest to sie zaczyna jedno wielkie klamstwo tu sobie zarobisz a do roboty masz 50 km ktore wydajesz na paliwo mieszkania ceny z kosmosu za rudery a no i ta iza ktora nie potrafi oraganizowac pracy

sprawiedliwość

to jest najgorsza firma na jaką można trafić... odradzam w 100%%% byłem tam i długo tam nie zabawiłem... uwierzcie mi na słowo... A Brend I Iza to chamy bez sumienia... dorabiają się na luckiej krzywdzie takie jest moje zdanie... i nie tylko pewnie moje...

henry

Nazwa agencji mówi sama za siebie!!!

leos

Pierdoly opowiadasz, teraz jest taka lipa ze HEj!!! Pracy jest tyle co kot naplakal, raz dwa mozeee trzy razy w tygodniu idzie sie do pracy i to zeby bylo smiesznie, zawsze w inne miejsce o stalej pracy mozna w tej firmie zapomniec. Na przetrwanie jak najbardziej ale na dluga meta mozna zapomniec.

witam ja pracowalem w tej firmie 3 lata temu, zostalem zwolniony bo zaczelem pisac o firmie prawde, wtedy koordynatorem był paszko, ktory w tejcchwili otworzyl wlasna agencje pracy, za wszystko kazal sobie placic, za urlop za cokolwiek co bylo jego obowiazkiem to bral kase lub w towarze wodeczka papieroski, co do Bernda mial swoje za uszami ale nigdy nie odmowil mi pomocy. a paszmko gdy mialem wypadek w pracy , to nawet lekarza nie wezwal. tylko dostalem jeden dzien bezplatnego. za urlop do dzisiaj nie dostalem pienedzy, orzneli mnie na gruba kase, zarobki nie byly zle bo na tamte czasy to do 1000 szlo zarobic,. heksa praca od 3 w nocy to na wionie, bo w sauelsie npewno nie bylo slynna heksa,co porafi kazdemu (usunięte przez administratora) obrobic, marian odpusc sobie te firme,n bo nie zarobisz a wiecej bedziesz w domu siedziec. choc kto wie moze cos sie zmienilo po tych paru latach.

natalia

nie no zajebista praca. w pierwszym miesiącu przerobiłam 200 godzin a wypłacili mi za 150 a w kolejnym przepracowałam 180 a wyplata za 130 . nic tylko się cieszyc jak z ciebie durnia robią . i do tego godziny pracy od 3 w nocy do 15 .

hexen
@natalia

co Ty za pierdoły piszesz , nie żebym kochała tą firmę ale nikt tam nie rąbie na tyle godzin i ciekawe gdzie ta praca od 3 do 15 ??

bercik

Niestety Polygon nie gwarantuje pracy (tu nie chodzi o chęci do pracy, bo człowiek pracuje szybko i wydajnie, a pracy i tak nie ma :)), dziś robisz w jednym zakładzie, za 2 dni w drugim może z 2 dni pracujesz i resztę tygodnia siedzisz w domu. Dają zaliczki śmieszne 25 euro na tydzień, a dojazdy do roboty czasami po 40 km w jedną stronę i cała zaliczka idzie na paliwo, a za co jeść i w ogóle żyć? Nie powiem, bo niektórzy mają pracę codziennie i w jednym zakładzie, ale jest to maksimum jedna osoba na dziesięć, reszta pracuje po 3 dni w tygodniu, w różnych zakładach i w pozostałe dni tygodnia siedzą w domu. Jest to idealna praca dla jakiegoś bezdomnego, bo coś tam zawsze zarobi, dach nad głową ma i nie musi się o nic martwić, ale jak ktoś ma rodzinę i przyjeżdża tu zarobić, to wydaje mi się, że 500-600 euro miesięcznie będąc w Niemczech nikogo nie satysfakcjonuje. Także dobrze radzę, 2 razy się zastanówcie zanim podejmiecie pracę przez Polygon.Pozdrawiam

Łukasz

Ja narzekac nie moge... Zarobki 1000 euro. Kontakt z biurem bardzo dobry. Gdy cos potrzeba to pomoga.... Wyplata zawsze punktualnie na koncie. Dziwia mnie komentarze na forum. Nic zlego nie moge napisac na temat firmy. Polecam

wędliniarz
@Łukasz

Napisz co robisz i ile godzin miesiecznie bo jakos nie moge w to co piszesz uwierzyc

Reserviert bis heute 18 uhr

@Łukasz

witam wszystkich ,chciałbym wyrazić swoja opinie o Firmie poligon i o Panu Bernd ,a mianowicie ,dla mnie ten człowiek jest słowny załatwił mi pracę tak jak rozmawialiśmy na początku i tak jest w rzeczywistości nic nie jest inaczej ,pomógł załatwić wszystkie dokumenty jakie są tu potrzebne ,wynagrodzenie tez jest ok ,i jeżeli człowiek który tu przyjedzie chce pracować a nie ściemniać to jest zadowolony ,bo z tego co sie widzi to większośc ludzi przyjedzie popracuje chwilkę i idzie na chorobowe ,wiadoma sprawa że takiego człowieka nikt nie chce ,bo i w pl też pracodawca wyjebi.. na pysk osobe z pracy która choruje na samym starcie ,nie prawdą jest to że firma poligon wykorzystuje i oszukuje ludzi a tym bardziej Pan Bernd .Normalną sprawą jest że kazda firma zarabia na danym pracowniku jak ściąga go do pracy czy to bedzie poligon czy inna to tak zrobi ,a jak ktoś chce zarabiac więcej kasy to na własną ręke szuka pracy a nie przez pośrednika ,nie słuchajcie ludzie tych bzdur co wypisują tu niektórzy o Poligonie negatywnie ,bo tak nie jest

lolek

Ja pracuje w tej firmie od marca i nie narzekam a ci co najwiecej narzekaja to nie chce im sie pracowac takie moje zdanie

nowy
@lolek

Hejka!mam ofertę pracy w tej firmie ale nic o niej nie wiem konkretnego aby potem nie zostać postawionym przed faktem dokonanym.prosze o więcej informacji na temat pracy ,zamieszkania,kierownictwa firmy.a góry dzieki.Grześ mój e-mail aragon64_646@o2.pl

wędliniarz

Słyszałem ze paszko załozyl podobna firme moze ktos mi podac nazwe tej firmy ?

Odyseusz

Wszystko to prawda. Zarobki fatalne, nie stać ludzi na nic, nie mają co odłożyć, bo po opłaceniu za mieszkanie, życie, jedzenie, paliwo na dojazdy do pracy( firma wysyła ludzi wiele km do pracy od domu, a nic nie dokłada do paliwa)., to nie starcza na jakies odkladanie. A przecież wszyscy przyjeżdzają tu zarobic i cos odłożyć. A jak się podpadnie...to firma wysyła do jakięjś Kwiaciarni ponad 50km od miejsca zamieszkania , czyli w obie strony ponad 110km. Masakra. Kto tak robi swoim pracownikom?! Żenada.

Wacuś

To co pisal Edek to prawda, ale zarobki 800 euro to max, bo standartem jest 700-750 euro, co jest tragedią. Ja pracowalem w Sauels w Arnstadtzie na dziale produkcji 2 i pół roku temu i zawsze miałem 1050-1150 euro miesięcznie a czasem więcej jak pracowalem w świeto jakieś niemieckie. A to co teraz slysze od znajomych to jakas katastrofa (usunięte przez administratora) totalna. Ale musi w tym "polygonie" by (usunięte przez administratora) i syf. Ludzie sie dla nich nie liczą. Ludziska dajcie sobie spokój z tą pseudofirmą. Bo nie zarobicie, nie odłożycie sobie nic.

Edek

Paszki juz nie ma od stycznia. podobno pozarl z Berndem. Teraz polakami "zajmuje" sie Bernd. Ale ciezko nazwac to zajmowaniem. Masakra. Ogolnie jest tragedia. Malo godzin, kiepskie zarobki, nic nowego nie organizuje, zadnej nowej pracy, o nic i nikogo nie dba. Zarabki po 800 euro to standard. Ludzie sa wkurwieni. Powoli odchodza Polacy z tej firmy. Nie polecam.

wedliniarz
@Edek

O firmie swiadcza ludzie On byl najwiekszym zlem dla Polakow(usunięte przez administratora)

@wedliniarz

wedliniarz

Kochani potwierdzcie czy ten[usunięte przez administratora] paszko wylecial ? i kto go zastepuje i czy jest w porzadku, ja pracowale w zeszlym roky w polygonie i z powodu paszka odeszlem pozdrawiam

kolego Drukarz jak by byla inna stawka to bym ci napisał u nich podstawe to masz 7,50 euro brutto po wszystkich odciagnieciach zostaje ci 3,50 euro na godzine ja pracowalem to byla jeszcze stawka 7.01 a po podwyzszce i tak sie nie odczulo ze jakakolwiek podwyzka byla i tak i tak 3,50 na reke a robi sie robilo mozna powiedziec po 220 godzin i na reke 900 euro to jest smieszne za wszystko ci odciagaja za co tylko idzie ....

sokrates
@Marcin

Koordynator wyleciał wyleciał kiedy i za co. Brend i on to ludzie tego samego pokroju. Wyrolować, oszukać i zwolnić,a jeszcze podstawić pisemka po niemiecku by w razie kontroli być czystym np. odmowa pomocy lekarskiej i podobne kwity.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polygon AG Isseroda - Isseroda

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polygon AG Isseroda?

Kandydaci do pracy w Polygon AG Isseroda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polygon AG Isseroda