Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

@Zbynio67

Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

@Marek

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie. Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne.

Onon

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

@Onon

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

Jola Nowy wpis

Hej, chłopak jest lakiernikiem i wypatrzyłam mu te ofertę do Monachium. Jest tu ktoś kto tam teraz pracuje i by potwierdził, że warunki są ok? Samochód swój będzie miał na te dojazdy do pracy. Ale sam płaci za paliwo?

Kinnik Nowy wpis

Witam. Od kilku lat jestem pracownikiem Daar Personal Service, jestem Bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą, wszystko poukładane i na czas. Korzystając z okazji chciałbym wyróżnić Panią Magdalenę CH. która jest bardzo miła,pomocna i zawsze znajdzie jakieś wyjście z sytuacji ,z korzyścią dla obu stron. Współpraca z Panią Magdaleną wróży wiele powodzeń i minimum stresu. Serdecznie Panią pozdrawiam i liczę na dalsze lata współpracy z tak pozytywną i sympatyczną osobą. Polecam współpracę z Daar Personal Service. Piotrek.

Kinnik Nowy wpis

Witam. Od kilku lat jestem pracownikiem Daar Personal Service, nigdy nie miałem problemów z tą firmą, wszystko jasne i na czas. Korzystając z okazji ,chciałbym wyróżnić Panią Magdalenę CH. Jest Bardzo pomocna,podpowie i zawsze znajdzie jakieś obustronne rozwiązania . Pozdrawiam Panią i życzę samych Sukcesów w pracy. Polecam Daar Personal Service.

Jakub

Rzetelna firma godna polecenia. Kontakt z Panią Lilą bardzo dobry, wypłata na czas. Nigdy nie miałem żadnego problemu. Szczerze zachęcam do współpracy.

Nowy wpis

@Jakub

Bardzo dziekujemy za poswiecony czas na wystawienie opini. Wszystkiego dobrego.

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Marcin Jakubczak

Hejka. Blisko po 16 miesiącach mojej współpracy z Daar Personal mogę spokojnie polecić tą agencje, która jest faktycznie rzetelna i solidna. W przypadku wynagrodzenia w tym czasie nie miałem żadnych zastrzeżeń, wypłata zawsze była na czas, a nawet przed czasem, co dla mnie jest najważniejsze. Kontakt z Panią Magdą jest bardzo dobry, zawsze jest pomocna w rozwiązywaniu problemów. Ja sam nie mogę powiedzieć złego słowa na Daar Personal i sam też w firmie, w której pracuje nie słyszałem, aby inni się skarżyli. Pozdrawiam.

Konkurencja

Śmiało podejmować pracę , wszystko ok. Kasa na czas

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Daar Personal Service GmbH.

Robert

Z Daar jestem związany od dwóch lat .Firma jest ok.Polecam

Firma Daar Personal Service GmbH naprawdę godna polecenia, brak konta czasowego oraz co tygodniowe zaliczki a co najważniejsze pieniądze zawsze się zgadzają a to wszystko czyni z niej najlepszego pośrednika pracy z jakim współpracowałem na terenie Niemiec w ciągu pięciu lat. Wszystkie zaświadczenia które potrzebuje do jakichkolwiek urzędów, są zawsze załatwiane w ekspresowym tempie. Pozdrawiam panią Magdę i czekam skromnie na minimalną podwyżkę

Nelka

Witajcie. Jest parę ofert dla elektryków teraz wystawionych i z partnerem nie możemy się zdecydować gdzie dobrze byłoby aby aplikował. Może jest tu ktoś kto był w Lipcu lub Dreźnie teraz i by ocenił? Niestety zarobki nie są wprost określone, co nam utrudnia sprawę

Pracowałem przez inne agencje w niemczech i jak narazie daar jest najlepszą agencja w jakiej pracowałem a pracuje już ponad dwa lata w daar robota jest kontakt z koordynatorem jest pieniądze sa na czas ze wszystkim mozna się dogadać także ja jestem zadowolony

Marioo

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Daar. Zarobki bardzo korzystne i wypłaty zawsze na czas, kwatery zawsze jedno osobowe z wysokim standardem. Polecam współpracę z tą firmą.

Witam, tak jak ktoś wskazał, widnieje tu parę ofert. ciekawi mnie kwestia dojazdu. W ogłoszeniu dla lakiernika jest napisane, że samochód jest wymagany na wyjazd oraz dojazd do pracy. a przy spawaczu ta opcja jest tylko „mile widziana”. Jak to wpływa na warunki zatrudnienia? lakiernik sam płaci za paliwo i tym podobne? a spawacz jak nie ma auta to co wtedy?

A w Polsce też sami przecież płacimy i ogarniamy dojazd do pracy. W czym problem? Nie rozumiem dlaczego ludzie w Niemczech chcą być traktowani jak dzieci, a w Polsce są wystarczająco samodzielni...

Dzien dobry, wlasne auto na dojazdy do pracy jest jak najbardziej dobrze widziane, choc jego brak nie musi przekreslac kandydatury jakiejs osoby. Zapraszam do bezposredniego kontaktu

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Daar Personal Service GmbH? Na GoWork.pl jest 2 listopada kilka ogłoszeń.

Dzien dobry, prosze do nas wyslac swoje CV lub zadzwonic i porozmawiamy o wszystkim. Zapraszamy!

Bartek.luckai@gmail.com

Ja pracowałem w firmie darr Ponad sześć miesięcy niedaleko Berlina jako spawacz aluminium to była moja pierwsza life Firma w której podjąłem pracę i Bardzo sobie chwalę., pieniądze na czas wszystko się zgadzało byłem bardzo zadowolony . nie mogę złego słowa powiedzieć .Polecam

@Bartek.luckai@gmail.com

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie kilku chwil na napisanie komentarza.

W firmie Daar Personal Service GmbH poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Pracownik magazynu?

Krakuss

Pierwszy raz słyszę zeby kasa nie była na czas. Jesli ktoś ma dwie lewe rece to dobrze platnej pracy nie znajdzie, a po drugie jak słyszę ze ktoś przychodzi do pracy 1 dzien i mówi ze zna niemiecki, a potem sie go coś niemiec pyta a on udaje ze nie słyszy,bo nie rozumie,to jest dla mnie idiotyzm. Pracy dla fachowców jest dużo, tylko tych fachowców znających język jest garstka i taka jest prawda.

@Krakuss

Janek

Pracuję w daar prawie 3 miesiące i jak dotąd kasę mam na czas a diety wypłacane co tydzień. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam powodów do narzekań.

@Janek

RAMBO

Pracowałem w tej firmie jako zbrojarz, w Niemczech za darmo pieniędzy nie dają jak wiadomo, firma tak jak zapewniała o diecie netto tak było, stawka godzinowa była zadowalająca. Otrzymywałem pieniądze na czas wszystko było w porządku. Otrzymałem też kindergelt w czym pomógł mi Pan Darek. Jedynym minusem było zakwaterowanie, które było dośc daleko od miejsca pracy. Ogólnie POLECAM tę firme!

@RAMBO

dindong

witam,a jesli przerwie stosunek pracy z dnia na dzien z przyczyn nie odemnie zaleza takie jak awaria auta....to zostaną wyplacone przepracowane juz godziny?czy raczej jesli nie wysłało sie wypowiedzenia to macie prawo nie zapłacic jako porzucenie pracy... pozdrawiam

@dindong

dzien dobry, w poczatkowym okresie - okres wypowiedzenia to 1 dzien

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH