Opinie o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polygon AG Isseroda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polygon AG Isseroda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Czy w firmie Polygon AG Isseroda są regularne szkolenia pracownicze?

Wiecie może, czy w Polygon AG Isseroda szukają chętnych na staż?

Mirosław Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje

Marian

Czy kapitan,dalej z lazuka tam,pracuja dwa,debile kapitan,zeby zona,soe nie,dowiedziała o romansie dzwonil na polska policje....bernd ty (usunięte przez administratora)5 lat mija a moich pieniedzy niema Monika wstydz sie ze jestes zona jego Danka sie pod ziemie zapada ze wstydu ze okrada twoj. Chłop innych. Straszenie konsekwencjami prawnymi mozecie sobiie darowac idsaj moje ciezko zarobione pieniadze z odsetkami bernd plus kasa za miewykorzystany urlop oszusci omijajcie tefirme szerokim lukiem....

Anna Nowy wpis
@Marian

Mogę prosić maile do Pana . Pozdrawiam serdecznie

Edyta

Napisze ktoś jak wygląda przebieg rozmowy wstępnej w firmie Polygon AG? Na jakie pytania się przygotować i czego można się spodziewać?

Piekarz

Bardzo spokojnie zrozumiale i przejrzysto ,polecam w 100 % każdemu który naprawdę szuka pracy firme POLIGON

Pytania były zrozumiałe i bez żadnych ściem ,na wszystkie z łatwością można odpowiedzieć

Klaudia

hej, czy trzeba znać języki aby ubiegać się o stanowisko w tej firmie?

Wiecie może czy firma organizuje kurs nauki języka żeby można radzić sobie samemu?

Kaszu

Znam tą firmę pracuje z nimi kilka sezonów zawsze wszystko jest ok Tak jak w umowie.Zastanawia mnie kto pisze te opinie czy jakiś leń co nic nie umie czy jakiś złośliwy dureń.Ludzie to jest praca w de nikt nic nie daje za darmo.Mieszkanie kosztuje jedzenie kosztuje trzeba się liczyć z kosztami życia.Bernd to super chłop zawsze pomaga jak trzeba .Zdecydowanie polecam tych ludzi tä firmę.

Edyta

@Benju a Ty jesteś koordynatorem w firmie Polygon AG Isseroda czy po prostu dobrym kolegą, który wspiera i pomaga nowym kolegom w pracy? Czy firma organizuje jakieś szkolenia, by pracownicy mogli się nauczyć języka niemieckiego? A jeżeli nie, to czy jest możliwość wprowadzenia takiego benefitu? Jak sam napisałeś, pracodawcy bardziej przydaliby się pracownicy ze znajomością języka, więc może jest perspektywiczny benefit?

Benju

Ma Pan rację. jeśli nowi koledzy przychodzą, jak widzę po raz pierwszy. Jestem obok pierwszych kroków. wielu nie mówi po niemiecku. Tłumaczę. pokaż, gdzie jest zakwaterowanie, poprowadź ludzi do pracy, wyjaśnij, jak jest w Niemczech. ludzie muszą stać na własnych nogach. Nie jestem tatą. jeśli chcesz, przyjdź, jeśli nie, włóż do Polski. To twoje decyzja.

Madzia

Witam. Pisze z powodu że zostaliśmy z moim chłopakiem oszukani przez firme Polygon AG. pracowaliśmy normalnie i po 4 dniach pracy zostaliśmy zwolnieni natychmiast i kazali nam się wynosić z dnia na dzień. Bez pieniędzy bez niczego. gdyby nie pomoc naszych znajomych to nie mielibyśmy nawet jak wrócić do Polski. Teraz gdy dzwonie do naszego koordynatora który mówi po polsku mimo że jest niemcem mówi nam że mamy specjalnie jechac do Erfurtu żeby odebrać swoje pieniądze. Czy to jest normalne?? Ostrzegam przed tą firmą.

@Madzia

Dobrze pamiętam. nie lubili tej pracy i dlatego natychmiast wrócili do Polski. bez uprzedzenia. tylko sms. Koszty ubioru i wynajęcia musiałem uregulować. Prawda?

Benju

Polecam przeczytać. Pani B. Wiem, że rozumiesz mój język: Strafgesetzbuch Besonderer Teil (§§ 80 - 358) 27. Abschnitt - Sachbeschädigung (§§ 303 - 305a) § 303 Sachbeschädigung (1) Wer rechtswidrig eine fremde Sache beschädigt oder zerstört, wird mit Freiheitsstrafe bis zu zwei Jahren oder mit Geldstrafe bestraft. (2) Ebenso wird bestraft, wer unbefugt das Erscheinungsbild einer fremden Sache nicht nur unerheblich und nicht nur vorübergehend verändert. (3) Der Versuch ist strafbar.

Benju

dużo o mnie piszę. nie należy myśleć, rozumiem źle lub nie widzę często napisane. dla wszystkich Polaków, którzy myślą, że ich zdradziłem - spójrzcie w lustro. dla Polaków, którzy wciąż nadchodzą, chcę napisać to, co ważne. 1. nigdy nie przychodzi bez pieniędzy. potrzebujesz pieniędzy na życie. Pierwsza płatność przypada 15 dnia miesiąca. jej nowy pracodawca nie jest bankiem ani rodziną 2. ktokolwiek przychodzi bez mówienia językiem, nie może być czymś więcej niż pomocnikiem. bardzo smutne, bo wielu Polaków jest mądrych i pracowitych. bez niemieckiego nie ma szans na więcej pieniędzy. 3. Prawa niemieckie nie są polskie. Musisz się nauczyć, jakie są zasady i zaakceptować. jeśli tego nie chcesz, powinieneś zostać w polsce. 4. w Niemczech zwracamy uwagę, moje są moje, twoje jest twoje, a nasze są nasze. ten ostatni jest bardzo osobisty. Znam tylko jednego Polaka, który nauczył się języka niemieckiego dla Niemca. to moja żona. Uczę się twojego języka teraz przez 6 lat. dzień po dniu i krok po kroku. przychodzisz do mojego kraju bez języka? DLACZEGO? dzięki za uwagę. Bernd

Henryk

Trzeba sprawdzać firmy szczególnie z innych krajów.

Olek

Idealnych firm nie ma. Nie wierzę, że zwalniają ludzi bez powodu!!

marian

prosze o konkretny temat o tej firmie?bo mam tam jechac do pracy...pozdrawiam

hexa
@marian

ale Paszki nie ma i jest lepiej

ewa
@hexa

bzdura, bez niego to dopiero tam jest (usunięte przez administratora), on tam wszystko ogarnial

grzes

Lpi w gotha ale oszust

@grzes

Grzegorz wez sie do roboty a nie zajmujesz sie wypisywaniem bzdur w internecie na LPi. Ja pracuje u nich juz dlugo i nie mam zadnego problemu, wyplacaja pieniadze terminowo, jak jest jakis problem to mozna sie do nich zwrocic, i nie tylko w sluzbowych sprawach ale wiele razy pomogli mi w moich sprawach prywatnych - ZA DARMO. Ja polecam ta fime, pracuje juz tam trzy lata. A oszustem to jest Pan

Irek

Możecie napisać na jakich zasadach działa firma? Jakie umowy podpisuje się z nimi? Czy praca i mieszkanie są w miarę przyzwoite?

Edyta

@worker możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, dlaczego uważasz, że jest oszustem?Na tym forum możecie wyrazić swoją opinie na temat pracodawcy.

worker

99% opinii tu wyrażonych to szczera prawda. Brak pracy, warunki mieszkaniowe totalne dno, Pan Prezes B. to największy oszust jakiego spotkałem w agencjach pracy w Niemczech, przebiegły, chytry, obiecujący nie wiadomo co a nie dotrzymujący słowa, tak naprawdę to szkoda slow co sie tam wyprawia z ludźmi i w jaki sposób sie ich traktuje... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM..........

worker

Zostaw merytoryczną opinię o Polygon AG Isseroda - Isseroda

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polygon AG Isseroda?

Kandydaci do pracy w Polygon AG Isseroda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polygon AG Isseroda