Opinie o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polygon AG Isseroda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polygon AG Isseroda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polygon AG Isseroda w Isseroda

gość

ludzie piszcie o firmie nie o prywatach to jest forum o firmie a to najbardziej interesuje zainteresowanych albo w lewo albo w prawo ryzykuję i i pracuję albo widzę co jest i jadę do domu co mnie obchodzi że ktos pije i jak mieszka ,jak sobie pościelesz .... dalej wiecie sami jest kasa robię nie ma kasy spadam nie wypowiadam się na temat od25 marca mam tam mieć pracę pojadę zobaczę resztę dopiszę nie zastraszajcie innych każdy ma prawo spróbować i definitywnie optymistycznie lub pesymistycznie samemu ocenić .

życzliwy

informator

Panie Marcinie co z pana wiarygodnością to jest suma pana zadłużenia tutaj pan tego nie zarobi szacun.

Jaro

Witam ,proszę mi doradzić ,w piątek mam byc w pracy Polygon Personal Service AG Lindenweg 15, 99428 Isseroda,więc moje pytanie to czy dobrze robię przyjeżdżając do tej firmy czy się w coś nie dobrego pakuję jestem już po 50ce w polsce mam prace na umowe zlecenie więc tez nic ciekawego proszę o opinie w tej sprawie bo czytając wasze opinie nie wygląda to zbyc zachęcająco ,jaka jest żeczywistość ,dziękuje i pozdrawiam .

Arek
@Jaro

Kolego nie warto szkoda nerwow i kasy na ten wyjazd . Pracowalem tam 3 mieotasiace.Praca sporadyczna 3,4 dni w tyg. po pare godzin.Nigdy nie wiesz czy nastepnego dnia pojdziesz do pracy i gdzie.Rzucaja raz tu to tam na pare godzin a ty czekasz czy nastepnego dnia bedzie praca czy nie.A pijanstwo u polaku bierze sie z stad ze siedza na obskurnych pokojach i czekaja na tel czy pujda do roboty.Z frustracji,i bo co mozna robic w obcym miejscu tyle czasu taki urlop bez platny z przerwami.Ogrom czasu wolnego to i pija.Miala byc zapewniona robota i kasa a tu wyscig szczurow komu sie uda zis do pracy pojsc. Nie polecam .

Paula

Ja tez jestem zadowolona z pracy .rok temu zanim zadzwonilam do poligonu to tez czytalam te opinie ze jest tak zle ze nie placa itd i prawie zrezygnowalam teraz zalowalabym .to co piszesz ze jest pomoc Pana Berda to jest calkowita racja zawsze pomaga i dobrze doradzi .do tego zawsze przelewy sa na czas .

Piekarz

Bardzo spokojnie zrozumiale i przejrzysto ,polecam w 100 % każdemu który naprawdę szuka pracy firme POLIGON

Pytania były zrozumiałe i bez żadnych ściem ,na wszystkie z łatwością można odpowiedzieć

Mirosław

witam wszystkich ,chciałbym wyrazić swoja opinie o Firmie poligon i o Panu Bernd ,a mianowicie ,dla mnie ten człowiek jest słowny załatwił mi pracę tak jak rozmawialiśmy na początku i tak jest w rzeczywistości nic nie jest inaczej ,pomógł załatwić wszystkie dokumenty jakie są tu potrzebne ,wynagrodzenie tez jest ok ,i jeżeli człowiek który tu przyjedzie chce pracować a nie ściemniać to jest zadowolony ,bo z tego co sie widzi to większośc ludzi przyjedzie popracuje chwilkę i idzie na chorobowe ,wiadoma sprawa że takiego człowieka nikt nie chce ,bo i w pl też pracodawca wyjebi.. na pysk osobe z pracy która choruje na samym starcie ,nie prawdą jest to że firma poligon wykorzystuje i oszukuje ludzi a tym bardziej Pan Bernd .Normalną sprawą jest że kazda firma zarabia na danym pracowniku jak ściąga go do pracy czy to bedzie poligon czy inna to tak zrobi ,a jak ktoś chce zarabiac więcej kasy to na własną ręke szuka pracy a nie przez pośrednika ,nie słuchajcie ludzie tych bzdur co wypisują tu niektórzy o Poligonie negatywnie ,bo tak nie jest.Ludzie nie słuchajcie tych bzdur co wypisują na temat Bernda .człowiek jest naprawde spoko i pomaga jak może innym .

Z czystym sumieniem polecam Polygon AG Herr Bernd zalatwil mi super prace na bardzo dobrych warunkach, z mozliwoscia kontraktu z pracodawca po 6 mies. Wynagrodzenie zawsze platne na czas. Pomoc w zalatwieniu wszystkich formalnosci w Niemczech. Zakwaterowanie, zapewnia firma za 200€ ale jak komus nie odpowiada to jest mozliwosc wynajecia swojego mieszkania, co ja tez robie bo na swoim to zawsze lepiej. Oczywiscie nie znajdziesz swojego za 200€ tylko wiecej. Jeszcze raz polecam

kolo
@Marcin

Po sciemniasz i wypisujesz bzdury.Nieszkoda ci ludzi co wydaja ostatnia kasy ,wyjerzdzajac do tej firmy i licza na normalne zarobki.Firma nie gwarantuje pracy na codzien,ludziska siedza na obskurnych kwaterach i czekaj na telefon czy pojda do pracy dzis a moze jutro.No bo o od tego zalezy czy zarobia czy nie na zycie .Praca najczesciej w charakterze skoczka troche tu troche tam.Atmosfera okropna ludzie sie patrza zawistnie jeden na drugiego ,aby tylko jemu sie udalo pojsc do pracy,wiec podlizuja sie i podkladaja swinie jeden drugiemu.Niepolecam i jeszcze raz niepolecam Zero gwarancji pracy a co za tym idzie zarobkow.

karol
@Marcin

Oj czystego to ty sumienia nie masz jak polecasz taka firme.Wstydz sie.Nie polecam

morientez

Witam zainteresowanych pracą w tej firmie niestety nie ma przyszłości. Warunki płacowe i mieszkaniowe na najniższym poziomie. Cokolwiek by wam obiecali przez tel złote góry a na miejscu zonk. Przestrzegam ostrzegam z daleka... jw.

Beata

Bernd to najwiekszy sciemniacz jakiego znam. Zwodzil mnie za nos ze da prace, jak przyjechalam okazalo sie ze praca jest ale jeden albo dwa dni w tygodniu. Za porzyczone pieniadze przyjechalam jak wiekszosc polakow, aby zarobic. Ale ten galgan Bernd osmieszyl mnie i naklamal jak zwykle, wszystkie komentarze negatywne potwierdzam. Dodam jeszcze ze to prawda, ze jezdzi w trakcie niby swojej pracy do Blanken do polakow na wyzerke, zeby nie musial placic, objada polakow a podaje sie za szefa, ktory w godzinach swojej pracy jezdzi na kawki i obiadki do polakow to szczyt szczytow na potege. Takze przestrzegam wszystkich ktorzy moga natrafic na tego sciemniacza Bernd lubi glupszych od siebie tak zeby wykorzystac. Znowu przyjal nowych polakow spia u Lewandowskiego i pija wodke, halasuja i nie dlugo sie to skonczy juz bieraja podpisy i bedzie sprawa skierowana do dyrektora polygonu i spoldzielni itp.

@Beata

Witam. Chciałbym poinformować o konsekfencjach tego komentarza art. 212 § 3 k.k. „Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.” Zarówno w przypadku zniesławienia, jak i zniewagi ustawodawca dostrzegł absolutnie nieograniczony potencjał rozprzestrzeniania się treści w środkach masowego przekazu (internet) i w związku z powyższym znieważenie popełnione za pomocą środków masowego komunikowania stanowi kwalifikowany typ przestępstwa i w takiej sytuacji Sąd jest uprawniony również do orzeczenia kary pozbawienia wolności. Chciałbym dodać że w internecie nie jest Pani anonimowa. W zasadzie w każdym systemie można znaleźć zestaw aplikacji służących do analizy sieci komputerowych. Informacji na temat innego komputera dostarczą takie narzędzia jak netstat, traceroute, ping, whois czy host. Ponadto, jeśli znamy już numer IP poszukiwanej osoby, możemy skorzystać ze stron geolokalizacyjnych (np. Mapy Google) i dokładnie sprawdzić gdzie się ona znajduje. Wystarczy też poświęcić nieco czasu na przeszukanie coraz popularniejszych dziś portali społecznościowych i analizę zakładanych tam profili, a szansa na odnalezienie adresu konkretnej osoby i jej danych osobistych znacząco wzrośnie. Także to kwestia czasu gdy Panowie Funkcjonariusze zapukają do Pani drzwi i zabezpieczą każdą elektronikę z dostępem do internetu jako dowodu. Pozdrawiam i do zobaczenia :)

lolek

byłeś od marca do grudnia ze mną. 2 miesiące Pojechaliśmy do pracy. Następnie zorganizowaliśmy mieszkanie, pomógł z z wami dokumentach, byliśmy z wami na lekarza, który dał ci meble. wdzięczność wynosił 22 dni chora, bo nie miał ochoty do pracy i było łatwiej iść do lekarza. Widziałem cię byłaś zdrowa i uczynił tak, jak wakacje. 3 dni też byłeś w pracy, bo trzeba było iść nie pożądanie. 7 razy już zaspał. żaden chciałeś klientów chciałeś dalej pracy. swoich kolegów masz pożyczone pieniądze i nie powrócił. jesteś kłamcą i oszustem i wszystkich polskich znać w Blankenhain, kim jesteś! ostatni. to jest mój Niemiec i ty pracujesz tutaj jak gościa. nie więcej.

lolek

dla Monika, cześć, co zrobić, to twoja decyzja. Powiedziałem dla ciebie, mam pracę w piekarni, jak płatność i zorganizować mieszkanie w pobliżu pracy. i muszę decyzję z was do poniedziałku. pozdrowienia Bernd

Adrian

Cześć wszystkim powiem żeby ostrzec was. Przed tym załamanym człowiekiem, otóż firma Polygon AG wykorzystuje na maxa, pracowników. Bernd kłamie jak z nut, wyjebal.mnie z firmy mimo że mam auto. Nadal mieszkam w blankenchain. Wiem że ten Bernd zaklamany przyjdzie do pecyny, lub Lewandowskiego zawsze się pozywi i nie wyjedzie głodny, wykorzystuje Polaków na maxa mając świadomość że jest spalony

monika

witam ja mam na imie monika dzowni do mnie bern i poleca mi prace w piekarni oczywiście dla mnie i partnera praca ma być od 1 marca co mam robic

róża

ludzie co wy tak uczepiliście się tej firmy i tego człowieka nie podoba się to nie pracować tam ja mam prace cały czas nie siedze w domu i nie czekam -na dziadoskich kwaterach jak chcesz luksusu to polecam hotel w erfurcie

lolek

dla kapitana lub lepiej znany jako "LORD". Znam cię dobrze i dlatego ja wiem dużo o tobie. Jest możliwe, że wódka i sterydy Twój mózg dokonały tak małe jak wiśnia. Jestile masz mnie śmierdzą swoje kłamaćkłamać ty i twoi kumple ostrzegają, co jest napisane! I następny zapis, że ludzie wiedzą, co masz dla firmy i co robisz z ludźmi i ja wiem swoje nazwisko z adresem.

Arek

Zgadzam sie z opinia post wyzej.Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.Niekompentencja w 100 PROCENTACH.A o zarobieniu w tej firmie mozna zapomniec Brak godzin pracy Ludzie siedza na dziadowskih kwaterach i czekaja czy dzis a moze jutro pojda do pracy Moze 2 dni albo 3 dni w tygodniu popracuja.NIE POLECAM

Kapitan

wyjasniam wszystkim, to co pisze Kapitan i rzeznik to prawda. Natomiast wszystkie pozytywne komentarze, np. te od kolka, To Bernd tlumaczy przez translator i wychodza takie banialuki, dyrdymaly itp. Ksywe se nowa przybral Kolek, balwan jedno znaczenia ma. Podkreslam raz jeszcze pozytywne komentarze prawi Bernd i jego Sosnowska. Polacy nie gesi swoj rozum maja. Bernd wszystko zgania na Ize, koordynatorke a tak na prawde on jest calym prowokatorem zamieszania i robienia z ludzi glupka. Bernd jest juz w podreszlym wieku,czesto zapomina i gubi sie w swoich klamstwach Dlatego jest tak wiele ludzi rozczarowanych i mowiac kolokwialnie nabitych w butelke. Bernd - Balwan tak na niego wolaja wszyscy polacy wiedza o co kaman, podobno zadarl z goralami a to msciwi ludzie przypatruja mu sie juz od miesiecy. Wiele by pisac ile krzywdy wyrzadzil ten balwan, nie ogarnia brak kompetencji ludzie sami odchodza. A on zawsze pali glupa i zgania wine na koordynatorow, ktorych mieli juz bez liku. Bernd - Balwan nie klam polakow tak bezszczelnie bo to do ciebie wroci. Opamietaj sie czlowieku malej wiary!!!

róża

kapitan -nigdy nie słyszałam aby tak mówiono /bałwan/ na Bernda.Pomaga pracownikom jak umie.Mówi po Polsku co pomaga w kontaktach z firmą.jest tylko człowiekiem i nie zajmuje się tylko jednym pracownikiem bo nas Polaków jest sporo.Jeżeli nie podoba się tobie kontakty z niemcem mówiącym po polsku to spróbuj sił z koordynatorką polką która mówi po niemiecku wiedząc że się nie rozumie .tu niemcy mówimy po niemiecku -tak mi powiedziała .Firma jak firma ma złe i dobre opinie . Ja polecam

róża

rzeznik ta twoja wersja nie ma sensu jaki zasiłek jaka kara kto pracuje 2 godziny dziennie pomyśl co klepiesz

lolek

Kilka Polski są tak daleko od Boga, że on myśli, że kłamstwa przynieść w niebie. od pięciu lat, spotkałem wielu dobrych Polaków, którzy znaleźli się przez moją pomocą nową perspektywę, ponieważ żyli w Polscejak oni myślą psy. Dlatego nie mam bólu tym, którzy tu kłamstwa. nikt nie przyszedł do mnie do pracy, jak oni myślą, pada deszcz pieniędzy z nieba. który przychodzi do Niemiec musi wiedzieć, że nie ma tu Polska. więc polecam że idioci na zostać w domu w domu, mamy już wystarczająco dużo w Niemczech! und ich rate dazu, meine sprache zu lernen. beste grüße

rzeznik

Moja mama tam pracowala, szlachetny ban brandht zalatwil prace, praca miala być stalą a ogazala sie dwu godzinna, ta osoba pobierala zasilek z arbaitzcantu ktory ta (usunięte przez administratora) miala zgolosic do urzedu prace, a jak sie okazali ze za dwie godz pracy moja matula musiala doplacic 139€ kary moral tej histori jest taki ze przyjezdzajoac do pracy do poligonu licz sie z tym ze będziesz mial spore wydatki ktore wydasz na z (usunięte przez administratora) wziete kary !!! RZEZNIK I CALA BANDA Z BLK. POLYGON DO buchenwald . DO PIECA Z NIMI !!!

Klaudia
@rzeznik

Witam z jakiej ksiazki tom tresc wzioles bo sie wogule nie klei widocznie pisarz zle ja opisal. Bo nigdy nie slyszalam, zeby jakas mama pracowala 2 godziny dziennie.Nie wiem od kiedy placi sie kare za prace chyb ze w Polsce tak jes,t bo w Niemczech so inne ustawy.A co do Buchenwald to nie powinnes nawet tak pisac bo nigdy nie widziales i nie slyszales co sie tam dzialo.I naucz sie po Niemiecku imion pisac bo o takim imieniu co tam napisales to nigdy nie slyszalam i nikt taki tam nie pracuje.

Klaudia
@rzeznik

Zostaw merytoryczną opinię o Polygon AG Isseroda - Isseroda

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polygon AG Isseroda?

Kandydaci do pracy w Polygon AG Isseroda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polygon AG Isseroda