Opinie o Sigma Iss Berlin w Pisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sigma Iss Berlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sigma Iss Berlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Iss Berlin w Pisz

Aneta Nowy wpis

Czy dojazd do firmy jest łatwy?

halo Nowy wpis

jasne, że tak. Polacy ostatnio mają tendencję do narzekania @kik, a tu widać, że sigma zapewnia dobre warunki pracy.

olej Nowy wpis

nie zakończyli działalności, teraz mają takie logo: Jooobs in Deutschland

były Nowy wpis

2012 rok miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tym jegomosciem. słyszałem że wszedł w spółpracę z nową polską firmą ale na ich stronie cisza. ma ktoś jakieś informacje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigma Iss Berlin odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Pracownik biurowy, zdalny, z jęz. niemieckim
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
drep

czy wiek ktoś jakie biznesy prowadzi aktualnie pan waldek?

xxxx

daj proszę emaila kontaktowego lub jakies namiary

były

szukam kogokolwiek kto był w pracy zatrudniony przez tą firmę oraz każdego kto współpracował kiedyś z nimi i został delikatnie mówiąc (usunięte przez moderatora) - ten mosci pan (usunięte przez moderatora). powinien chyba zrozumieć że nie jest panem i carem świata - zbieram byłych pracownikow z aktualnego kassel i wczesniejszcych (ponic były jakieś wyjazdy organizowane takze) aby załatwić go są (usunięte przez administratora) ie gdyż razem możemy więcej. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozbrat

ma ktoś jakieś informacje o firmie sigma iss z berlina? Bardzo ważne proszę o jakąkolwiek informacje. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Iss Berlin - Pisz

Sigma Iss Berlin