Opinie o New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy w Tychy

Praca w porządku z szefem zawsze można się dogadać:)

Czytając te brednie od jakiejs agn.no czysta złośliwość i jakas zemsta prywatna czy cos masakra jakas Pracuje w tej firmie i nie moge narzekac jest dobrze wystarczy sie wykazac i zaangazowac w prace i tyle a warunki wtedy sa doskonałe!!wystarczy byc osoba kompetentną i pracowita!!

ulla

Zanim zdecyduję się złożyć aplikację, napiszcie jak duża jest firma, czy można się utrzymać z wynagrodzenia? Jestem szwaczką.

nuka

Jakie premie, możesz jedynie usłyszeć że nie mają pieniędzy he he.... (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
johnatan

jakieś konkretne informacje bo ciągle czekam ,czy warto słyszałam ze nie koniecznie jest zadowalająco ?

nick

firma czysta jak łza

Agn

Martin zlikwiduj opis od Agn bo nie chcesz żebym się wypisala na twój temat .

Gosia

Jeśli chodzi o pracę sprawa wygląda jasno. Przez pierwsze trzy miesiące umowa-zlecenie. Zarobki takie na jakie pracownik umówi się z pracodawcą i warunki dalszej umowy podobnie. Są premie od sprzedaży. Praca we wszystkie dni tygodnia w godzinach otwarcia sklepu i według ustalonego grafiku (bo jeśli np. przychodzisz do pracy w weekend to masz wolne w inne dni tygodnia). W salonach tak jak i w innych sklepach nawet jak nie ma klientów, i sprzedaż nieco słabsza to zwykle jest coś do zrobienia (poukładania, posprzątania, policzenia, wyrzucenia, zmienienia, ulepszenia...), wolne chwile możesz też wykorzystać na przygotowanie sobie posiłku (kiedy pracujesz 12 godzin musisz coś zjeść lub wypić i pójść do toalety)... Osoba aktywna z pewnością nie będzie się nudzić.

JA

Dlaczego portal gowork.pl usuwa wpisy pracowników Adriano Castellani a zostawia wpisy szefa tej firmy podszywającego się pod pracowników ?

agn2

Faktycznie agn.. nikt w takim wieku nie ciula tak dobrze hahah :D

nana

Martin nie podszywaj się pod pracownika i nie wypisuj pochlebnych opinii o swojej pseudo firmie, nikogo nie nabierzesz, dzieciaku dorośnij :) Znałam większość ludzi w tej firmie i nikt nie napisał by pochlebnego tekstu o niej. Pozdrawiam

mańka

Też pracuje w tej firmie ponad 2 lata i jestem zadowolona. Praca to praca, niestety niektórzy chcieli by siedzieć i czytać gazety albo przeglądać internet, a wtedy wiadomo, że nikt ci nie da premii czy podwyżki, jeśli się nie starasz...Szef jak szef, jeśli ty dobrze wykonujesz swoje obowiązki to on też jest miły, i nie oszukujmy się ale tak jest wszędzie, a jeśli nie to prędzej czy później stracisz prace bo firma plajtnie… czasami jest wymagający, ale dziwne gdyby nie był, mnie to np. właśnie motywuje do pracy. Ja dziękuje,że znalazłam tą prace, bo długo szukałam czegokolwiek, a chyba każdy wie jakie są teraz warunki na rynku pracy. Poza tym wole pracować w takiej małej prywatnej firmie niż wielkiej korporacji ( z czym miałam juz kontakt), gdzie każdy ma cię gdzieś. Tu wystarczy poprosić i porozmawiać i zawsze znajdzie się jakieś wyjście.

agn...

A ja pracuje od 3 lat, i jakoś nie narzekam. Mam umowe o prace. Nadgodziny jakieś są ale to jest prywatna firm, wiec gdzie tak nie jest. Jeśli ktoś sie stara to może zarobić, widziałam wiele dziewczyn które przychodziły i potrafiły tylko siedzieć, i nic nie robić, więc prosze was ale czasy że pieniądze się dostaje za nic mineły. A kontrole już mieliśmy nie jedną, zapewne dzięki takim "życzliwym" krótkoterminowym pracownikom. Naprawde są gorsze zakłady pracy. A co do szefa, ciekawe kto z was w takim wieku był w stanie tak wiele zrobić. Pozdrawiam

Gienia

Czy ktoś coś może napisać o tej firmie, jak tam się pracuje(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy - Tychy

New Line Adriano, Adriano Castellani - Tychy