Opinie o Agnieszka Michalska Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Meritum w Skierniewice

MERITUM Polish Language School to najstarsza warszawska szkoła języka polskiego jako obcego, działająca na rynku od 1992 roku. Od 20 lat zajmujemy się prowadzeniem indywidualnych szkoleń z zakresu języka polskiego dla obcokrajowców (głownie high management staff znanych instytucji finansowych i międzynarodowych korporacji) oraz ich rodzin. Oferujemy autorskie metody nauczania, oraz własne podręczniki.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Michalska Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Meritum w Skierniewice

Nowy wpis

Potwierdzam powyższe opinie!! Pracowałam w Meritum dosć długo. Ze względu na to ze bardzo libiłam pracę lektora i miałam jeszcze inne źródło dochodu, po pierwszych opóźnieniach wypłąt pozwoliłam sobie na współpracę z nimi przez kilka miesięcy pomimo znacznego długu ze strony szkoły. W końcu odeszłam. Gdy przyszłam osobiscie prosić o wypłatę zaległych środków, szanowny prezes zaśmiał mi się w twarz. Po przedsądowym wezwaniu do zapłaty odzyskałam wszystkie pieniądze. Trwało to kilka miesięcy. Gdyby nie moja determinacja (kwota była wysoka, więc nie mogłam odpuscić), wynagrodzenia nigdy bym na pewno nie zobaczyła (tak jak wielu innych lektorów). Ostrzegam!!

sisha Nowy wpis
@MŻ

Czy prezesem o którym P. pisze jest p.Dariusz?

Nowy wpis
@sisha

Tak!

mit Nowy wpis

z tego co wiem to na językowym rynku pracy i takim lektorskim również proponują niezłe warunki pracy

hguof

Niestety pomimo skierowania sprawy do odpowiednich służb niewiele dało się zrobić ze względu na śmieciówki ;/

Lektorka

Niestety, zgadzam się z poprzednimi opiniami. Firma ma gdzieś swoich pracowników. W nieskończoność przeciąga płatności, a ostatecznie przestaje płacić w ogóle. Firma funkcjonuje tak od lat. Zresztą siedziby też ciągle zmienia. Od 2014 firma jest już Fundacją Ad Meritum, ale w zarządzie są te same osoby i metody pracy są takie same. Oszuści.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnieszka Michalska Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Meritum. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Popieram

Popieram zdecydowanie, dokładnie jak opis powyżej, brak wynagrodzeń, prezes dużo mówi,a mało robi, ciągle obiecuje, że pieniądze będą za chwilę, aż się zdenerwujemy i sami odejdziemy. Dla niego nie ma problemu, na nasze miejsce wskoczy kolejny naiwny stażysta.

Odradzam. Firma albo jest niewypłacalna albo prezes jest kompletnie nieuczciwy, bo nie chce wypłacać wynagrodzeń. Przeciąga sprawę tak długo, aż się lektor wkurzy i zrezygnuje. Firma opiera się na stażystach, którzy pracują za darmo lub prawie za darmo. Za 6 miesięcy stażu (spotkania, pisanie konspektów, dojeżdżanie na te spotkania i zajęcia oznacza czasochłonne jeżdżenie po całej Warszawie) dostaje się 600 zł (w sumie 600, nie co miesiąc). Trudno spotkać kogoś, kto pracuje tam dłużej. Jeśli się ktoś decyduje, to raczej dla jakiegokolwiek wpisu w CV niż dla zarobku, bo ten może być zerowy. I jeśli nie dostajecie wypłat - od razu rezygnujcie, nie dajcie się oszukać, bo one w magiczny sposób się nie pojawią.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Michalska Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Meritum - Skierniewice

Agnieszka Michalska Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Meritum
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ogrodowa 10
    96-100 Skierniewice