Opinie o KOMPETIKA Doradztwo Personalne w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KOMPETIKA Doradztwo Personalne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KOMPETIKA Doradztwo Personalne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPETIKA Doradztwo Personalne w Dąbrowa Górnicza

Marta Nowy wpis

Długi czas nie pojawiała się żadna aktywność w tym wątku, czy w firmie nie występuje rotacja i żadne nowe osoby nie szukają informacji o tym pracodawcy? Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Rzetelne komentarze na pewno okażą się przydatne.

Joe Nowy wpis
@Marta

Średnio zadowolony byłem z pracy

dc Nowy wpis

no tak tutaj wlasnie na takim stnaowisku to trzeba sie liczyc z tym ze co miesac to te zarobki najpradwdopodobniej to beda inne :) no ale coz ofert wciaz nie ma

jfkd Nowy wpis

uciekają. każdy o zdrowych zmysłach by uciekł, chyba , że lubi pomiatanie.

dominik

Zastanawialem sie nad aplikacją, ale dlaczego ta firma znowu szuka stażysty z urzędu pracy?? Czy stażysci stamtad uciekają? prosze o informacje osoby, ktore tam pracowaly.

Aplikowałeś do firmy KOMPETIKA Doradztwo Personalne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
opjbg

Mobbing i słaba jakość usług to jedne z cech charakterystycznych tej "firmy". Ostrzeżenie dla potenchalnych klientów oraz pracownikow. Chybaże szanowni Panstwo chciecie przekonać sie na własnej skórze o tym, do czego zdolna jest ta firma.

rekruter

Jako doświadczony rekruter, nie mogę zgodzić się z opinią, że ilość ogłoszeń w internecie nie jest wyznacznikiem firmy. Otóż, profesjonalne firmy działają WIELOTOROWO, rozpoczynając od ogłoszeń na najbardziej prestizowych portalach aż po aktywne szukanie kandydatów. KOMPETIKA nie jest znana w środowisku.

b.j.t

Całkiem znana firma? zapytałam kilkanaście osób, i to takich, które mieszkają na osiedlu , gdzie mieści się firma, nikt o niej nie słyszał. Jakie sukcesy?od kilku mc nie znalazłam nigdzie na stronach z ofertami pracy ich ogłoszeń,wnioski nasuwają się same. Jeśli już ktoś chce wyłożyć kilka tysięcy na firmę doradztwa na pewno postawi na renomowaną firmę. Notabene do prowadzenia firmy trzeba znać podstawowe wiadomości nt ortografii a nie pisac z błędami:)

Seba
@b.j.t

Tak czytam tye opinie o Kompetice i się zastanawiam, czy osoby które to piszą w ogóle wiedzą za co głównie odpowiada doradztwo personalne???przecież nie ilość ogłoszeń jest ważny i jest wyznacznikiem pracy tej firmy. Takie firmy głównie szukają wśród ludzi zatrudnionych i namawiają do zmiany pracy a nie liczą na odpowiedź ludzi na ogłoszenia, którzy pracy nie mają. Ludzie! Nie wydawajcie opinii skoro nie macie pojęcia na czym polega zawód rekrut era.

kama

Tak to jest jak ktoś myśli, że jest zaje**** ale tylko on tak o sobie myśli, a tak naprawdę to słoma z butów wystaje. Porażka i brak słów.

YYYY

No własnie a tam sie pomiata. Dlatego ludzie uciekają.

X

Nie do końca tak to wygląda. nikt z branży tej firmy nie zna. sprawdzcie ich działania- poszukajcie ile jest ich ogłoszeń na płatnych portalach - i na tej podstawie wyciągnijcie wnioski, czy aby na pewno firma odnosi sukcesy... zweryfikujcie ich prawdziwe działania... nie rozumiem też stwierdzenia, że w dzisiejszych czasach nie można pomiatac pracownikiem... a kto sprawdza co dzieje sie za 4 scianami? czuje sie wrecz niesprawiedliwie bo dużo nerwow kosztuje praca w tej pseudofirmie. naprawde uwazajcie.

obserwatorka postów

Myślę, iż są wolne miejsca pracy w kompetice, tam zawsze potrzebują taniej siły roboczej, której nie trzeba płacic złamanego grosza ale za to bezkarnie mozna pomiatac. Droga Pani Kalinko mozliwości rozwoju w Kompetice stoją przed Panią otworem, na pewno potrzebują kogoś do pisania stosu nie potrzebnych maili :)

Trep

HAHAHAAHAH, dobrze jej tak krowie jednej chamówie, w dodatku z brzydkim dzieciorem, hahaahahahah chyba ją skrzywdzili w dziecińśtwie

zgadzam sie z kolezanka powyzej!!!!

Dorothy

Dokładnie- święta prawda! babsko ma po nie po kolei w głowie, jedyne co potrafi to ustawiać ludzi po kątach- no niestety nie każdy sobie pozwoli na to, aby jakaś gówniara nim pomiatała. "Laska" dostawała szału jak coś nie szło po jej myśli, a jedyne co potrafiła robić to jeździć sobie na prywatne spotkania w czasie pracy, besztać swoich klientów( a niech się dowiedzą jakie ma o nich zdanie) no i skarżyć się na innych jacy to źli i nie dobrzy są jej pracownicy.Donosicielstwo to też to, co lubi. Donosi , lata, dostaje wścieku (usunięte przez administratora) to co miało być zrobione i tak zrobione nie jest.Życzę wielkiej pani prezes bankructwa i zasiłku z Urzędu Pracy.

Dorothy
@Dorothy

Dokładnie- święta prawda! babsko ma po nie po kolei w głowie, jedyne co potrafi to ustawiać ludzi po kątach- no niestety nie każdy sobie pozwoli na to, aby jakaś gówniara nim pomiatała. "Laska" dostawała szału jak coś nie szło po jej myśli, a jedyne co potrafiła robić to jeździć sobie na prywatne spotkania w czasie pracy, besztać swoich klientów( a niech się dowiedzą jakie ma o nich zdanie) no i skarżyć się na innych jacy to źli i nie dobrzy są jej pracownicy.Donosicielstwo to też to, co lubi. Donosi , lata, dostaje wścieku (usunięte przez administratora) to co miało być przez nią zrobione i tak zrobione nie jest.Życzę wielkiej pani prezes bankructwa i zasiłku z Urzędu Pracy.

X

Niestety jakiś czas temu pracowałm w tej firmie... i co mnie zaskoczyło, opinie są absolutnie zgodne z tym, czego miałam okazję doświadczyć. Bardzo małe zarobki, czy brak odpowiednich narzędzi byłyby do przeżycia, ale traktowanie mnie i moich koleżnek oraz klientów BEZ SZACUNKU, obgadywanie, zwracanie się jak do kogos gorszego, było niestety juz nie do zniesienia. OTÓZ TO ŻE KTOŚ NAZWIE SIEBIE osobą dowodzącą NIE DAJE MU PRAWA DO POMIATANI PRACOWNIKAMI a jedynie do rozsądnego egzekwowania obowizków. Zabrakło klasy, rozskądu i inteligencji. Nikomu nie życze podobnych przeżyć. Po prostu mobbing.Trzymajcie sie z daleka.

aaaa

W Dąbrowie Górniczej

nalepka

A gdzie znajduje się ta firma w Gliwicach ?

kejri

Ufff...miałam iść na rozmowę... ale coś mi sie nie podobało.. widzę, że nic nie straciłam

M

BYŁAM ZATRUDNIONA ALE BARDZO KRÓTKO, JAK WIĘKSZOŚĆ OSÓB W TEJ "FIRMIE". ZWOLNIŁAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ MOGŁAM!!!Każdemu kto rozważa prace w tej Firmie z zyczliwości ODRADZAM. STRASZNA FRIMA(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPETIKA Doradztwo Personalne - Dąbrowa Górnicza

KOMPETIKA Doradztwo Personalne