Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

monter

Nie ma sobót pracujących ponieważ\\\"nie ma pracy\\\".Sztuczny kryzys!!A jak się zgodzimy na soboty za 10zł to się znajdzie praca nawet na dwie soboty.Ludzie albo niech dają to co chcemy albo zamykamy to szambo.

x men

ludzie czy wasza samo ocena jest zerowa ciezko pracujemy za grosze zrobmy protest chociaz 2dwu godzinny wesprzyjmy witnice(romowie bulgarzy ) wspieraja sie u nas jak moga a my polacy nienie mozemy sie zjednoczyc

tapicer

wspomozcie witnice w jej dzialaniach dla lebszego jutra dla nas i naszych rodzin zebysmy za nasza ciezka prace godnie zyli zorganizujcie w swoich zakladach akcje i poprzyjcie nas dzialamy nie tylko dla siebie ale i dla was

tapicer

a rusz glowa przy 2 sobotach nie ma zadnej podwyzki tylko jestes do tylu 110 zloty

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
SCS

A Witnica zapatrzona w ZZ jak nie wiem co, przecież ZZ prowadzą do zamknięcia zakładu jak nic, czy ludzie nie potrafią pomyśleć, że jak by dostali 6% podwyżi i nawet te głupie 10 zl za nadgodziny w sobote to by i tak wyszli na plus jakieś 500 zł miesięcznie, bo przynajmiej by mieli po dwie soboty w miesiącu, więć wybierajcie albo min.marne około 2 tyś zł po podwyżce proponowanej przez rzepin albo nic, bo wy zaczniecie strajkować od wtorku a oni od środy zaczną zwalniać i pewnie zaczną od tych prowodyli (np. eMKa) a takich jest dużo w Witnicy, więc ludzie macie jeszcze trochę czasu by rozsądnie pomyśleć nad tym czy chcecie strajku prowadzącego do upadku zakładu czy paru groszy więcej do pensji, a 6% to nie jest mało, a mówie wam, że soboty też napewno się znajdą zawsze to jest 8h więcej do akordu plus 80zł, więc co wolicie mieć więcej czy nie mieć nic, bo zarząd na pewno nie odpuści jeżeli zakłąd zamkną po ponad 300 ludzi straci pracę, a ZZ i tak przez dwa lata będą chronieni, ruszcie trochę głowami

ABC

A w witnicy znowu strajk tym razem bezterminowy od wtorku. Apel do zarządu SCS postarajcie się w końcu okazac choc odrobine ludzkosci, zacznijcie rozmawiac z ZZ Witnica czeka na ruch z waszej strony a wy twardo stoicie przy swoim nikomu to na dobre nie wyjdzie. przeciez jestescie takimi samymi ludzmi jak my, tez macie domy i rodziny wiec nie rozumiem dlaczego nie staracie sie byc elastyczni tylko chcecie ustawic wszystkich pod swoje smieszne programy ( ktore kosztowaly kupe naszych ciezko zarobionych pieniedzy)

Qlimaxx

Racja monter-jeszcze troche to dojdzie do tego,że jeden montażysta będzie obrabiał dwie linie i to za 1500,jak dobry miesiąc będzie xD. Pozdro dla montażystów.Witnica

xmen

Magda nie mów tak

Piter Gazik

Produkcja ma zarabiać na ten zakład nie ważne za ile!!!!Kierownictwo

monter

Witam!Jeszcze do niedawna było dwóch monterów na każdej linii a teraz został tylko jeden i tyra za dwóch.Do czego to jest podobne.Ludzie robimy za dwóch a bierzemy wypłatę za pół człowieka.Niech dadzą godnie zarobić.Jak nie to kierownictwo podniosie swoje [usunięte przez moderatora] i zaczną sami robić na produkcji bo nikt nie che już tam robić.Tylko STRAJK nas uratuje.Pozdrawiam Witnicę.

Nie był taki zły

Witnica. Jedyna dobra wiadomość w ostatnich dniach to ta że POZBYWAMY SIĘ [usunięte przez moderatora] ( wiadomo o kogo chodzi. ) Ale on mi krwi napsuł. I niech nie ściemnia że się zwalnia bo wyleciał z hukiem.

Witnica. DAMY RADĘ.

ABC

Tak tak w Steinpolu toi niestety obawiam sie ze juz miodu nie bedzie jest tak straszny przerost administracji (czytaj [usunięte przez moderatora]) na ktora trzeba zarobic a oni9 malo ni biora a patrza na nas z gory jakby bylo na odwrot. Kj mysli ze wszystkie rozumy pozjadali, sami pozapominali jak ryli na stolach, teraz jak do takiego powiesz chodz pokaz to on ci powie ze on nie jest od pokazywania to ja sie pytam po co oni tak naprawde sa do wycierania meblii i rzucenia paru kartaczek i za to biore lepsza kase niz my fizole??? Paranoja SCS mysli ze zatrudniajac tylu pasozytow uniknie reklamacji reklamacje byl sa i beda i wcale nie sa zalezne od jakosci mebla tylko od tego czy klient nie zamowil za duzo towaru na raz albo ma za maly zbyt i nie ma miejsca na magazynie wtedy wywala kilka samochodow zwrotow az mu sie troche miejsca rozluzni, bo tak to w sumie tak naprawde pewnie wyglada. Jesli chca dobrej jakosci to powinni zaczac od wzorcowni czy tez technologów ( czyt. pijawki, szarańcze) jakby przykładali sie nalezycie do nowych modeli i dopracowali je do konca to by nie bylo zadnych poprawek czy kombinacji i wtedy moglibysmy mowic o akordzie. Robie [usunięte przez moderatora] jeden komplet 2 tygodnie glaskaja (usunięte przez administratora) chaja. Rzuyca na produkcje a u nas juz nic nie pasuj czemu bo on se go głaskał 2 trygopdniu a nam jakis dziad wymyśli np 100 min. co to wogole ma byc chyba w Afryce maja lepiej...

Witam wszystkich. My tu gadu-gadu o zarobkach ludzi z produkcji ale!!! W tym zakladzie sa ludzie w czerwonych koszulkach min. kierownicy zmian i kontrolerzy jakosci ktorzy nie robia nic!!! Siedza ci (usunięte przez administratora) tko jak myszki pod miotla bojac sie o strate swoich stolkow a wyplatki biora godne, nawet bardzo godne!! Tylko ciekawe za co!!! Majstrowie pewnie maja kolo 3500 a KJ kolo 3000. TACY TO POZYJA I Z 200 LAT!!! Pozdrawiam pracownikow, nie dajmy sie.

rzepinpl

czekam na minimum 10 chętnych i ruszam temat bo czekając na dary od dyrekcji to się zestarzejemy

rzepinpl

może czas w rzepinie założyć prawdziwe związki zawodowe ????????????????

wesołek

zapraszam cię na godzinówke węzniesz 1290 zł to pogadamy myślisz ze my stojmy no to dawaj na godzine pracować z obecnosciówkom

ABC

Święta prawda Panie kolego, chociaż nie do końca pracownicy godzinowi maja lżej z tym że oni nieraz mogę przegadac większe pół dnia a nie raz jest tak że muszą się dobrze na tyrać, i tu jest ich\"+\" bo my musimy codziennie ostro naginać żeby coś zarobić, bardzo mało jest kompletów na których można wyjść dobrze. Nie wiem do czego ta firma dąży, może żeby ludzie sami uciekali i wtedy zamkną zakłady, a może zamkna je od razu będą mieli pretkst że ludzie są leniwi i przez to zakłąd jest nie rentowny. trzeba o tym napisać do jakiejś telewizji tak jak zrobili w TELESKOPIE

Staruszek

Pracownicy produkcji(tapicernia, szwalnia i stolarnia) powinni zarabiac najwiecej poniewaz to MY najwiecej dla tej firmy robimy. Osoby pracujace w innych dzialach nie powinny tutaj tak sie zalic, my na wasze wyplaty tyramy, a wy sobie siedzicie tylko i kawke popijacie oraz plotkujecie, jesli serio jest wam tak zle to zapraszamy na produkcje i tam zobaczycie ile trzeba sie narobic na swoja pensje i co to jest CIEZKA PRACA... A strajk nic nie da , bo ZZ u nas praktycznie nie ma, a nasza smieszna wladza i tak zrobi wszystko zeby bylo tak jak oni chca. Ostatnio panie na szwalni mowily ze maja za male czasy i nie moga normy wyrobic i co nasze kierownictwo zrobilo? Postanowili zmierzyc czas na szwalni ale predzej planujac dzien w ten sposob ze same dobre pokrowce na dana date dadza gdy czas bedzie mierzony zeby pokazac ze da sie norme wyrobic, to samo bylo po kilku dniach na tapicerni i montazu, a pani kierowniczka stwierdza na zebraniu ze panie normy nie robia bo sie im nie chce...stan do maszyny i pokaz ze wyrobisz norme... Smiech na sali!!! Pozdrawiam wszystkich majacych AKORD, bo pracownik godzinowy nas nigdy nie zrozumie...

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble