Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

papa

wytrzumujecie temperature w hali w te upaly?

ABC

A ty myślisz że w Witnicy jest lepiej??? Jest trak samo jednym krótkim zdaniem [usunięte przez moderatora] się zesrał...

tetra

ty sie pytasz o witnicea my nie wiemy na czym stoimy w rzepinie.tu jest tak jak na przedwojennej niemieckiej bombie-----nie wiadomo kiedy i z czym wybuchnie.prosze administratora o nie kasowanie tego wpisu ale taka jest prawda.

Ktoś zna może wynik rozmów dot. SCS Witnica

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
tapicer

Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]. a co do pana panie [usunięte przez moderatora] to o kompromitowaniu pan wie najlepiej!!!!! hehe Całe swoje zasrane życie sie kompomitujesz!!!!

ABC

Szanowny Panie DEF jeżeli chce się Pan z nami podzielić prawdziwymi informacjami to prosze bardzo bo jak do tej pory w tej firmie wszyscy nas tylko oszukują, chętnie byśmy usłyszeli parę słów prawdyy o naszej przyszłości jak i teraźniejszości, chociaż ja jak i wielu moich kolegów swojej przyszłości w tej firmie już nie widzę... pozdrawiam Pana i niech się Pan cieszy że nie wiemy kim Pan jest ...

DEF

Szanowny Panie/Pani ABC, ja proponuje że jak nie dysponuje Pan/Pani prawdziwymi informacjami to lepiej niech Pan/Pani się nie wypowiada, bo sie Pan/Pani kompromituje

ABC

Dziś w Witnicy ma być ostateczne spotkanie z zarządem a związkami zawodowymi, jeśli się nie dogadają to zakład ma stanąć, nie wiem o co oni walczą o 5% podwyżki to jest zaledwie 100-150zł brutto, o co tu się drapać i tak wyjda na swoje. Panie [usunięte przez moderatora] niech pan zacznie szukać oszczędności gdzie indziej bo niedługo za wiele Pan nie zaoszczędzi bo nie będzie na kim... Trzeba się z tym liczyć że życie będzie co raz droższe, więc i ludzie będą chcieli więcej zarabiać, a w Pana Zakładach mimo tych podwyżek wypłaty się nie zmieniają, bo śrubujecie takie normy że nie można ich wyrobić i zarobić za 1500zł nikt nie będzie tam pracował

przeciez tak jest co rok.najpierw zaslepiaja nam oczy kasa a potem tna czesy na komplety-----zadna nowosc.

zoo

dlaczego wciąż tną czasy i nikt z tym nic nie robi dla kogo była ta podwyżka stawek

Elninho86

To macie fajnie bo w SCS w Witnicy można za 130% przy 22 dniach roboczych może 2100-2200zł, premia obecnościowa 150zł raz w roku 1000zł rocznej. Na LOFTa u nas jest ten sam czas tylko że musimy klepać go na nitkach al jesteście w stanie zrobić kompletów tego LOFTa przez cały dzień?? I czy u was zbijają go na akord bo słyszałem że niby nie?? Pozdro dla kolegów po fachu !!!

fala

jakis czas temu zwalnial sie tapicer,tzn chcial zwolnic sie na zasadach jakie glosi regulamin a wyszlo tak ze chlopak MUSIAL porzucić prace ale z tego co mowil to niby w maju ma byc podwyzka(tak bynajmniej mowil pan kierownik).zozsmieszylo mnie to ale......zobaczymy ile w tym prawdy.

tapicer

SCS w Rzepinie. Można zarobić 2800zł ale jeżeli wyrobisz minimum 130% normy masz pełną premię obecnościową (ok 280zł) 22 dni pracujące. Loft ma 112min. Pozdro.

Tapicer

jeden a teraz policzcie ilu jest tapicerów? a w którym to zkładzie zarbia tapicer 700 euro?? jakie macie czasy na LOFTa na tapicerowanie szczególnie??

tapicer

Ładnie 999euro. jeden tapicer srednio obije 100 loftów miesięcznie to jakieś 100000 euro. zapłacą mu 700 euro więc gdzie idzie 97300 euro?

W Steinpolu wszyscy sa rodzina i kazdy kazdego traktuje jak kolege, nie ma zadnych podzialow na stanowiska itd, po prostu jest swietnie hehe;)

Tapicer

Daj jakies konkretne info jak coś wiesz na temat tej tapicernii we frankfurcie??

pracownik firmy

pracuje w jednym z oddziałów firmy Steinhoff teraz to się nazywa steinpol stawki przy 107% normy mamy te same do tego dochodzi premia dyspozycyjna 300 zł premia akordowa przy 150 godzinach 250 zł przy 170 godzinach 300 zł 190 godzin 350 i 210 godzin 400zł "roczna 1000zł " u nas niema czegoś takiego interesuje mię jakie u was idą komplety i jakie maja czasy na poszczególnych oddziałach czyli montaż wstępny,końcowy oklejanie i tapicerowanie możne porównamy czasy pozdrawiam

re

swietnie!!!!!ludzie juz nie narzekają na kierownika,majstrow, [usunięte przez moderatora] ,na prace,wyplate i stosunki kolezenskie.JEST JAK W RODZINIE....WIELKIEJ RODZINIE.jest do bani bo z rodzina to tylko na zdjeciach wyglada sie fajnie!!!!!pozdrawiam

papa

co nowego w firmie?