Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

yy

czy to prawda ze mamy pracowac 2czerwca sobota za to ze1 w piatek jest inwentura?jezeli tak to dlaczego idioci nie zrobia jej w sobote?i tak przychodzi na nia kilka osob!i niech zapłaca im te smieszne10zlbrutto.pozatym inwentura trwa maksymalnie 5 godz.

takie pieniadze na produkcjji tylko!!!! a co z reszta działów?? zarobki tam ledwo siegaja 1500 zł!!!!! tak dobrze czytacie 1500zł kto ma dobrze to ma, a najmniej zaranbiaja Ci ludzie co najwiecej robia, szlag trafia jak koles robi 5 miesiecy i wzioł wypłaty 2300 zł a ja pracujac 5 lat mam 1600 zł, gdzie tu sprawiedliwosc??? obudzmy sie ludzie!!!

pseudo pracownik

zarobki 2000-2500 bzdura mam polowe z tego z premiami uzznaniowa i obecnosciowa, moja wypłata za kwiecien to 1438,25 zł to kpina co z nas robia, zastrajkujmy o lepsze jutro. nie dajmy sie zastraszyc bandzie nierobow i oszołomów dbajjacych o własne interesy, a nie interesy grupy ludzi. a gadanie o zamknieciu zakładu to tak jak straszenie dzieci kominiarzem. pozdrawiam i ,, DO BOJU,, juz pora zeby zakład zaczął sie dzielic zyskami z ludzmi a nie z bandą spasionych kotów

cba

a to może słyszymy już od 5 lat hehe.

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
rzepin

no to macie o tyle dobrze ze zz trzymaja strone pracownikow nie to co u nas.i powiem ci tak--mysle ze nic nie tem nie zrobicie.nasz wladza ma juz gotowa wiazanke na ten temat.pogadacie i tyle waszego,tak jak u nas.dyrektor uve wyraznie powiedzial ze w firmie \'\'moze\'\'bedzie dobrze dopiero za 2 lata.\'\'MOZE\'\'

boluś 2

Witam wszystkich Jestem pracownikiem odziału w Witnicy u nas też jest nie różowo W dniu 22.05.2012r mamy strajk organizowany przez ZZ. pozdrawiam Was wszystkich

ABC

. - 2012-05-17 09:57:09 witam wszystkich pracowników Steinpol. dyskutujcie o tym co sie dzieje w firmie ale bez chaosu i bez obrażania innych(każdy chce żyć).każdy może chwycic los w swoje rece-Steinpol to nie jedyna firma w której trzeba pracowac swiat stoi otworem(a raczej Europa) a ci co już podpisali dośmiertny kontrakt z tą firmą to niech zmieniają to co złe w niej z tak ambitnymi władzami ZZ to nie bedzie trudne. do przemyslenia-wydawało mi sie ze Steinpol to całe moje życie ale po przyjsciu \"nowych władz\"i odsunieciu takich ludzi jak pan Uwe to tonący Tytanik..... młodzi załapią ze niedługo nie starczy im sił by wykonac norme mija dekada i zwalniają sie tyle że wyczerpanych fizycznie nikt już nie chce...Święta racja panie kolego święta racja....

ABC

Stancie se a oni was wypier... żeby strajkowac to trzeba to załatwic legalnie a jak tego nie załatwicie tak jak się należy to napewno głowy polecą, z tego co tu czytalem to watpiue zeby związki w Rzepinie wogle zawalczyły o taki strajk czy wogóle o takie podwyzki nie ukrywam ze taka podwyzka byla by bardzo dobra, ale jest nierealna trzeba byloby obalic caly system REFA zeby w tym zakladzie mozna bylo pracowac jak czlowiek nie jak wol roboczy, niestey ale czarno widze przyszlosc STEINPOLu 3mta sie

cba

3zł. podwyżki na godzinie!!! Inaczej nie widzę ratunku dla tej firmy. to jest skandal sami biorą po kilka tyś wypłaty a ludziom dają 1000 zł. puknijcie się w czoło może jeszcze nie jest za późno!!! Może cała produkcja jak stanie to się obudzicie. Pozdrawiam całą produkcje SERCE TEGO ZAKŁADU !!! \"gdzieś już to słyszałem\"

tapicer

podzielam zdanie kobiet i szkoda ze wczoraj reszta produkcji nie wiedziala o waszym wyczynie bo cala produkcja by stanela.tapicerzy i stolarnia tez dostali po (usunięte przez administratora) ie.robmy czesciej takie akcje to nasza \'\'wladza\'\' moze przejrzy na oczy.najlepiej na tym jak zwykle wyszli godzinowcy.W [usunięte przez moderatora] Z TA FIRMA!

szwaczka rzepin

no,i doczekalismy sie najgorszej wypłaty,wczoraj maszyny właczylismy o 15.30,rozmowy z kierownikiem jackiem,płacz,krzyk i rozpacz,z wypłaty nie starcza na kredyty,opłaty juz nie wspomne o zyciu cały miesac,podwyzka była,czasy obcinaja jak moga,kierownicto chodzi i sie cieszy,ale do czasu,kobiety tez znajda odwage by odejsc bo za 900zł lub 1100 nie beda dojezdzac 25km,steinpol PADA NA TWARZ,RATUJ SIE KTO MOZE,jak z tonacego titanica.

możesz podać e-meil bo nie chcę tak na forum

ABC

A gdzie pracujesz w którym zakładzie?? i co ci tak tęskno za nim tak dobrze na nim wychodzicie u was??

kiedy wróci na produkcję? Ostatnio coś go nie widać.

TZN???

a kiedy będzie loft?

ddd

no tak tak [usunięte przez moderatora] sa w steinpolu najwazniejsze a produkcja to trzeci plan!jak w sredniowieczu jest w tym zakladzie KROLOWIE to dyrekcj,SZLACHTA to biura i scsy a ten najnizszy poziom to my PRODUKCJA ktora zapierdziela na wszystkich i ktorzy maja najnizsza place,ktoryczmozna poniewierac.

cba

w rzepinie jest nawet chłodno jakies 35-40 stopni latem. ale w scs musi być strasznie gorąco w tamtym roku zainstalowali im drugą klimę bo jedna nie dawała rady a co tam to tylko kilkadziesiąt tyś. bynajmniej sie nie przegrzeją. co by było gdyby się przegrzali strach pomyśleć.....

ABC

Wytrzymujemy a co to dla nas?? wg Dyrekcji A tak na serio to idzie jajo znieść...

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble