Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

Wojtek Nowy wpis

A na jakim poziomie wymagają niemieckiego?

gv Nowy wpis

tak to prawda z tego co kojarze to walsnie oni poszukiwali tutaj pracownikow glownie ze znajomoscia niemieckiego

anitka Nowy wpis

pisaliście coś wcześniej o pracy w weekendy, a mnie akurt interesuje czy ona jest obowiązkowa i czy wypada w każdy weekend. interesuje mnie możliwość przede wszystkimw tym temacie negocjowanie bo ze względu na studia chciałabym mieć wolne weekendy, więc plisss napiszcie czy dogadam się tutaj w firmie z szefami

amigo Nowy wpis

A to w ogóle praca zagraniczna czy w Polskim salonie? Zastanawiające jest to czy można jedno z drugim jakoś połaczyć.Podejrzewam, że nieźle płatne są takie rozwiązania. Tylko czy nie jest tak ultra drogo, że przeciętny Kowalski nie jest w staine pokryć zobowiązań? Tak jak zresztą frankowycy Phehe], Dajcei znać co w trawie piszczy

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
amigo

amigo

TGB

Jak atmosfera panuje w prudniku???

cbax

za zwykła dniówke,lub dzien wolny jak słyszałem

jan

te soboty co maja byc pracujace to za jaka stawke niby maja akordzisci robic? setki? 10zl brutto? czy za darmo?

elf

jakie podwyzki a remonty zaco zrobiom

jasiu

zapomnij o podwyzkach... wg dyrekcji i tak za duzo zarabiamy...

hm

Mam małe może bezsensowne pytanko. co jest (usunięte przez administratora) z tymi podwyżkami. !!!!

abc

tak,na rano goraco,trza było byc wczoraj na 2ej zmianie,pogotowie było na scs tylko niewiemy czy od goraczki ktos zaniemógł czy klime za mocno se podkrecili i ktos sie za mocno wychłodził

pracus

Te temperatury zabija nas teraz dlaczego nikt nie reaguje na to co się dzieje zaraz ludzie jak będą padać i może wtedy ktoś wyczyści klime

pracocholik

Kolego masz rację czasy które były za (usunięte przez administratora) nigdy nie powrócą. U nas jest tak samo czasy normowania coraz mniejsze ,do czasów nie wliczone są czasy uzupełniające a najlepiej założyć wydajność 90 % najlepszemu tapicerowi to pozostali biegają żeby wykonać 100%. za marne grosze za które nie może wyżyć rodzina. Rząd martwi się o siebie ,pracodawca o siebie a wy pracownicy nie narzekajcie tylko za............

ktoś

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,ja pracuje w innej ale podobnej firmie na stolarni i też lipa z zarobkami jest,od 5 lat nie było podwyżki

??

Tak mamy zniszki jak zrezygnujemy z swojej i tak marnej wypłaty hehe

@

gdzie można kupić te Wasze mebelki ? Może dajcie namiar na sklep "firmowy" Czy pracownicy maja jakieś zniżki na zakup mebli?

?

Jestem jednym z kierowców współpracujących z wasza firma... Ten ostatnio wymieniony zastępca kierownika (usunięte przez administratora) powiedzmy wprost wiemy że to "gumolec" ostatnio chwalił mi sie że zarobił ponad 6 tysięcy brutto !!! To ile wy tam zarabiacie na godzinówce? Chyba zmienię zawód

Tak. A co z najmniej potrzebnymi stanowiskami (usunięte przez administratora)? Kto jest najmniej potrzebny w tej firmie? Ja stawiam na ... Hmm np kierowników dwoje z (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora) nie potrzebny... No raczej! Kierownik (usunięte przez administratora) przecież majstrowie wiedzą doskonale wiedzą co robić. Do czego on potrzebny? Przepisuje tylko z tablicy cały dzień ... No i zwalnia innych pracę! żeby jak najdłużej siedzieil i w pracy bo on ma co najmiej trzy i pół tysiąca na miesiąc stałej pensji plus płatne nadgodziny to łapie ile wlezie bo ktoś musi ludzi pilnować i nie zgadzać sie na urlop. A ma jeszcze zastępcę... Haha!!! Paranoja !!! Kierownik (jego zastępca) i majster na scsie na ilu? 4. Może 6 ludzi max... Na produkcji kierownik ma pod sobą ilu? 30 ludzi? I daje radę a tam? Parodia . Ale kolejna stała pensja jest i plus nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble