Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

uwolniony

Ludzie po co pisać takie bzdury.Jest dużo innej pracy tylko trzeba poszukać.I naprawdę jest lepiej.

szantażowany

awans(bijmy brawo), nowe auta(a firma ledwo stoi, ludzie mają postoje by tylko ratować firmę, żeby na nowe auta i ich utrzymanie było), a ludzi dalej za nic mają, tylko zastraszyć, rzucić marne ochłapy [usunięte przez moderatora] i podpiscie pakiet bo jak nie to dalej będzimy zwalniać! [usunięte przez moderatora]

tapicer

Tylko pogłoski, ale wole już ten postój niż wstrzymywanie produkcji na kilka godzin przez MAJSTRÓW. Tak jak to miało miejsce dzisiaj... No ale przecież Oni czy stoją czy leżą to i tak zarobią...

xcl

to prawda ze jakies wolne postojowe sie szykuje

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

napiszcie jaka jest u was produkcja czy planowane są postoje i jakie są efekty tego waszego strajku

lol

wiem ze potrzebuja szwaczek tapicerow w anglii

tapicer

Podwyżka owszem ale dla[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]. Już jedną dostali za zmuszenie ludzi do zmiany umowy na gorszą!!! Teraz są skutki ludzie wyfruwają stadami. Zobaczymy kto się jeszcze będzie cieszył!!!!

obserwator

moze usiadzcie do stolu i zacznijcie rozmowy nt wlasnej dzialalnosci. wiadomo ze to nie jest latwa sprawa ale ....

iron19961

jesli mozesz to daj namiary na firme

XXXXX

jak nic mniejsze wypłaty zakład zaoszczędził kilka groszy....

&&&

witnica nic nie ugrała tym strajkiem!!!!!!!!!!!!!

tapicer rzepin - 2012-06-19 10:48:27 szukam chetnych na wyjazd do niemiec--tam gdzie juz troche ludzi poszlo.Odezwij się kolego do mnie na e-mail jestem zainteresowany [usunięte przez moderatora]

tapicer rzepin

szukam chetnych na wyjazd do niemiec--tam gdzie juz troche ludzi poszlo.

tapicer Rzepin

100% 16 zł???? 300zł premii obecnościowej??????? szlag mnie trafia jak czytam takie głupoty!!!!!! od kogo macie takie informacje??? najpierw dowiedzcie się prawdy a pózniej bawcie się w strajk!!!! Chyba pracuje w innym Rzepinie!!!

zdegustowany

Szanujcie ludzi którzy nie mieli wyboru i musieli pracować (co mieli powiedzieć dzieciom ze nie będzie co jeść bo strajkują). Nie mieli wyboru, a byli przez nas wygwizdywani i niejednokrotnie wyzywani za co mi osobiście wstyd.

&&&&

Owszem,że dzieci nie nakarmisz honorem można być dziadem ale honorowym .Są w życiu pewne granice których nie powinniśmy sami przekraczać ,a tym bardziej pozwalać innym na ich przekraczanie.!!!!!!!!!!!!!!! Więcej optymizmu!

gad gadu

CO Z PONIEDZIAŁKIEM BO JA JUŻ NIC NIE WIEM .......... STRAJK CZY NIE /

monter

Pracowaliśmy 4 dni w tygodniu ale i tak zarabialiśmy więcej niż teraz!!!

kris

honorem nie nakarmisz dzieci i nie opłacisz rachunków

ccccc

Ej tak nie można może i robili wszystko ale żeby uratować siebie a w Depolu co nikt nie zaproponował takiego rozwiązania związki nawet o tym nie pomyślały martwili sie o kase i tyle to nie miejcie im za zle że rotowali swoje [usunięte przez moderatora] i swoje miejsca pracy teraz też stoją razem i to im się chwali

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble