Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

ccccc

Myślę że jeśli zz są chronieni to pomogą tym którzy nie są w zz takie jest moje zdanie że zz broni wszystkich pracowników nie tylko zzgiwir

A CO Z RESZTĄ??Z TYMI NIE należącymi do ZZ?????KTO ICH OCHRONI???

ccccc

dziękuje za informacje są potrzebne tym którzy próbują skłócić zgraną załogę przecież rzeczą normalną jest to że członkowie zz mają jakąś ochronę

Do Strajkujących.Waszą złość,niemoc i agresje kierujecie głównie na ludzi któży poszli pracować.A chyba nie o to chodziło!Każdy ma prawo wyboru.Oni tak wybrali.Nie potępiajcie ich bo oni SZANUJĄ WAS i wasze decyzje.

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
strajkujący

Kolego obserwator, jak zamkną zakład to oni też nie będą mieć pracy to logiczne. A przy okazji pozdrawiam panią Magdę która mówiła że musimy trzymać się razem , wspierać a poszła do pracy.

strajkujący

Żałujcie że nie widzieliście dzisiaj garstki osób które podieły pracę w Witnicy. Nie mieli odwagi spojrzeć nam w oczy i jak zwierzęta z kanałów czmychali na halę przez palarnie i magazyn aby ominąć główne wejście. Nie bójcie się nas.

szanuje ta zaloge potrafi sie zjednoczyc ci ktorzy zostali na produkcji nie wiem czemu duzo krzyczeli ze malo zarabiali a teraz sie wycofuja wszyscy na strajku traca ale walczymy o nasze lebsze jutro walczymy i dla nas i dla was a nie tylko dla zz vanip

tapicer

do scs jest nas coraz wiecej trzeba bylo wyjsc i nas policzyc a zaloga jest naprawde zdeterminowana

pracownik modelarni

Witam ciekawego Co do zarobków na modelarni to pisz jaśniej i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.Z treści można wnioskować,że wszyscy mają takie kokosy.Tak jak ja mogę wrzucić wszystkie nitki do jednego wora i napisać,że na nitkach zarabiają po 3000zł na rękę.

incognito.

scs,nie napinaj się tak,tylko idź na chorobowe...a może już jesteś :)

tapicer

tak jak nie ktore cioty z witnicy gdzie za namowa poszly na urlopy

tapicer

po wyroku przywrucili ich ale walcza dalej i nie boj sie ze stracisz prace kontrolera

CBA

a jak zrobili w teleskopie?

tapicer

tak krzyczeli ze malo zarabiaja a jedna osoba ich agitowala do wziecia urlopow

tapicer

te osoby ktore wziely urlopy na zadanie niech napisza oswiadczenia do dyrektora ze nie chca podwyzki

Bożydar Iwanow

Widzę,że opinie krytykujące kierownictwo i administracje są na bieżąco usuwane z forum...

ABc

Co do tych \"majstrów\" to popieram w 100% po co oni komu potrzebni chyba kierownikowi zeby mial informacje na bierzaco my tylko na nich robimy dosłownie i w przenośni. Większośc i ch roboty my odwalamy za nich tak nas se wytresowali. Co oni takiego wielkiego robia nie maja pojecia wogole o robocie chyba ze w polu albo w lesie

scs2

panie scs,zamiast bawić się w wichrzyciela na forum,zdobądź się na odwagę i wypowiadaj swoje poglądy u siebie na produkcji.kolega \\\"incognito\\\" podejrzewam że właśnie o tobie pisał.

incognito.

powiem wprost,ten tapicer co to niby trzęsie swoją nitką,i rzekomo dołożył do pieca pracownikowi administracji ma przynajmniej jaja.a ty jeśli napisałeś post w którym próbujesz go szkalować,pokaż że też masz jaja i powiedz mu to w twarz.podejrzewam że jednak nie starczy ci odwagi cywilnej,i dalej będziesz się chował na forum. pozdrawiam wszystkich trzymających poziom w scs witnica.

tapicer

pamietacie jak wyprowadzali zaloge bokiem teraz tez sie do tego posuwaja ale wtedy zalogae sie zjednoczyla i stanela murem za zz teraz zrobcie to samo

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble