Dial Tone Sp. z o.o.

Opinie o Dial Tone Sp. z o.o.

NIE POLECAM

Nękają ws. zobowiązań SPORNYCH wygenerowanych przez swoich klientów wobec ich klientów. Które nie są potwierdzone przez wyrok sądu. Tylko nękają po kilka razy w tygodniu różnymi kanałami. Super praca. :D (usunięte przez administratora) Jechać z cwaniakami bez pardonu. W moim przypadku wydzwaniają ws. rzekomego zobowiązania wobec VECTRY (odradzam, najgorszy provider, z którym miałem do czynienia), która po prostu wygenerowała rzekome zobowiązanie za niezwrócony router. Przez pół roku nękali po kilka razy w tygodniu (tel, sms, email, czasami nawet pisma papierowe) ws. rzekomej kary umownej... ale krętacze ani razu nie wspomnieli, że zgodnie z umową wciąż w tym czasie jeszcze mam prawo zwrócić ów router. Chodziło tylko o wyciągnięcie kasy.

Zwykły człowiek

Dlaczego właściwe zarobki są tak ukrywane? Ciężko napisać zarabiam np 4000 na rękę plus jaj dobrze pójdą wyniki dodatkowo 2000? O co chodzi? To aż taka tajemnica?

@Zwykły człowiek

Fakt nie ciężko napisać pensja najmniejsza krajowa płacona w trzech ratach

Wiktoria
@Zwykły człowiek

A skąd wiesz, że to jest tajemnica? Chodzi ci o widełki w ogłoszeniach, czy to co tutaj ludzie piszą? Może po prostu nikt ich nie pytał jeszcze.

Jak w Dial Tone Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Stary

Ciężko powiedziec bo Dialtone jest teraz we Wro. Od starych pracowników raczej nic sie nie dowiesz bo maja pozamykane buzie a nowi? Tutaj nie powiem nic bo nie wiem co to za ludzie.

Aleksandra
@Stary

Cześć, czy coś jeszcze zmieniło się w firmie prócz lokalizacji? :) Dlaczego od starych pracowników raczej nic się nie można dowiedzieć? Czy Ty jesteś pracownikiem Dial Tone? Jeśli tak, to na jakim stanowisku pracujesz i jak Ty oceniasz zatrudnienie?

Na jakie kwoty wynagrodzenia można liczyć na początku "kariery" w tej firmie na stanowisku windykatora?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Wynagrodzenie jest uzależnione od kilku czynników m.in. od doświadczenia i predyspozycji pracowników. Zapraszamy do aplikowania na adres rekrutacja@dialtone.pl, a kwestie finansowe na pewno zostaną Panu przedstawione bardziej szczegółowo podczas spotkania rekrutacyjnego. zespół Dial Tone

@Zainteresowany

Generalnie powiem tak - w Biedronce czy Lidlu na start dostaniesz więcej niż w Dialtone. Wybór jest oczywisty.

Nadal pracownik
@Windykatorro

Ale w biedronce czy lidlu się zap...a a dt siedzisz na (usunięte przez administratora) i rozmawiasz...chcesz przebierać marchewki to idź do biedronki, nikt cię nie trzyma w dt.

@Nadal pracownik

Właśnie w tym problem - nikt nie trzyma. Bo kiedy pracownik składa wypowiedzenie lub informuje, że będzie je składał to DT nie ma żadnego argumentu, żeby takiego pracownika zatrzymać. Obojętnie czy to recepcja, windykacja, wsparcie czy prawny. Dlaczego?

@Windykatorro

Zgadzam się.

Helena
@Dial Tone Sp. z o.o.

Witam, co w przypadku kiedy ktoś nie ma doświadczenia, o jakim wynagrodzeniu wtedy mowa? Czy istnieje w Dial Tone jakiś system premiowy?

Windykator

Sama rekrutacja spoko. Ale jak już "dostałam prace" to przez 8 godzin siedziałam w małym ciasnym pomieszczeniu i musiałam czytać ustawy. Dopiero po 8 godzinach ktoś się mną zainteresował. Organizacja bez sensu zupełnie.

Nie było dziwnych pytań.

Helena

Hej, jak wygląda praca na telefonie w Dial Tone? Czy można ją wykonywać z domu? Mam nadzieję, że ktoś z obecnych pracowników firmy podzieli się ze mną wiedzą.

Ciekawy

Co słychać w tej firmie ? Cisza taka, wyplaty na czas są ?

Aleksandra
@Ciekawy

Cześć, a czemu jesteś zainteresowany co słychać w firmie? Nie wiem czy jesteś byłym pracownikiem i chcesz się dowiedzieć jak jest obecnie czy może jesteś zainteresowany pracą w Dial Tone. Sprecyzuj proszę.

Wojtek

Dlaczego w Państwa firmie osoby odbierające telefony nie znają żadnego języka poza polskim?

Nadal pracownik
@Wojtek

Tez jestem ciekawa. Elita biegała na angielski dwa razy w tygodniu a nie ma komu rozmawiać po angielsku. Śmieszne!

Nadal pracownik 2
@Nadal pracownik

Elyta powiadasz? Skoro jesteś nadal pracownikiem to możesz odbierać rozmowy po angielsku. W żadnym kodeksie pracy bądź regulaminie firm, które DT obsługuje nie ma zastrzeżenia odnośnie języka. Osoba nie mówiąca po polsku może wysłać pełnomocnictwo lub zadzwonić z tłumaczem. Pzdr!

Wojtek 2
@Wojtek

Niech Pan zadzwoni. Można porozmawiać w języku angielskim. Choć po imieniu i wpisie widać że to typowy hejt a nie potrzeba rozmawiania w innym języku.... żenada

Paula

Nie pracuje długo, ale polecam. Praca jest fajna, premie motywujące. Z kierownictwem zawsze można się dogadać, nie ma z tym problemu, wręcz przeciwnie - zawsze wyciągną pomocną rękę. Nie ma ścisłej kontroli a, ludzie - bardzo fajni! Nie ma grupek, która odpycha bo np. "jesteś nowy", wszyscy jesteśmy jedną drużyną i staramy się sobie pomóc - w sumie spędzamy tu dużą część swojego życia więc duży plus za atmosfere. Pracuje od 9 miesięcy pierwszy raz jako windykator i praktycznie co miesiąc mam premie za DOBRE WYNIKI - proste, jak się postarasz i zaczniesz wymagać przede wszystkim od siebie - będziesz doceniony i zarobisz fajne pieniądze za premię :) Praca jako windykator - fajna, dużo się tu nauczyłam i jestem pozytywnie nastawiona na dalszą współpracę. Opinia jest moją dobrowolną decyzją, także proszę o powstrzymanie zbędnych internetowych wypocin a w razie wątpliwości - zapraszam do biura na Okulickiego 7/9 :)

Aktualna

Co robi tu „Były Kierownik” i po co komentuje sytuację, której nie zna? Z jakiego powodu akceptujecie ten hejt???

Jasny

Wypłata w ratach, a podobno już od jakiegoś czasu firma tak dobrze prosperuje. Szkoda że komunikacji wewnętrznej nie ma. Do kierownika nic nie dociera, jak jest rozkaz to pracownik musi wykonać, natomiast w drugą stronę tak łatwo nie jest. Doprosić się nie mozna najprostrzych rzeczy. Narzrkana że dużo roboty, że nie ma komu pracować ale mimo to ludzi zwalniają albo doprowadzają ze ludzie sami odchodzą (usunięte przez administratora)Kiedy w końcu będziemy mieć tu spokój i atmosferę jaka była kiedyś?

Ciemna
@Jasny

A kiedy była taka atmosfera?

Julita

Czy firma już wróciła do biur czy nadal pracują zdalnie?

@Julita

Większość osób pracuje zdalnie

@Julita

Większość pracuje zdalnie, liczę ze w pełnym składzie i z podwójną motywacją spotkamy się w biurze!

Siemaelo

Dobry żart! Nie ma środków na premie i podwyżki, ale za to są na pensje dla nowych pracowników! Magia? Kreatywna księgowość?

Aktualna

Premie za wyniki. Teraz około 1/2 nas wyciąga. Łatwo nie jest ale też jest w tej sytuacji ciężko

@Siemaelo

Chyba nie wiesz co się dzieje.... zatrudnienia są w miejsca tych zwolnionych za wyniki. Chyba tu nie pracujesz tylko hejtujesz. Każdy teraz walczy o pracę i normalne warunki ale to co piszesz to bzdura

Elo
@Siemaelo

Premie przecież są... Jest praca, a jak przyjdą lepsze czasy to może i podwyżki znowu beda.

Gwiazda

O co Wam chodzi? Pracujemy, źle nie jest???? (usunięte przez administratora)

Aktualna

Wiele osób czuje się bezpiecznie mimo, że doszło do kilku zwolnień. Tylko te zwolnienia są nie przez pandemię ale z winy pracowników. Trzymam kciuki byśmy wytrwali.

Anatol

Myślę, że epidemia bardzo zmieni nasz stosunek do pracy, oby na lepsze.

@Anatol

Wg mnie najlepsi zostaną. Firma nie ma innego wyjścia

@Aktualna

Najlepsi już dawno odeszli. Taka prawda. Ze starej ekipy zostali tylko ci, którzy nie mają wyboru. (usunięte przez administratora)

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ogłoszeń, dostępnych w zakładce: https://www.gowork.pl/praca/dial-tone-sp.-z-o.o.;pr
BylyKierownik

Uwaga! Firma nie wywiązuje się z obietnic podwyżek i poprawy warunków pracy, brak systemów motywacyjnych, proszę omijać z daleka!

pracuje teraz
@BylyKierownik

Pewnie następny który się nie sprawdził i najeżdża na firmę. Podwyżki są albo były bo pewnie teraz w żadnej firmie długo nie będzie podwyżek.

@pracuje teraz

Takie podwyżki to śmiech na sali! Ochłapy tego co było obiecane!

Wsparcie
@pracuje teraz

Pracowałam w Dial Tone kilka lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Firma woli prac brudy na forach niż doceniać pracowników. Bądźcie zdrowi!

Haha
@pracuje teraz

Typowe zaklinanie rzeczywistości i myślenie życzeniowe! Pewien procent ludzi niestety mówi, że pada kiedy na niego plują. Rzućcie słuchawkami i nie dajcie się nigdy więcej tak traktować! Powstańcie wreszcie!

Dziewczyny jaki styl panuje w Dial Tone Sp. z o.o.?

Dziewczyna

O jaki styl pytasz?

Informacja

Styl luźny. Jak jest jakieś spotkanie z klientami to wtedy mówią by się ubrać bardziej formalnie

@Informacja

Spotkanie z klientami! To są jeszcze jacyś?

Hania

Słyszałam, że jest mnóstwo nowych osób i znów jest problem z fatalna Organizacja i bardzo opóźnionymi wypłatami. Czy to prawda?

Okularnik
@Hania

Fatalna organizacja bo sa nowe osoby? Nie uwazam aby wypłaty były bardzo opóźnione

Hania
@Okularnik

Dużo nowych osób w krótkim czasie = fatalna organizacja. Jeśli wypłata jest na koncie pracownika później niż jest to w jego umowie to jest BARDZO spóźniona i tylko naiwne dzieci dorabiają do tego jakieś dziwne teorie. Opóźnienie w wypłatach to klęska pracodawcy, (usunięte przez administratora)

OMG
@Okularnik

"Nie uważam, żeby wypłaty były bardzo opóźnione". Nie wiem czy płakać czy się śmiać. Wypłaty nie mają prawa być opóźnione!! (usunięte przez administratora) Jakie to proste i oczywiste! Co tam tygodniowe opóźnienie, przecież to pestka. Wynagrodzenie to tylko taki mały dodatek do pracy. Drobnostka.

Okularnik
@OMG

Skoro masz tak swieze info to jestes pracownikiem? Pasuje Ci taka sytuacja w firmie skoro dalej tam jestes

taJedyna

Czy będą wypłaty w piątek?

Ola

Witam na jakie pieniążki mozna liczyć na początek pracy na stanowisku windykatora.Pozdrawiam

@Ola

Dzień dobry, Wynagrodzenie jest uzależnione od kilku czynników m.in. od doświadczenia i predyspozycji pracowników. Zapraszamy do aplikowania na adres rekrutacja@dialtone.pl, a kwestie finansowe zostaną Pani przedstawione bardziej szczegółowo podczas spotkania rekrutacyjnego. zespół Dial Tone

@Ola

Niestety firma bardzo cienko przedzie, każdy widzi co się dzieje. Zero premii, zero motywacji,(usunięte przez administratora) Ot, cała prawda!

Zostaw merytoryczną opinię o Dial Tone Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dial Tone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dial Tone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dial Tone Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dial Tone Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dial Tone Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dial Tone Sp. z o.o.