Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Andrzej K.

Dzisiaj zakończyliśmy sprawę mojego dłużnika pomyślnie. Firma ,, HADYŃSKI" to profesjonaliści. Byli bardzo pomocni, rzeczowi i kontakt sprawny .Bardzo dziekuję panu, który był bezpośrednio zaangażowany w moją sprawę . Polecam każdemu kto ma problemy z dłużnikami tą firmę .Pozdrawiam.

Majka
@Andrzej K.

Potwierdzam

Tomasz Pel

Prowadzę od 10 lat firmę transportową, przez ostatnie sytuacje gospodarcze moich kontrahentów utraciłem płynność finansową. Firma Hadyński już pierwszego dnia odzyskała mi ponad 30 tys. PLN. Polecam wszystkim obsługa i windykacja na najwyższym poziomie.

Justyna

Firma odzyskała dla mnie nie tylko wierzytelność, ale też prowizję za windykację. Szczerze polecam!!!

@Justyna

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Marta Kałuża

Dzień dobry, chciałabym szczególnie wyróżnić firmę Hadyński. Windykatorzy w sprawach pozostawali ze mną w stałym kontakcie, jak również obsługa klienta. Jako klient który posiada wielu wierzycieli zależało mi na konkretnym podejściu do sprawy, które tutaj uzyskałam. Poza tym najdłużej na swoje pieniądze czekałam miesiąc. Polecam i pozdrawiam cały team Hadynski Inkaso.

@Marta Kałuża

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Odnośnie tej sugestii o pisaniu sobie pozytywnych komentarzy to zaciekawiła mnie fraza w ofercie dla asystentki z teraz „dbanie o pozytywny wizerunek firmy”. na czym ogólnie może to polegać? Nie mam jeszcze doświadczenia a widzę, że nie jest ono konieczne. :)

Mam pytanko do osób pracujących jako doradcy klienta, naprawdę zarobki mogą sięgać do 7000 zł? Tak firma pisała w ofercie pracy, i zastanawiam się czy ta kwota jest naprawdę osiągalna? Na jakie stanowisko można awanswać? Bo ponoć jest ustalana przejrzysta ścieżka kariery już na starcie? Ogólnie ogłoszenie kusi bardzo, ale chętnie poznałbym wasze zdanie o pracy i firmie ;-)

Hanna Nowy wpis

Profesjonalna firma, który w ciągu miesiąca odzyskała dług!

Katarzyna Nowy wpis

Szczerze polecam! Korzystałam z kilku firm windykacyjnych, ale żadna nie była tak skuteczna :)

Doradca Klienta

Zostałem zaproszony na rozmowę, która została przeprowadzona mega rzeczowo. Widać, że firma stawia na doświadczenie i wiedzę o branży.

Dlaczego chciałbym pracować dla firmy

Elektryk

Solidna i uczciwa firma, ze skutecznymi narzędziami windykacyjnym. Już parę razy odzyskali moje pieniądze od dłużników. Zawsze będę wracać!!

Stefan

Uczciwe podejście do współpracy, dobra obsługa i sprawne odzyskiwanie długu

Transporter 84

Jadą z dłużnikami konkretnie i bez zbędnych …. Tak powinna właśnie wyglądać windykacja.. Pozdrawiam Dariusz

Jestem bardzo zadowolona szybko i skutecznie

Agunia

Serdecznie polecam, moja wierzytelności została odzyskana w niespełna miesiąc a już spisałam ją na straty, dla tej firmy nie ma rzeczy niemożliwych, napewno skorzystam ponownie

Świetna i sprawna współpraca, firma odzyskała całość wierzytelności w 2tygodnie!

Dagmara

Świetna firma która szybko odzyskała pieniądze, kiedy już naprawdę nie miałam nadziei że je odzyskam!

Ben

Polecam firmę, szybko działają

Czy górny próg widełek z oferty dla doradcy w postaci 8200 zł to już ta podwyżka o którą jeszcze w styczniu ktoś pytał? Wtedy podano kwotę do 7000 zł. przy czym nie mam pojęcia co ostatecznie może wpływać na zarobki?

@Daniel

Prowadzę firmę od 15 lat i czasami niestety trafiam na nie wypłacalnych kontrahentów. Korzystałem z usług wielu firm windykacyjnych, ale z (usunięte przez administratora) pozostałem w stałej współpracy.

Zrazowy Kotlecik

Przez nich da się uwierzyć, że nie każda windykacja myśli tylko o łatwym zarobku i są firmy z tej branży które jeszcze próbują się profesjonalizować.

Blanka

Przyszłam do pracy bez większego doświadczenia, zostało mi udzielone szczegółowe szkolenie oraz okazana masa cierpliwości i wyrozumiałości. W pracy panuje przyjazna atmosfera, jest duży szacunek do pracownikow oraz pyszna kawa ???? Same plusy, zero minusow!

Majka

Polecam. Jedyna firma, która odzyskała mi fakturę. Kontakt wporzadku, sprawa chwilę zajęła bo miesiąc, ale najważniejszy jest efekt.

Czy w (usunięte przez administratora) Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Doradca Klienta umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 24 października na Pracuj.pl.

Klijent

Polecam Panią Klaudię. Świetny kontakt .I pomoc w odzyskaniu pieniędzy od cwaniaczka

Kiedyś sugerowano tutaj jakieś niekorzystne umowy ale było to pisane z perspektywy klienta? co na to sami doradcy? Wiem, że jeszcze parę miesięcy temu była wystawiona oferta i wtedy wskazane w niej były widełki placowe do 7 tys. czy po nowym roku można oczekiwać wyższych stawek?

Zostaw merytoryczną opinię o Hadyński Inkaso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hadyński Inkaso Sp. z o.o.