Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Judyta

Gorąco polecam współpracę z windykacją Hadyński. W dwa tygodnie odzyskali dla mnie pieniądze od dłużnika z którym walczyłam przez kilka lat, a kolejne kancelarie rozkładały ręce.

Jakub

Jakie fikcyjne długi? Proponuję przestać wylewać swoje żale na forach i uczciwie się rozliczyć. Sam miałem styczność z tą firmą jako dłużnik. Zwyczajne przeoczenie z mojej strony, ale dług istniał. Teraz sam przekazuję im swoich dłużników do windykacji, ponieważ są naprawdę skuteczni. Odzyskali nawet pieniądze od kontrahenta, którego przekazałem wcześniej do 2 innych windykacji i od roku nikt nie mógł sobie z nim poradzić.

Barbara

Czytam prasę, jak dotąd na nic podobnego nie natrafiłam. Myślę, że po prostu wylewacie tu frustrację związaną ze swoimi długami i tym, że ich nie możecie pospłacać.

Kamila

Polecam firmę, starają się ściągać długi.. a dłużnicy co wystawiają negatywne opinie... trzeba było nie kraść

Doradca Klienta

Zostałem zaproszony na rozmowę, która została przeprowadzona mega rzeczowo. Widać, że firma stawia na doświadczenie i wiedzę o branży.

Dlaczego chciałbym pracować dla firmy

Bartek

Rozmowa całkiem przyjemna, nie sugerowałbym się opiniami poniżej. Pani (było ich dwie, ale druga tylko coś notowała, ta pierwsza prowadziła rozmowę) zadbała o miłą atmosferę, rozmowa przebiegła sprawnie i ogólnie bardzo przyjemnie. Na minus to, że mimo zapewnień nie dostałem żadnej informacji zwrotnej po rozmowie, a Pani zapewniała, że jakakolwiek nie będzie decyzja dostanę info, trochę nieprofesjonalnie.

Wroc
@Bartek

Takie samo odczucie, po rozmowie brak odpowiedzi ze strony firmy.

Sprzedaj mi cokolwiek

Byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej i w mojej ocenie nie należała ona do udanych. Samo biuro do którego kandydat zostaje zaproszony nie robi pozytywnego wrażenie. Firma nie wygląda na prężnie rozwijającą się i jest to oczywiście moja subiektywna opinia. W rekrutacji uczestniczyły dwie Panie. Na wstępie jedna z nich podała swoje imię i nazwisko, przedstawiła drugą Panią w ten sam sposób i powiedziała, że rekrutacje zaczniemy od krótkiej scenki sprzedażowej: "Proszę wyobrazić sobie, że jestem zimnym leadem - klientem, który nie chce nic kupić i dzwoni Pani do mnie sprzedać mi cokolwiek". Samo zadanie było mało sprecyzowane, już kilka razy spotkałam się z zadaniem typu "sprzedaj mi ten długopis" lub cokolwiek innego co aktualnie znajduję się na stole, należy zwrócić jednak uwagę, że jest to konkretne zadanie. Natomiast, sprzedaż czegokolwiek przez telefon klientowi, który nie jest zainteresowany zakupem, jest dość abstrakcyjnym konceptem. Myślę, że ciężko pokazać swoje umiejętności sprzedażowe w momencie, gdy musisz zastanawiać się nad całą fabułą zadania. Oczywiście, może to testować kreatywność i działanie w sytuacjach stresowych, jednak sam sposób rekrutowania nie zachęcił mnie do podjęcia się tego zadania. Panie nie zadbały o stworzenie atmosfery, która zachęciłaby mnie do starania się o tę pracę. Jedna z Pań powiedziała, że mam czas na zastanowienie się nad wymyśleniem scenki i obie Panie w międzyczasie raz na mnie patrzyły, później zapisywały coś w notesach, później znowu się patrzyły i kolejno coś notowały - jak grupa studentów na praktykach, która chodząc za lekarzem i notuję informacje patrząc na pacjenta. Jedyne o czym myślałam, to nie jak wykonać te zadanie, tylko dlaczego w ogóle miałabym chcieć tam pracować? Podczas tej rozmowy zabrakło mi krótkiej informacji na temat czym Panie zajmują się w firmie, czym zajmuje się firma, co ma do zaoferowania i czego oczekuje się od kandydata na tym stanowisku, myślę, że dopiero po takim wstępie znalazłoby się miejsce na odgrywanie scenek sprzedażowych. Podsumowując, nie chciałabym współpracować z osobami, które w ten sposób nawiązują relacje z przyszłym kandydatem, dlatego podziękowałam za uczestnictwo w rekrutacji. Postanowiłam napisać te opinie, bo pomimo, że moje kompetencje nie obejmują działań związanych z HR, to później byłam na kilku rekrutacjach i żadna nie była na tak niskim poziomie, dlatego myślę, że rekrutacja w tej firmie jest nieprofesjonalna. Mam nadzieje, że moja opinia będzie fitbackiem dla działu HR, a jeżeli nie, to przynajmniej przestrzeże potencjalnych kandydatów przed dość przestarzałym podejściem do rekrutacji pracowników, bo tak przeprowadzona rozmowa, to zły prognostyk na dalszą współpracę.

Magdalena
@Sprzedaj mi cokolwiek

Cześć, z twojej opinii na temat rekrutacji w firmie Hadyński wynika, że stosuje ona testy behawioralne. To dla mnie ważna informacja, bo chciałam się dowiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie, no i jak wyglądają dokładnie te testy? Jaki był wynik tej rekrutacji? Daj znać.

Czy firma aktualnie rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. windykacji B2B? Interesuje mnie głównie praca na zleceniach międzynarodowych, znam biegle 3 języki. Czy wynagrodzenie jest w miarę konkurencyjne? Pozdrowienia.

Rozczarowany

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w sumie w porządku chociaż niektóre pytania jak na mój gust nie do konca zgodne ze sztuką rekrutowania. I pomimo zapewnień (2 razy powtórzył pan) że nawet jeśli mnie nie wybiora to dadzą znać. Kontaktu po rozmowie ZERO. Po co obiecywać, skoro się później nie potrafia wywiązać, mogli już lepiej nie mówić nic, żebym nie czekał. Słabiutko panowie... Biuro mają w fajnej lokalizacji, ale w srodku biale sciany i ławki jak w szkole. daleko do komfortowych warunkow pracy.

Hadyński Inkaso
@Rozczarowany

Witam, najmocniej przepraszamy. Smsy wychodzą z systemu i bardzo rzadko ale jednak zdarzy się, że nie dotrą do odbiorcy. Jeszcze raz przepraszamy, że nie został Pan skutecznie poinformowany o wyniku rekrutacji. W przypadku pozytywnego wyniku - dzwonimy, w przypadku negatywnego - wysyłamy sms. Życzymy sukcesów !

@Maciek a dział windykacji ogólnie polecasz? Kasa widzę fajna a jak atmosfera i ludzie ?

@Paweł

Kasa uzależniona od wyników. Wiadomka. Im więcej windykujesz, tym więcej zarobisz. Nic nowego. Atmosfera kosmos. Trzeba robić swoje ale jest szacun, jest luz. Nie ma zamykania w klatkach.

Aleksander

Hadyński Inkaso potrzebuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i specjalisty ds. obsługi klienta. Interesuje mnie czy firma wypłaca premie? Na jakim poziomie są targety i czy można je co miesiąc zrobić żeby dostać dodatek do pensji?

Jak szefostwo w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Piotrek

Bardzo ludzko podchodzą do pracowników, zawsze można liczyć na ich pomoc no i wszystko da się z nimi załatwić. Dodatkowo proponują fajną ścieżkę awansu, szukają potencjału w każdym pracowniku i go wykorzystują

marcin

spoko atmosfera w pracy i dobre pieniądze można zarobić

Zadowolony

Porżadna firma godna polecenia odzyskałem swój dług profesionalnie podeszli do sprawy

@maciek napisz coś więcej o tych wysokich premiach! Od czego one zależą ?

@Monika

Premie zalezne sa od dziali, którym pracujesz. W każdym razie w żadnym dziale, w którym pracujesz na targecie nie spotkałem jeszcze nikogo kto nie zarabiałby min 4500 miesięczne. Rzecz jasna na reke. Dział sprzedaży i dział windykacji zarabiają super

G.

Powie ktoś co więcej o pracy w firmie?

Justyna

Ktoś może wie, jak obecnie wygląda sytuacja w Hadynski Inkaso?

@Justyna

Polecam, świetna atmosfera, wysokie premie ! Bardzo ludzkie podejście, fajne zarządzanie i świetne szkolenia. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Hadyński Inkaso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hadyński Inkaso Sp. z o.o.