Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

...

Pracowałam kilka miesięcy na magazynie tjxi jest masakra.... obóz pracy jakich mało. Panie Menagerki-Kierowniczki-Trenerki na dziale APAREL są beznadziejne... Pani Martynka i Kasia śmieją się z ludzi tam pracujących. nie pomagają w żaden sposób nie usłyszysz słowa proszę dziękuje tylko szybciej szybciej cały czas. Kasa jest ok ale nic poza tym ale zapierdol tez jest. jedna wielka sekta

xxx

jak chcesz wyjechać do Chin to zatrudni się TK MAXXX =D

Ty chyba jedziesz na rozmowe w sprawie pracy w sklepie bo do tk maxx napisalas. A tu bardziej chodzi o magazyn ich czyli tjx..

ola

Hej :) w poniedziałek jadę na pierwszą rozmowę do TK Maxx'a do Wrocławia. Czy mógłby ktoś wyjaśnić jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne w tej firmie i jakie dają warunki zatrudnienia?

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Asia

a czy ktos moze sie wypowiedziec na czy polegaja te normy? jak sa liczone?

nikt

Musisz wyciągnąć właściwe kule z rozporka kierowników i to na czas.

aicwe

Tylko jakie trzeba spełnić warunki żeby Cię przyjęli?

Nie wiem gdzie pracowalas ale nikt Ci nie karze zostawac jak nie chcesz, a przy zatrudnianiu napewno poinformowali Cie o tym ze sa nadgodziny i oczekują od kazdego by w miare mozliwosci został choc raz w tygodniu. A tak na marginesie pracodawca ma prawo kazac Ci zostać informujac Cię pod koniec zmiany, a w tym wypadku to Ty decydujesz kiedy chcesz zostać.. Wiec nie narzekaj ze jest tak źle!

laleczka

pracowałam w tej firmie pół roku mam dość zarobki zgadza się co piszecie socjal tez natomist jest ciągły nacisk na nadgodziny i soboty jak w sekcie jak sie nie zgodzisz ciagle ci grożą nalepsze jest to że zmuszają do nadgodzin a sami nie chodzą

Chybaty

3202 zł brutto przez tjx a 2745 brutto agencja

jaa

To którzy kierownicy wystawiają te kule do macania?

Agnieszka

A ja byłam na testach ,które zdałam jak większość, ale zdarzało się że z mojej grupy 7 osobowej 4 osoby odpadły po testach... Później rozmowa z kierownikiem i odczekałam tydzień i mnie przyjęli do pracy... Płacą 2800brutto na okresie próbnym. Pozdrawiam

kulkowy test

Test z kulkami to może nie najgłupsza rzecz jaka mi się przydarzyła w ciągu ostatniego tygodnia, ale na pewno najgłupsza rzecz jaka mi się przydarzyła w tym roku :)

nie no odpowiedzi znikad a za co zyc

stawka ta sama , najgorsze ze socjalu ni ma ktory od zakladu bezposrednio jest bardzo duzy jak na ten kraj. a socjal to dopelnienie wynagradzania przeciez. no i umowa z podfirmy krotka i rzadna to stabilizacja ,cos w rodzaju fikcyjnej umowy o prace .jak widac w naszym kraju nawet umowy o prace mozna ominac zgodnie z prawem umowami o prace tymczasowe na tydzien.ma to tylko taki plus ze jak sie nie podoba robota tam mozna szybko sie rozstac a poza tym to smiech na sali. i ze bez socjalu.

nie no odpowiedzi znikad a za co zyc

tak i ze mna tez tak bylo , uwazam ze znajomkow tam biora, bo dobre stawki i socjal , rekretuacje sa dla pic na wode fotomontaz , kto ni ma plecow niech se przez podfirme idzie robic za pol darmo bo bez socjalu. oto polska wlasnie.a zreszta ogolnie na to wszystko na swiecie szkoda zdrowia.

bozka

a jak się nie zatrudnia przez agencje to mniej?

minka

Nie dość ze proste testy i to jeszcze na czas. Dziecko by je zrobiło. Zrobiłam testy w 13 minut. W zręczności manualnej tez się wyrobiłam. Rozmowa jak rozmowa. Pytanie o dyspozycyjność, o wcześniejsze miejsca pracy. A najlepsze pytanie czy umiem pracować pod presją czasu. W której firmie nie ma presji czasu ? Dziwi mnie to ze najpierw robią testy a następnie rozmowa kwalifikacyjna i totolotek. Ludzie szanujmy się. Mam czekać na ich odpowiedź cały tydzień - to chore. Jeżeli im zależało to by dzwonili następnego dnia, a w przeciwnym wypadku to nawet "ani me ani be ani pocałuj mnie w d...".

ziomal

ciuchy swoje czy firma daje ?

1960 zl mam na tjx na okresie probnym przez 3 miesiace pozniej masz ponad 2tys na rękę...

Jańcio Wodnik

Mówicie że na rękę płacą w tej chwili ponad 2000 zł netto? były ostanio podwyżki? jak zaglądałem na to forum z pół roku temu to zarobki dla zatrudnionych przez tk maxx(nie przez agencję) to bylo 1960 zł netto(2700 brutto).Ile w tej chwili dostają zatrudnieni bezpośrednio przez firmę brutto?

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX