Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką umowę oferują na początek?

Weronika Wystrczy wejść na firmę Tjx jeśli chodzi Ci o opinię na temat magazynu na ul. Kiełczowskiej

Weronika

Ostatnimi czasy bardzo mało wpisów pojawia się w wątku na temat firmy TK MAXX. Chciałabym w związku z tym zapytać, czy coś względem poprzednich opinii się zmieniło w firmie? Jeśli tak, to jakbyście ocenili te zmiany i co moglibyście o nich powiedzieć? Ponadto, chciałabym wszystkich zachęcić do pisania własnych opinii na temat pracy tutaj. Możecie tym samym pomóc innym. Będę Wam za to wdzięczna.

Anita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

..............................
@Anita

nie prawda nawet sprzątaczka może być zadowolona z pracy jeśli jest traktowana z szacunkiem,nie ma norm z kosmosu ci co wymyślają te normy powinni stanąć przez mieś i pokazać że zrobią jak nie to do zwolnienia choć 1% brakowało do normy

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Stella

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko piszecie? jaka macie atmosferę w pracy?

D.

Teraz ja coś napisze bo juz żyjąc tego nie mogę. Pracuje w tjx od ponad 2 lat. I prawda jest taka ze jak ktoś chce pracować to będzie. Mówicie ze za wysokie normy ? (usunięte przez administratora) prawda. Jestem osobą która szkoli osoby na Stm. I gdybyście posłuchali tego co się do.was mówi to byście zrobili normy bez problemu. Ale po co. Przecież ja wiem najlepiej. A potem płacz i narzekanie. Wystarczyłoby posłuchać. Jak zaczynałem tez nie dawałem rady ale posłuchaLem starszych stażem i się opłaciło. Fakt umowy przez agencję były denerwujące. Ale miałem w sobie tyle zawzięcia żeby pokazać że potrafię i po 3 miesiacach otrzymałem umowę od tjx. Potem było już tylko lepiej. Ekipa jest świetna i zgrana. Jak się chciało to normę na cały dzień zrobiło się z 5 godzin później się luzowalo. Ale luzowalo to nie znaczy ze usidziesz z (usunięte przez administratora) i będziesz pic kawę tylko pracowało się na luźno. Kolejny temat to kolesiostwo o którym tak mówicie. Ja na to żeby dostać jakaś lepsza posadę na dziale pracowałem ponad rok na normach ponad 100 procent. Żeby robić coś więcej niż selektowanie czy metkowanie towaru trzeba poznać trochę proces. A na to potrzeba czasu. Narzekacie managerów i liderow . A poszedles jeden z drugim pogadać jak z człowiekiem? To też ludzie i rozumieją więcej niż wam się wydaje. Ja od poczatku szczerze o wszystkim co mnie bolało z nimi gadałem. Nie raz sie nawet wydarlem i poklocil em. Ale dziś jestem na etapie ze liczą się z tym co mówię bo sobie na to zapracowalem! I wracając jeszcze do norm. Po treningu nie robi ich 99 procent z was . I to normalne. Ale wystarczy pokazać że się chce. I to wystarczy by zostać. I nikt mi nie powie ze nie. Temat wieszaków. To ktoś też musi robić. Jakbyśmy ich nie wysortowali działy odzieżowe by poprostu stanęły. A fakTy czynię a okresy kiedy nie ma pracy na two dziale i nie ma co robić. Wiec idziesz tam. Co w tym dziwnego ? Co byś chciał robić. ? Posiedzieć sobie i żeby jeszcze zaplacili ? Jak znasz taka firmę gdzie płacą za siedzenie to podaj. Chętnie też tam pójdę. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować i ci znasz ależ to będziesz pracował. A jak jesteś studenciakiem którego matka wysłała do roboty to sobie daruj. Tu na wynik pracuje cały dział. I sztuk których Ty nie zrobisz musi zrobić ktoś inny. Wiec szanuj prace innych i jak już przychodzisz to się przynajmniej postaraj. Rozumiem ze to może nie być praca dla każdego. Tyle. Pozdrowienia.

T.
@D.

Pawełek? Czy to ty? Jeśli tak to nie bądź hipokrytą, jeszcze tydzień temu wspominałeś, że pracy szukaszxD

szok
@T.

Dobrze że umowy śmieciowe niedługo znikną zastąpią je sezonowe i zwykła umowa o prace.Niech pokażą warunki pracy jakie są w Anglii chociaż to jak płacić nie potrafią

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Paulina

Były pracownik - TK Maxx (Młyn - Korona; później Renoma) Ja bardzo dobrze wspominam pracę i w Koronie i w Renomie! Jako studentka dzienna pracowałam na 3/10 etatu, 12h tygodniowo to minimum jakie musiała zrobić, a robiłam oczywiście więcej, nie dlatego że musiałam, ale dlatego, że chciałam. Nie miałam problemu z połączeniem pracy i studiów, na wszystko był czas. Zarobki (15,5/h brutto) wydają mi się ok, w porównaniu z innymi odzieżowymi sieciówkami, gdzie płacą 6-7zł na rękę... Z pracy zrezygnowałam, ponieważ dostałam ofertę pracy w zawodzie powiązanym ze studiami. Pracują tam bardzo fajni ludzie, nie ma problemu z wolnym i dopasowaniem grafiku (no, a przynajmniej ja nie miałam). Szczerze mogę polecić :)

Weronika

@lucy a pracowałaś wcześniej w innych firmach typu TK MAXX? Nie do końca wiem, o jakim stanowisku dokładnie w tym miejscu pracujesz? Większość ofert pracy, które są obecnie w sieci dotyczy stanowisk sprzedawcy, ale też innych - biurowych stanowisk. O jakich normach więc mówisz? Możesz wyjaśnić?

Weronika

@Amazon a skąd masz takie konkretne informacje o zarobkach w tych firmach? Czasami porównywanie w ten sposób nie ma racji bytu, bo nie zawsze da się porównać prace w dwóch firmach tak jeden do jednego. Czy tutaj ona wygląda identycznie a zakres obowiązków jest taki sam?

Były ,, Magazynier ,, Wrocław

Szczerze NIE POLECAM. zatrudniony zostałem jako ,, operator wózków widłowych ,, od pierwszego dnia zrozumiałem że na wózek prędko nie wsiądę po mimo faktu ze mam od lat uprawnienia i sporo stażu, i nic się nie myliłem. Jest to praca na elektrycznym wózku paletowym, jak nie masz pracy na dziale to odsyłają ludzi na inne działy, to do sortowania wieszaków, albo pinów czy tagów, lub na inne działy, gdzie trzeba ciężko pracować biegać z wywieszonym jęzorem i zbierać szmaty za nierobów. kierownicy jak i liderzy mają cię głęboko w (usunięte przez administratora) Nie liczy się ludzie tylko rezultaty, co dzień podczas zejścia z działu czy to na śniadanie czy przed wyjściem do domu musowa kontrola ,, wyrywkowa ,, dla firmy jesteś potencjalnym złodziejem i intruzem. WIELKI NEGATYW DLA FIRMY I SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CAŁEJ KADRY KIEROWNICZEJ

Weronika

Czy w takim razie żaden pracownik tej firmy nie jest zatrudniony na umowę o prace na czas dłuższy niż miesiąc? Dla wielu osób jej istnienie to jedyny gwarant stabilnego zatrudnienia.

@Weronika

pod swietach 90+% pracownikow jest na umowie o prace (na rok, dwa, piec, potem na czas nieokreslony), problem pojawia sie przed swietami. Wtedy jakies 30-40% jest przez agencje. W zeszlym roku wzieli na umowe na rok jakies 70-80% ludzi z agencji ktorzy dotrwali do konca swiat.

Zadowolony

Ale Ty jesteś głupi, w głowie się nie mieści. Co za bzdury wypisujesz o defraudacji pieniędzy, normalnie żal. A tak na marginesie to zwolnili cię bo byłeś słaby i do niczego się nie nadawałeś.

Asiula

Witam dostałam propozycje pracy na kielczowskiej tjx. Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda praca przy metkowaniu? Coś ktoś wie

Piotrek
@Asiula

Nie polecam, normy są takie że polecisz po dwóch tygodniach jak 98 % ludzi tu.

odpowiedż
@Asiula

Stoisz przy stanowisku 7,5 godz non stop musisz mieć zdrowe nogi wyciągasz ubrania z kartonów,metkujesz ,dajesz zabezpieczenie, na wieszak i od nowa, średnia to 120 sztuk na godz.Norma dzienna to zrobienie nawet 1000 sztuk.Bardzo ciężko.

człowiek nie robot

Nie zatrudniają ludzi na normalnych umowach o pracę tylko na miesięcznych przez agencje za 2100 do ręki ,ludzie się zwalniają idą do innych zakładów na umowy o pracę.Każdy chce wiedzieć na czym stoi.W tym zakładzie harówa, non stop praca stojąca,normy kosmiczne i zastanawiasz się czy za miesiąc dostaniesz kolejną umowę.

miki kiki

Minęły moje trzy lata w tk. teraz mam normalną prace, ale nawyki z tego miejsca zostały- wszystko biegiem, nie ma stania, nie ma gadania, więcej więcej, szybciej, szybciej. z perspektywy czasu się z tego śmieje, ale niestety tak tam jest. Do ludzi się nie przywiążesz bo ciągła rotacja. co tydzień 20 nowych osób, po treningu zostają trzy. Najgorsze jest lato- zapraszam na drugie piętro, w te upały można gacie z tyłka odklejać, kilka wiatraczków na całą hale. najlepiej jest się tam wyłączyć i pracować dosłownie jak robot. Osiem godzin stoisz w miejscu i powielasz swoją pracę. duszno, kurzy się, nie ma rozmawiania, nie ma możliwości postoju. dosłownie fabryka, co dzień to samo, spinasz się żeby wyrobić norme, jest się rozliczanym z każdej sztuki. raczej nic się w tym czasie tam nie poprawiło, poza większym naciskiem na sztuki, tylko one się liczą. Można się tam nauczyć pokory, ciężkiej pracy i gryzienia się w język. Nikomu znajomemu raczej bym tej pracy nie poleciła. Jest ciężko i czuć to przede wszystkim po kręgosłupie, bo jak już tu pisano, normy ile może podnieść kobieta to fikcja, bo jeśli kogoś poprosisz o pomoc to rzadko się ktoś taki znajdzie. Pozdrawiam wszystkich liczących na kariere tam:)))

agencyjna

Na dzień dzisiejszy poprzyjmowali dużo ludzi z agencji ,czy ktoś wie dlaczego??Czy po urlopach wszystkich nowo przyjętych pozwalniają?

@agencyjna

Brakuje ludzi do pracy. Jeżeli ktoś nie będzie ściemniał jak Zorro i normalnie chodził do pracy na bank po paru miesiącach zostanie na stałe.

blaska

daremni ci managerowie, a niektórzy liderzy to masakra...

marekk

Były Pracownik Witam zgadzam się z teoria ile ludzi tyle opinii ale wszystko zależy od działu i kierownika którego się ma. Byłem pracownikiem działu BULK pod kierownictwem(usunięte przez administratora). opinie jakie słyszałem na początku opinie o nim były złe co się potwierdziło w moim przypadku. Facet do tego perfidny że czekał do końca umowy i bez skrupułów po prostu mi jej nie przedłużył tłumacząc to brakiem komunikacji. Dał mi miesiąc na poprawę bo miałem słabsze miesiące 2 ale pomimo poprawy uznał że nastąpiła ona za późno a dał mi na nią miesiąc i po tym miesiącu mi podziękował. Powód jednak był inny po prostu nie tolerował mnie jako człowieka konkretnie nie lubił mnie a okazywał to cały czas a na koniec pokazał co potrafi. Wiec ostrzegam osoby które trafia pod jego kierownictwo bo jest to osoba fałszywa i Zakłamana sama w sobie realizuje swoje cele kosztem innych Możecie mi nie wierzyć ale może konkretnie (usunięte przez administratora) nie ceni ani szczerości ani prawdy tylko fakty które mu pasują.... przez co atmosfera na dziale jest ciągle napięta i ciężka . Pisze na forum bo tylko to mi zostało nic więcej nie mogę zrobić tylko ostrzec kolejne osoby jeśli by trafiły na powyższy dział i powyższego kierownika czego mogą oczekiwać. Wiec jeśli jesteś karierowiczem i osobą która ceni karierę ponad wszystko poświeci siebie i swoja osobowość i jest zostać informatorem dosłownie to zrobisz karierę na dziale BULK pod kierownictwem (usunięte przez administratora) a jeśli osoba samodzielnie myślącą i ceniąca siebie i tym kim jest a o pokaże ze się z swojej strony to długo nie popracuje . pozdrawiam.

Weronika

Zainteresowani pracą w powyższej firmie? Zachęcam do sprawdzenia aktualnych ofert: http://www.tkmaxx.com/content/ebiz/tkmaxx/resources/careers/jobs/index.htm

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX