Opinie o Tomaszewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomaszewski Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomaszewski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomaszewski Sp. z o.o. w Warszawa

Zorba.

Jedyny pozytyw to dobry dojazd do tego bajzlu. Reszta to same minusy. . FIRMA Z TRADYCJAMI? Oczywiście że tak , bo tutaj tradycją jest to, że ten kto haruje najciężej zarabia najmniej.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o pracy w firmie nie można napisać? Idealnie to nie jest nigdzie.

ZBYNIO.

Administrator!!! A jak może być atmosfera w takich warunkach?

S.L.

Pracowałam tam kiedyś na magazynie i potwierdzam to co tu napisano. Zarobki są tam tragiczne , zero szacunku dla ludzi, a praca bardzo ciężka w totalnym brudzie. Tu żadne kontrole nie zaglądają . Trochę to dziwne.

Firma Tomaszewski Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Podpowiedzcie jak się pracuje? Dawno nikt nie pisał a ostatnio narzekaliście.

FK

Tam juz nawet Ukraincy nie chca pracowac a ci co przyjezdzaja pracuja do pierwszych pieniedzy i znikaja.

Adela

,,Zasmucony,, , zapomniałeś dodać że harówa w soboty , niedziele i święta jest w tej firmie na porządku dziennym, a zarobki stoją na tym samym poziomie od lat

zasmucony

Absolutnie nie polecam. Ludzie pracują tu za grosze , o podwyżkach dla zwykłych pracowników nie ma mowy. Ludzie z magazynu którzy robią najcięższą robotę tyrają jak mrówki, bo firma ma umowy z Lidlem, Biedronką i innymi sieciami i nikogo nie obchodzi czy pracownik może albo chce pracować po godzinach . Musi i tyle . Najgorsze jest to , że za nadgodziny stawka zawsze dla etatowych pracowników na magazynie jest taka sama - 15 złotych za godzinę . Nie jest ważne czy to nadgodzina w tygodniu, sobotę , niedzielę , święto państwowe , kościelne czy jakiekolwiek inne . 15 złotych i koniec. Na zleceniu stawki są jeszcze gorsze , więc odradzam każdemu dorabianie w tej firmie . Aż dziwne że jeszcze nie zainteresowała się tym jakaś Inspekcja Pracy czy Urząd Skarbowy , bo pieniądze za nadgodziny kwituje się podpisem na jakimś świstku papieru z tabelką na której wpisana jest tylko kwota przy nazwisku. W dodatku jak się okazuje , będąc zatrudnionym w SP z o.o. w WARSZAWIE kasę za nadgodziny dostaje się z Gospodarstwa Ogrodniczego w SKIERNIEWICACH należącego do tych samych właścicieli, więc nie liczy się to ani do średniej zarobków ani do emerytury. Bardzo szybko pozbywają się tych którzy są niezadowoleni . Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia i panuje atmosfera ukrywanego strachu. Kierownictwo ? Szkoda mówić . Szefowie mają ludzi gdzieś , liczy się kasa, więc zwożą im Ukraińców . Więcej tu słychać języka ukraińskiego niż polskiego. Nie polecam

,lj

@robert co do zarobków, to doweisz sie na rozmowie rekrutacyjnej

rekrutowana

Mam pytanie do osób które się tu wypowiedzialy jak wydladaja zarobki na stanowisku przedstawiciela, czy również rozwozi się rośliny czy tylko chodzi o sprzedaż i monitorowanie ekspozycji raporty? Z góry dziękuję za info

gosccc

Pracuje tam taka jedna pani ktorej juz nie daleko do emerytury, lepiej z nia rozmowy nie zaczynac, nie przychodzic w zadnej sprawie miedzy 8-9 bo wtedy je sniadanie a potem robi sobie makijaz, potem czyta gazety.a potem miedzy 15-16 rowniez lepiej do nie chodzic bo ona juz szykuje sie do domu.caly dzien prowadzi tylko prywatne rozmowy telefoniczne, maile i rozkminia prywatne problemy. bardzo przystawia ucho o czym rozmawiaja pracownicy zeby cos wieej od nich wyciagniac i rozniesc dalej.lubi rowniez podszeptywac Prezesom niestety klamstwa na temat swoich pracowników ktorzy za nia wykonuja prace bo ona w tym czasie sie maluje lub czyta gazety

OBSERWATOR
@gosccc

oj, święta prawda

mik

placic placa... ale kasa to nie wszystko, najgorsza jest praca w ksiegowosci , normalnie pieklo, pracownice łykaja tabletki uspokajajace zeby przetrzymac osiem godzin,

took

nie polecam pracy tam, obluda, klamstwo,[usunięte przez administratora]

ktos

Witam, moja opinia 100 procent negatywna, przede wszystkim obiecuja ci prace, dzien probny za darmo (obiecuja prace na dlugo wczesniej), a pozniej dowiadujecie sie ze przyjeli kogos innego. To u nich nagminne niestety i nie pisze jako szeregowy pracownik tylko handlowiec z nadania niejakiej p. Tobiszewskiej ( siostra prezesa). Traktowanie pracownika jak szmate i sciema przy wypłatach to standard, obiecuja duzo a to nieprawda. Zwalnaja z dnia na dzien, pracowalem tam rok i nigdy nie wiedzialem czy bede jutro dalej pracowac jutro, mowiono mi ze wszystko jest ok a [usunięte przez administratora] okazywalo sie ze mowila wszystkim jak jest niby zle po ci (usunięte przez administratora) , szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomaszewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomaszewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tomaszewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomaszewski Sp. z o.o.?

Tomaszewski Sp. z o.o.
  • Al. Krakowska 205/211