logo RIM Kowalczyk Spółka Jawna

RIM Kowalczyk Spółka Jawna

Janki

Opinie o RIM Kowalczyk Spółka Jawna

cichy1222 2011-04-21 11:11
To wszystko to prawda nikomu nie życzę tam pracować,kiedyś może tak ale nie teraz,dużo mogę powiedzieć o tej firmie ale po co szkoda słów.
Walenty Bielski 2015-08-10 10:30
Pracowałem w RIM Kowalczyk w 2014 roku. Mają taki bałagan, że nawet w ZUS-ie podali błędny adres zamieszkania. Nie otrzymuje ważnych dokumentów a samemu nie mogę zmienić.
Młody 2015-12-02 12:13
Witam,dostałem propozycję pracy w tej firmie,może ktoś napisać,jakie warunki itp..,z góry dziekuję.
Meh 2016-05-20 22:04
Odrobinę dziwna sytuacja że w Jankach są tylko dwie wolne posady, ale mam nadzieję, ze się to powiększy, bo zespołowi przyda się zmiana
Mysz polna 2017-06-21 03:06
Jest obecnie nowy kierownik na hali fajny chlopak. chce duzo zrobić i zmienić jednak z tego co widzialam (bo juz nie pracuje) nie bardzo mu pozwala "góra", ktorej najbardziej powinno zależeć.
Taki tam 2017-06-22 21:23
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie
Monika 2017-07-11 09:15
W tej firmie pracodawca nie szanuje pracownika.
Pracownik ma tylko zadania i obowiązki nie ma żądnych praw. Chcesz dochodzić swoich praw zostaniesz zwolniony.
Praca po 10 godzin dziennie + 1 sobota pracująca 5 godzin. Do tego nadgodziny, które są obowiązkowe czyli nie można wyjść po skończonej pracy tylko trzeba siedzieć do końca.
Od stycznia do końca czerwca nie ma urlopów.
Połowa pracowników w tej firmie się opieprza i donosi na współpracowników i jest na to przyzwolenie z góry. Niestety druga połowa pracowników musi pracować za tych nierobów, którzy udają, że pracują.
Ogólnie atmosfera w pracy jest ciężka.
Szef firmy to wykształcony i obleśny prostak, ma kasę i wydaję mu się, że wszystko może. Jego poczucie humoru jest na żenującym poziomie.
Dyrektorka firmy reprezentuje tylko politykę szefa. Jak jest na urlopie to ta sama praca jest szybciej realizowana.
Jeżeli szefostwo weźmie Cię na cel to będą szukać głupich pretekstów aby się do pracownika przyczepić, zachaczając tym samym o mobbing.
Nie polecam tam pracy nikomu
duo 2017-07-12 23:20
fakt nie jest dobrze w tej firmie
stara gwardia uwaza sie za nietykalnych i robia co chca i maja na to przyzwolenie z gory
Zostaw swoją opinię o RIM Kowalczyk Spółka Jawna - Janki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIM Kowalczyk Spółka Jawna